Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Taaaaa strasznie szczupła :D:D:D:D Istny grzechotnik, jak idę to kości gruchoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dziewczyny ja tez poraz setny czy tysieczny w tym roku zaczelam sie oduchadzac heheh fakt ze w tej diecie czekam na 11 listopada czli obzarstwo rogalami marcinskimi ( jestem z poznania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt-faktycznie ta jelitowka to chybe jedyna skuteczna dietka,bo z sina wola jest u mnie kiepsko(robi ze mna co chce,taka silna). Stronka faktycznie robi wrazenie,ja tez tak mialam tylko w odwrotnym kierunku,najpierw chuda a za to teraz kula,tez robi wrazenie ,hihihihhi Jonko- ty chudzielcu,a po co ci dieta???????? Chcaca-moj maz pracuje na nocki odkad sie Mati urodzil(chyba celowo uciekl w nocki hihi) i juz sie chyba zdazyl przyzwyczaic,chociaz to nigdy nie jest taki sen jak w nocya spi do ok13. teraz mam wiecej z niego pozytku bo jednak polowe dnia jest z nami,a przedtem wracal dopiero ok19. Ja tu gadu gadu a Mati juz przy tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry dziś nareszcie córa dała się w miare wyspać bo wstała o 8 :) Kasiu dzięki za przesłanie zdjęc uśmiałam się z tego zdjęcia w torebce :D rzeczywiście Kuba już duzy facet ;) jakie ma juz ząbki, mały przystojniak ;) a Ty Kasiu rzeczywiście wróciłaś do formy ;) co do diet to postanowiłam zrezygnować z kebabów, frytk i chipsów-bo to niestety moje słabości :O nie jadam słodyczy-ale chipsy jadłam codziennie -no ale moje postanowienie-zero pustych kalorii ....hehhhh ciekawe jak długo :P zostalo mi 4-5kg do zwalenia :O Szyt męczące jest to nocne karmienie ale w sensie przebudzania sie i wstawania po małą do łozeczka bo samo karmienie to juz odbywa się przez sen ;) no ale narazie sie jeszcze pomęcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzie4kujemyyyyyyyyyyyyy za życzonka!!!!!!!!!!!!!!!❤️ szyt- morał,nieoszczedna baba jestem i tyle hihihiih siwek - moja etz mi sie dała wyspac, - wstałysmy o 6,jestem z niej dumna, ;) a dzis jedziemy po fotelik a dzis juz młoda dostała urodzinowego smska i spiochy sliczne od dziadka skowronek, moje tez tak do 13 spi a najbardziej lubie jak idzie na jedynkebo o 15 jest w domku i jako tako funkcjonuke, , dwójki nie lubue bo do 23 siedziomy same, a rano sie z nim nie widze bo ja ide na rano, tyleco mu mloda przekazuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie zezarłam pirince polo a teraz zreram orzeszki ziemne- nie lubie z abardzo ale tylko to znalaąlzma hehe i popijam kolejna kawa,komu wrzody komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca--:D a na allegro tym razem obkupiłam siebie :) zakupiłam odzywki do włosów bio silk i taką duzą matrixa. Lubię wszelkiego rodzaju mazidła do włosów i do całego ciała. kosmetyków ci u mnie dostatek :) a ja dziś jeszcze nic nie jadłam ino kawe wypiłam :) Ninka śpi ładnie :) Skowronku--uśmiałam sie z Ciebie, śmiesznie piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki!!! kurcze -.... ale fajnie!!! ale sie rozpisalyscie!!!! hiihihhihihhi ja kurde zakretu zlapac w tym tygodniu jakos nie moge....jak to cos nie w przedszkolu ze trzeba z dzieckiem cos razem wycinac,sklejac i inne pierdulki robic,to znowu zalatwianie,praca i zajecia po przedszkolu z Olivia....koszmar...ale jakos dni szybko leca i czasami sie zastanawiam jaki dzien dzis mamy hiihhihhi:):): co do cytrusow to przy olivii nie podawalam ich zab szybka bo jest prawdopodobne ze puzniej moze pupcie\"poszczypac\" ihihih jak bedzie kupcia w pampersie:(_:)...danonki juz lea prubowala jakos jej nie podeszly...ale za to raz zjadla monte z Oliviaa...oczywiscie olivia stwierdzila ze lea jest glodna i ja nakarmila swoim monte :(:):) ihihiha lea po skonczeniu kubeczka z oli na spolke ..zaczela sie wydzierac w nieboglosy i myslalam ze