Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

No właśnie, dlaczego nas jest tak mało???? I dlaczego tak mało piszemy???? wrrr... JAk sie czujecie dziewczyny??? Ja dzisiaj tak srednio na jeza jesli chodzi o mdlosci, jakos mi niedobrze... to chyba przez to cholerne zelazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zelazo Mazowszanka?? zazywasz cos? Ja czuje sie super,byłam pierwszy raz od kwietnia u fryzjera(baleyage na odrostach 5-ciocentymetrowych bleeee) i wygladam czadzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
witam mamusie !! miałam dzisiaj wizyte u lekarza , wszystko jest ok !! miałam robione usg , widziałam , jak dzidzia sie rusza!! byłam tym razem z mamą , poniewaz nigdy jeszcze tego nie widziała. Była bardzo wzruszona , ja zresztą tez!! dzidzia rosnie a to "juz" albo "dopiero" 11 t.c !!:-) a w których wy obecnie jestescie tygodniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
co tak cicho?? gdzie jestescie?? pogoda nam sie zepsuła!! chce mi się spać!! życze udanego wekendu!! pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Komp mi siadł i nie mogę z niego korzystać. Jak mi naprawią to się pokaże. Może skreślę parę słow od brata. Pozdrowienia dla wszystkich lutówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka25
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska........28......21.02.2007 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa...25........05/06. luty'07 8.Efka25............Ewa...........Piekary Śląskie.25..........20.02.2007 Hej Dziewczyny :) Długo mnie nie było bo niestety wystąpiły u mnie plamienia i musiałam leżeć plackiem (tydzień), byłam załamana. Dziś byłam u gin. i wszystko z dzidzią w porządku nadal mam leki na podtrzymanie i wit. Niestety mam anemię i zamiast tyć to chudnę, nie ma nadal apetytu jem bo wiem, że muszę. Od pon zaczyna mi się trzynasty tydzień i 10.08. jestem zapisana na usg pr. już nie mogę się doczekać choć troszkę się boję, ale jestem dobrej myśli wiem, że wszystko będzie OK. Poza tym nadal czuje się nieciekawie mdłości ustępują ale powoli a zapachy nadal przeszkadzają. POZDROWIONKA I BUZIAKI :) Sylwicja - ja biorę ten sam lek co Ty. Trzymaj się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, u mnie jest 14 tydzien, 4 dzien, wg usg i wg moich obliczen, bo ja licze od dnia owulacji plus 2 tygodnie, moja ginka zas od ostatniej miesiaczki (mialam dosc dlugie cykle), wiec wg niej to juz 15 tydzien... Na USG bylam 2 razy, jedno wewnetrzne i jedno przez brzuch... wg obu lekarzy, z roznych osrodkow, wszystko jest okey... Na drugie usg poszlam z wlasnej ppotrzeby, bo na zdjeciach z pierwszego nie moglam dojrzec rąk i nóg, to głupie, wiem, ale mnie to męczyło, więc poszłam drugi raz, lekarz pokazał mi ręce i wierzgające nogi, mam nawet zdjecie jednej zgrabnej nóżki :-) czuje sie raczej dobrze, musze brac zelazo, wiec po nim nieco gorzej, ogolnie moze byc... brzuch rosnie, smaruje go zawziecie mustelą, biust na razie w normie, bardziej jędrny, ale rozmiar zachowuje ten sam... zobaczymy, jak będzie dalej.... No i mam zwiekszona potrzebe na bliskośc ze sprawca ciąży, czyli małżonkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromka36
hej babki!Byłam wczoraj na badaniach prenatalnych. Na szczęście badanie przezierności karku wykazało,że ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa wynosi 1:900 więc oczywiscie zrezygnowałam z amniopunkcji. Poza tym dokładnie obejrzeliśmy dzidziusia i okazuje się,że prawdopodobnie będzie to chłopczyk (chyba Karolek, chociaż mężowi nie bardzo się podoba). Data porodu wg Usg to 31.01.07. Tym razem dzidzia spała i gin musiał się trochę napracować, żeby go obudzić. Policzyliśmy ręce nogi a nawet palce. Badaniu przyglądała się moja mama, która pierwszy raz miała okazję to zobaczyć. Była zachwycona. Stwierdziła nawet, że dzidzia podobna jest do swojego starszego brata :) Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka, bo ja troszkę się podłamałam po wizycie u alergologa. Choruję na astmę ale dobrze się czuję i nie brałam leków, bo nie chciałam szpikować maleństwa. Niestety po spirometrii okazało się, że moja wydolność oddechowa spadła do 80% i muszę brać leki. Dobrze chociaż, że pierwszy trymestr mam za sobą. pa pa na dłużej, bo wyjeżdżam do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_pl
