Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Mimi 29 ja przed chwilą zdenerwowałam się na mojego. Pokłóciliśmy się.Najbardziej wkurzyło mnie że zaraz przyszedł mnie przepraszać.Nawet nie mogłam się do końca wyładować. Mnie też brzuch boli i kłuje.Czuje też jelita,przesunęły się już na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a mnie nic nie boli....gin mówi ze ciąża super sie rozwija,ale kurcze,moze powinno bolec? :( Chociaz to chyba indywidualna sprawa.Troche sie ochłodziło,idzie oddychac.Cholercia, ja juz 6 kilo przytyłam,a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko a raczej o Kasiu!!:-( Tyle kilo ? A w którym ty jesteś tygodniu? Oszczędzaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwicjo kochana, No nic tak to już jest z tymi naszymi facetami. Oni całkowicie nie rozumieją że najbardziej teraz potrzebujemy spokoju. Tak jakbyś zgadła że mnie też jedynie \"mój \" potrafi obecnie wyprowadzic z równowagi i podobnie potem mnie przeprasza tyle tylko że ja juz zdążę sie mocno zdenerwować...potem dusi mne jeszce przykrośc przez tydzień i rozmyslam jak głupia...taka już jestem. Dziś preczytałam o wpływie stersu na płód...zaraz wam wyslę...brrrr. Kasiu C no ja jeszce nic a nic nie przytyłam, ciągle waże 55kg jestem w 11 tc. Bioderka mi sie rozrastają i tłuszcyk wychodzi...ale waga ani drgnie pow 55. Wiesz każda z nas inaczej przybiera na wadze.Podobno nie wolno za duzo utyć bo później ciężko jest wrócić do formy. Wazne aby jadac małymi porcjami ale czesto, nie mozna sie objadać. Nie wiem jak wasze smaczki. Ciągnie Was na słodkie czy przeciwnie. jestem ciekawa napiszcie o tym. Babcia mi powiedziała ze jak ma sie ochotę na słodkie podczas ciaży to wskazuje na dziewczynke. Mnie ciągnei na wszystko ale od słodyczy mnie odrzuca. Sprawdzałam wsród koleąznek które już urodziły i nawet sie sprawdza...moze to przypadeki albo zabobony...ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam i obiecuje że policze do dziesięciu zanim znów się zdenerwuje.Obowiązkowo pokaże ten artykuł mężowi.Będę stała nad nim dopuki nie przeczyta do końca:-D Dziwnie się czuję w tej ciąży,jakby bardziej nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwicja jutro zaczynam czternasty tydzien,ja chyba tak mam ze tyje w ciąży jak słon,bo z pierwsza corka przytyłam równo 30( wyjsciowa 57), jednak po trzech miesiacach nie było juz śladu:) zeero rozstepa i zero zapobiegania rozstepom:) Chuba mam po mamie ze mi w ciązach woda sie zatrzymuje,bo nie objadam sie specjalnie,cisnienie niziutkie(nawet za niskie),wiec po prostu tak mam.:) I nie denerwujcie sie niczym,bo nic nie jest warte nerwów kobiety w ciąży;P pozdrawiam was!!!! P.S.Aaa, w tej ciązy mam zamiar nie dobic do wagi z pierwszejj ciąży,nie chciałabym przekroczyc 18;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi mnie ciagnie do wszystkiego,do słodyczy tez,ale omijam je szerokim łukiem z moimi predyspozycjami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ochoty do słodkiego,ale raz za czas jakieś ciasteczko zjem.:-) Ja jestem w 10 tc przytyłam 1,5 kilo. Dziwię się że tak mało bo przez otatnie 5 tygodni jadłam co godzinę,a może częściej :-) Powoli dochodzę do normalnych por posiłków.Nie oznacza to że radykalnie zmniejszyłam podaż,ale przynajmniej teraz przerwy między posiłkami wynoszą ok 3 h ,to już jest dla mnie sukces. :-D W poprzedniej ciąży przytyłam koło 14 kilo.Nie pamiętam dokładnie.Rozstępy niestety mnie nie ominęły.:-( Ty to masz szczęście Kasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.:-) Co tu tak cicho. :-) Dziewczyny uzupełnijcie tabelkę. Dzięki temu będziemy wiedziały o sobie więcej NICK........MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja.......Sylwia..............Sułkowice....30........25.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja.......Sylwia..............Sułkowice....30........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa.....29......styczeń/luty\'07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja.......Sylwia..............Sułkowice....30........