Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

by wylaczyc poduszke u nas w aucie ,musimy wyrabiac na nowo papiery do auta i nie jest to az tak tanie to wymontowanie poduszki,bo wylaczyc sie jej nie da ,by bylo bezpiecznie:(:(:(:( wiec trzeba ja calkiem wymontowac....a to wszystko moz dojsc do sumy z 3 zeroma:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ZUZIA bo myslalam ze przy podusi to jakis tam kabelek od czujnikow musza odlaczyc tak mi sie wydawalo ze ktos mi mowil, a tuv to napewno trzebaby nowy przy tej okazji bo wszystko musi byc w papierach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihhi i moj maz tez ma donosny glos ze maly czasem sie zerwie gdy ten do niego mowi, straszy mi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WLASNIE KIRSTEN ;JA TEZ MYSLALAM ZE TO TYLKO KABELEK;A tutaj w VW warsztacie i powiedzieli ze to nie tak latwo:(:(:( bylam zawiedziona co do glosu ja mowie duzo,ale tonem spokojnym ihhihiih,a gdy juz mi sie krew w zylach gotuje i ktos w tej sekundzie nie da mi sie uspokoic hiihih to warkne:):):):) ,ale nie gryze!!!ihhii:):):)-ale impulsywna tez jestem hiihhihi....wszystko w jednym:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA ja tez jestem rajdara ze moj maz mowi znowu zaczynasz jeeeee.uuuuu jeszcze dobrze nie wstalem....bleblam bez konca no chyba ze sie pochoruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykonczyłam synka na dworze dzisiaj.wyszłam o 19 na dworek,jak zasnał,to o 21 na siłe budziłam na jedzonko i bez kapieli połozyłam spac.bidak zasnał juz sobie na noc bedac na dworku.a dwa dni temu o podobnej porze tak sie rozochocił na zabawe ze zasnał dopiero po 22 :) i jak tu go w jakies schematy ubrac jak wszystko sie zmienia codziennie :)a teraz spi,w domu nerwowka bo siostra z mama do Włoch jada i sie pakuja,pokrzykiwania,wrzaski,a dzieciątko w objeciach morfeusza niewzruszone...kochany szkrab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZIU- nie wiem co ci doradzic, bo Ian uwielbia jazde samochodem, jest tak cichutki, jakby go wcale nie bylo. Nie wiem...moze to jeszcze za wczesnie na takie rzeczy, ale moze Lea ma chorobe lokomocyjna i po prostu zle sie czuje. Wiem, ze niektore maluchy niestety cierpia na te dolegliwosc, ale nie wiem, kiedy dziecko moze zaczac odczuwac te dolegliwosci. Czasem dzieciaczki dziedzicza te chorobe po rodzicach. Poszukaj moze w internecie cos na ten temat. Gdzies czytalam, ze sa specjalne syropki imbirowe dla takich maluchow, ktore cierpia na chorobe lokomocyjna. U nas dzis chlodniej po wczorajszej burzy. Wiedzialam, ze bedzie padac, bo Ian caly ranek marudzil. O 13 polozylam go spac, bo juz sam nie wiedzial czego chce i spal do 16, co rzadko mu sie zdarza, zwlaszcza, ze wczoraj spal od 8 do 11 rano. Zauwazylam, ze moje dziecie bardzo wyczuwa zmiany pogody i jest wtedy wyjatkowo marudne i placzliwe. Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam DONICZKA u nas az tak schematycznie to nie jest tylko mniejj wiecej, czasem jak mlody machnie komara w dzien to posilki ulegaja przesunieciu i tez zasypia roznie na noc przewaznie jest to okolo 21 czyt ok godz przed i po, wszystko na zawolanie, tylko ze teraz juz wyluzowal z jedzieniem bo jeszzce miesiac temu co dwie godzinki dziura w brzusiu i wolal papu, i np nie kapie o ustalonej godz jak radzila mi kolezanka zas inna znajoma kapie tylko raz tyg