Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Witam 🌻 Ja miałam termin na luty w tym roku, teraz mam juz 4 -miesięcznego synka :) Aż Wam zazdrosze że macie jeszcze przed soba wszystkie te ciążowe emocje i radości :) Życzę dużo zdrówka i powodzenia!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj radośc i emocje to ja dopiero bede przezywac jak wszytsko bedzie dobrez bo na razie to tylko we mnie jest strach, obawa i lęk. Może jak miną te początkowe miesiące -podobno najbardziej niebezpieczne dla dziecka, to wtedy bede szalec ze szczęścia a i pewnie wtedy zawsze będa jakies obawy ze to dziecko sie mało rusza, ze to gdzies mnie kłuje, ze to cos mi sie tam dzieje...... A co do mojego lekarza dziewczynki to dziwna sprawa bo chodze do niego juz dłuższy czas ( około 2 lat) i jeszcze sie na nim nie zawiodłam. Może faktycznie przydałoby sie skonsultować z innym ale jakos do tej pory ufałam temu mojemu ginowi. Kurcze sama nie wiem co robić ? Na razie dobrze sie czuje a przy ciązy pozamacicznej sa bóle, krwawienia i óżne ekscesy. Musze sie zastanowić co zrobić ? Nie wiem co mam myślec ale mam jakise skurcze tak jak przy miesiączce - czy któras z Was tez tak ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja jestem z topiku wiosenne starania ale czasami Was podczytuje.... :) Bo sama staram się o dzidziusia. Musiałam na te starania czekać 3 miesiące bo niestety poroniłam. Dlatego zainteresowało mnie to co pisze Mama24. Kochana No spe jak najbardziej możesz brać jak poczujesz że masz silniejsze skurcze w dole brzucha. To jest efekt rozciągania się macicy. Ale w naszym przypadku kiedy poroniłyśmy to trzeba bardziej na to uważać. Nie martw się że na USG nie było widać jeszcze pęcherzyka. U mnie było tak samo. Poprostu jak sprzęt jest kiepski albo jest wczesna ciąża to tak się zdarza. Nie denerwuj się tym. Teraz jak pójdziesz na USG napewno będzie już widać Twoją małą kropeczkę. Kochana mimo wszystko tak jak Twoje koleżanki na forum radziłabym Ci iść do innego lekarza, nie chodzi mi o to żebyś rezygnowała ze swojego ale poprostu uzyskała opinie innego. Ja też się bardzo boję co będzie kiedy ponownie zajdę w ciąże. Wiem co czujesz. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. Napewno wszystko będzie dobrze. Życzę Ci tego z całego serca. Kochane życzę Wam zdrowych ślicznych dzieciaczków. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80--------> serdecznie dzięki za słowa otuchy 🌼 Trzymam za Ciebie kciuki, bo naszych przejściach strach jest naprawde wielki i czasem zaćmiewa radość gdy widzi sie dwie kreski na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też mam podejrzenie o ciąąże pozamaciczną ale głównie dlatego że przyrost beta hcg jest minimalny - 5.06. było 97 jednostek a 9.06 tylko 112 jednostek. Wyniki są niedobre - trzy dni temu miałam silne bóle i krwawienie niewielkie. Niestety albo doszło do poronienia albo to ciąża pozamaciczna. Na USG nic jeszcze nie widać. Podobno można zobaczyć zarodek jak beta wynosi minimum 1000 jednostek . >>>>>> mama 24 - najlepiej zrób sobie badania z krwi na betę i potem powtórz za 2,3 dni - jak wszystko dobrze sie rozwija to powinna wzrosnąć o ok 70 do 100%. Jak wzrost jest minimalny to niestety duże prawdopodobieństwo ciąży pozamaciczej. Ja już się pogodziłam ze stratą - muszę jeszcze w środę powtorzyć betę czy czasem się w laboratorium nie pomylili. Może innym razem się uda. Życzę wam spokojnej ciąży i zdrowych dzidziusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka-----> przy mojej pierwszej ciązy własnie tak zrobiłam czyli dwa razy bera HCG w odstępach 2 dniowych i własnie tak było jak u Ciebie czyli mały przyrost. Okazało sie że ciąża obumarła, poroniłam. Później łyżeczkowanie. To moje druga ciąża. Kijanka robiłam bete i wyszła na 2-3 tydzień