Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

usg genetyczne? jaki to? chodzi o przeziernosć karku i kość nosową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka--zapytaj sie gina jak to jest ze spaniem w pozycji na brzuchu w ciaży. pliska. Ja ide dopiero za ponad 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie nie zapomniec zapytac o spanie na brzuchu, chociaz ja u lekarza zapominam jezyka w gębie często gęsto..... swoja droga bardzo lubilam spac na brzuchu, ale ostatnio przestalo to juz byc takie wygodne, wiec odzwyczailam sie od tej pozycji..... zaczynam trenowac spanko na bokach, na ostatnie miesiace sie przyda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
szyt masz racje, co do usg genetycznego. wykonuje sie ono od 11 do 14 tc. hmm, spanie ma brzuch?? uwielbiam i nadal spię!! nawet nie pomyslałam ,ze nie powinnam!! jak tam wasze brzuszki , rosną?? przytyłyscie juz troszke?? w jakich jetescie tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze
Dlaczego ten topik tak słabo działa? Inne są prężne a ten... kasia c sie "obraziła" bo jednej z dziewczyn przydażyło sie nieszczeście... dziwne to niepowiem, dziewczynie przydałaby sie dobre słowo a nie taka reakcja jak kasi c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
tez tak myslę?? a ty tez spodzieważ sie dzidzię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, troche malo nas i rzadko sie pojawiamy... Moze termin mamy taki niepopularny? Chociaz ja ciesze sie, ze tak wlasnie sie ulozylo, ze najwiekszy brzuszek przypadnie na zime... Pozdrawiam, ja bede zagladac na pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
mazowszanka , na kiedy masz termin??ja mam na 21 luty. cos nas mało!!:-( skoda!! brzuszek juz ci widac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny.... nie dziwie się Kasi C. że nie zagląda tu już ...sama się zastanawiałam czy tu zaglądać... jak się czyta o tych wszystkich tragediach to sie zaczyna schiza że może mi się coś stanie że może i mnie to spotka, wspułczuje tym wszystkim kobietom ale jest to ciężki temat o którym młoda mama nie powinna czytać. Pozdrawiam .... ja mam termin na 23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuch widac było i przed ciazą :P ale tak na serio to powiększył sie znacznie bo ja mam prócz dziecka w brzuchu 7 cm torbiel... czyli ta torbiel jest wieksza od dziecka 3 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sławunia---w takim razie nie oglądaj tv, nie czytaj gazet a najlepiej w ogóle nie wychodź z domu. Czyli co, pisac i zwierzać sie mogą tylko te co im sie wszystko uklada. samolub z ciebie. a jak tam twoja nadęta wątroba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
sławunia czy to jest twoja pierwsza ciąz? jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do ciazy mam zdrowe podejscie (mam nadzieje ze nie zostane za to zjechana), bo nie jest tochorobatylko stan przejsciowy... Uwazam tez, ze lepiej, jezeli ciaza naturalnie obumrze na poczatku, niz gdyurodzi sie niezdolne do zycia dziecko i umrze kilka dni po porodzie... Jezeli ciaza obumiera to z reguly cos bylo nie tak z zarodkiem a natura wie co robi.... Wiem, ze takie stanowisko ma wiekszosclekarzy i ja sie z nim bardzo zgadzam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poroniłam, bylam wtedy na forum i ogłosilam dziewczynom tą tragedie i spotkałam sie z życzliwą reakcją, nie to co tu sie wypisuje! takie rzeczy się niestety dzieją niezależnie od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego tak na mnie naskoczyłaś -Szut, nikogo nie neguje ani nie obrażam i tym bardziej nie zabraniam nikomu pisać o swoich przejściach itp. wypowiedziałam tylko swoje zdanie i pewnia każda z was po przeczytaniu o ludzkiej tragedii zastanawiała się nie raz czy moze ją też te spotka.... dlatego współczuję ale wolę nie czytać i tyle. Jest to moja pierwsza ciąża czuje sie jak by mnie tir potrącił... raz lepiej raz gorzej. Pozdrawiam wszystkie krzykaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
Czesc dziewczyny, Gratuluje i dolanczam do was.termin 20 luty.hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
mazowszanka nie wiem , czy tak byś mówiła, gdybys pononiła, ja juz to przeszłam 3x :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
mimi 29 gratulacje!! pierwsza ciązą?? jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
dziewczyny, o czym wy piszecie. schizujecie....ale podobno w ciazy to normalka. powinno sie myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
czesc Zaciazona, milo ze ktos do mnie napisal. ciaza druga.pierwsza poronilam w pierwszych tygodniach w listopadzie 2006.na szczescie nie mam bliskich spotkan z porcelanowzm bozkiem ale jestem zmeczona jak nigdy i fucze jak lokomotzwa bo od kilku dni mecza mnie dusznosci nocne miewam cisnienie 101 na 44....zwykle tez mialam niskie ale nie az tak.Jak u ciebie. Chyba mamz zblizonz termin porodu....to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
mimi 29 termin mamy podobny , ja mam na 21 a 20 są moje urodziny!! mecza mnie mdłosci i czuje sie bardzo słaba i spiąca. jak narazie pracuje ,ale nie jest źle , bo mam prace siedzacą (w biurze) a ty pracujesz?? brzusio widać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
Lekarz ze wzgledu na moj pierwszy przypadek dal mi L4 na 1 miesiac....i cale szczescie bo bylam slaba jak mucha i caly czas spalam.teraz czuje sie juz nieco lepiej na szczescie mdlosci mi minely...i juz za kilka dni planuje powrot do pracy.brzusio juz sie zaokragla...nic dziwnego skoro ciagle czuje glod.Zjakiego jestes miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
kochane przysze mamusie, (slowa te kieruje do mniej doswiadczonych przyszych mam) unikajcie jak ognia goracych kapieli, opalania i naglych zmian temperatura a przede wszystkim stresu...ktory jest zabojczy jesli na pierwszej wizycie wasz gin wam o tym nie powiedzial...to zmiencie gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciązona... a co mialabym mowic??? rwac sobie wlosy z glowy???? skoro tak sie stalo to z jakiejs przyczyny, jezeli lezy po stronie kobiety, bo organizm ma problemy z donoszeniem to trzeba sie leczyc, ale jezeli plod byl wadliwy, to co zrobic??? Zawsze bede uwazac, ze lepiej jak stanie sie to na poczatku, niz w bardzo zaawansowanej ciazy czy po narodzinach dziecka... A takie przypadki niestety sie zdazaja... oczywiscie najlepiej, gdy wszystko przebiega gladko i bez powiklan, ale doskonale wiemy, ze nie zawsze tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mimi29
kazdy wie, ze stres jest zabojczy nie tylko dla ciazy ale i doroslego czlowieka... ja mam bardzo duzo stresu i co mam zrobic? strresowac sie dodatkowo, ze sie stresuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
Pewne sprawy trzeba dosownie"olewac".Wrzucic na LUZ drogie kolezanki.Nasze zdrowie i naszego dziecka jest w tej chwili najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
mimi 29 ja jestem z woj slaskiego z Rudy Śląskiej a ty ?? lece do dentysty , bo cos mnie ząbek pobolewa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doduska
kuzwa, zabek cie pobolewa??? jak male dziecko? i ty chcesz byc matka... co za infantylizm starych bab... zal dupe sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
doduska nikt nie pytal cie o zdanie.masz problem to zmykaj do innego topika jesli nie jestes mila. Zaciazona ja tez jestem ze slaskiego ale porozmawiamy chyba jutro bo jak widzisz nie wszyscy sa tu uprzejmi. buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×