na sierio ale dla mnie zadna to oszczednosc ten litr wody dla malego co wieczor, tylko mniej wiejcej o tej samej porze czyli wieczorem zalezy wlasnie od papusiania bo miedzy posilkami gdy dziecko ma dobry humor i traktuje kapiel jako zabawe a nie przymus a mamusia moze sie poguzdrac i nic na szybko,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen-ja wlasnie robie podobnie-wszystko na zawołanie.zreszta zauwazyłam ze teraz latem przy tych upałach malutki je mi mniej i zasypia na noc wlasnie 21,po 21.a kapie go codziennie bo szkrabek straszliwie sie poci,a ze jest grubiutki to musze dbac o te jego fałdki zeby sie nie podparzały.ale ostatnio nie kapałam go 2 dni,bo za pozno z dworku wrocilismy,jednak ``wymyłam``go chusteczkami nawilzonymi,ze wzgledu na te fałdki.i od dzisiaj spimy przy otwartym oknie,ale dla bezpieczenstwa łozeczko pobwiesząłam kocykami i stopniowo bede szkrabka przyzwyczajac.na dworek chodzimy w samym body,albo takim z chicco dłuzszym w nogawkach body i czapeczce,albo chusteczce bo nie moge sie jakos przekonac do gołej głowki.a skarpetki mam takie fajne z wloch od siostry ze sznurka jakby,a nie bawełniane.wiec przewiewne,to tez mu zakładam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam z dziadkeim szkrabka i siostra:)ale we wrzesniu dobijamy samolotem do drugiej siostry i babci we włoszech.musze tylko teraz w lipcu przy szczepieniu zapytac,czy mam porobic malutkiemu jakies dodatkowe badania,szczepienia i czy w ogole szkrab 6 miesieczny moze samolotem leciec.jejku jak bym chciała tam juz byc,tak odpoczac....siostra wyczaiła nawet pod swoim domem ze jest przeczkole,złobek,podstawowka i pediatra w razie jakbym chciała zostac dłuzej albo na stałe.a musze przyznac,ze rozwazam taka mozliwosc ze wzgledu na psychiczny odpoczynek od tatusia małego,pseudo tatusia,który nas olał a teraz cos mu na mozg padło i cos tam by chciał,ale sam nie wie dokładnie co...a dla mnie i synka takie cos nie wiadomo co,to niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniczko masz 24 latka??? bardzo młodo wyglądasz ;) współczuje ci teraz twojej sytuacji, ale widze że dzielna z Ciebie kobietka więc dasz sobie rade!!! ❤️ moja malutka wymęczyła się strasznie przeze mnie :( musiałam ją zabrać w sobote ze sobą do szkoły bo miałam egz. i jak jechaliśmy rano to było ok bo jeszcze dość chłodno...ale wracając Natusia tak się umęczyła-gorąco strasznie w samochodzie-mała cały czas płakała az sie zanosiła :(:( calutka spocona, miała wypieki straszne na buzce :( nie dało rady jej uspokoić-dopiero w domu wykąpałam ją w letniej wodzie i zasneła bidulka :( kurcze ale ja głupia jestem bo mogła sie bidulka jeszcze porazenia nabawić przeze mnie :( następnym razem to będe wolała zeby została z kimś w domu i płakała niż ma się tak męczyć w samochodzie przez ten upał :( i chyba po tej podrózy troche sie przeziębiła bo pokasłuje :O :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee A ja nocny marek SIWEK nie mysl tak, nie wiedzialas poprostu chcialas dobrze, Oli wczoraj tez od samego patreznia na rybki byl zgrzany czyt(machal raczkami i nozkami do nich i zagadywal( az musialam go przebierac pare razy bo body mokrusienkie a glowka to juz nie powiem zlany doslownie ze po kapieli szybciej mu schnie, mlody tez nie lubi goraca ze bardzo zaprotestuje, chyba kazda dziecina bo my powiemy jjjjeeejuuu jaki zar masakra a one moga