Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

mamusia muminka - moj synek tez jeszcze nie podciaga tulowia, ale rehabilitantka powiedziala, ze to normalne, bo to jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKAAAAAAA!!! wITAM WITAM!!!!! Kurcze ale bylo co czytac!!!! super! mnie nie bylo troche na forum,...z braku czasu,a jak bylam to poczytac ale nie zdazylam nic napisac!!! ale nadrobie zaleglosci...:):):):) my juz po urlopie-zmianie tapet:):) ale dobrz to nam zrobilo!!!! jesli macie mozliwosc -*****POLECAMY****** ........ co do kremow na slonce,to ja mala smarowalam 50 z Garniera i szczerze mowiac nigdy nie sprawdzalam od ilu miesiecy mozna stosowac...Olivia miala juz ok 10 m-cy jak zaczelam u nije stostowac tego typu kremy.....a u Leii niezauwazylam jakis objawow niepokojacych po tych kremach..z tego co pamietam to ponoc zele do opalania sa czesta przyczyna alergii u malych dzieci...lepiej kremow do opalania uzywac:):) a i tak mala jest kapana lub obmywana z tego kremu wieczorem to nie mam sie o co martwic,a przyznam sie ze i na urlopie jak byla padnieta to jej nie budzilam by ja umyc i i tak jej sie nic nie stalo:):):):) moja mala ma juz ok 6kg na wadze hihiihihihihhi wysle wam zdjecia ihihih ale z tego co wiem to miesci sie w "tabelce " jako normalna waga w jej wieku :):):):):) hihihihihihihiihhihi.. kurcze ale ten czas leci,jaka ona juz duza jak ostatnio ogladalismy jej zdjecia jako noworodek-TO SZOK!!! jaka zmiana:):):) az milo popatrzec!!! Siwek wszystkiego NAJ!!!!! z okazji imienin!! ja swoje obchodzilam 26 maja!!! Dwa swieta na raz hiiihhiih,tylko ze teraz obchodze z kalendarzem nimiec.. w druga niedziele maja:):): wtedy moja Olivia zawsze cos w przedszkolu z tej okazji robi:):):) ale fajnie jest teraz samemu dostawac laurki:):):) i inne rzeczy specjalnie dla MAMUSI zrobione!!!!! KURCZE!!!! to juz rok jak ten topik powstal:):):) ihhihiihhiihhi i mamy dzidzie juz przy sobie,wiemy jak wyglada:):):) i jak glosno potrafi krzyczec,plakac!!!! i jak szczerze potrafi sie usmiechac jak "blaznow z siebie zrobimy ihihihihih:):):):):):):):):):):): i gaworzyc!!!!! szok! ale az milo popatrzec na nasz trud zwiazany z tymi 9 miesiacami!!!:):):):):):) teraz wiem ,to znaczy juz od momentu kiedy Olivia sie urodzila ze !!WARTO!!!! miec pociechy kolo siebie i cieszyc sie z nimi ropznymi rzeczymi!! i jak przyjdzie do ciebie dzieciaczek, usciska cie mocno ,przytuli sie i powie MAMO KOCHAM CIE!!!! to JEST SUPER UCZUCIE!!!!!!!! i tego zadne pieniadze nie umieja zastapic ,i kupic tego szczerego uczucia!!!!!!!!! nawet jak nie jest latwo czasami,to przypominam sobie ze maluszki sa na nas tylko zdane!!! i w nas maja wsparcie,bo niby w czyjich ramionach maja czuc sie bezpieczne jak nie w naszych!!!!!!!!!!!! przechodzilam podobna faze gdy Lea plakala i nie umialam jej pomoc i wtedy zastanawialam sie jak by to bylo gdybym ja nie umiala mowic tylko krzyczej jak ona i starac sie tlumaczyc o co mi chodzi krzykiem ,marudzeniem.czy placzem......to dotarlo do mnie ze nie jest i jej latwo i no mi.....ale trzeba do wszystkiego .........dojc:):):):):) pomomo tego ze juz mam jedna corke...ale ona juz wyrosla z tych rzeczy a ja sie odzwyczailam:(:) ale sie przyzwyczajam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼ZUZANKA naj naj zyczonka imieninowe, nareszcie sie odnalazlas