Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Amelka napewno opisze co tam po wizycie...ale juz raczej nie dziś bo męzuś ma urodziny i imieniny więc musze jakieś ciasto upiec no i bedziemy pewnie mieli gości wieczorkiem. a ten kombinezon kupiłam całkiem przypadkiem, po SUPER okazyjnej cenie i nie miałam sie nawet co zastanawiać...choc kolorek taki sobie bo fioletowo-niebieski a rozmiar 68- ten był najmniejszy, nawet jeśli dzidziuś miałby go miec choc raz na sobie to za tą cene sie oplacało ;) a sprawdzałam w necie ze jest nawet dobrej firmy ydi.sport która produkuje kombinezony narciarskie itp. dla dzieci i dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego spisu wyprawki do szpitala to mam go w gazecie oliwia ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Amelko przejżałam ten spis rzeczy potrzebnych do szpitala,( a ponieważ jednen poród mam już za sobą), te pieluchy jednorazowe dla mamy, to chyba przesada:). Trzeba mieć raczej majtki jednorazowe fizelinowe kupione w aptece, kilka sztuk no i na oddziale dostaje sie (przynajmniej u mnie tak było) grube wkładki ligninowe, wystarczy je często zmieniać i napewno nic nie przesiąknie, szczrze mówiąc to duży rozmiar podpasek wystarczyłby, ale rzekomo ta lignina bardziej naturalna i szybciej się goi, a jak się już wróci do domu to zwykłe podpaski spokojnie wystarczą. Siwek ja też mam dziś wizytę u ginki., ale bez USG, :(, USG za jakiś tydzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wczoraj miałam podły nastrój a dzis zanosi sie na jego ciag dalszy:( Jonko--mi nie wysłałaś zdjeć! kjokodyl0@wp.pl laski, bo sie pogniewamy! nic nie piszecie (znaczy sie mało), a potem marudzicie, ze nie ma co czytac! ja juz mam gacie jednorazowe z canpolu. wszystko mnie wku.., wczoraj troche popłakałam bez wiekszego powodu. mój mąż też złapał doła i tak wczoraj \"popłakiwaliśmy\" siebie razem przytuleni (to nawet było miłe :P) Bardzo kocham tego mojego Radzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry lutowki :D Widze, ze przygotowania i zakupy dla maluchow ida pelna para :D Ja wczoraj kupilam jeszcze pare ubranek i obiecalam sobie, ze juz nic nie kupie. Co do kombinezonu, to sie zastanawiam, czy nie kupic raczej kurteczki. mam termin na 13.02 wiec wiosna bedzie w sumie za pasem. Poza tym tutaj jest cieplej niz w Polsce, wiec kurteczka wydaje mi sie OK. Dziewczyny czy macie juz zaplanowane jak dlugo chcecie karmic piersia? Ja planuje 6 tygodni, a potem zaczac wprowadzac pokarm modyfikowany. Pozdrawiam wszystkie wlascicielki brzuszkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he Szyt, ja tez od wczoraj w podlym nastroju i dzis tez nie najlepiej :D :O Tez mi sie chce ryczec, ale nie da rady, bo siedze na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt:), też tak czasem mam, nie smutaj się już:) Ma- rita, ja napewno będę chciała karmić piersią (o ile będzie to możliwe) tak do roku czasu mniej więcej, tak karmiłam pierwszą córcię i chceżeby druga miała tak samo, po za tym zamierzam do roku być z nią w domu, tak jak z pierwszą zresztą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szytko,ogladaliscie wspolnie film \"Pamietnik\" czy co? Bo ja na nim tez z moim Jasiulkiem plakalam razem:D Gacie jednorazowe tez juz mam:)I laktator elektryczny NUK,ehh,moze łatwiej i krocej bedzie czego nie