Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violetta8765

czekam z utesknieniem na okres

Polecane posty

Gość violetta8765

tak to jest jak sie kocha bez zabezpieczenia dzis mija termin ile powinnam czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstro
mysle, ze jakies z 9 miesiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstro
mysle, ze jakies z 9 miesiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstro
mysle, ze jakies z 9 miesiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
jak dzis termin to nie panikuj, mi sie okres i tydzien spoznia a wyniki mam OK. A czemu bez zabezp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gł u p ee k
>>>violetta8765 jestem z Toba...ja planowo kolo poniedzialku mam dostac okres...wiec jeszcze musze poczekac... była niebezpieczna sytuacja a teraz robie w gacie ze strachu :( dzis jeszcze nie panikuj...poza tym stres dziala na nasza niekorzysc bo opoznia okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam w klubie
też czekam z utęśknieniem, co prawda spodziewam się koło soboty, ale już sie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gł u p ee k
dobrze ze nie jestem sama... z kims jakos tak raźniej...i zycze nam okresików!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinka
matko jakie głąby...ludzie życzy się zdrowia, obfitych plonów, a nie okresów, to staje się powoli śmieszne, a to forum robi wam z głowy jakieś puste klozety. błagam was....wygląda na to, że wasze życie upływa od pieprzenia się do okresu i tak w kółko. wy całe zycie czekacie na te okresy. Ale debilizm, już brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi juz sie spoznia prawie 20 dni..ciąza wykluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gł u p ee k
bambinka ty lepiej kladz sie juz spac zamiast obrażac ludzi ok? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez okresu
kochane dolanczam do was czekajacych na ten upragniony okres. moj sie juz spoznia 3 dni!!1nie iwem co robic pierwszy raz tak mam. nie kochalismy sie tylko piescili. uwazlismy a tu okresu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gł u p ee k
no boli... mimo wszystko staram sie nie stresowac za bardzo bo wtedy na pewno okresu nie dostane-chociaz strasznie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gł u p ee k
czyli dostaniesz okres;) zazdroszcze...tez bym chciala zeby mnie brzuch zabolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wąłsnie nie wiem czy go dostane bo odstawiłam tabsy i licze sie dłuuuugim brakiem okresu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez okresu
mnie rowniez boli juz 2 dni ale okresu nie ma... teraz juz nie wiem czy to ze stresu i strachu czy okres jednak przyjdzie tylko zaspal i bedzie pozniej...jezu juz prawie wlosy z glowy rwe... w jakich sytuacjach zyciowych jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam badanie krwii wiec ciązy nie ma mowy. mam teraz sesje i zamiast sie skupiac na nauce martwie co mi jest i jajniki sobie zaraz wytne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez okresu
a ja bojje sie zrobic test.... moze jutro sie odwaze... tez mam sesje caly ten weekend zalamalam sie , caly czas myslalam ze jest wszystko wporzadku a jednak cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test jak ja zrobiłamtaa ulga dla ciała i umysłu ze od razu sie lepiej pracowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez okesu
JUZ NIE MUSZE WLASNIE DOSTAL;AM TEN UPRAGNIONY OKRES... JUZ NIGDY NIE BEDE NA NIEGO KLELA JAK PRZYJDZIE W NIEODPOWIEDNIM MOMENCIE... POZDRAWIAM CIEPLO I DZIEKUJE ZA WYPOWIEDZI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetta 9876
dzis jest pierwszy dzien spoznienia ,ale piersi juz mnie prawie nie bola ...wo goel nie czuje zadnych objawow zeby sie zblizal :(to ja zalozycielka topicku laski trzymajcie sie ja jutro albo pojutrze robie test..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gł u p ee k
hej kobietki... ale mam schizy no...wszedzie widze kobiety w ciazy,male dzieci itp niech mnie rozboli brzuch...chce OKRES!!! a sytuacja zyciowa nie za ciekawa...koncze IV rok studiow, sesja w toku,z facetem nie bardzo-zwiazek mi sie sypie...nie wiem co to bedzie :( a planowy okres w poniedzialek...wiec testy jakby co w przyszłym tygodniu...chociaz na sama mysl o tym mi słabo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjaa
violetta...ja tez czekam;) juz 43 dzien od ost okresu i nic;( a testy wykazuja ze nie jestem w ciazy chyba z trzy !! a czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekalam 1,5 miesiaca i tez \"bezobjawowo\", a w zeszlym tygodniu zrobilam test i.................dzis juz wiem,że jestem Mamcia i wiem też,że sobie poradze:) PS. stosunek bez zabbezpieczenia,ale w dniach podobno \"nieplodnych\" i calkiem nieplanowana Dzidzia,studiuje na IIroku :) pozdrawiam i życze powodzenia :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gł u p ee k
owiedka 21 wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dzidzi:) zazdroszcze podejscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bardzo mi sie bedzie sposniał okres( teraz mam 33 dzien cyklu) bo odstawiłam tabsy to czy mam sie stresowac? podobno po odstawieniu czasem bywa tak ze sie sporo spoznia. jejku tylko ze mnie jajniki tak bolą ze hej...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore dostały okres powspierajcie te ktore nadal czekaja i sie biedne męcza...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×