Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Wreszcie jakis ruch na naszym topiczku!!! Basen jest wspaniały, równiez polecam!!!! Co do opłat za lekarza, to ja place oddzielnie za wizyte i oddzielnie za USG.. Tzn. płaciłam do tej pory, bo od sierpnia bede juz miala za darmo z racji tego, ze maz nalezy do Lux Medu no i ja tez jako zona ;-) Ale wczesniej lekarz bral okolo 85 zlotych, USG-75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja za kazdym razem płace 130.To i tak tanio,bo gdy chodziłam do profesora to 200 i nie ma zmiłuj sie.Czy tylko w Pozaniu tak drogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ale placisz za wizyte bez USG? to faktycznie drogo. U nas profesor bierze 120-130 zl. Jednak z tymi cenami jest roznie. Np. w Wawie najlepsze USG jest podobno na Warynskiego. A cena normalna 72 zlote. Gin w swoim gabinecie potrafi wziac 100 zl. a jaka mam gwarancje, ze ma nowoczesny sprzet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
rany, ale płacicie astronomiczne kwoty za wizyty i usg!! ja na szczescie nic nie płacę, bo leczę sie w przychodni przyszpitalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też biorę feminatal n (brałam go już rok przed ciażą, bo stale byłam na diecie i uzupełniałam niedobory), chociaż mój gin powiedział, że on nie uważa żeby były konieczne jeśli sie zdowo odżywiam i jem wszystko ale w rozsądnych iliściach. ja jednak chucham na zimne. ja na basen tez bym sie chetnie przeszła, ale po pracy już mi sie nic nie chce, a wiem, że dobrze by mi to zrobiło. od kilku dni co jakiś czas wylatuje mi spora ilość jakiegoś płynu, takiej wody i głupia myślałam, że to normalne, ale rozmawialm dziś z mamą i ona sie przejela, ze to może wody płodowe mi wypływają bo szyjka nie trzyma... mój tata jest lekarzem i też sie przestraszył. a ja idiotka bym tak czekał, moglam sie chociaż na forum zapytać czy to normalne. na szczeście dziś o 17 mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz, zaraz. jak b y to pyły wody płodowe, to chyba pęcherz musiałby być pęknięty, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szyt napisz koniecznie co gin powiedział,bo tez raz rano miałam tak mokro,ale to nie były zwykłe upławy,tylko własnie płyn.Jednak mi gin powiedział dwa tyg. temu ze moja szyjka scisle zamknieta jak klasztor,ale jak Cie twój zbada to i ja bede spokojniejsza.Napisz szyt prosze szybko po wizycie jak tylko dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzwoniłam do ojca i powiedział, że jeśli to wody to bardzo poważna sprawa .... o dżizes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam była u koleżanki ginki i ta powiedział, żeby sie nie martwić bo było by krwawienie, gdyby cos było nie tak, a jeśli nic mnie nie boli to jest ok. niepotrzebna panika, ale tak to już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona
dziewczyny, a czy te upławy miały jakis kolor ? a jaka była ich konsystencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaa78
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Ja tez jestem szczęślwią przyszłą mamusią!! Termin 20.02 2007 !! :) lub 18.02.2007 :) Mam pytanie do Was ile razy juz miałyscie robione usg? Przedwczoraj oglądałam na TVN reportarz o rzekomej szkodliwości usg... ja miałam na każdej wizycie czyli juz 3 razy ( w tym raz nadprogramowo u innego lekarza) Pozdrawiam wszystkie "lutóweczki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaa78
oczywście, że chodziło mi o reportaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśmy zszokowani. Byliśmy dzis na usg przeźiorności karkowej....i wiecie co?...jest tragicznie. Nie spodziewałam się aż tak czarnej wersji. Nasza dzidzia ma przeziornośc w skali 6. Jesteśmy załamani. Bede miała badania za 10 dni wód płodowych....i po nich bedzie wszystko wiadomo.Proszę napiszcie cokolwiek jesli wiecie coś na ten temat lub jeśli przeżyłyście coś podobnego .Czego nawet najwiekszemu wrogowi nie życzę. Świat nagle sie zatrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Mimi, trzymajcie sie jakoś!!!!! Lekarz nic Wam nie powiedział więcej??? I przede wszystkim nie zalamujcie się... dziewczyna robila test PApa i wyszlo jej jakos nieciekawie, ze istnieje ryzyko wad i w ogole... Po czym urodzila zdrowiutkie dziecko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszaanko kochana lekarz powiedział nam bardzo dużo i jest cały czas do naszej dyspozycji...jednak my byliśmy tak skołowani i zszokowani że niewiele wiemy z tej rozmowy .Teraz siedzimy przed kompem i szukamy ludzi którzy mieli podobne przejścia. Dlatego ciekawi nas czy ta