Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

No Siwku super,co?Przeslij mi Natale w projekcie,musi super wyglądac.jery, ja sie tak podniecam takimi fajnymi drobiazgami,ze same widzicie:D Siwku jakakolwiek hustawka to nie bedzie,to radocha murowana.a na boki Kuba nie lubi nawet:) A ile Natala wazy dokładnie? Bo jak juz kole 6,to nie warto Ci taka do 9 kg.A ta Twoja widze do 11-to lepiej. Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zaraz Ci podeśle :) ja też mam fioła na punkcie wszystkiego co związane z moją córa :) i lubie takie oryginalne duperelki :P Natalka wazy 5,5kg więc do jedenastu jeszcze drugie tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWEET KISSES👄👄!!!!!!!! dla wszystkich mamusiek KASIULA moj w zeszlym tygodniu mial faze cyca ze nie chcial wogole butli az dziw normalnie dziki protest tak nagle a teraz zas cyca wypluwa doslownie po 5min chociaz sika z niego tzn nie brakuje nic a ten zas inaczej nie dogodzisz maly indywidualista, a ze jest moim oczatkiem w glowie wiec spelniam wsie jego zachcianki grrrrrrr wracajac to pigulek to masz normalnie @ ni zgruszki, da sie przewidziec?????? bo moj gin powiedzial ze mam je brac bez tej 7dniowej przerwy bo to sa bez estrogenu z czyms tam i nie ma wogole krwawienia albo ja zas cos po drodze stracilam?????? czasem taka nie kumata jestem ehhhh AMELKA moj tez robi rozne kupki nie zawsze jest to jajeczniczka dzis np zrobil taki smulz ze sluzikiem zolte zabrudzone zielonym i jakimis paprochami zas cos wszamal z raczek nie nadazam z ich czyszczeniem az przypomniala mi sie tak kupka z metka made in china z innego topiku na razie luz gdy bedzie starszy to drzyjcie..... mojej znajomej 1,5r maluch mial upodobanie wyjadac smieci ale teraz bedaczek stracil apetyt boz zabki ida hihi ej mamuski wiedze ze nie tylko my szalejemy z gadzetami dla Oliego tatusiek wybiera te jak naj naj juz czekaja na niego grajace grzechotki i gryzaczki zelowe z fischer prica tylko ciekawe czy moje dzieicie tez znajdzie sobie w nich upodobanie http://www.allegro.pl/item195936623_lezaczek_fisher_price_baby_gear_rocker_l0539_od_ss.html a my mamy taki lezaczek mlody namietnie rozmawia teraz z kurczaczkiem a wczesniej obiektem wiestchnien byly kotki dobra narka bo dziecie juz nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
Hej dziewczyny!!!! Chciałam Was zapytać,czy juz pora na spacery w szelkach.mam juz dawno kupione i leza nieuzywane,a pogoda taka ładna i nie chce mi sie juz taszczyc tej landary wiecznie.szelki mam chicco,wiec chyba dobre,ale Olivek nie bardzo chce w nich siedziec wiec chcialam go juz na lato przyzwyczajac....Doradzcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniczko--->>>szelki??? to znaczy chodzi ci o nosidełko z szelkami???? bo szelki to ja widziałam ale do nauki chodzenia-ale nie widziałam 3 miesiecznego bobasa chodzącego :D w nosidełku mozna nosić jak dziecko sztywno trzyma główke ok3miesiaca.moja niunka jeszcze się gibie na boczki wiec nie nosze jej jeszcze w nosidle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeee serca!!!!!! a was upal wymeczy ze nie macie sily klikac?????? doniczka musisz sama widziec jak twoje dziubo sie trzyma w pionie bo moj to jeszcze krzywo wiec ja czekam bo tatusiowi sie marzy... a tu posylam wam link w sobote byli u nas znajomi mieszkaja tez w de ale tez pochodza z tej samej miejscowosci w pl i przywiezli malemu taka mate http://cgi.ebay.de/Fisher-Price-3-in-1-Fitness-Spielcenter-Babygym-H8096_W0QQitemZ180118585752QQihZ008QQcategoryZ18639QQrdZ1QQcmdZViewItem maly zapoznaje sie z zabawkami na razie obiektem zainteresowania jest kurczaczek z bujaczka wyciaga do niego raczke obraca go i oglada albo rozmawiaja sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten mata czad:) Z tabletkami skumałas wszystko dobrze,biore juz czwarte opakowanie bez zadnej przerwy.Okresu