Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość zaciązona -aneta
hej , widze ,że nie tylko ja mam problem z wózkiem. urwało mnie sie już "coś" dwa razy w kółku, reklamacja i dostałam nową czesć. u mnie t.zn na sląsku ( ruda sląska) jest bardzo ładna pogoda , swieci słońce a ja z małym byłam juz na spacerku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Zaciażona - witamy ponownie , gratuluje synka -łakomczuszka, ja mam za to w domu Pyzule- - żarłoczka .Ale dobre to nasze mleczko:) Studentki - gratuluje dobrych wyników egzaminów!!! Zaraz wracam bo pora własnie na jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po chrzcinach - Malutka plakala strasznie w kościele , za każdym razem gdy ludzie odpowiadali ksiedzu i śpiewali, a przy dzwieku dzwonka dosłownie sie zaniosła. O mało co ja nie poplakalam sie razem z nią. Nie jest przyzwyczajona do głośnych dzwiekow a to był w dodatku mały, zabytkowy kosciolek wiec strasznie niosło. Pozniej juz było za to dobrze, wszyscy zachwycali sie jej wyglądem(musieli!!! wygladała jak pradziwa Princessa w białej sukni z kapeluszem -extra! Jeszce te małe nózki po raz pierwszy w rajstopkach i bucikacj - jedenastkach:) Troche denerwowałam sie strona organizacyjna chrzcin ale ostatecznie urzadzilismy wszsystko w restauracji. Było troche dretwo - duzo kierowcow ale dzień wczesniej cześc gości nieźle \"pochlala\" u nas w domu więc beda mieli co wspominać:) Przygotowujemy sie do wyjazdu do tesciow - 350 km, mam nadzieje że bedzie w miare bezstresowo dla mnie...Tzn. i tak głupia przejmuje sie wiecznie oceniajacym okiem mojej teściowej ale postaram sie wyluzować. Moja Niunka tez strasznie sie slini i gryzie namietnie paluszki , dzis prawie pożarła mój szal ale żebow jeszce nie widać .W kapieli buszuje strasznie chlapie po całej łazience. No i ogólnie smieje sie cudnie i jest cała cudna❤️każdego dnia chcę ją pożreć czy któreś dzieciatko siedzi juz samodzielnie? Hania zaczeła łapac ostatnio za paluszki stópki ale nie siedzi jeszce sama pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mielismy chrzciny w nd maly byl grzczniutki bylo 10 chrztow dzieciaczki w roznym wieku wszystkie grzeczne a ksiadz wylal malemu calutki dzbanuszek wody na glowke w 3 ratach chyba chcial zeby moze zaplakal hihhiihi ale mu sie nie udalo dzis owiezlismy babcie do domku bylo fajnie obiaek i kawka z ttorkem w restauracji i potem grill na dzialeczce faceci posiorbali troszke ..... jak to dobrze maja ze my kobietki mamy prawko jeszcze mamy 1,5 tyg urlopu wiec ide sie dalej bczyc maly spi ladnie o swojej porze czyli miedzy 20 21 sAM ladnie po kapieli i papu zasypia dziadki sa zachwyceni rozpieszcaja na calego a ja sie lenie bo dziecie sprzedanie i obojetne kto ma na rekach wazna ze na rekach chociaz po chrzcie mial juz dosyc tych raczek i caly uhappiony zasnal w wozeczku w knajpie podczas obiadku ciacho!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen to ci zazdroszcze bo boje sie że malutka będzie mi marudzić i nie wytrzyma spokojnie w kościele.... dziś mieliśmy mieć szczepienie-tzn Natusia miała mieć ale pani doktor powiedziała ze jeszcze ma czerwone gardziołko i zebysmy przyszli za tydzień a narazie mam jej jeszcze podawać syropek. na szczęście niuni wrócił hmorek i juz od 3 dni nie jest taka marudna :) Amelko moja nie siedzi jeszcze samodzielnie ale tez chwyta za nozki sobie i jak sie jej ręce poda to sie chce podciągać do pozycji siedzącej ale jeszcze to potrwa bo jest chwiejna :) i wogóle nie lubi jak sie ją trzyma przodem do siebie-tylko