mam:D Otoz nie mam.......................................termometra kapielowego ino:D:D:D:D:D Jonko fajna laska jestes:DDzieki za photy:D Musze zrobic \"inwenture\" kogo juz mam na twardym dysku,a ktorej z Was mi brakuje:) Pozdr. Aha,ogolnie nie smece,ale jestem ujajona,bo zblokował mi sie krag w czesci ledzwiowej,a nic nie mozna przed porodem zrobic,wiec leze 22 ha na dobe(pozostałe siusiam i na chwile tu zagladam),nie wychodze juz z domu,bo moge sie dotargac co najwyzej do lazienki:(:(:( Ale to pikus,prawda,w porownaniu z ogladaniem sobie skopywanej z brzucha takiej leciutkiej poduszeczki,tak sie bawimy z moim Kubą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam taką samą zabawę jak Ty, ale z gąbką w wannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, ja tez tak słyszłąm ze niebieski dla dziwczynek bo od Matki Bożej, tak mi mama mówiła i babcia, ale teraz podbno róż mnie tez wczoraj napadło, mam takie zrywy napadowo - zakupowe dla Małgosi, kupiłam szcoteczki do butelek, szcoteczke do włąskow, wkładki laktacyjne- to jzu dla siebie ;), i bluzke- tez dla siebie, ale jak za 19 zeta to grzech nie kupic rumianek i jakies tam duperele, tylko ze te duperele to przeszło 30 zł ja mam teramina oststniego lutego i tez sie zastanawiam nad kurteczka ja Ma- Rita kurde mysłam z ebede karmic z poł rok u (potem do parcy musze wrocic ) a tu wyczytalam ze przy lekach na tarczyce raczej sie nie pwoinno, dzis mam wizyte to sie dopytam moj nastroj tez sredni, siedze calymi dniami sama , tzn z brzuszkiem, wczorajk był u mnie kolejny pogrzeb w rodzinie, jakos mnie to przybija, coprawda osoba napewno nie tak bliska jak babcia, ale 2 w miesiacu to troche duzo jak dla mnie kurcze mysle na d tym lakataorem , czy on naprawde potzrebny wiekszosc mowi ze tak, podobno z canpolu nie sa fajne, moze ten nuk, tak jka Kasia C Kasia C, kurde trzymaj sie , mnie ciezko wylezec , najlepierj bym spacerowała bo wteduy kregosłup mniej czuje, ale z kolei przy dłuzszym chodzeniu boli brzusio, i tak źle i tak nie dobrze jeny ale sie gaduła z emnie zrobiła, ide robic sie na bostwo, i ide zajrzec do Kaceprak- sklep z akcesoriami dla dzidzisuiow , a potem do lekarza pa miłego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja nie pisze bo popsul mi sie kompik w domu i moge narazie tylko pisac z pracy ale tu nie zawsze jest czas....... w sobote jedziemy na zakupy dla Zuzi i maz wspominal cos o laptopie dla mnie wiec moze bede miala juz po niedzieli lepszy kontakt z wami laseczki:).... ogolnie u mnie wszystko oki//// slyszalam cos o jakis zmianach w becikowym.,...cos wiecie na ten temat ... moze podeslijcie jakas stronke do poczytania... milego popoludnia........ chyba zaraz zasne:(((((... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje! ja juz po wizycie, niestety okazało sie ze mam bakterie w moczu i nadmiar jakiegos bialka :( musze brac furagin i podobno minie. no i cisnienie nieciekawe- 130-100 bede musiała sobie teraz codziennie je kontrolować... z usg lekarz mówi to co zwykle ze dzidzius wiekszy niz wynikałoby to z miesiączki, ze to 28-29 tydzień, a tak to wszystko ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, u mnie etz juz po wizycie, dziwne bo schudłam, ekg mam ok , cissnienie tez, i endo pwoiedzial ze moge karmic piersia mimo tych lekow na tarczyce, az sie zastanawiam