ja brzusio zabolal ,a ona chciala jeszcze!!!!!!!!!! wpadla na to olivii i faktycznie zjadla jeszcze jeden hiihihihihihhiih...... a co do jedzenia to ostatnio prawie ze musze ja gonic albo szantarzowac .....tzn bardzi sie jej podoba zabawa z moja komorka ,,i mowie...dam ci ja jak zjesz hiihhia ona wtedy buzie AAAAAAAAM i je!!! co za mala ihihihihiihihihiih ale z jedzeniem to tadek niejadek.podobnie jak jej starsza siostra.........jedzenie???? po co nie trzeba!!!!!.......... ale w podobnym okresie oliv miala cos podobnego...prawdopodobnie sprawka tych zabkow ktorych jeszcze nie widac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale się rozpisałyście, jakiś przypływ weny, czy co?;) Tak się wczoraj targowałyście które dziecię piekniejsze;), że musiałam dziś najpierw wszystkie dokładnie obejrzeć i oczywiście nie pozostaje mi nic innego jak stwierdzić że co jeden maluszek to śliczniejszy, wogóle takie te nasze dzieci duże się robią i mądre... i powiedzcie kiedy to zleciało:), ja się już nie mogę doczekać pierwszych kroków, a mój mąż to chciałby żeby Lena już mówiła:) Gratulacje dla Matiego i Małgosi z okazji, ukończenia9 miesięcy🌻 Chcaca, to się dziś wyspałaś:), a ja nie bardzo Lena obudziła się o 4 na cycka i potem nie mogła zasnąć, a ja razem z nią do 6, a o 7 wstała już na dobre, teraz zasnęła ciekawe na jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuzia, moja starsz Amelia to straszny niejadek, naszczęście Lena w miarę dobrze zjada, choć po wadze jakoś tego nie widać:(, waży jakieś 8200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa a moja siedzi na kocyku mnostwo zabawek koło niej a ona wylukała mojego kapcia i się nim bawi ale jak już tu któraś z was powiedziała z dwojga złego lepiej moim niż męza :D oczywiście od nas też najlepsze zyczonka dla Matiego i Małgosi 🌻❤️🌻 własnie zerknełam na te zdjęcia co Szyt link podała.....i jestem w szoku.....ja mam problem zeby zabrać się za utratę tych moich 5kg a te dziewczyny tyle schudły w takim czasie...zazdroszcze tego zacięcia i silnej woli....ja tego nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nici ze spaceru, pada. Ja nie lubię spacerować w taką pogodę, jestem straszny zmarźlak, szczególnie ręce zaraz mam jak lody, nawet w rękawiczkach, to chyba wina złego krążenia, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas problemów z jedzeniem na szczescie ie ma ;) mała ma to po mamusi :P Zuziu niestety nie mam aparatu ani nawet swojego telefony z aparatem bo w naprawie jest więc nie mam czym tych fotek pstryknąć :( no ale jak tylko bede miała to odrazu ci przesyłam na konsultacje ;) tym bardziej ze teraz szykują mi sie 2 imprezki i chciałabym cos zrobic z tymi moimi włosami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądałam te zdjęcia, rzeczywiście efekty są imponujące:). Ja bym chciała jakieś 2 kilo i te znie mogę, ale to przez słodycze:P, do kawki muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku, moja też zabawek nie lubi, tylko wszystko to co jest wokoło, jakieś gazety, płyty, ona uwielbia być w pokoju swojej starszej siostry:), tam siciąga sobie wszystko z niskich półek, Amelia nie jest szczęśliwa jak to widzi, więc jak jest w przedszkolu to Lena może tam trochę pobuszować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania i wstawania to nie mam problemu zasypia na noc ok20-20,30..i spi cala noc...ostatnie 2 noci miala jakies takie dziwne bo sie budzila ok.3 rano i gadala ok.30 minut i szla spac......wstaje normalnie ok 7,30-8 rano pije butle mleka :) i zaprowadzamy oli do przedszkola i ok 9-30 idzie spac spi jak dobrze pujdzie do 12-po 12 zje znou cos.i po ok 1-1.5 h idzie spac i spi tak na 1-2 h ... zje pobawi sie idziemy po oli do przedszkola i po poludniu tak ok 17-17,30 na ok 1h idzie spac i wstaje , zje, poszaleja razem \"3 przenajswietsza\" hiihi