tyłem-musi wszystko widzieć cwaniara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ a my dzis mielismy szczepienie czyli ugryzienie przez wielkiego komara , nie było az tak strasznie troszke łezek i pisków i po chwili spokoj pediatra dała mi skierowanie na badanie moczu i morfologie Niuni bo robi od długiego czasu kupy ze sluzem może to wina plesniawek ,ktorre ciagle nawracaja , mam nadzieje że to wlasnie dlatego i wszystko bedzie ok także jeszcze jutro czeka nas pobranie krwi biedna ta moja Niunka poza tym nudy na pudy pada i ogolnie ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba była juz mowa o tym ze niektóe was uzywają już spacerówki-oczywiście w pozycji lezacej.... bo moja niunka wyrosła już z nosidła usztywnianego które było w wozku i teraz woze ja w spacerówce na plasko. no i zastanawiam się czy nie kupić juz jakiejs lekkiej spacerówki typu laska tylko zeby sie rozkłądała na płasko no i miała ocieplacz na nozki i amortyzowane kółka-bo tej mojej cięzkiej łolopy która zajmuje cały bagaznik mam juz dość :O tym bardziej zastanawiam sie przed tym wyjazdem....przydałby sie lekki wózek ale czy 5 miesiecznemu dziecku bedzie w nim wygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie odzywam się, bo mój komputer zlapal wirusa... teraz dorwaam lap[topa którego mąż z pracy przyniósl, dlatego napiszę szybko, co u nas, a jak już będę mieć normalny dostep to poodpisuję Wam. Janek waży 7470g i ma 73 cm :) Dziś na noc dalam mu Sinlac z butelki, może pośpi w nocy dluzej, bo ostatnio budzil się co 3 godziny - jestem umordowana... Bardzo mi już doskwiera ta jalowa dieta, wiec coraz czesciej mysle nad przestawieniem na butle - boje sie, ze jak bede go chciala pozniej odstawic to będą dużo większe problemy. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek - ja planowałam wyjazd na wakacje tylko ze spacerówka ale ostatnio jednak stwierdziłam że zabiore gondolę...Niunka sp duzo w dzień tzn. zasypia na krótko i chce żeby jej było wygodnie. Tez denerwuje mnie ten wielki wózior skladanie i rozkladanie to cała ceremonia , ale trzeba sie troszke niestety pomeczyć(mamy mało miejsca w bagażniku bo jest tam butla z gazem) Kupilam Hani DVD \"Poznajmy Teletubisie\" myslę że juz niedługo bedzie je uwielbiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko to straszny pulpet moj Kuba przy Janku,bo przy \"wzroscie\" 67 cm wazy 8250:D Jutro konczy pół roku FACET MOJEGO ZYCIA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka07 - a wiesz czym pachna 6teletubisie? ;) siwek- my w ogole gondoli nie mielismy, woze mała normalnie wozku,ale jescze ja nie zrobiłam na spcerowke jonka ja juz mało karmie cycem - 2 x dziennie wiec moz enie powinnam głosu zabierac, ale jem juz wszytko,keidys zjadłam gołabki z kapusta i nawet pare ziarenek bobu , nie jejm tylko chipso i zupek chinskich bo to chemia kasia c a moja tez ma 67 cm wzrosyu a wazy 6130, my konczymy w poniedziałek 5 miesiecy sto lat dla kubusia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłaczam sie sto lat dla Kuby ;) 🌻 a moja niunka jak siedzi ze mna przy kompie to z rwie sie zeby sciagnac obrus ze stolika-babcia ja tego nauczyła....i teraz nie moge spokojnie pisac z nia na kolanach bo mi myszke zwala albo inne duperele ze stołu :) Natala wazy 6510 a wzrostu ma ok 70cm Chcaca no ja tez woze w spaceróce rozłozonej na płsko ale w tej mojej sa duuuze koła i amortyzacja wiec nie trzesie tak jak w tych lekkich laskach-no poza tym czytałam gdzies ze dziecko w takim wozku dopiero od 6 miesiaca moze byc