hej Kasia C. - ja też mam termin na luty - wstępnia na 4 lutego:)))Gratuluję Tobia i innym zimowym mamom:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_pl
hej raz jeszcze, napiszę trochę więcej - chodzę do lekarza regularnie - znaczy co miesiąc i póki co wszystko ok, ale miałam ostatnio obsesję, że dziecku może nie bić serce. na szczęście serduszko biło wzorcowo, 140 na minutę - super się tego słuchało:)))))))kolejna wizyta za miesiąc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_pl
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska........28......21.02.2007 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa...25........05/06. luty'07 8.Efka25............Ewa...........Piekary Śląskie.25..........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań.........27.........04.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie. Co tu tak cicho.:-(Weszłam na siostrzenicy kompa,myślę że będzie co czytać a tu nic.Spokój. U mnie wszystko ok.Brzuszek rośnie,biodra się poszerzają:classic_cool: mdłości chyba mijają,czuję się coraz żywsza,zmęczenie powoli zanika. Zaczynam mieć zachcianki. Moja dieta wróciła do normy,tzn nie jem już tak dużo jak na początku. Istnieje możliwość żwe jednak zmieszczę się w drzwiach. ;-) :-D Może jutro będę miała kompa sprawnego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, troszkę mnie nie było ale juz jestem gotowa zdać wam relacje jak przebiega moja ciąża. Mdłości, zgagi i nagłe napady głodu na szczescie juz minęły....az sie zastanawiam czy aby wszystko jest ok. Wizytę mam w czwartek później 21 sierpnia. dziś wybrałam sie do sklepów z nadzieją ze znajde jakies wygodne spodnie, bo na razie to musze we wszystkich które posiada odpinać guziki i zamki....to znak ze brzusio rośnie. Nakupiłam kilka bluzek ale ani jednych spodni bo zadne nie pasowały...albo były za małe albo za duże w tyłku. Katastrofa...zastanawiam sie w czym ja bede chodzić do pracy...chyba w dresie, hi,hi.( 13 tydzień ciązy) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i piszcie prosze gdzie sa fajne ciuchy i czy macie podobny problem ...pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja właśnie jestem po ciążowych zakupach w HM. kupiłam dziny z gumą w pasie, taką szeroką, spódnice sztruksową też z gumą i kilka bluzek. spodnie jeszcze za duże bo guma nie ma sie jeszcze za bardzo na czym trzymac, ale jak brzuch urośnie to bedza w sam raz. szału nie było jeśli chodzi o kolory i fasony ale coś można wybrać. miałam nadzieję, że kupię jakąś sukienke ale nic fajnego nie było. ale do warszawy na zakupy wybiore sie jeszcze nie raz, bo wszyskie rzeczy dla dziecka zamierzam kupiś w hurtowni, w której obkupują sie wszyscy moi znajomi. ponoć jest dużo taniej. jak będe wiedziała wiecej gdzie ta hurtownia to wam napisze. wiadomo, że to nie będą małe wydatki wiec warto zaoszczedzić. ja czuje sie rewelacyjnie. od czasu do czasu coś zakłuje ale generalnie jest ok. waga sie waha ale raczej w dól niż w góre. kończę 3 miesiąć i nic nie przytyłam, cieszę sie z tego bo w planach mam przytyć jak najmniej. nadal słodycze mogą dla mnie nie istnieć :) idę w czwartek na przeziernosć karku, boje sie ale i już nie moge sie doczekac aż zobaczę ludzika :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Ja tylko na chwilkę. U mnie wszystko OK, dzidzia zdrowa, rośnie jak na drożdżach - ma już ponad 9cm i waży 90 gram. W stopce mam zdjęcia mojego synka :) Prawdopodobnie bdzie miał na imię Maksymilian. Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka ..ale super fotkadzidzi...gratuluję. Ślicznie zapozował do zdjęcia. Ja idę do lekarza w czwartek i potem 21 sierpnia...strasznie się boję.