tylko plakac ze tak im zle w ta pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeju u nas troszke zelzalo na dworze jest teraz 20st ufff mozna troszke sie ochlodzic, chociaz w domku parnik, MA-RITA pisz jak ci idzie kuracja wlosow bo ja boje sie juz szampon na glowe nalozyc przy plukaniu wyjmuje kepy wlosow to samo przy porannym czesaniu sie masakra na nic zapuszczanie cala ciaze sa juz chudsze o polowe na chrzest Oliego chyba pojde uczesana w warkoczyk bo strach cokolwiek z wlosami robic o farbce juz dawno zapomnialam coraz czesciej zastanaiam sie nad skroceniem ale troszke mi szkoda ,a teraz w lecie wygodniej jest w kitke zwiazac niz podpinac spinkami, mamuski czy wasze dzieciaczki przewracaja sie juz na boki czy z brzusia na plecki piszccie o postepach ,bo moj leniuszek gdy nie jest zmotywowany zadna zabaweczka z boku czy to minisilowania z fsher prica to nie za bardzo ale gdy tylko go cos zainteresuje to wygnina sie na wszystkie strony a na przewijaku wszystko zgarnia do buzi SIWEK MA-RITA trzymam kciuki za zdane egzaminy z rozrzewnieniem wspominam tamten czas tez studiowalam zaocznie i powiem ze nawet lepiej niz szkole moze dlatego ze ludziska byli bardziej wyluzowani i bylo wesolo chociaz nie zawsze lekko ale te zbieranie informacji bo ten psor taki owaki ten strach przed sala egzaminacyjna i przed wynikami a obrona to juz wogoje paznokcie zjedzone, ale mimo to bylo super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tym razem zapraszam na moje aukcje na allegro moze ktoras sie na cos skusi albo chociaz poleci znajomym z gory dziekuje serdecznie http://www.allegro.pl/item204962463__6_czapecz ek_i_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204960921__6_cieplut kich_body_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204958962__modne_bod y_w_zestawie_16_sztuk_prosto_z_uk_.html http://www.allegro.pl/item204957555__modny_zes taw_21_body_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204955229__modne_pro sto_z_londynu_slodkie_jak_cukierki_.html http://www.allegro.pl/item204952333__zestaw_9_ modnych_butkow_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204945518__modne_blu zy_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204942566__modne_spo denki_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204940925__modne_pro sto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item204950555__modne_kos zulki_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!! Dzieki Kirsten!!!!!!!!! za podpowiedz z tym siedzonkiem!!!!!!!!!!!!!! ze tez ja na to nie wpadlam ihih:(:):):) tzn.wyciagnelam po Olivi siedzonko,wypralam pokrowiec i jak nowe!!!! i w tym dzisiaj jechalam z Lea do lekarza-... i wiecie co! BYLO SUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! obym nie zapeszyla!!!! ale do bozi sie bede modlila by tak juz pozostalo:):):):)!!!!!!!! i nawet bylam dzis 2 godzinki na zakupach !!! i oczywiscie z malym spacerkiem dla Leiii!!!! i potem powrot do domu autem,i nawet zasnela mi w aucie!!!!!!!!!!!!!! boze jaki czlowiek szczesliwy!!!! to prawda ze do szczescia az tak duzo nie trzeba ihihhihih!!!:):):):):):):)::) Siwek,wiem doskonale co przechodzilas!!!!! wyobraz sobie ze ja prawie to samo przechodze gdy biore auto:(:(:(:( moze nie az tak ,ale tez daje popalic:):(:(:( .. ale i rozumiem cie ,chyba ciezej by mi bylo sie skupic na tym jak tam mojej malej jest jak jest