dziewczyna o której mówisz tez miała negatywny wynik USG na przeziornośc karkowa (czyli tak jak my)i czy test papa to potwierdził. Jesli masz do niej jakies namiary daj mi prosze znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, niestety, Mimi namiarow do tej dziewczyny, czytalam tylko jej wypowiedz na temat testow Papa... Zreszta nie tylko ona, jeszcze kilka innych osob potwierdzilo to, ze test wyszedl negatywnie a dziecko bylo zdrowiutkie!!!! Bo taki test oznacza ewentualną możliwosc, a nie pewnosc, wiec nie zamartwiajcie sie na zapas... Jak odszukam ten topik, dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Mazowszanko. A juz myslałam ze wszystkie z nas urodza zdrowe dzidziusie a tu prosze los jest nieraz okrutny dla niektórych z nas.Nie paliłam , ni epiłam zdrowo sie odżywiałam...lekarz mi powiedział ze to może byc wynikiem nawet przebytych infekcji o ktorych nawet nie wiedziałam...lub moze to byc kwestia przypadku, jakiś bład genetyczny. Sama jeszcze sie ucze na ten temat Wiem tylko że nie można mylić testów Papa( bo z tego co wiem to te testy wykonuje sie z krwi) z tym badaniem USG na przeziornośc karkową które wykonuje się miedzy 12-14 mc. Każda kobieta w ciązy ma wykonywane te badania....powinny byc obowiązkowe. Test Pappa wyk sie dopiero jak coś jest nie tak i wtedy również badania inwazyjne wód płodowych. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Mimi, ze Papa i USG to rózne badania, ale chcialam Ci powiedziec, ze kiepski wynik nie musi oznaczac wyroku.... Trzymam kciuki, by tak wlasnie bylo w Waszym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana, wiem.Napisałam tylko tak ogólnie ...dla innych raczej. Siedzimy z moim mężem i i dumamy nad życiem....Może uda nam sie zasnąć. Oby ten dzień sie już skończył. Buziaki..dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaa78
Mimi29 Tak jak wspominała Mazowszankaa - te wyniki to jeszcze nie wyrok. W głębi ducha wierzę, że wszystko będzie dobrze! musi być! Musisz byc teraz silna dla siebie ale przedewszystkim dla maleństwa pod serduszkiem. Moc pozytywnych fluidów przesyłam Tobie i Twojej kruszynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Mimi, tak ci współczuję, że aż sie popłakałam... ja też jestem świeżo po badaniu przezierności i wyszlo 1,1 ponoć norma, czy twoje 6 to 6mm? zdecyduj sie na amniopunkcje, ja bym tak zrobiła. co do wycieku \"wód\" to gin powiedział to co tamta ginka, że to napewno nie wody, że szyjkę mam długą a wód odpowiednią ilosć. powiedział, że to stan zapalny i kazał stosować macmiror. nie martw sie Kasiu, pewnie masz to samo co ja :) wiadomośi od mimi tak mnie zasmuciły, że aż nie patrafie sie cieszyć moim ludzikiem. mojemu mężowi opadła szczeka bo sie nie spodziewał tak rozwiniętego ludzika. ma 7,2cm co odpowiada 13t4d a według miesiączki wychodzi 12t4d. bardzo był ruchliwy :) trzymajcie sie dziewczyny a w szczególności Ty Mimi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Mimi , jak mi smutno.Słuchaj a moze ten gin ma kiepski sprzet.No własnie co oznacza to 6 ?? Mój wynik przeziernosci to 1,3 , wiec 6 to raczej niemozliwe.Chce miec taka nadzieje...dla Ciebie.Nie wiem co wiecej napisac...... Szyt,super ze tak wyszło,zreszta wiedziałysmy to:) Ja nawet mysle ze to wtedy u mnie to po prostu pot był, to było raz jakos tak w zeszłym tygodniu,po obudzeniu stwierdziłam ze cos za bardzo wilgotno:) Wizyte mam 18 sierpnia,czyli za ydzien i mam nadzieje ze gin potwierdzi słowa mojej \"czarodziejki\"( bioenergoterapeutki) iz urodze druga dziewczynke!!!Hurrra!! Chłopczyk tez mile widziany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaa78
jak myslicie w którym tyg będzie można zobaczyć płeć dziecka? u mnie podobnie jak u KasiC znajoma "wróżka" bioenergoterapeutka mówi, że to będzie chłopaczek :) zobaczymy... a tak to jak Wasze samopoczucie? U mnie nic a nic nie czuję ciąży - no oprócz tego, ze w nocy budzę się na siusiu :) mdłości miałam na początku ale co dziwne nasi.lały się one głównie po wzięciu witamin- Falvit- dziwne prawda? I jeszcze raz zapytam jak już często miałyście usg? tak jak wspominałam badania o rzekomej szkodliwości usg troszke mnie zaniepokoiły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga ja mam usg przy kazdej wizycuie,czyli juz 4 miałam.Co prawda gin mówi,ze nie ma to sensu,bo widzi ze wszystko ok,ale ju go prosze,by zajrzał \"choc na chwile\",sprawdzic czy u Płetwonurka wszystko oki.Płec moze juz mi okresli,a moze nie.Jak bede u niego za tydzien,to bedzie koniec 16 tygodnia,wiec powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×