Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

No super Zabajonko!!! Prawie tak samo po wizycie jak u mnie;) ja mam kolejna wizytę 21 czerwca....dopiero.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny serdecznie wam gratuluje ze bedziecie miec dzidziusia..zobaczyłam dzis wasz topik..i przypomniałam sobie jak dokładnie rok temu w dzień dziecka zrobiłąm sobie test i dowiedziałąm sie żę bede mieć dzidziusia..:) termin też miałam na poczatek lutego..teraz moja Kochana córeńka ma 4 mieisące i jest najcudowniejszą istotką w naszym życiu..a mężuś chce kolejne..:D życze wam duzo szczęścia..i szcześliwie przebytej ciaży..bez komplikacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻🌻🌻 Kasiu C. ❤️ dziękuję za troskę 🌻 Przepraszam, że mnie troszke nie było. To przez stresik jakiego nabawił mnie mój kochany mąż. Jego reakcja była zupełnie różna od oczekiwanej; to wszystko chyba przez to że faceci sa takimi niedowiarkami. Nie będę sie rozpisywac na ten temat, napisze tylko tylt, ze na prawdziwą radość muszę poczekać chyba do wizyty u gina... U mnie z objawami raczej w porządku. Najbardziej dokuczaja mi piersi - bolą jak jasna cholera (wieczorem to nawet ciężko mi leżeć na boku...), brzuszek mnie pobolewa, ale coraz rzadziej, jestem ogólnie dość zmęczona, senna, apatyczna. Nie mam specjalnych apetytów, a jak jem to często nie kończę, bo mi \"w gardle rośnie\", ale nie wymiotuję :) największy problem mam w pracy - nie wiem kiedy powiedziec i komu (pracuje w markecie budowlanym jako doradca handlowy - obsługa klientów, rozkładanie towaru etc, na dziale farb i lakierów) Osobiście uważam, że praca na takim stanowisku i na takim dziale może stanowić zagrożenie dla dzidzi, ptzynajmniej na początku ciąży. Do gina idę dopiero 08/06/06 więc do tego czasu nie wiem co zrobić, bo tak bezpodstawnie wymigiwać się od pracy nie mog. Z drugiej strony nie chcę, żeby to się rozeszło jeszcze przed ginem... czy porozmawiać z kierownikiem (nie wiem co by zrobił, czy nie poszedłby od razy do dyrektora) czy z kimś zaufanym kto by poradził mi co zrobić i kiedy... Ale niczego nie jestem pewna... Poradźcie co robić. Dodac muszę, że jeszcze przed 08/06 czeka nas zmiana akcji handlowej i ziązane z tym będzie duzo więcej pracy, przestawiania towaru i praca do 23... Pozdrawiam Was wszystkie gorąco 🌻❤️👄 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZYCH POCIECH I FASOLEK :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia - to dopiero 5 tydzień i 2 dzień. nadziejka - czyżby mąż sie nie ucieszył? bo ja tak to zrozumiałam :-o CO do pracy - masz dylemat nie lada, ale w takiej sytuacji ja chyba sama pogadałabym z przełożonym, że jestem w ciąży, jeszcze nie potwierdzonej przez lekarza. Skoro masz ciężką pracę i wymaga dźwigania to ja tu nie czekałabym do 8 czerwca, bo można sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia L.
Dziewczyny, czy któraś z was bierze Elevit - witaminy dla kobiet w ciązy. Mój gino kazał mi je brać juz od samego początku (tj. od chwili poczęcia), większosc z Was co czytam zazywa jedynie kwas foliowy. mam słabą morfologię może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego Kasiu - ja narazie mam zakaz brania czegokolwiek poza folikiem. Za dwa tygodnie może to ulec zmianie, ale to zalezy od moich wyników, które mam zrobić do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia L.
Dzięki Zabajona Ja się trochę niepokoję moimi wynikami z morfologi (odebrałam je wczoraj), hemoglobia poniżej normy i wizytę mam dopiero 7 czerwca, a do tego dostałam opryszczki na ustach (w sobotę miałam slub swojej siostry i trochę przemarzłam) i to paskudztwo wywaliło. Czytałam, ze to nie za dobrze jak się dostanie opryszcze w ciąży. Same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowilam sie wlasnie na wizyte.... na 12 czerwca.... teraz jednak za wczesnie..... nie wiem jak wytrzymam. nastraszylyscie mnie z tymi witaminai i przestalam brac (prenatal), poprzestane na razie na foliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ja doczytałam się, ze bez wyraźnych wskazań nie nalezy brać samodzielnie żadnych preparatów witaminowych, jedynie kwas foliowy. Mój lekarz nie bez powodu zabronił mi brać cokolwiek. A jesli masz problem z hemoglobiną, to z pewnością anemia cię dopadła. Przerabiałam to kilka lat (nawracająca anemia). Polecam: - buraczki czerwone; - wątróbka wieprzowa (ja jej nie cierpię, więc nie jadłam, ale wiem, ze ma dużo żelaza, które jest potrzebne w produkcji hemoglobiny); - fasolka szparagowa; - orzechy; Generalnie musisz uzupełnić żelazo, więc jedz wszystko, co je zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko super ze jestes!Teraz nie mam czasu,potem napisze wiecej.Co u was nowego dziewczyny? Bo u mnie nic.Poza tym ze spałam do 12 w południe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej J ostatnio nie moge spać , zasypiam normalnie , ale potem tak gdzieś od 4 w nocy budzę się co godzine. Wczoraj bolał mnie brzuch , ale wzięłam no-spe i przeszło , bo chyba można prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzisiaj zmiekły piersi ...boje sie.Wymusiłam na doktorze duphaston,ale nie mam pojecia dlaczego tak sie stało...boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie panikuj. To ze Ci zmękły piersi to o niczym nieświadczy. wszystko będzie dobrze , myśl pzytywnie. Jak to wymusiłąś? Ale po co skoro on nie widział koniecznośći.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly30