nie ma wcale,tylko czasem jakies krótkie plamienie.Wtedy po odciotowywaniu :D:D to trwało pół nocy.Zero skutkow ubocznych,nic nie czuje.To jedyne tabsy dla karmiacych piersią. Wiecie co za mną chodzi? Takie wiaderko do kąpieli.Chyba jutro kupie.Taki upał,mozna czasem w ciagu dnia zanurzyc Glusia na przykład i w ogole fajne.Słyszalyscie jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- ja mam wlasnie Tummy Tub zamiast wanienki, sprawdza sie swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem jak tu myć bobasa gdy trzeba mu główke podtrzymywać :O mówie tu oczywiście o tych wczesniaczkach lub młodszych maluszkach. bo te nasze w pozycjio pionowej juz trzymają główki ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwus-wbrew pozorom bardzo latwo :D Glowke podtrzymuje sie jedna reka, druga myje. Pani z opieki poporodowej mi pokazala jak to sie robi :D Maluch lubi siedzenie w takim kubelku, bo sie w nim czuje jak w brzuchu mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-Rita ok wierze na słowo ;) moja mała ma wanienke i taki wkład-fotel do wanienki-siedzi sobie jak królowa i nawet nie trzeba jej trzymać-w ten sposob kąpier nie robi zadnego problemu nawet jak mam ją kąpać sama ;) dziewczyny jak w takie upały ubieracie wasze maluszki??? ja dziś to wychodze dopiero ok 16-17godz bo wcześniej to nie idzie wytrzymać na tym slońccu :O nie wiem czy wypada maluchowi zakładać krotkie spodenki bo wystawia sie te białę ciałko na słonce-nawet w wózku. ja wczoraj zalozyłam małej bluzke na kr rekaw, spodnie cienkie ale długie, skarpeteczki i body na ramiaczka-przyznam ze troche sie spociła :O bo główke miała mokrą :O juz sama nie wiem co jej zakładać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrezygnuje z tych bodów na ramiaczka pod spodem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwus- tak jak piszesz zrezygnuj z body.Krotkie spodenki wedlug mnie jak najbardziej. Tylko przed wyjsciem na spacer nasmaruj Natusie kremem najlepiej z filtrem 50 lub 60. Wiadomo, ze z takm malcem zawsze spaceruje sie w cieniu i nie wystawia go na pelne slonce, wiec mozesz spokojnie zalozyc krotkie spodenki. Wiecie jak bylam w Polsce odwiedzila mnie kuzynka z coreczka mlodsza 9 dni od Iana. Tego dnia bylo jakies 15-16 stopni. Malutka miala 2 czapki: bawelniana i gruba, body, spiochy frotte i koszulke frotte na to spodnie i bluze z grubego weluru,skarpety. W gondoli wozka lezala na poduszcze przykryta byla wielkim, zlozonym poczwornie kocem:O :O Normalnie az mi bylo szkoda malej, a kuzynka byla w szoku bo moj malec bez czapki, w t-shircie i bluzie dresowej i w wozku bez zadnego koca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tummy Tub kupione:)Ale to bajer dziewczyny!Kuba przeszczesliwy!Zobaczcie w jego albumie Piąty miesiac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC mauski!!!! KASIA KUBUS wyglada prze w tym wiadereczku❤️ , pomyslimy za Olim nad tym, skumalam skumalam juz je szamiee a u nas duchotka niby 20 pare st ale zero powietrza maly nie lubi takiej pogody za grubo zas go ubralam na spacerek niby cieniutkie body z kr rekawkiem baw bluzeczka i spodenki i upocil mi sie ze masakra tak sie przez to uplakal ze mialam wyrzuty a nie moglam go wyciagnac bo byl lekki wiaterek i mogloby go mi przewieac i wogole ta parowka nie dziala dobrze na jego nasrtoj spalby tylko i nie wie co by zladl a mami tez disel ze az szkoda slow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Kasiu rzeczywiście Kuba wygląda na zadowolonego z kąpieli :) my dziś wyszliśmy dopiero po 18 i ubrałam małą tak jak pisałam-nie spociła się dziś wiec chyba było ok. za to w domu się poci :O otwarte okno na noc to dziś mus. musze jej kupić jakieś bawełniane krotkie spodenki bo tak naprawde to nie ma takich-ma tylko szorty krotkie ale to z takiego jakby dzinsu. dobra zmykam aciu :D paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie sie pojawiłyscie, zagladam a tu nicbuuu, u nas tez upały, ale włąsnie zaczeło grzmiecmoze burza bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mało się udzielam, bo mam mało czasu - MArtynka się zrobiła bardzo absorbująca, jak JAnek śpi muszę się z nią cały czas bawić... NApiszę Wam tylko o tych upałach i ubieraniu: Ja przedwczoraj - było u nas ok 27 stopni - ubrałam małego w body z krótkim rękawkiem i skarpetki. I oczywiscie bez czapki. MAły był zachwycony, ze może gołymi nóżkami pofikać :D Kupiłam sobie parasolkę do wózka, leżał cały czas w cieniu :) Na ten sam plac zabaw przyszła dziewczyna z córeczką młodszą od JAnka o jakiś miesiąc... Skarzyła się, że ta jaj mała jest strasznie niespokojna, płacze... Zajrzałam do tego wózka... Masakra! Dziecko, czerwone na buzi, spod czapki wystaja mokre włoski, ubrane w body i śpiochy i owinięte ROŻKIEM!!!!! \"Bo babcia bez rożka nie pozwala niemowlaka na dwór wystawiać\" :O NApiszę Wam jeszcze, jak się zdołowałam wczoraj... :( Poszłam z Małym do przychodni w końcu go zaszczepić, bo tydzień temu odstapiłyśmy od szczepienia, ze względu na tę zaczynającą się infekcję, nie wiem, czy Wam o tym pisałam. NA szczęście żadna choroba się nie rozwineła :) Ale zważyłam go tydzień po tygodniu :( Przybrał tylko 100 g przez ten tydzień :( Nic z tego nie rozumiem - po karmieniu nie płacze, przystawiam go kiedy tylko chce, zwykle to jest 7-8 razy na dobe, je w nocy, czasem nawet zdarza się, że puszcza pierś, zanim ją opróżni i nie chce dalej jesc...Kupę robi raz na dwa dni, nie ulewa... Nie bardzo wiem, kiedy miałabym go dokarmiać... Zaraz pooglądam fotki Kuby, KAsiu :) Miłego dnia, dziś już nie jest tak gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Jonko - wydaje mi sie że teraz nasze dzieci będą mniej przybierały...Moja Pyza od urodzin przybierałam ok.200 na tydzień wazy juz 6 kilo no i gdyby tak było dalej to mając rok miałaby ok 18 kg - a to chyba przesada:)Ponoć przez pierwsze 3 m-ce powinny podwoić urodzeniową masę a potem juz troszke przystopować(tak gdzieś wyczytałam) OJ , z tym ubieraniem to naprawdę problemik dla mnie. Jestem z tych przewrażliwionych na ziąb i sama straszny zmarźlak więc mam obsesję że maluskiej zimno. Staram sie nie przesadzać ale na gołe stopki to dla mnie za wczesnie no i czapulę też zawsze zakładam. Zreszta u nas wieje od morza więc czasem jest ciepło ale jednak czuc ten mocniejszy wiaterek. Niestety dalej walczę z plesniawkami, już m-c KASIU C. proszę daj znac dokladnie co to za żel Ty stosowałaś?????????????????????????????? Ja juz po 3 tyg. Nystatyny, teraz APHtin i Cebion na zmianę i nad ranem jednak znow wylażą i to sporo... Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez mam problem z ubieraniem młodej i AMELKO ja tez z tych przewrazliwonych, a co do plesniawek to jesli karmisz cycuchem to zarazacie sie nawzajem i podobno tez mama musi sie smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :D U nas po wczorajszym szarym dniu piekna pogoda :D A ja przeziebiona :O :O Poza tym sesja za pasem :O AMELKO- tak jak pisze Chcaca ty tez musisz smarowac sutki, bo inaczej zarazacie sie z malutka nawzajem. Co do ubierania to ja z kolei rozbieram moje dziecie....ale naprawde zal mi serce sciska jak widze w wozkach takie poopatulane, upocone i nieszczesliwe maluchy. Taka bezbronna istotka tylko sie meczy bo przeciez sama nie zdejmie sobie czapy i nie odwinie sie z koca :O Bogu dzieki tu w Hol. bardzo uwaza sie na przegrzewanie dzieci. Lepiej zawsze ubrac malucha lzej i miec pod reka jakis ciuszek lub pieluszke do przykrycia niz przegrzewac. Co do tych nieszczesnych czapek...w Polsce maja zagorzalych zwolennikow wsrod poloznych, niektorych lekarzy i babc :D Wedlug mnie dla maluszka, ktory lezy osloniety w wozku czapka jest zbedna, dziecko dodatkowo