pod opieka kogos innego-oczywiscie pomijam meza:):):):)-tatusia ihihhihi DZiewczyny studiujace!! trzymam za was kciuki przy egzaminach!!!! a co do wlosow,, zafarbowalam sobie w piatek na nowo wlosy ihih,,,pomyslalam sobie ,ah niech tam,,,jeden wlos w ta czy w tamta ihihihihihihihih ihihhi ale na odrost juz patrzec nie moglam :):):):)m i wiecie co ani jeden wlos mi nie wypadl!!!! od tamtej pory!!! podobnie bylo juz u mnie pare razy ,ze jak odrost mi sie pokazywal to byl cienszy od pozostalosci zafarbowanej hiihihih,,i po farbie sie wzmocnily ihiih:):):):):):)!!! jak chcecie to mozecie sprobowac.......albo szamponem,bo on okleja tylko wlosa ihihhiih!!! pozdrawiamy!!!! ...u nas tez parno jak nie wiem,,,czlowiek myslac sie juz poci !!!hiihihihih papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Zuziu życzę ci zeby Lea polubiłą jazdę samochodem-bo naprawde serce się kraja jak dzidzia płacze a ty nie wiesz jak jej pomoc :( moja Natusia właśnie padłą jak pluto :D odłozyłam ją tylko do łozeczka...2 sekundy i zrobiła odlot :D czekamy aż się troszke ochłodzi po wieczor to wyjdziemy na spacerek....bo teraz to uffff gorąco :O ja farbowałam włoski 3 miesiące po porodzie ale dopiero teraz tak jak większość z was zobaczyłam że strasznie mi zaczeły wychodzić :O :( jedziemy nad morze z malutką w tym roku ale troszke się obawiam...chciałąbym jej zagwarantować jak najlepszą ochronę przed tym słońcem i wogóle-co polecacie?? no napewno krem z dużym faktorem ale co wziac ze sobą na plaze zeby osłonić malutką od słońca??? mama taki fajny daszek pompowany od basenu ale to jest z takiego tworzywa ze moze się nagrzewać :O, parasol może?? kurcze sama nie wiem. Szyt o co Ci chodziło w twoim ostatnim wpisie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :D U nas nie jest tak bardzo upalnie, ale cieplo i duszno. KRISTEN- stosuje zakupiony szampon i ampulki, ale efektow jeszcze nie widac (maja podobno pojawic sie po ok. 3 tyg. stosowania). Jak na razie wlosy sa wszedzie, czasem musze je wyciagac Ianowi z buzi :O ZUZIU-dzieki za trzymanie kciukow :D Trzymajcie sie mamusie :D Buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA ciesze sie ze to tylko niewygoda twojej panienki byla przyczyna tak zalosnych lzawych skarg SIWEK nie wiem co ci poradzic moze jakis mini baldachim u nas w katalogach widzialam specjalne ubranka i czapusie dla dzieci z filtrem ale czy rzeczywiscie????? a my chcelismy dzis wyrobic malemu paszport trwa to zaledwie pare min ale pani fotograf zrobila zle zdjeciA wiec jutro idziemy sie reklamowac tak nam radzila pani urzednik bo oni dobrze wiedza jak te foty robic, a maly i tak wyszedl brzydko zrobila mu takie zblizenie ze glowa na cala fotke wyglada jak olbrzym, i niestety przy drukowaniu bylaby pomniejszona na kanty bo niezmiescilby sie w kadr dokumentu, franca jedna moj maz bedzie sie jutro klocic a co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek..co do urlopu,to polecam wziasc kremik 50+,pieluszki tetrowe by oslonic przed sloncem,oraz sa takie \"muszle plazowe-z podobnego materialu jak namiot,ale dosc dobra rzecz:),ktore sa dobre jak jest piasek,i ogolnie mozna byc w \"cieniu\" ..ja mialam taka czapeczke z filtrem 50+......czy to prawda to nie wiem,ale mialam swiadomosc ze ma cos-droga troche byla,ale lepiej tak niz nic...a bawelniana hustke tez miala na glowce bo lepiej,wygodniej jednak