ciąży ale juz nie miałam odwagi powtórzyć badania dwa lub trzy dni później :-( Uwierz mi że strach mnie paraliżuje. Powiem Ci ze nawet nie che wiedzieć. Bóg zadecyduje co będzie. Do gina ide w sobote za tydzień o ile wczesniej nie pójde jeszcze do innego na konsultacje - tak mi radza dziewczyny. Czytałam gdzies że czasem zdarza sie że nawet w ciązy pozamacicznej beta hcg przyrasta bardzo ładnie. Uwierz mi nie mam odwagi. Zrobiłam ta bete jeden raz zeby mniej wiecej zobaczyc czy rzeczywiscie moje obliczenia co do wieku ciązy sie zgadzają i chyba miałam racje ze ciąza jest bardzo bardzo młodziutka. Boje sie zeby sie sytuacja nie powtórzyła bo wiem co przeżywałam tamtym razem. Ledwie sie \"podniosłam\' wiec tym razem czekam, czekam, czekam.... Może to dłupie sie wydac komuś ale ......... ja tak wole. Mam przynajmniej jeszcze cały czas nadzieje. Kijanka w którym jestes tygodniu ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanko kochanie.....cholera niepokojace te cyfry. Ja 3 czerwca miałam ponad 9000 jednostek a 5 czerwca ponad 16000 i giniu stwierdził ze to swietnie.Cholera kijanko,brak mi słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w trzecim tygodniu ciąży (od momentu zapłodnienia licząc) - w środę po wynikach będzie można stwierdzić czy to było poronienie czy ciąża pozamaciczna. Jestem dobrej myśli , musi się udać następnym razem! boję się tylko ewentualnej operacji i bólu gdyby to była ciąża pozamaciczna :( jestem też bardzo osłabiona - mam cienie pod oczami , kręci mi się w głowie - na razie przyszły tydzień jestem na zwolnieniu a potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje miałam ok. 10 maja czyli licząc od owulacji to jestem dokładnie miedzy piatym a szóstym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak w trzecim od zapłodnienia to wynik byłby chyba w normie!!! Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 9 - 130 4 – 5 75 – 2600 5 – 6 850 - 20,800 6 – 7 4,000 - 100,200 7 – 12 11,500 - 289,000 12 – 16 18,300 - 137,000 16 – 29 1,400 - 53,000 29 – 41 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7 – 8 7,650 - 229,000 8 - 12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 Czemu sie tak stresujesz i nastrajasz czarnymi myslami??Kiedy do tego lekarza idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mi giniu powiedział ze nie tyle wazny poziom ile przyrost po dwóch trzech dniach sprawdzony,hcg co trzy dni podwaja swoją \"obecnosc\". Kijanko a jaka masz temperature ciała? Kurcze mam nadzieje ze bedzie u Ciebie wszystko dobrze,musi byc.Trzymaj sie!!! A gdzie znowu znikneła nadziejka?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 26poznań
Hej KasiuC ja również jestem z Poznania co prawda toszkę dalej od was z ciąża bo to już 15 tydzień ale fajnie mieć kogoś ze swoich ja chodzę do dr.Krzysztofa Bartosza jest naprawde fajny ale niestety nie jest w zadnym szpitalu i mam dylemat jaki szpital wybrac mimo że jeszcze troszkę czasu. MAMO24 co do ciebie to nie przejmuj sie poprostu twoj płód jest może zbyt mały by go zauważyć każdy lekarz we wczesnej ciąży może tak stwierdzić mimo to jeśli masz możliwość to spróbuj iść do innego lekarza na potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>> do Kasi C. - nie stresuję się na siłę tylko wyniki są złe. już pisałam że piątego czerwca beta wynosiła 97 jednostek a 9 czerwca tylko 112 jednostek. Właśnie nie poziom jest zly tylko przyrostjest nieprawidłowy. To bardzo niepokojące że po czterech dobach jest przyrost zaledwie 15 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama25
