Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

cześć kredka, tak - ten śluz jest normalny w ciąży, o ile nie czujesz że coś się dzieje tam w środku. Co do przytulanek - my narazie odpuściliśmy, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zaszkodzi się maleństwu, zresztą raz jeszcze przed terminem @ było tak, że złapał mnie po wszystkim bolesny skórcz. Obawiam się, że teraz po prostu dla dobra tej delikatnej istotki męzom trzeba \"pomóc\" inaczej. A jak już minie najniebezpieczniejszy okres, to jak lekarz nie będzie widział przeciwwskazań, to owszem - wrócimy do \"tematu\", bo chęci to ja mam, wcale ich nie straciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tyle sie przed chwilą napisałam i wszystko mi \"poszło\".Eh....I co? jak sie macie w kolejnym dniu najcudowniejszego stanu pod słoncem?Stany Ameryki wysiadaja przy tym naszym Stanie,co nie? ;-) Sluz jest leciutko żółtawy,bezzapachowy.Jesli chodzi o seks,to tylko raz od czasu \"dwóch kresek\" dalismy czadu;) Dzisiaj u gina poruszymy ten temat pod koniec wizyty.Aha,mój mąż chce ze mna chodzic juz od poczatku razem do gabinetu ginka?A Wasi i co wy na to? ;) Macie poza tym jakies objawy?Bo ja nie.Pozdrawiam.Nadziejko czy Ty sie jeszcze tu zjawisz? Jakbyscie ją spotkały na innych topikach,to poproscie by skrobnela tu u nas słówko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - to chyba tez sluz jest ok, mój jest też lekko podbarwiony. Co do wizyt, to ja wolałabym żeby mój mąż nie był w czasie jak będę badana, to jest dość krępujące. Jedynie zakładam, ze będzie przy usg i to też dopiero przy tym przez brzuszek. Ale do lekarza ze mną jeździ, tyle że czeka w poczekalni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak to bedzie,mam wizyte dopiero na 21 i to na drugim koncu miasta,tak wiec chyba dopiero jutro rano podziele sie wrazeniami.Nie moge sie pozbyc strachu,jak czytam ile tam sie musi prawidłowo połaczyc i \"potworzyc\",to nie wierze ze drugi raz sie uda:) Głupia jestem,wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - ja tez mam wizytę wieczorkiem, mam tremę okrutną, tak bardzo marzę o tym, zeby wszystko było dobrze .... dlatego się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joga100
Dziewczyny jakiej firmy wybrać test? Czy jest taki, którego możecie polecić? I kiedy go zrobić? Czy przed terminem @ może wykazać ciążę czy dopiero w dniu spodziewanej miesiączki? Z góry dziekuje za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonko to te same uczucia toba szarpią co mną :) A test polecam Quick vue i kazdy inny tak samo mi wyszedł, przed terminem pare dni wychodza wszystkie;) U mnie tak było przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Niki*
zabajona- mam pytanko, bo ty zaciążyłaś ostatnio :) (przy tej okazji gratuluję )chciałabym się Ciebie zapytać czy miałaś takie objawy jak bóle okresowe, bo ja na 6 dni przed okresem mam bóle okresowe, wydają się być dość wcześnie bo zwykle mam na dzień przed okresem. Dodam iż rano zaraz po obudzeniu ich nie ma , tak po 1-2 godzin od wstania się pojawiają. Nie chcę się nakręcać, ale jesli możesz to napisz jak to było u Ciebie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U mnie nie ma zadnego śluzu , nie wiem czy to żle? Poza tym dzisiaj poczuła się niedobrze na myśl o jogurcie. Normalnie musze się zmuszać żeby je jeść.Ja mam druga wizyte 9 czerwca. Na pierwszej było niewiele widac , bo ciąża była bardzo wczesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki odpowiem na twoje pytanie - ogólnie w tym cyklu to nic a nic nie czułam, wręcz przeciwnie, myślałam, że coś nie tak i liczyłam na nastęny cykl. Przytulanki były UWAGA tylko w 10 i 11 dc, potem dopiero chyba w 21 dc. Jakoś się nie składało, poza tym od 12 dc nastała taka susza, że chyba zatarłoby mnie hi hi. W ostatnim tygodniu przed terminem @ zaczęłam odczuwać jakieś skórcze. Martwiłam się, bo nigdy wcześniej AŻ tak nie miałam. Poza tym moje piersi nie wskazywały na nic, serio, były niebolesne i plaskate. Mogłam się walić po nich i nic nie czułam. I w zasadzie w sobotę (20 maja) był pierwszy dzień, kiedy czekałam na @. Jeśli chodzi o apetyt, to było jak zwykle przed @, powstrzymywałam się jak mogłam, żeby jedząc kanapkę nie odgryźć sobie palców. Jedynie co, to od czasu do czasu pobolewał mnie brzuch, jakbym miała za chwilę dostać @. W niedzielę te skórcze się nasiliły i naprawdę byłam przekonana, że dostanę @, bo jak rano się obudziłam, to z przerażeniem stwierdziłam , ze nie czuję piersi. Zero czucia. Jakbym już dostała @. W poniedziałej jednak skórcze nadal miałam, niektóre troszke bolesne, no i piersi jakoś dziwnie urosły (dzień po terminie, albo dwa, jakby liczyć od soboty). Z dnia na dzień zaczynały bolec mocniej, no i w środę był test. Aha - no i dwie, czy trzy noce pod rząd o 3 wstawałam siku, bo myślałam, że mi pęcherz urwie. To zostało do teraz, tylko godziny się zmieniają, dzisiaj np. wstawałam o 5 rano (porażka, jak się popatrzy, że 6 musze wstawać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Niki*
dzięki Zabajona za odpowiedź! Mnie własnie piersi w ogóle nie bolą!!! Nic, zero! Dlatego myślałm że to nie mozliwe że ciąża, bo naczytałam się że bolące piersi to objaw. Mam troszkę wysokie kwasy w żołądku, nasilaja się jak jestem głodna (ale to chyba normalne u każdego) i boli brzuch od wczoraj tj. od 22 dnia cyklu jak na okres, a cykle mam 28 dnowe. Już sama nie wiem.... nie chcę o tym w kółko mysleć, bo się nakręcę a potem okaże się że nic z tego.... eh..... Pozdrwaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia L.