kobitko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten......znam to uzalanie sie hihihihi moja Lea czasami ::):):)::)):):::):):):):):):) WYSTARCZY CZASAMI ZE JA NA DLUZEJ ZSTAWIE SAMA I JAK ZACZNIE PZY TYM POPLAKIWAC I JA NIE ZJAWIE SIE juz!!!!! to mam awanture gotowa i jesczetak zaczie oddychac i podkoroc z buzi...to ja smieje z tegoihiiihihiih al smiesznie to wyglada... co do bierania malej,to juz to dawno auwazylam z Lea nie lubi gdy jejestgraco w ciuhach i teraz np.spiw samym body skarptach,do czasu jak ch nie sciagnie:):):):) ja tez wole ja lzej urac by cos na nia nalzyc,jak widziec ze sie meczy....ma problem z zasnieciem:::):) a propo usypiania :NA Urlopie ,to bujalam ja do snu na raczkach,imialam nadwyrezony obojczyk i lewa reke ze nie moglam kubka z herbata podniesc,,,i jeszcze jak na lotnisku czekaismy 3 godziny na saolot to mi spala na rekach,i a stalam doteg bo nikt mi miesca nie zrobil!!!hastwo,,,o myslalam ze mii reka odpadnie,a mezow nie dalam jej spiacej na rece z moich bo sie balam ze sie obudzi i zacznie plakac i niespokojna sie zrobi ,a jeszcze czekal nas lot ale sie udalo! ihihih mala zniosla latanie dobrze i urlop!! a i jeszcze wspomne ze Lea byla w basenie ihiih plawala ihihih:):):); z moja pomoca:):):) oczywiscie nie tak jak Olivia,ale fikala nozkami ze hej!!! smiala sie i widac bylo ze sie jej podobalo,woda w basenie byla pogrzewana i bylo to basen krytyw hotelu,to niebalam sie ze ja jakos zawieje dodatkowo,albo ze cos tam,balam sie tylko chloru w wodzie,ale gdzie go nie ma:(:) ,wiadomo w basenie jest go troche wiecej,ale po basenie kapiel! i kremik, smaruje Lee przed spaniem i po kapieli tym z penaten,"gute nacht bad i lotion" na dobra nocke, i na dobra kapiel:):) jest ladne w zapachu i chyba cos pomaga..... i po tym basenie LEa nie placze jak ja wyciagam z wanienki po kapieli,jak do tej pory bywalo:(:):):):) z tego sie ciesze...i postanowilam juz teraz zameldowac Lee na kurs plywania dla maluszkow! hiihhi Olivia tez byla ale jako 8-miesieczny bobasek bo na kurs od 4 -mcy ,juz bylo za puzno....ihihhihi ludzie tutaj melduja juz dzieci jak ich zony nie urodzily jeszcze:):):):) hihiih zobaczymy czy mi sie uda ja zameldwoac!!:):):) hiihihihihiOlivia strasznie sie cieszyla ihhiihihh doniczka23,ja mam tez takie nosidelko co krzyzuje sie na moich plecach i zapina po bokach i jestem z tego zadowolona....Olivie nosilam w nim do 9 miesiaca!!!!!!!!!!! jak chodzilysmy na spacery bo nienawidzila ona w wuzku jezdzic! a jakos trzeba bylo wyjsc na spacer z dzieckiem:(:(::):):):):):) i to byla jedyna mozliwosc jka byla by wyjsc z nia na spacer!!!! i teraz Lea tez jest w tym noszona,,,u mnie sie sprawdza...jak chce na chwile wyjsc z domu do jakiegos urzedu a nie chce jeschac autem to ubieram ja w nosidelko i sie nie martwie czy mi ktos pomoze w autobusie albo ogolnie...tylko buja sie w moich ramionach hhihhiihhi i slyszy bicie serducha mojego ihhiihih,ale nie kazdy dzieciaczek to lubi,od szwagierki nie znosi maly byc w tym noszony...wiec...to roznie bywa hiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kirsten!!!! hiihihihhi no w koncu jest super miec czas by nie tylko przeczytac ale i cos napisac...bo jak juz wspominalam kompa mamy w sypialnmi gdzie tez i Leii lozeczko , i czasami juz chcialam by spala ihihhi i nie stukalam w klawisze ihihihi,,ale bedzie lepiej ,bo w Olivi pokoju tez jest komp,taki