hej dziewczyny, milo mi do was dolaczyc :) o bejbiku dowiedzialam sie pare dni temu, jeszcze trawie, bo mam juz 6-miesiecznego brzdaca ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikuniu zadzwoniłam do gina na komórke i powiedziałam ze mi zmiekły piesi a on na to,ze to nic.zapytałam czy nie powinnam zatem zazyc duphastonu,a on ze nie widzi potrzeby,ale skoro ma mi to pomóc per psyche(tak sie wyraził),to prosze bardzo,na pewno mi nie zaszkodzi.No i pojechałam do apteki zaprzyjaxnionej,która po upewnieniu sie u doktora ze mają mi bez recepty wydac lek,wydali mi.Zazyłam i nic mi nawet \"per psyche\" nie pomaga.:( Mam dól jakis cholera wie skąd...........mam kompletnie z głowa,ale obliczyłam,ze gdybym ostatnio okres dostała,to dzisiaj przypadałby termin owulacji..Czy to moze miec cos wspólnego z piersiami? Czy ktos jest jeszcze na swiecie tak głupi jak ja? zeby dzwonic rano do gina na komórke i upewniac sie ze moja ciąża jest dobrze zagniżdżona i ryczec mu ze mi cycki zmiękły...mam nadzieje ze jeszcze bede sie z tego smiac,dzisiaj mam dół i rycze.Napiszcie czy myslicie ze to sprawa terminu owu(gdyby było):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJAG
hej dziewczyny mam pytanie do Lili - czy ty karmisz piersią i czy dostałaś już okres? Bo ja mam dzidzie 4-czną i kochałam się z mężem bez zabezpieczenia a teraz mam rebus czy jakby co to skąd bym wiedziała że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly30
Majag, zrob szybko test, ja juz mialam 3 okresy od porodu i karmilam piersia niestety tylko do 3miesiaca.Po ciazy wszystko mi sie rozregulowalo, miesiaczki mialam obfitsze i kompletnie nieterminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kasia C. - co się dzieje? Mnie też brzuch pobolewa, raz mocniej raz słabiej, a nawet tak jak na @, ale to normalne i może sie utrzymywać przez 3 m-ce więc nie powinnać się martwić... Jak miałaś przy pierwszej ciąży? Ja poszłam dzis do ogólnego i dał mi 2 dni zwolnienia - strasznie słabo sie poczułam rano, miałam stan podgorączkowy i przyspieszone tętno. Lekarka powiedziała że to prawdopodobnie na tle nerwowym i kazała mi sie do łóżka położyć. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ NADZIEJKO;) ZE JA MAM Z DEKIELKIEM TO WIEM,ALE TERAZ WIE JUZ MÓJ GIN.... Otóz zadzwoniłam dzisiaj znowu i mu mówie ,ze mnie pobolewa(juz nie) i ze miałam plamke wielkosci skrzydła biedronki...O Boze!!!! A on mi na to(pewnie zniecierpliwiony na maxa) : to prosze przyjechac do szpitala zrobimy beta hcg dzisiaj i w poniedziałek i moze sie pani w koncu uspokoi(!).a ja na to: ale dlaczego mnie pan wysyies badania,co pan podejrzewa?! :):) A on ze nic,tylko mam watpliwosci to chce mi je rozwiac:) No to jedziemy wieczorem.Powiedział ze bardzo bardzo prawdopodobne ze to leciuchne plamienie to przez to ze to czas ewentualnej owulacji gdybym poprzedni okres dostała i w ogóle powiedział ze leciutkie plamienia i bólik to norma.Całuje was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz - mówiłam. Nie stresuj się niepotrzebnie, bo dzidzia wszystko czuje i możesz tylko zaszkodzić. Musisz teraz myślec za dwoje :) Lecę siku, normalnie co chwilę biegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nie biegam co chwile...moze to niedobrze? ;-) Cyba jutra zadzwonie do gina;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam,mówie Ci,to nic nie zmienia w stresie:) Mimo przypietego do tablicy \"zdjecia\" :) i 100% potwierdzenia ze prawidłowo i w macicy zagniezdzona ciąza No ale TY na pewno jestes normalniejsza.A propos pierwszej ciąży to nie pamietam zadnych bóli i plamek biedronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może założymy sobie tabelkę - będziemy mogły na bieżąco śledzić zmiany jakie towarzyszą naszym stanom ;) Zaraz wstawię propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************** TABELKA I nick.........imię/wiek....miasto....nabyte kg...cm pas....tc....termin. --------------------------------------------------------------------------------------- 1.Kasia C........................................................................... 2.Nadziejka..Wanda/28...Toruń..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos stresiku to wcale nie jest tak kolorowo - jak już pisałam odbiło sie to dzisiaj na moim serduszku :( Na szczęście EKG mam w porządku. Wizyty u gina nie moge sie doczekac równiez dlatego żeby wziać zwolnienie. Fatalnie się czuję i to mnie martwi, a po niedzieli trzy b.ciężkie dni w pracy mnie czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×