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt, Mazowszankaa dziękuję ....no to pedzę do H&M:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ciezko już znalezc ten nasz topik. jutro usg. tra lala ponoć mówili wczoraj w faktach, ze za czeste usg jest szkodliwe dla mózgu dziecka i że powinno sie robic 3 w ciągu całej ciaży. ja mam zagrożona ciąże przez torbiel, wiec musze kontrolowac sprawe. a poza tym lubie oglądac ludzika. badania były przeprowadzane na myszach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ciesze sie, ze znalazłam wasz topik:) myslę, że moge do niego dołączyć:) ja mamą zostane 23.02.2007 i bedzie to nasz pierwszy dzidizuś:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
WITAM MOJE DROGIE Nadziejka! widziałam zdjecie twojego syna!! uroczy. ja ide jutro na usg, mam nadzieje,że dzidzia mi "pokiwa"! :-) (to jest mój 13 tc) ja tez nie czuje sie najgorzej, upały mineły ale juz mi brakuje słonca!!obecnie jestem na l4, nie pracuje a odpoczywam . nie jestem przyzwyczajona do leniuchowania!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
pozdrawiam nową mame!! gratulacje!! ja sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) czuje się naprawde dobrze i właściwie nie mam na co narzekać:) na początku ciaży meczyły mnie bóle brzucha, a tak poza tym to wszystko przegiega dobrze:) mdłości miałam tylko rano ale zaraz po zjedzeniu śniadania wszystko wracało do normy:) czasami doskwiera mi tylko zmeczenie i senność:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej będę mama, fajnie ze nas odnalazłas... Ja kiedys myślałam, ze kazda kobieta w ciąży czuje sie fatalnie, ma mdlosci i wymioty, natomiast duzo tu na forum kobietek, ktore przechodza ja prawie niezauwazalnie... JA tez zaliczam sie do tych szczesliwców!!!!!!! Zero wymiotow, czasami mdlosci ale delikatne, po jedzeniu ustepowaly, teraz juz czuje sie super i w ogóle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam basen...jeśli lubicie. Ja własnie wróciłam z basenu i mówię wam rewelacja. czuję się jak nowo narodzona...moj dzidzi zreszta też jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka tez sie cieszę, że Was znalazłam:) 🌼ja to czasem z braku dolegliwości zastanawiałam się czy naprawde jestem w ciaży:) ;) ale na szczęście byłam juz dwa razy na usg i dzidzius rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę mamą---dopisz sie do tabelki, wiecej sie o tobie dowiemy. ja mam termin na 21.02. wiec będziemy rodziły w jednym czasie. dziś wielki dzien, bo długo wyczekiwane usg. zastanawiam sie czy nie zmienić lekarza bo ten nie mierzy cisnienia, nie waży i nie zapisał nigdzie, że mam poteżną torbiel...namazał coś w karcie ciaży i tyle. badania zlecił i dopytywał sie czy zrobione, ale poza tym nie podoba mi sie on. poszłam do niego dlatego, że w lublinie mieszkam od niedawna i nie znałam żadnych lekarzy, a tego polecił męża kolega z pracy, bo jego zona tam chodziła, a poza tym przekonał mnie cena wizyty 70 zł z usg. ile wy płacicie za wizyte? ale chyba będę chodziła do takiego za 150 zl za wiizytę, bo ma najlepszą sławę, ale za to pracuje w szpitalu w którym nie chciałbym rodzic. a poza tym on jest tak rozchwytywany, że na wizytę trzeba umawiac sie z miesięcznym wyprzedzeniem...mam dylemat. piszcie dziewczyny, ja chetnie poczytam, co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok moje dane do tabelki: gosia, mam 28 lat i mieszkam w rzeszowie, termin 23.02.2007:) ze swojego lekarza jestem super zadowolona:)chodze do niego równiez prywatnie i za wizyte płacę 50 zł, (cytologia 10zł) natomiast na usg każe mi przychodzic do szpitala w którym ma dyżury i tu juz nic nie płacę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
HEJ !! byłam dzisziaj na ugs genetycznym , wszystko jest ok!! widziałam , jak moje dzidzi ssie paluszka!! ale widok! ! nastepne mam w 20 t.c. dostałam nawet zdjecie do albumu !!:-) co do witamin , to biore FEMINATAL N , polecam , jest z kwasem filowym i z jodem (krórego u mnie na slasku jest bardzo mało!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×