stary hiihhi(nasz wczesniejszy ihihhi-szkoda wyrzucac a sprzedac sie juz nie oplaca) ale jak chce sobie pograc albo porobic jakies cwiczenia to ma na czym---wiem moze ktos uzna to za wczesnie dziecko 5,5 roku i juz kompa w pokoju,ale ja uwazam ze nie jest to takie zle i jak sie dziecku wytlumaczy to nie siedzi na nim caly dzien!!!, a wiadomo jak zacznie w cos grac i w cos klinie to moze cos zmazac:( jakies dane ktore sa dla nas wazne to wole by na tamtym swoje robila.:):):,ale jak chce na inernet to na naszym...a ze Lea spi to nie ma jak grac i robic co chce...to bedzie miala pod tamten inter podpiety...i ja bede mogla czesciej klikac..no i mysle ze Lea nie jest juz taka wrazliwa na moje stukanie w klawiature ihihihi juz sie ciesze na mysl!!! hiihihihhze bede mogla czesiej sobie z wami \"poklikac\" ihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje! kirsten za zyczonka ihihhiihhi!!! u mnie tez MIODEK mialby co robic hihiihihihihhiihihiihhiih...ja na takie \"pierdolki \" nie zwracam uwagi hiihihihihih ....ale czasami jak by ktos mial problem z odczytaniem,,to piszcie hiihihhiih wyjasnie sskroty ihihihih ,:):):): czasami pisze jedna reka bo na drugiej LEea lezy albo ja zabawiam ihihhihi My kobiety potrafimy 5 rzeczy na raz robic ihihihih-bez urazy dla mezow-facetow ihihhihiih ale im czasami jest cioezko 2 na raz robic ihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C ,mam pytanko,przypomnialo mi sie ze ty masz tez chyba onas-(masz nadal osan??) to krzeselko do auta z mozliwoscia wozka?? uzywasz go??? zdaje u ciebie egzamin?? u mnie tak,,tylko co do tej stacji -do auta/ ze nie musisz puzniej z pasami sie bawic/..u mnie to nie zdaje egzaminu,bo pasy po naprezeniu by bylo stabilnie zapiete wszystko, blokuja sie w aucie by bylo bezpieczniej i przez to nie mam jak tego krzeselka wyciagac z tej stacji i wkladac bo pas jest za bardzo naprezony:(:(:(:( fatalnie.. masz tez ta stacje moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam ihihhihiihihiihhih ok juz nie mecze was! ihihihhihi jeszcze przesle wam zdjecia na skrzynke! hiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzienko mam ten fotelik na stelazu,ale słuzy mi tylko w domu,bo do samochodu mam fotelik bebe conforta,szerszy,miekciejszy i wg mnie wygodniejszy no i wpinam go w \"prawdziwy\" stelaż wózka i jest b. wygodny i duzy kosz na zakupy i kufer sobie przypne z przodu.No patrz,a tak załowałam ze nie mam tej bazy... ja juz niedługo musze sie za fotelikiem 9-18 kg rozejrzec:d Kuba wazy 7700. A Maludy masz przeeesłodkie Zuziu.mała lea b.podobna do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE! KASIU!!! zadko sie zdaza ze mowia ze lea jest do mnie podobna ihhihihih. a co do tej stacji to naprawde ja ja mialam chyba pare razy i sie przy tym wkurzalam bo po jej zamontowaniu\"NA STALE\" musialam ja za kazdym razem odpinac i przypinac przez te pasy,bo maja glupie zabezpieczenie! ze jak juz jest pas przy fotelikach dzieciecych zapiety to nie mozna sobie nim ruszac-niby dobre,ale czasami niepraktyczne!!! ihihih no to fajny ten Kubcio! ihihihha na zdjeciach przepyszny ihhiihih:):) my Olivi zakupilismy ten od 9 kg-18 jak miala ok 7-8 m-cy,,,z Maxi-cosi i go polecam bo mozna nim zrobic taka kolebke by dzieciak mogl jeszcze sobie polezec na nim a nie juz siadac twardo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanko do was..czy wasze maluszki tez tak \"buszuja\" po lozeczkach??? bo Lea na urlopie ,kladlam ja po prawej stronie a gdy budzila sie to byla po lewej stronie lozeczka,,i jak widac na zdjeciu miala wokolo siebie pieluszki ihihih bez tego ani rusz do spania! hiihh no i moja Lea spi przy muzyce,tzn.zasypia ,a gdy my sie kladziemy spac to wylanczam muzyke ,tak samo Olivia zasypia przy melodiach do snu,PAOLO ROSETTI.....sa super!! jak Olivia miala rok to w jakiejs polskiej gazecie byly one jako dodatek i do tej pory mi sluza!!! Olivia wiedziala ze jak leci muzyka to trzeba powoli klasc sie spac i zasypiala i ja nie musialam uzwazac na odglosy z kuchni,i ogolnie,by sie nie obudzila:):):) czy zasypia jeszcze jakis maluszek przy muzyce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA mojemu w dzien musi co grac bo tak to sie szybko obudzi i np spi w dzien w wuzku(nie musze biegac co chwile do sypialni i nasluchiwac czy juz wstal bo mAm duze mieszkanko) ktory stoi obok telewizora a ten gra normalnie ale nie ryczy, na noc go wyciszam w sypialni tez mam ten plyn gute nacht bad z penatena po kapieli papu i go nie ma i do wyreczka tylko nie lubi gwaltownych krzykow czy wiadomo wrzasku innych dzieciaczkow wkoncu jedynak hihi, balko mamy otwarty i slychac jeszzcze jak kosy spiewaja teraz jest na dworze 17st obok jest wejscie do kuchni i normalnie sie czaskam w niej mlody tez lubi jak autka slychac z zewnatrz czy na spacerku albo kostke brukowa na miescie, wogole stwierdzilismy z mezem ze mamy bezkonfliktowe baby i stwierdzilismy ze byloby juz szczytem naszego lenistwa gdyby nam zasypial jeszcze sam w dzien bez lulu ale nie powiem bo przez te goraca w ostatnich dniach nie bylo faktycznie takiej potrzeby nam sie wydaje ze malo przy nim robimy, bo tylko papu przewinac lulu i czasem gdy sie nudzi zabawic, a nasza znajoma mama dwojki chlopakow powiedziala nam ze tez tak skakali przy pierwszym a ten drugi 5m to jak mu sie chce spac to odwraca sie na bok i zasypia w lezaczku obojetnie gdzie lezy a nasz czasem daje znac ze jest zmeczony i by go wziasc z lezaczka i przelozyc do wozeczka czy na podusie zalezy jak lezy ale stwierdzilismy ze nie mozemy narzekac bylebybyl zdrowy a bedzie oki co nie????? ZUZANKA my pedzimy na urlopek za mc 21 czerwca i na pierwszy tydzien zwalam sie na chatke mamie bo bedziemy remontowac tam u tescia dwa pokoje potem 1 lipca chrzest i wogole oblatanko po rodzinie z malym ale jakos mi sie to nie usmiecha pozyjemy zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Zuziu prześliczne masz córeczki :) Lea jak się ślicznie uśmiechai naprawde duża już panna 🌻 Kristen my też chrzcimy malutką na początku lipca ;) a ja dziś byłam w wawie na egzaminie...no i nie chciałam męczyć Natusi w ten upał więc została w domu z moją mamą.... nie było mnie ok 5 godzin...na szczęście malutka jakoś dała sobie rade bez cycusia ;) dostała mojego mleka z butli i prawie cały czas spała ;) ale pierwszy raz dziś w nocy dała nam popalić....:O nie spała od 2 w nocy do 4.30 :( najpierw obudziła się i gadała sobie aaaa,eeee,ojjjj-tak śmiesznie się nauczyła ostatnio :) a pozniej zaczeła marudzić :( no i nocka nie przespana :( wogóle w te upały widze że troszkę bardziej marudna jest niż zwykle :( Zuziu moja niuńka ogólnie lubi muzyke....często słychamy sobie w dzień albo tańcze z nią-dla mnie to też niezła gimnastyka ;) ale