Kurcze Kijanka ta Twoja beta faktycznie nie wygląda dobrze :-( Trudno mi Cie tu pocieszac bo ja miałam identycznie z beta i .........poroniłam :-( Daj znac co sie u Ciebie dzieje na bierząco. Kiedy idziesz do lekarza żeby stwierdził juz konkretnie co i jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środę muszę powtórzyć badanie beta hcg i potem z wynikami - w sobotę do lekarza. trudno, tym razem się nie udało. Następnym razem musi być lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zycie płata przykre niespodzianki. Ja tez ide w sobote do gina żeby wyjasniła sie sytuacja czy tez nie mam ciązy pozamacicznej ?? Na razie sie dobrze czuje , nie plamie i nie mam duzych bóli. Ale boje sie bo gdy była to ciąża pozamaciczna to nie wiem jak przezyje operacje i znów ten zawód :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
kasiuC a skąd ty to wszystko wiesz cio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
wszystkie dane sie zgadzają A już podejrzewam skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer Anius,he he,juz napisałam SMS-a do renaty kto jest Twoim lekarzem?:):) No widzisz jaki ten swiat mały,kurcze,Renata zwariuje ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to nie znaczy ze nie mozemy tu wymieniac zdan, ja i tak miałam prosic Renate o tel. do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
no pewnie ja troszke do przodu bo mam termin na 3 grudzień a do lekarza chodze na warszawską dr.Krzysztof Bartosz z twoich opisów widze że nie czujesz sie zbyt dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renata jest na bieżąco, mam lezec po prostu kurcze.....wiesz miałam tydzien te plamienia \"PO\";-) i stad ten alarm, ale wyniki super i czuje sie juz dobrze,tak wiec po wizycie 21 moze areszt zwolni gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
ja do gina ide we wtorek juz nnie moge sie doczekac to bedzie trzecie zdjęcie dzidzi a ty gdzie chodzisz do lekarza? U mnie najgorszy okres minął teraz moge jeść wszystko ale na początku masakra. ale podobno jak sie ma mdłości , pryszce itp... to jest nadzieja na dziewczynke a ty co byś chciała tym razem i co monika na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my WSZYSCY chcemy GIRL !!! monika tez tylko siostre:D w poprzednim poscie źle napisałam ,ze plamienia miałam przez tydzien.Nie przez tydzien,tylko tydzien TEMU miało byc:D ja chodze do Polaszewskiego z Lutyckiej:)CZAD. Na razie czuje sie dosc dobrze,troche mi tylko niedobrze,ale ujdzie i straciłam wilczy mój apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Kasiu C.❤️ Nie było mnie troszke - to przez humorki :( , przepraszam :) Poza tym staram sie nie siedzieć zbyt długo przy kompie. Kasia C.- tez mam mdłości, choc nie wymiotuję, nie moge nawet myśleć o jedzeniu, jak rano zjem płatki z mlekiem to przez cały dzień mam dosyć... Okropnie bolą mnie piersi. U gina byłam juz w środe bo gardło mnie strasznie bolało i chciałam żeby coś szybko na to poradził. Czas ciąży na podst pierwszego dnia ostatniej @ określił na 6 tygodni. Ciąża zagnieżdżona prawidłowo; mam nawet nagranie na VHS i wiecie co??? było już widać maciupeńką (ok 3mm) fasoleczkę!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Przekanałam go do zwolnienia, choc później będę miała troszkę użerania z ZUSem. następną wizytę mam na 07/07 (10tc). W pracy ok, koledzy gratulowali i oczywiście chca to opić, a dyrektor powiedział, że nie widzi innej możliwości jak mój późniejszy powrót do pracy uff Mój misiak zaczął sie rozkręcać i gada do brzuszka (jeszcze płaskiego, hi,. hi) i łaskocze, wariuje jednym słowem. Kupił też biblioteczkę \"Mamo to ja\" z kompendium wiedzi o ciąży, porodzie i noworodku. Niestety jemu też czasmi zdarzają się humorki... Tak piszecie o tej becie HCG - może ja tez powinnam sobie zrobić to badanie? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja byłam u lekarza w piatek , dzidzia ma 7 tyg. i 4 dni, jest długości 1 cm(gigant:-))). Termin mam na 25 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×