bylo:):):) polecam wziasc herbatke do picia bo pragnienie wieksze..a i jeszcze przemywalam Lee zmoczona pielucha- letnia wodda Leii cialko by troszke ochlonelo:):) doniczka,ja lecac samolotem mam zawsze krople do nosa,by sie uszka odetkaly:):) i dla Olivi cos do picia,by sie uszy nie zatkaly..i przed odlotem-tzn.wystartowaniem zakropilam Leii uszy:):) i odbijajac sie podalam jej mleko w butelce,stiuardesy mowia,ze dobrze jest by rzuchwy chodzily..:):):):):) ale nie od placzu:):):):)-..i pamietaj ze osoby z dziecmi maja pierszenstwo!i zajmuje miejsca z przodu,gdzie jest wiecej miejsca na krzeselko sam,i na torbe z pierdulkami:):):):):) kirsten,masz racje co do tego skwaru..my cos tam powiemy, a dzieciaczki marudza i placza:(:(:):) ja tez wyrabialam paszport ihhii dla Leii:):) tylko ze u mnie czekasz TYDZIEN!! szok,a w koloni od reki wystawili szwagierce:):):( .. i sie smialam z tego zdjecia w paszporcie na nowych zasadach!:):):) hihi przyslowiowy \"leb jak sklep\" :):) oczywiscie zartuje!!!!!!!,Olivia nie ma paszportu,tylko dzieciecy dowod ihh gdzie wtedy musielismy sobie wyszukac w prywatnych zdjeciach,zdjecie gdzie ja do pasa widac hihihi i ma zdjecie jako 4-miesieczny bobas ihhihi i jest on wazny do 11 roku zycia:):):):) ihhhi i jak mi sie przyczepia ze mam miec 2 bobasy ihhiih to bedzie niezle!;ale do tej pory bylo wszystko ok!!.a ak mi sie ktos przyczepi to dopiero mam wyrobic dla Olivii nowy:):) -tak powiedziala pani w urzedzie:):),ale ja i tak bede wyrabiac nowy dla Olivii:)::):):) nie kosztuje to majatek,a po co miec jakies problemy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi sory doniczka-oklamalam cie:):):):):):): ja nie zakarapialam uszu iihihih tylko dalam krople do nosa!!!!-tak to jest jak sie pisze tak by malej nie obudzic stukaniem w klawiature hiihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z tym pierwszenstwem hihhhih to tez zjadlam hiihhi.....sorki za byki i brakujace litery!!!iihhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!!!!1 zuzia-a to mi pomogłas,pojecia nie miałam ze kropelki moga pomoc :)dziekuje,kochana jestes. SIWEK-tak mam 24 lata.czy ja wiem czy młodo...ale dzieki,obejrzałam w koncu zdjecia twojej Niuni,przesliczna:)i ładnie wygladałas w dniu slubu. kristen-twoje zdjecia tez w koncu obejrzałam,Oli jest fajnym kudłaczkiem :) moj Olivek na z tyłu na głowce wytarta okragła łate,ale widac juz mu odrosty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno mnie tu nie było, zyjemy rosniemy zusia niesttey nie pomoge ci moje młode lubi jezdzic, z tym ze rzadko to ma na codzien bo my bez wozu nieraz gdzies tam z moim tata zuzia moja raczej o tej samej porze idzie spac i o tej same j wstaje , przewaznie tez o tej samej ma pobudke na papau, tzn pisze o nocy zuzia widze ze mamy podobne charakterki, ja tez gaduła jak oststnio pytam sie meza czemu tak małao mowi do dzicka a on ze ja gadam za 2 i ze sie wstrzelic nie moze hehehe ,y sie kapiemy co 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaalo!!!!!! MOJ MAly ma dzis humor jak pogoda czyli deszczowy ale pospalismy sobie do 12 wiec niech nikt mi nie mowi ze majac malee baby siee nie wysypia bo ja to juz przespana jestem hihihihi i zatrybic nie umiem teraz, a Oli chyba nie lepiej bo nawet jesc nie wolal dziwooooo, ZUZANKA to maly musi byc widoczny do pasa?????? bo wlasnie ta urzedniczka pokazywala blankiet taki