na noc to kąpanie, zabiegi pielęgnacyjne i cycuś i moje słońce samo odlatuje ;) telewizor gra paktycznie cały dzień ;) więc nie ma problemu. co do basenu to ja byłam wczoraj trochę popływać i bardzo chciałabym zabrać ze sobą malutką na basen ale zastanawiałam się czy juz mozna...chodzi mi tez o tą chlorowaną wodę ale także o to że u mnie w mieście jest jeden basen i nie ma bardzo warunków zeby iść z niemowlakiem....:( nie miałabym tam jej jak przebrać bo nie ma specjalnie do tego przeznaczonych miejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!!! ZUZANKA Lea jest rozkoszna❤️ ciacho dzieki za foty, SIWEK taki basen to nie u nas jest specjalny przy szpitalu bez chloru z czystsza i ciaplejsza woda, szkoda oczek malej i jakby sie opila zorientuj sie w wojewodztwie napewno sa jakies. a u nas zas pada drugi dzien i chlodek ja ce na spacer buuuuuu moje slonce zaczelo wczoraj konkretnie chwytac zabawki na macie dwie godziny dziecka nie bylo i wogole zaczal sie smiac konkretniej takim grubyl glosem yyyyyyyy fajnie to brzmi uwielbia gdy prykamy mu ustami w brzuszek lub policzki wystawia wtedy buzie i czeka z rogalem od ucha do ucha i robi yyyyyyyy ach lukier❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KIRSTEN< SIWEK _ my też mamy chrzest 01.07:):):)To musi być szczesliwy dzień! Siwek -fajny ten plac , tylko mysle ze moja Niunka chyba nie usiedziałaby w nim długo... Poza tym wszystko fajnie. Hania na lezaczku podnosi sie do góry , steka i pada, normmalnie siłacz \"pudzianowaty\".Ale za raczki jeszcze nie chce . Ostatnio denerwuje sie gdy leży na brzuszku. Zabawki tez juz powoli zaczyna łapaać. Mówiła juz agu, ale ostatnio przestała. To tak w chaotycznym i telegraficznym skrócie ostatnie wieści. Poza tym jest przesłodka i przecudna, mam ochote ja pozreć!!!!!!!!!!!!!! Pa pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELKA nie tylko ty ja tez sie oblizuje hihihi dziewczyny przyslijcie troszke sloncaaaaaaa bo u nas zas pada i jest 10st wieje i szaroburo do zyci,,,,, mlody jak klapnal o 11 to jeszcze spi i tylko wzdycha przez sen i tylko muza mu gra z tv i mu pasi prosze o paczuszke sloneczka plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
zuzia heh,zeby to mój Olivieek chciał w tych szelkach byc przemieszczanym.....wiem ze to wygoda i to jaka,ale on krzyczy :) probuje w domu i nic-krzyczy i sie majda na boki jak pajacyk,nie wie co z głowka zrobic,trzyma dosc sztywno i chyba sie meczy,nie wiem,cos mu niewygodnie... Oj dziewczyny miałam chrzest w zeszła niedziele.Jaja były straszliwe.byłam na 100% przekonana ze umawiałam sie z proboszczem na sobote na 16,wiec rodzinka sie wyszykowała i dawaj do koscioła.msza sie zaczeła a tu nic.to dziadzius poszedł do proboszcza a ten mowi, tak na 16 ale w niedziele :) :) :) smiac mi sie chciało jak cholera.i mowie do rodzinki,ze to za wszystkie nasze grzechy :) a w niedziele Olivek był grzeczniutki baaaaaardzo,aniołek nie dzieciak,pewnie przez te raczki na całej mszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
od tygodnia daje Olivkowi zeskrobane jabłko,bo do słoiczków jakos nie moge sie przemóc.Fajnie wywija jezyczkiem :) dzisiaj krzyczał jak dałam mu juz cała łyzeczke i chciałam przestac,musiałam mu smoczka wymazac w jabłku zeby oszukac :)do twarzy mu z łycha w buźce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