sie poci. Co innego jesli dzieciaczk juz chodzi i spedza wiecej czasu w sloncu, wtedy kapelusik niezbedny jako ochrona. Powiem wam , ze Ian juz w marcu majac miesiac wychodzil na spacer bez czapki.I nic sie nie stalo, nie zlapal nawet kataru. Zreszta nie odbiegal niczym od holenderskich maluchow, ktore gdy tylko temp. siegnie powyzej zera swieca lysymi glowkami :D Na ale co kaj to obyczaj. JONECZKO- nie martw sie, ze Janek tak malo przytyl. Tak jak pisze Amelka nasze maluchy teraz juz beda wolniej rosly i mniej przybywaly na wadze. Inaczej za pol roku bylyby gigantami :D Ian w zeszlym miesiacu przybral 550 gram, za to np. sporo podrosl. A my juz praktycznie tylko na butli, piersia karmie tylko raz dziennie... Pozdrowionka dla wszystkich...spadam, bo kontrakty czekaja :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!! MA-RITA wiemy z mezem cos o ubieraniu w Hol mieszkamy przy granicy, w DE tez dzieciaczki od malenkiego sa hartowane, ja jednak zmarzluch nie umiem wyposrodkowac ale juz wiem ze musze Oliego ubierac tak jak siebie i dzis juz nam bylo dobrze na spacerku czapeczke mu tylko zarzucam na glowke nie wiaze taka baweniana jak kora taki materialik zeby sie nazywalo gdy wyciagam go zwozka, ale wczoraj gdy wyszlam na balkon sprawdzic jak jest na zewnatrz wydawalo mi sie ze lagodnie i tu sie mylilam, az szkoda mi bylo mojego dziecka bo on juz przywykl do chlodku i naprawde mi sie uplakal masakra pytanko????? czy wasze tez czasem bable krzycza na was, w sensie moja gadula cos nawija po swojemu ale gdy jest zmeczony wybitnie i niekiedy krzyczy auuaaaauuuu i prubuje go odlozyc do wuzka w celu ululania zaczyna sie uplakiwac wiec spowrotem na raczki a ten mi krzyczy do ucha jakby chcial powiedziec taaak jestem zmeczony nie umiem zansacc a ty mnie odkladasz w sumie staram sie go nie przemeczac zeby nie plakal ale cczasem nie wyczujesz i naprwde donosnie smiesznie to wyglada, ale wczoraj tylko cycu pomogl dziecie utulic i w sumie jak zasnal po 17 z pobudka na butelke o 18 spal do 4,30 rano potem do 7,30 wiec mielismy dzien trola,, ale dziwnie bo daaaawno tak nie bylo wydawalo mi sie ze juz sie uregulowal tzn ok 20 kapiu papu i nyny i spi do ok6 rano ta dulllna pogoda !!!@@@@ co robicie by ulzyc waszym szkrabom????...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem sorki za bledy ort Jan Miodek juz jest zaproszony na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oooo widze że się nareszcie rozpisałyście i jest co poczytać :) Ma-Rita ja wypośrodkowałam z tą czapeczką i jak są takie upały to sie zmądrzyłam i zakładam małej opaskę bawełnianą coby tylko uszki od wiatru miała osłonięte a główka goła ;) co do pleśniawek to nie pomoge bo nie znam takiego problemu-na szczęście... co do tych upałów to moja niunka nie chce spać jak tak gorąco :( zawsze w wózeczku ślicznie mi spała a teraz marudzi strasznie i widze że trze oczka i chce jej sie spać to sie męczy tylko-dziś na spacerku musiałam zainterweniować i dać jej cycusia na ławce i zasnęła...ufff...ale tylko na jakieś pół godz....chociaż zakupy zrobiłam. też już zrozumiałam że lepiej dzieciątka nie przegrzewac i ubierać tak jak siebie a wrazie coś mieć jakąś bluzeczkę czy cienki kocyk do przykrycia. dziś mała jak spała na spacerku przykryłam ją pieluszk flanelową tylko -bo był wiaterek chłodnawy-ale wczoraj w ten upał niczym jej nie przykrywałam ;) już się nie poci :) więc jest ok! Kristen-nie przejmuj się tymi błędami-nikt i tak nie zwraca uwagi ;) mi tez sie napewno zdarzają ;) powiedzcie dziewczynki czy znacie jakiś krem do ciała i do bużki z filtrem??? może coś polecacie konkretnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwus- jest tego duzo...Moze byc NIVEA jak pisze Chcaca, moze byc GARNIER, L\'Oreal , Mustela, ROC itd. Ja poki co mam krem z filtrem 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×