wozone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek- czyli wozimy tak samo a mnie sie zdaje ze to nie babacia ja nauczyła tylko taki etap w rzowoju bo moja robi to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to widziałam jak moja tesciowa uczyła niunke chwytac za obrus i rwać gazety a teraz to jej ulubiona zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Byliśmy z Mtaim na szczepienieu- tym razem nie zapłakał nawet przez sekundę-dzielny chłop!!! :) Mati waży 7500g i ma 67 cm. Próbowłąm mu dac butle z mlekiem /chce nadal karmić go piersią, ale pod koniec lipca musimy go zostawić na jeden dzien z dziadkami.../ -i niestety Mateo nie chce butli....mówi jej kategoryczne NIE!!!!:o Pediatra dziś an wizycie mówiła że to normalne u dzieci karmionych piersią....że pozostaje dawac mu łyżeczką- i że to nieby lepsze bo sie szybciej nauczy....no nie wiem. Jak na razie kupiłam inną butelkę/ miałam AVENT/....zobaczymy....próbuję każdego dnia potroszku go do niej przekonać, zobaczymy co z tego wyjdzie! Od tego tyg wprowadzamy Matiemu nowe jedzonko; marchewkę/ jabłuszko, jakiś soczek i kaszkę bezmleczną. Oczywiście wszytsko po kolei i po odrobinie ;) Ciekawe jak zareaguje ....pewnie mu nie będzie smakować jak mleko z butli i woda mineralna :p.....hehheehh.... A jak tam u was? Czy wasze dzieciaczki mają już pierwsze próby "nowego pożywienia" za sobą?? Jakich firm kupowałayście te nowe produkty?? Co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona -aneta
kasia c , duzy duzy ale mój MATI wszystkich przebił, wazy 9300 a pieć miesiecy skonczył 24 czewca. dzieczyny , co do spacerówek tez sie nad tym zastanawiałam, mój wóżek razem z dzieckiem wazy ok 30 kg !! a mieszkam na drugim pietrze !! jednak chyba nie tak szybko sie przestawie ,poniewaz mój mały ma słabe napiecie mięsniowe i jest jeszcze mało stabilny. czyli 30 kg ciąg dalszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona -aneta
kamila 7 , ja juz mam pierwsze próby za soba .Za soczkami ( ale tylko nektar) , to mój Mati przepada. co do zupek , to nie ma "on " zbytniego przekonamia , ale zjada , pół słoiczka na dzień. a co do kaszek , to lubi ale ja staram mu sie ich za duzo nie dawać , no bo moja dzidzia wazy juz 9300 a one "tuczą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona -aneta
kamila 7 , ja juz mam pierwsze próby za soba .Za soczkami ( ale tylko nektar) , to mój Mati przepada. co do zupek , to nie ma "on " zbytniego przekonamia , ale zjada , pół słoiczka na dzień. a co do kaszek , to lubi ale ja staram mu sie ich za duzo nie dawać , no bo moja dzidzia wazy juz 9300 a one "tuczą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfghjkjnhbgfvbghn
9300g - 5 miesiecy to chyba ma nadwage :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona -aneta
oj , zaraz nadwaga !!lubi jeśc !! zrzuci jak zacznie biegac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfghjkjnhbgfvbghn
nie pisze tego złośliwie ale wydaje mi sie że to dużo za dużo, co na to lekarze ? do bieganie jeszcze daleko, najpierw musi sam siedzies potem raczkować a przy takiej tuszy bedzie to trudne. Widziałam już takie dzieci. Piszesz że ma słabe napięcie mięśniowe, czy tak waga dziecku nie utrudnia ćwiczeń. Dla porównania moja córka skończyła rok i waży 8700g a urodziła się majac 3700g. Karmisz piersia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona -aneta
tak , karmie piersią. , pediatra, powiedziała,że nie szkodzi . wiem ,że dzieci roczne tyle ważą, no ale co , mam mu nie dac jeśc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfghjkjnhbgfvbghn
http://www.potomek.pl/siatka_chlop_masa12.html waga twojego dziecka wyraźnie odbiega od normy, zrobisz jak uważasz ale nadwaga to choroba i nie mozna tego bagatelizowac. To tyle z mojej strony, pozdrawiam wszystkie mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfghjkjnhbgfvbghn
jasne ze nie głodzić ale moze skontaktowac sie z dietetykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hania waży 6650 a nosi ubranka 68-74 Wczoraj miała szcepienie a dzis pobranie krwi z paluszka - zachowała sie dzielnie! Lepiej niz jej mama podczas własnego pobierania krwi:) 🌼dla Kubusia naszego pierwszego topikowego skrzacika a Hania jutro kończy 5 m-cy No cóz dzieciaczki to łakomczuchy, w stosunku do masy ciała pochłaniaja ogromne masy pożywienia, dobrze że my nie tyjemy w takimtempie jak one:)tylko chudniemy - to super:):) dogra spadam bo mąz drze "japkę" dopiero teraz kąpiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka07 - ale pozno kapiecier, my ok 19 a co do jedzionka, ja daje mojej małgosiz gerberka tylko bo po 1 z hippa nie lubi a po 2 w hippie jest jescze cos tam z kukurydza to nie chce jej tłuczyc narazie daje jej deserki z jabłuszkek i soczki soczyste jabłko z bobovity, za marchewka nie przepada, zreszta dałąm jej 2 x i po poł godz od zjedzenia płakałato nie wiem czy ja brzuszek bolał czy zbieg okolicznosc, sprobuje z ajakis czas jescze raz a my znow od 4,06 na nogach, moja mała nadal wstaje tak wczesnie, masakra pozdrawiamy piatkowo i u nas deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle kapiemy wczesniej ale wczoraj wloczylismy sie caly dzien i dlatego tak poxno ale nawet czasem wole poxniej bo ladniej spi w nocy a teraz siedzimy tu razem niunka na kolanach nie moze mnie puscic oczywiscie cwaniara na krok ostatnio duzo sie smieje - zwlaszcza tatus ja rozsmiesza no coz wiem ze ja bede raczej od zakazow a tata od swietnej zabawy- taki czesto nasz los ale pogoda beznadzieja doslownie, leje od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo- i jak jada twoja Magłosia te Gerberki? Od kiedy zaczęłas jej podawać? Czy wypluwała na początku ? Dziewczyny-czy podajecie butlę wszym maluchom? CZy któras zwas ma problemy z karmieniem butelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w imieniu Kuby dziekuje za połowinkowe zyczonka👄 Kuba szama głownie,hippa,bobovite i gerbera tez.Lubi prawie wszystko, zjada juz po całym słoiku.Przepada wrecz za tymi z jogurtem,zwłaszcza hippa maliny i truskawki w jogurcie,Pochłania w mig cały ten duzy słoik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla moja mała jada mleko z butli odciągnięte jak muszę np jechać do szkoły czy gdzieś wyjść na dłuzej i nie ma z tym problemu ;) pierwszy raz dostała jak miała miesiąc bo miałam egz poprawkowy i nie było mnie 2 godzinki. Kasiu a od kiedy zaczełas dawać Kubie te deserki? bo na większości słoiczków jest napisane że od 5 miesiąca. Natalka 12 lipca skończy 5 miesięcy i od tego czasu zacznę juz powolutku jej coś wprowadzać a tak na dobre to dopiero od pól roczku. Amelka my też kąpiemy tak 21-21.30. bo o tej godzinie po kąpieli i szamanku mała idzie spać :) a ja dopiero skończyłam prasować....uffff jutro pichcenie, na szczęście pomaga mi trochę siora zrobić i teściówka no i moja mama bo sama bym nie dała rady na tyle osób zrobić :O jeszcze przy Natalce-która ostatnio bywa bardzo absorbująca nawet jak siedzi ze mną przy kąpie to rwie się do klawiatury :D zmykam!!! miłej nocki życze mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×