podkald do drukowania dokumentu i na min w miejscu zdjecia byly zarysoania ze maly musi byc wiecej ujety na focie a nie tylko glowa z podbrudkiem bo go posadzila krzywo na poduszkach moje dziecko dzis lapczywie patrzylo mi sie na jogurta i truskawki gdy je jadlam sam by pewnie juz zaszamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCACA kupe laaaaat!!!!!! ja tez nadaje do OLIEGO jak katarynka a niekiedy jak dzis to sie przekrzykujemy kto ma wieksza chandre to dziala bo przerywa marudzenie i wytrzeszcza oczy na matke a co z toba????, a mlody chyba niekiedy czai co bo jak wlaczy nawijke to ze chej moj maz wykreca nr do polski i daje malego hihihihih aaaauuuuaauauuhhhuuaaa i mamy ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO JE TU KTO??????????????????????????????????? zrobilam nowe zdjatka tzn reklamacja, ale ze przyszlam do urzedu min przed zamknieciem to franca wymyslila ze stadt(dokument stwierdzajacy tozsamosc niemiecka) mojego meza jeszcze trzeba niechcialo jej sie wystaiac bo dziwne ze ta inna wczoraj nic nie wspominala i na wniosku o paszport nic nie widnieje, myslalam ze popelnie zbrodnie w afekcie normalnie !!@!!!@@!!! zapytalam czy chociaz zdjecia sa dobbre powiedziala ze tak, rasistki jedne, pytalam sie jej a dowod meza to na jakiej podstawie jest wystawiony przeciez tu w miesciee nieiiie bo musi byc mowie ze winnych urzedach nie potrzebuja tego dokumentu niiiee ale one pracuja dokladnie a innie nie i gadaj z taka zolza przeciez moj maz nie siedzi tu na podstawie aktu urodzenia owczarka niemieckiego moglam jej to powiedziec chyba, ale nastepnym razem to nie wiem co by juz wymyslila ,,,, ja wieem ze tu jest bardzo duzo polakow i ze one sie boja o podrabianie dokumentow i nie raz policja robi lapanki ale bez przesady gotowi ci dziecka z kraju niewypuscic z powodu jakiegos durnego papierka jutro jej zaniose ciakawa jestem co zas\\>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem ;) Kristen wiadomo jak to niektóre \"miłe\" panie potrafią życie utrudnić :O a ja kurcze prawo jazdy mam jeszcze na panieńskie nazwisko :P ale nie zmieniałam bo w moim mieście mój brat pracuje jako policjant i choć mało jezdze to zawsze to lepiej jak biorą dokumenty do kontroli i jest to samo nazwisko co mojego brata to zawsze inaczej patrzą :P:P:P (a nazwisko panieńskie miałam raczej niespotykane) teraz mam bardziej pospolite :( moja niunka ostatnio ciągnie się za uszko jedno strasznie :O nie wiecie co to moze znaczyć? bo gdzieś juz wyczytałam że to moze oznaczać ze dziecko ma zapalenie ucha albo jakąs tam chorobe tzn przeziębione :( ide z malutką jutro do lekarza niech ją zbada bo coś sie boje ze jest nadziębiona...chociaz kaszelek juz przeszedł. doniczka ___>>dzięki za komplement :) mamusiu muminka moja niunia też ma taką słodiutką łysinkę z tyłu i tez uwielbiam ją tam całować....:) wogóle to moja córa straszna gaduła się zrobiła...ciągle tylko aaaaeeee ojj,a guuuu :D chcąca my tez kąpalismy Natalke co drugi dzień ale w te upały mała strasznie się poci więc codziennie staram się kąpać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide juz spać bo chyba czas najwyzszy....potem mała rano o 7 wstaje a ja niepatomna :) 🌻serce]🌻 APELUJE do wszystkich lutówek żeby częściej zaglądały na nasz topik i częściej się wypowiadały!!!! 🌻serce]🌻 miłej nocki zycze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×