czy karmic czy nie, ale tu cicho , chyba was wywiało na andrzejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki!!! Pozdrawaim was!!! Siwek...z tego co ja mialam i co pamietam to powinnas teraz duzo herbaty z pokrzywy pic bo jesli ma sie za duzo bialka w moczu to podobno prowadzi to do gestozy i to cisnienie wzrasta ,moja gin wtedy kazala mi duzo pic herbaty z pokrzywy i trzymac przez chwilke diete ryzowa tzn duzo ryzu i jarzyn jesc..... Chcaca bardzo.....ja tez mam problem z tarczyca (niedoczynnosc) i mi lekarz tez powiedzial ze nie bedzie problemu z karmieniem.....ale ja sie juz zdecydowalam ze najdluzej chyba 3 miesiace bo pierwsza karmilam rok,,,nie powiem zeby bylo zle...ale..,,,,Olivia byla troszke za bardzo do cyca przywiazana i jak chcialam ja oduczyc to skracalam o jedno karmienie a ona przy nasteomyn to jak sie dossala to tak jak by bylo 2x !!! a jak zaczely jej zabki wychodzic ,to mnie terroryzowala i nic nie chciala jesc tylko mleko ihihihhi niezla agentka!!!!hiihihihihih,a po za tym chce tez wrocic do zawodu a jak pamietam przy pierwszej corci to bylo ciezej...jak strzyglam wloski to bylam cala w nich i musialam isc pod prysznic zaniczym zaczelam ja karmic....nie bylo az tak zle-myslalam ze to sa tylko te miesiace ktore moge jej dac ....cos dobrego ,,ale ja sie bardzo meczylam i mialam nawet depreche mala w zwiazku z tym..ale przeszla i ona ale wtedy bylam ja i ona i moj maz a teraz bedzie ciezej bo bedzie nas juz 4 i nie bede miala tyle czasu jak przy pierwszej dzidzi tylko bede funkcjonowac ihihihihihi.....z mniejsza iloscoa godzin przespanych hiihhi ale kiedys sie to nadrobi! ihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Szybciutko, jak zawsze, ale to dlatego, że zaraz mam jedyny serial w TV, jaki oglądam, niestety - to juz ostatnie odcinki drugiej serii😭 Pozostanie mi tylko czytanie streszczeń odcinków na stronie sieci ABC ;) Ja dziś tez byłam się skontrolować :) Lubię te wizyty, moja ginka jest :classic_cool: Wszystko ok, oczywiście standartowo zgarnęłam za nadmiar kilogramów ;) Przez ostatni miesiąc przybyło mi 3 he he... Ale teraz się tym nie martwię, to ostatni taki okres w życiu, gdzie mogę bez specjalnych zmartwień sobie tyć i jeść co chcę ;) Potem się zacznie karmienie - mam nadzieje, że tym razem uda mi się karmić dłużej, niż 4 miesiące - poprzednio po właśnie takim czasie przestało lecieć jak trzeba :( Plan jest taki, że karmić będę co najmniej rok, ale co wyjdzie??? Mam nadzieję, że będziecie trzymać kciuki ;) Mój klocek w brzuszku jest chyba też duży, w 20-stym tygodniu miał wymiary jak na 23-ci tydzień ;) Znowu mi się urodzi taki mini monster jak Martyna (4200) ;) Śmiesznie to wyglądało, bo ona nie dość, że duża, to jeszcze po cc - bardzo się różniła od dzieci na oddziale noworodkowym :D Wyglądała jak nie z tej bajki ;) Szyt - już się poprawiam i wysyłam Ci moje fotki :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - tak jeszcze przeczytałam - ja nie miałam jednorazowych majtek i nawet ich nie potrzebowałam - w szpitalu korzystałam z tych podkładów ligninowych, a w domu już podpaski i nie było kłopotów. A koleżanka w tych jednorazówkach strasznie się pociła. KasiuC - i tak musisz leżeć do rozwiązania?????? 