Szczerze gratuluję, trzymam mocno kciuki. Ja mam termin na 9 stycznia, więc będę miała to szczęście wcześniej zostać mamą. Na razie maleństwo daje się we znaki. Poranne nudności, senność itp. ale jestem twarda i pełna optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazacie mnie dziewczyny, bo ja nie mam zadnych nudnosci (ale w pierwszej tez nie mialam), nie bola mnie piersi, nie mam sensacji co do jedzenia..... kurcze, chyba naprawde zrobie ten trzeci test... albo nie wytrzymam i pojade do leakrza. ale mam bardzo daleko, dltego wolalbym pojechac jak juz bedzie cos naprawde widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka - naprawdę nie masz czym się niepokoić, są kobietki które ciążę znoszą super dobrze. Ja póki co nie mam też nudnoći, a apetyt raz mi dopisuje, raz nie, nie mam zachcianek, smaków, ani nie odrzuca mnie od jakichs konkretnych potraw, czy napojów. I myślę, że albo wszystko przede mną, albo po prostu ciążę zniosę dobrze. Narazie jedyne co mnie nurtuje to wieczorna wizyta u lekarza, mam tremę i to gorszą jak przed wizyta u dentysty. Tak bardzo chcę, żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a co do testów, ja kupiłam Pre test, są o nim różne zdania, ale mi 4 dni po terminie @ szybko wymalował dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a bierzecie jakies witaminy? ja biore prenatal. poprzednio bralam materne. ale teraz kupilam to, bo chcialm juz cos brac w trakcie prob no i duzo jeszcze mi zostalo. no i jeszcze do tego folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko kazał folik,ale zobaczymy po dzisiejszej wizycie,moze cos dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku trzymam kciuki za pulsujace serduszko❤️ u Twojego Bąbelka....i za pomyslna wizytkę....🌻 ja folik brałam od chwili gdy dowiedziałąm zie ze mam pod srecem dziecko, a witaminki typu Prenatal lekarz kazał mi bra od 3 miesiaca......wtedy sa bezpieczniejsze... pozdrawiam Was wszystkie i zycze małych doliegliwości ciążowych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzone przez lekarza na 100% Ciąża wewnątrzmaciczna prawidłowo zagniezdzona:) Ju huuuuu!!!!! Pierwsze zdjęcie juz mamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, ktory to dzien? bije juz serduszko? ale ci zazdroszcze, ze juz wszystko wiesz napewno. ja dzisiaj dzwonialm rano do swojej lekarki, ale jej nie zlapalam. bede probowac jutro rano, bo nie chce z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C , GRATUALCJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Co Ci więcej powiedział lekarz , który to tydzień , kiedy poród , coś Ci przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka,piaty tydzien.ja mam naprawde super gina z super sprzetem.Zanim mnie zbadał tradycyjnie,to mnie uprzedził,ze na usg moze nic jeszcze nie zobaczyc,ale gdy zbadał ręcznie,to stwierdził,:oj raczej zobaczę:) No i w kilka sekund po wprowadzeniu głowicy usg namierzył pecherzyk,pstryknął fotke,i natychmiast wyjął sprzęt ,a dopiero potem omawiał dokładnie obraz:) To na tyle i aż tyle;) Czekamy na relację zabajonki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuniu tylko jedna tabletka foliku jeden raz dziennie,stwierdził ze nic wiecej mi nie potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie Kasiu. Teraz musisz o siebie dbać.Ciekawa jestem co mi powie lekarz.Jeszcze tydzień do wizyty. Chyba zwariuje~!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem Babeczki :) Wczoraj wróciłam późno od lekarza (godzina jazdy w jedną stronę) i już nie miałam siły. No więc u mnie na szczęście też ciąża prawidłowo zagnieżdżona, pęcherzyk ma 13 mm, zarodka jeszcze nie widać, ale za to widac ciemną plamkę i ciałko żólte w jajniku :) Lekarz bał się, że u mnie może być ciąża pozamaciczna, gdyż mam po hsg podejrzenie zrostów okołojajowodowych. Ale jak lekarz zobaczył, ze jest ciąża w macicy to odetchnął z ulgą. Mam zakaz zażywania jakichkolwiek preparatów witaminowych, jedynie kwas foliowy, całą listę badań do zrobienia w ciągu 2 tygodni i 14 czerwca kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to supe Zabajona, Gratulacje . To juz druga fasolka prawidłowo zagnieżdżona dzisiaj:-)))A który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×