idzie spac ok 20-20.30--21 to najpuzniej jak idzie spac . co do ogladania tv,to u mnie prawie caly czas chodzi bo ja nie lubie za bardzo ciszy....i niech chodzi czasami jest obojetne co hiihhh byle nie bylo ciszy!::)):):choroba zawodowa ihihihih moj maz na szczescie nie oglada tv24 chyba bym mu .............powiedzmy ze mialby zle ze mna hiihhihi natomiast o godzinie 18....siedza i ogladaja simpsonow:(:(:(:( dla mnie juz do znudzenia:(:(:-.... a co do prison break to tez ogladam!!!!!!! do tego gray`s anatomi..... i jeszcze desperate hauswife...czy jakos tak sie to pisze:):):):):) ..........a jeszcze dr.haus hiihihihih no i na wspolnej..to z polskich seriali i czasami kryminalnych hiihihih oczywiscie ogladam to jak mam mozliwosc hiihih i czas..:):):) a ze pare seriali jest puznym wieczorek to czasami sie i uda hiihhi ale za to ide spac troche puzno a rano trzeba wstac:):):):) a ostatnio zawzielam sie i chodze na silownie i jest duzy plus ze jest otwarta 24h na dobe i moge isc kiedy chce i wyjsc tez kiedy chce:):)::):)):)) no i jak juz tam jestem to siedze ok 3h ,2,5-3 h........ i daje sobie popalic..ale stwierdzam ze skora icialko nabralo troszke \"jedrnosci\" ihihihihihihihih..wiecie,wspominalam-mam czas do sierpnia nastepnego roku-----SLUB mojej siostry!!! hiihahhaahahahahhah mo ale jest cel i to zawziecie trzymam,no i tez dla siebie!!! to tez b.wazne!!!!! no i juz sie pocieszam ze od ostatniego wazenia z brzuszkiem do teraz mam ok 20 kg !!!!!!!!!!mniej!!!! ahahahahhahajupii!!!...ale jeszcze chce conajmniej drugie tyle w dol!!!!! hahahahahahahah no bo wiecie .......i widzialyscie,ze u mnie jest z czego!!!!! hiihhiihihihihhi no ale podniesli mi dawke tebletek na tarczyce i jakos mi sie udaje.... ale nie robie glodowek!!! a za slodkim ja nie przepadam..na szczescie! z czego sie bardzo moj maz cieszy!!!... ja duzo kawusi pijam:):):):) bo na to jakos jeszcze czas znajde ihihiha tak to albo nie mam czasu cos do jedzenia sobie zrobic,albo jak juz mam ten czas to mi sie nie chce nic zrobic!! hiihih:): jestem len! ihihih albo juz jest za puzno by cos zjesi a nie chce by mi sie koszmary snbily ihihhi po nocach!! ahahahahh.....wiecie..jak ktos mial przed paaaaroma laty rozmiar 38-40! a jak juz dochodzilo do 48!!!!! to wiecie o czym mowie!!!! ze musze wytrwale dazyc do celu!!!!!!!! ale naprawd...dobra dieta to jest ta dieta ktora madra dieta...bo o efekt jojo to szybko.... no i jeszcze dziei,maz,praca hiiih a na silowni odkrylam ze mam teraz wiecej czasu na czytanie ksiazek!!!! i jak mam rozgrzewke na stacjonarnym rowerku:):) to czatam i juz ucieka 20 minut!!! ahahah bo nie patrze na czas ani na nic tylko czytam!!! hihi i jak robie inne cwiczenia to nie mam jak czytac ale na koncu mam trening wymeczajacy :):):) i jade tez na rowerze ....... i znowu mam ok 45-1h czas na ksiazke!!! a biore same ciekawe ze mi ciezko przerwac czytanie to jest fajnie!! hiihihihih ....czytalam ostatnio ksiazke \"spalona zywcem! super ksiazka!!!!opowiada o kobiecie ktora opisuje swoje przezycia urodzac sie w rodzinie moslemskiej i jak tam jest kobieta traktowana..... naprawde polecam:):)!!! ni i mnie tak wciagnela hiihihih ze nie chcialam zejsc z rowerka hiihh a obiecalam sobie ze nie czytam tej ksiazki w domu tylko na fitness!!!! pomaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szytko - wreszcie otwoarła się Wasza stronka na bobasach :) Jakieś problemy miałam, mój komp albo sieć jakaś wolna... Ninka to Twoja mała kopia!!!!! Uderzające podobieństwo :) Śliczna dziewczynka, przepięknie się uśmiecha a w oczkach też ma małego diabełka :D:D:D:D A druga sprawa - wcale się nie dziwię, że lubisz kosmetyki do włosów - takie piękne masz te kłaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taka mała prośba do chcącej:), chciałaby ujrzeć Twoją Małgosię , czy jest to możliwe?, mail jest w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no Patti własnie takie są te nasze dzieciaczki ;) ulubioną zabawką mojej Nati jest....nasza sunia pchełka :D uwielbia ją maltretować :D ciąga ją za lapy, za uszy i klepie ją po głowie :D no i pilot i komórka a i płyty tatusia to tez super zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kure no i znowu musze uciekac.......:(:(:(:( olivia na zajecia a po nich klientka w domu i ok 17 mamy w przeczkolu...taki pochod z okazji swietwgo marcina z lampionami,to moze dopiero wieczorkiem wpadne!!! pozdrawiam!