👄 dla Ciebie - na wytrwałość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ja tez nie mam twoich zdjec?!:(:(:(:( ...evelinb@o2.pl dziekuje z gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - Dziewczyny, czy przyszło do Was ode mnie 5 zdjęć, czy 3???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia79 - dzie4ki za info, ja tez mam niedoczynnosc i leki przenikaja do mleczka i d;latego nie wiadomo co i jak i dlatego tez nadal sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę słówek tez na temat karmienia -- dzis bylam w szkole rodzenia i akurat wykład na ten temat. Zdziwilo mnie trochę to ,że położna powiedziała, że do 6 m-ca nie dawac nic wiecej... Myslałam że jakieś soczki, papki można juz od 4 ...A nawet trzeba...Przeciez są specjalne słoiczki dla takich maluszków. Poza tym pani miała swoja lalkę i podusie , z którymi pokazywała nam najlepsze pozycje itp. Bardzo sympatico.Ja zamierzam karmic tak z pół roku.Później chciałabym wrócic do pracy. Zobaczymy zresztą jak to się ułoży. Miałyśmy jeszcze ćwiczenia, które bałam sie wykonywać trochę,(obijałam się) bo w ogole mało sie ruszam, miałam zagrożoną ciążę więc jestem przewrażliwiona, a dodatkowo przed samym wyjazdem do szkoły spotkałam moja pieprznietą sąsiadkę, ktora oznajmiła mi (cała happy) że niepotrzebnie tam idę, bo jej kuzynka urodziła za wcześnie z powodu zbyt intensywnych ćwiczeń.Co za durne babsko! Kiedys mi powiedziała, że mój gin. kupił sobie tytuł... Czas do łóżeczka, doooobranoc............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK nie martw się na zapas gorszymi wynikami moczu - niestety to chyba dość częste w ciąży. Do niedawna miałam idealne , a ostatnio jakaś infekcja sie przyplatała i brałam 2 tyg. Gyno-femidazol.Lekarz powiedział,że trzeba to koniecznie wyleczyc przed urodzeniem niuni, bo moglabym ja zarazić. Czy wiesz ile wazy Twoja dzidzia? Mnie wydawało sie ,że moja taka wielka i ogólnie brzucho, a tu dzis w szkole miałam chyba najmniejszy brzunio...Większość dziewczyn chyba juz przed samą końcówką, takieeeeeeeeee wielkie brzuchy... No teraz naprawde spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja dzis pierwsza, wiec miłego dnia na dzień dobry, mglisty ten dzien , ale napewno bedzie dobry Amelka07 - nie słuchaj sąsiadeczek \" usłuznych\" bo tylko można sie zdenerwowować a ja dzis popoludniu mykam do mamisu na pierogi ruskie, pychotka, , w domu nie robię bo mąż nie przepada, ze sklepu średnio mi smakują, ale jak mamusia zrobi, to .... zresztą same wiecie, jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Mało zaglądam, bo staram sie leżeć, na tyle na ile to możliwe ;) A jak nie leże to załatwiam sprawy dot. pracy mgr. Promotor prawdopodobnie wyznaczy mi jakiś termin jeszcze w grudniu.....tak bardzo chcę mieć to już za sobą! Gł. ze względu na Dzidzi. Komoda już złożona, dziś zaczne układać w niej rzeczy :D. Popołudniu być może będziemy mieć już łóżeczko :D Jestem już spokojniejsza, bo brakuje mi tylko kilku rzeczy: pieluch, oliwki, mydełka,itp. + jeszcze parę drobiazgów dla mnie do szpitala, (bo koszule już kupiłam tydzień temu). Może większość tych kosmetycznych zakupów zrobimy z Mężem już dziś jak wróci z pracy. Zobaczymy. :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja umieram na ten cholerny kregoslup......:(:(:(:(:( pociszajace ze juz grudzien,pozdrawiam was,ide lezec,jeszcze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×