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa.....29......styczeń/luty\'07 3. szyt.........Aśka..........Lublin............25...........21.02.2007 ja nie ma w ogóle ochoty na słodycze, co przed ciązą nigdy sie nie zdarzało :) moze dlatego nic jeszcze nie utyłam a nawet schudłam 1,5 kg (zobaczymy jak sie sprawdzi ta zasada). to pierwsza ciąza wiec nie wiem ile przytyję, ale mam nadzieję jak najmniej! zachcianki postanowiłam spełniac tylko w weekendy a w tygodniu zdrowe jedzonko. mnie nic nie boli, no moze raz dziennie zakluje. nie mdli i juz nie jestem taka wiecznie zmeczona jak na samym poczatku. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. U mnie dziś mdłośći od samego rana. Mówiłam mężowi że mdli mnie od zapachu kawy a on i tak pije ją przy mnie. Co za brak zrozumienia. Dziś miałam już bliskie spotkanie z sedesem :-( i to przez tą kawę. U mnie słońca jest mało ale duszno niemiłosiernie. Macie już brzuszki.? U mnie już powoli zaczyna się odznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety!!!!! Widze ze z Waszym samopoczuciem roznie bywa... podobnie jest u mnie... wczoraj np czulam sie fatalnie i nie chodzilo tylko o mdlosci ale w ogole... Dzis zas wstalam jak skowronek i czuje sie znakomicie... Ciekawa jestem od czego to zalezy...... Brzuszek juz troche widac.... Poza tym zauwazylam, ze jak kucam to czuje juz w srodku Dzidzie... Bylam dzisiaj na USG przez brzuch.... Widzialam rece, nóżki, slyszalam serducho... W chwili obecnej wszystko jest w jak najlepszym porzadku i mam nadzieje ze ten stan rzeczy juz sie nie zmieni... Widzialam, jak nasza Dzidzia kopie... niezly wicher rosnie Pozdrawiam Was w kolejny upalny dzionek i zycze duzo chlodu, opiekunczych mężów, zdrowych dzieciaczków i dobrego samopoczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja.......Sylwia..............Sułkowice....30........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa.....29......styczeń/luty\'07 3. szyt.........Aśka..........Lublin............25...........21.02.2007 4. Mimi29.......Marzena......Tychy.........29.............20.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
witam ,po tygodniowej przerwie. w zeszłym tygodniu wybierałam sie na wekend za miasto, niestety długo sie nie pocieszyłam wyjazadem , poniewaz okazało sie na miejscu ,ze mam krwawienia i zaraz jazda z powrotem na ostry!! lekarz mnie opieprzył , kazał lezec w lózku i ani sie ruszac. na szczecie wszystko jest ok. miałam tydzeń przerwy w pracy , ale nie moge tak bezczynnie siedziec w domu. czuje sie tak sobie, pobolewa mnie podbrzusze. w piątek mam wizyte . widzę,ze nas przybyło!! jak moge "wpisac " sie do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona zaciazona poprostu skopiuj tabelke i sie dopisz:) witam po tygodniu. ja mialam przez caly czas masakre, w zeszla sobote, po powrocie od tesciow dostalam potwornych wymiotow, przez pewien czas nie moglam oddychac, mialam wrazenie, ze sie udusze:( od tamtej pory koszmar, ciagle mdlosci. stracilam apetyt, na wejsciu do kuchni mnie odrzucalo, zawroty glowy, bol brzucha, niepokoj, zimne poty... wczoraj sie poprawilko, dzis juz prawie dobrze. na slodycze nie mam ochoty. tez mialam o to zapytac. bo teraz to na ostre mam smaka, z poprzedniej nie pamietam. mama24 ciesze sie, ze wszystko ok:) pozdrawiam, postaram sie jeszcze odezwac:) ps. dobrze, ze nie piszecie duzo, nie musze godzinami siedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dobrze, że mamy tabelkę, dobrz wiedziec jak macie na imię i skąd jesteście :) ja dziś mam mdłości ale chyba z głodu bo wziełam sobie marne śnadanie do pracy: serek wiejski dwa pomidory... rano kefir i pól jabłka, chyba dlatego mnie mdli. ja już nie mogę doczekac sie usg! idę dopiero 10.08. a później 17.08. ludzik już pewno jest spory w porównaniu do tego z 8 tyg. kocham go niesamowicie!nawet nie spodziwałam sie, ze będę go tak kochała kiedy jest w brzuchu, a kiedy poczuje jego ruchy to już zupełnie oszaleję! 