kristen ja bym ci z checia wysłała to słoneczko,bo w Gdyni tak daje popalic ze Olivek w samym pampersie i bluzeczce na ramiaczkach i bidak poci sie niemiłosiernie.ale za to wieczorem pada a w nocy mamy burze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
pisałyscie o dniu mamy....dla mnie to szczegolny dzien,bo wychowuje Olivka bez ojca,zostawił nas,własciwie olał mnie w ciazy,a po jakis 2 miesiacach od kiedy Olivek pojawił sie na swiecie cos go olsniło i chciał byc tatusiem weekendowym,ale ja na to nie poszłam.nie wiem czy dobrze robie,ale nie pozwalam mu na widywanie synka.wiem ze to egoistyczne ale nie moge na niego patrzec i zniesc widoku jak bierze małego na rece.boze,czasami mi tak ciezko psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny pomożecie mi
Dziewczyny pomożecie mi Mam pytanie...jak to jest kiedy spóżnia się okres,okazuje się,że jesteś w ciąży...w tym czasie gdy powinna być miesiączka a nie ma są takie same odczucia jak zawsze przed okresem czyli ból brzucha,nabrzmiałe piersi...no wiecie czy nie ma wogóle takich typowych objawów?????????????????????????????????? Odpiszcie prosze,przecież Wy to przechodziłyście>Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniczka---no to nieźle się udałaś :D hehe kristen wysyłam Ci trochę słońca---------->> [leci słoneczko] :D ale nie wiem na kiedy doleci :) do pomarańczowego nicka---nie wiem jak to jest bo mi sie okres nie spozniał a i tak kapnełam ze jestem w ciązy bo od dwoch dni miałam straszne mdłości i przeszkadzały mi zapachy ;) wiec moze niech inne kobietki sie wypowiedzą ja lece kąpu kapu i spać :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny pomożecie mi
Właśnie w tym rzecz,że spóżnia mi się okres 5 dzień...dziś zaczęłam mieć takie objawy jak na okres...ale okresu ani widu,ani słychu...faktem jest ,że miałam bardzo dziwny miesiąc,dużo zmian troche stresu...Zastanawia mnie to bardzo czy są te objawy okresu gdzy jest ciąża...Napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj tydzień i zrob test a sie upewnisz ;) ale jesli masz objawy jak przed okresem to pewnie go dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeee mamuski!!!!!! dzieki za sloneczko dzis bez chmurki wszystkie sobie polazly akysz akysz, zapowiada sie piekna pogoda wkoncu,, DONICZKA to faktycznie masz nie lada przejscia nie wiem jak zachowalabym sie na twoim miejscu pewnie unioslabymm sie duma...fakt takie zachowanie bardzo boli do pomaranczki>>>ja czulam na poczatku ze cos jest nie tak piersi zawsze bolaly mnie przed@ ale brzuch mi strasznie wypchalo i byl tak wrazliwy ze nie umialam sie zginac czy wyslilek powodowal bol dyskomfort przed @ tez ale tym razem czulam ze cus sie tam zagniezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny pomożecie mi
Ja od jakichś 5,5 tygodnia nie współżyłam...przed ostatnim okresem ostatnio...potem właśnie miałam normalnie okres...po tym okresie od miesiąca nic nie było i teraz takie spóżnienie już!!! Czy to możliwa ciąża jest albo stresy i zmiany trybu życia jaki mam ostatnio> Zaznacze,że nie jade na żywioł...tzn że nie kocham się do końca...do środka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno pomaranczowa czy Ty oczekujesz,ze zbadamy Cie na odległosc? :D Zrob test,idz do lekarza.Na moje wirtualnie lakarskie oko ;-) nie jestes w ciąży na 99,99 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×