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti - wyjęłaś mi to z ust, właśnie miałam pisać, że jakoś nie miałam możliwości pozachwycać się Małgosią!!!! Zuziu - ja tez kiedyś chodziłam na siłownię i też bardzo lubiłam nadrabiać zaległości w lekturze w czasie rozgrzewki na rowerku :) Ale kiedyś mój trener zwrócił mi uwage, że powinnam się koncentrować na tym co robię, bo tak, to ani czytanie ani tym bardziej trening :) Po takiem tekście przestałam chodzić na siłownię ;) PAtti - u nas pogoda taka sobie, chyba nie pada, poszłabym na spacer, ale boję sie o małego... Znów ma 37.2... W dodatku rano pospał tylko 30 minut i teraz już ziewa... To znaczy akurat teraz bawi się odkurzaczem - hicior :D Uało mi się trochę odkurzyć to gruzowisko zwane naszym mieszkaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu fajnie masz z tą siłownią \" pod nosem\" i patent z książką też niezły. Ja też lubię czytać, ale mam czas i siłę tylko na klika stron przed snem i tak jak już tu ktoś wspominał nie czytam nigdy tej samej książki i nie oglądam tego samego filmu, poprostu nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu fajnie masz z tą siłownią \" pod nosem\" i patent z książką też niezły. Ja też lubię czytać, ale mam czas i siłę tylko na klika stron przed snem i tak jak już tu ktoś wspominał nie czytam nigdy tej samej książki i nie oglądam tego samego filmu, poprostu nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię wracać do ulubionych książek i filmów :) MAm sentyment do cyklu pani Musierowicz - to mi się najlepiej czyta przy jedzeniu :) Lubię bardzo książki Grocholi i Izabeli Sowy A co do filmów - zawsze i wszędzie mogę oglądać Piratów z KAraibów I częśc :) Muzyka jest genialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się muszę zbrać za jakieś sprzątanie, dziś mam łazienkę w planach, a tak mi się nie chce:(. No i chciałam ugotować zupę kalafiorową, bo bardzo lubię, a dawno nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! CHCACA 🌼🌼🌼 dla MAlgoniii naj naj naj duuuzo zdrowka, dolaczam sie do mamusie ktore nie moga zrzucic 5kiloskow ale przez ta wstretna pogode siedzie w domu i czuje ze mi zyc rosnie ja chce na spacereeeeeeeeeeeek aaaaaaa!!!!! i widze ze juz OLIverkowi tez brakuje spacekru bo gdy stoimy w oknie to nie moze sie napatrezc na domy i drzewa ale tam tak wieeeje i co chwile pada, a gdy juz jestesmy wyspani i najedzeni ze mozemy ruszyc to juz wogolle leje buuuuu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka , Musierowicz też kiedyś namiętnie czytałam skończyłam na którejś części, nie pamiętam na jakiej, muszę sobie siciągnąć z netu, chociaż czytanie z monitora to nie jest to, no i Grocholę też lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jak opętana kupuję każdą kolejną cześć, jaką pani MM napisze... Kirsten 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z książek, które ostatnio czytałam i mogę polecić, to samotność w sieci (pewnie słyszałyście, na filmie nie byłam słyszałam złe opinie, nie chciałam sobie psuć wrażenia po książce) i Wyznania gejszy, to mój ostatni hicior, czyta się jedny tchem, nawet mojego męża wciągnęło, wielbiciela Dana Browna, a teraz zaczęłam, diabeł ubiera się u prady.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×