1 ciąże poroniołam,ale wtedy plod sie nie rozwinął w ogóle wiec takich silnych uczuć nie miałam, chociaż jak sobie pomyślę, ze moze własnie teraz bym rodziła to płacze...tak bardzo chce już mojego ludzika zobaczyć calego i zdrowego przy mne! mam schizy że nie będzie z nim wszysko ok, ale to juz chyba moja zryta psycha. jak widże małe dzieci to płaczę, w ogóle bardzo szybko sie wzruszam, az mnie to przeraża bo potrafię popłakać sie na \"mieście aniołów\", co kiedyś byłoby nie do pomyślenia! przed ciążą bym nawet takiego filmu nie obejrzała :D ale człowieka to zmienia ! pozdrawiam was! mój brzuch jest spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Żordelka ja niby ciągle jestem głodna ale jak jem to po trochę albo spróbuję trochę i mnie odrzuca.Zauważyłam że mam mdłośći od żółtego sera,smieszne no nie. Na słodkie nie mam ochoty,na ostre też nie,od smażonego mnie odrzuca. Nie mogę nic jeść ale muszę bo inaczej mam straaaszne mdłośći. Szczyt ja też się rozczulam,płacze na każdym filmie,wszystko przeżywam podwójnie.Wcześniej byłam trwardsza.A na widok maluszków to coś uciska mi serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa...25........05/06. luty\'07 Kasia C.------> przytyłas juz 6 kg ? O kurcze to chyba ja jakaś do tyłu jestem bo ja schudłam 5 kg i czekam tylko czy mi coś przybędzie bo to juz czas na jakieś 1 może 2 do przodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska........28......21.02.2007 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa...25........05/06. luty'07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
no , to ja juz tez się" zaprezentowałam" :-) ja tez jeszcze nic nie przytyłam , tylko brzuszek widac. w piatek mam wizyte i mam nadzieje,ze zobaczę moją kruszynkę na usg. Chcę poprosic o "fotke" , bo jeszcze nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:-) Ja oprócz mojego naturalnego brzuszka jeszcze nic nie widzę.:-D Fałdki tłuszczyku zaserwowałam sobie jeszcze przed ciążą,:-D Na 167 cm ważę 70 kilosów.Troszkę tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromka36
Hej! U mnie brzuch już widać, ale chyba ciężko rozpoznać, że jestem w ciąży, bo przy wzroście 164 cm ważę już 72 kg. Zajście w ciążę zaplanowałam od rzucania palenia i w efekcie przytyłam 7 kg od lutego a od maja następne 6 kg. Okropność, ale poprzednia ciąża przebiegała podobnie. W sumie przybrałam 25 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromka ja też rzuciłam palenie,zaprzestawałam od marca.Stąd też moje kilogramy. Ciężko było gdyż pracowałam w restauracji dla palących. Od maja już nie palę i cieszę się z tego niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Nie chce i sie pisac,wiec tylko melduje ze zyje i pozdrawiam Was \"grubaśnie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zbędnymi kg bedziemy przejmowały sie w marcu :) przepiszemy sie na forum diety i damy radę. ja też mam za dużo kg. jeszcze rok temu było mnie mniej o 15kg a w styczniu o 10kg! ale wezmę sie za siebie po ciąży to pewne. nie będzie czasu na leżenie i podjadanie, a poza tym karmienie piersią pomaga schudnąć. pytanie do dziewczyn, które juz maja dzieci: długo wracałyście do formy? ja jak narazie nie przytyłam nic, chociaż wczoraj sobie za dużo pozwolilam :( troche mnie brzuch zaczyna pobolewać mimo brania no-spy...martwie sie. mam takie kłucie w dolenej części brzucha. popadało dziś w nocy ostro ale żeby było chłodno. chciałabym, zeby było zimno przez pare dni, tak, zebym mogła założyć bluzę i dżinsy. odpoczełabym troche. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
witam ja właściwie jeszcze tez nie zgrubłam , ale brzuszek widac.:-) pogoda , pogoda !! jest przyzwoicie, mozna troszke odpocząc po tych upałach!! mnie tez pobolewa podbrzusze, moze juz tak musi byc......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz pisałam to indywidualna sprawa z tymi bólami,bo mnie ani razu od poczatku jeszcze nic nie zabolało,w pierwszej ciazy tez.Wiec moze bedzie druga córeczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dlaczego u nas jest tak smetnie? :) Poprawmy sie ,bo juz nas nawet marcówki wyprzedzaja w ilosci postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×