Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

A co do upadków i stłuczek. W sobotę, Lena robnęła się w głowę na tyle mocno że teraz ma guza dokładnie na środku czoła, wogóle ostatnio dość urazowa się stała, ale to chyba dlatego że podejmuje próby przesuwania się przy sprzętach i czasem coś nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Siwku, niezła niespodzianę Ci Nati sprawiła, po prostu postanowiła sama wstać z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati Ian i Małgosia, spóźnione, ale szczere życzenia z okazji ukończenia 10 miesiączka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam myć okna, ale tak mi się nie chce, po za tym pogoda jest zdecdowanie nie sprzyjająca tak jak i mój humor więc dam sobie spokoju, a Wy gdzie?, nie mówcie że na spacerze bo u mnie pada, kończe te monologi, Lena się budzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się coś Kasiu, mam prośbę do Ciebie, mogłabyś mi polecić jeśli się orientujesz, jakiś szpital czy klinikę ortopedyczną dziecięcą w Poznaniu albo jakiegoś dobrego ortopedę dziecięcego, mam taki mamły problem w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti tez zabieram sie do mycia okien od jakiegoś tygodnia....ale przy Nati tego nie zrobie...jak mąz wrac to juz ciemno...w sobote zawsze jakies inne zajęcia są albo musze gdzies wyjść i tak nie mam kiedy a moja Nati śpi juz 2 godz:) posprzątałam troche, nawet poukładałam w swojej szafce z ubraniami...tylko ciekawe jak długo ten porządek bedzie, znając mnie nie dluzej niz 3 dni:P straaaszna bałaganiara ze mnie jesli chodzi o ubrania, których mam bardzo duzo a w większości nie chodze, bo albo za szczupłe albo za tęgie albo nie modne juz....ale mysle sobie moze schudne, moze przytyje, może moda powróci i sie przyda:P :P:D i tak kolekcjonuje wszystko az sie z szafki usypuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) Janek po wczorajszych spektakularnych wyczynach dziś zapomniał jak sie chodzi i większą część dnia spędził na czworakach :D To mnie też dziwi - jak MArtynka zaczęła sama chodzic, w powaznym wieku roku i 2 tygodni, od razu chodziła pewnie i juz nie raczkowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEEŚĆ MAMUSIE I DZIATECZKI!!!!! spóżnione zyczenia dla dziesięczniomiesieczniaków naszych🌼🌼🌼 a my po łeekendziku, włoski mam zabalejażowane:):):):) jestem bardzo zadowolona co bede sie wam wiecej rozpisywać:P, żałujcie:P dzidzie się zapoznały i bardzo ładnie bawiły pod okiem czujnych babysiterów:):):) Lea to mała kokietka, śliczna błekitnooka księżniczka o mlecznej karnacji,na zywo zupełnie inna niż na fotkach, żałuje że wszystkie nie możemy sobie pokawusiować a nie tylko pokafejkować:) i polukać swoje dziubeczki:):):):) OLiś bardzo czujnie i uważnie obsewrował nową koleżanke, a w ogóle w Porównaniu z Leą jest bardzo poważny jak na swój wiek:):):):) rośnie mi stary maleńki pod moimi skrzydłamy:D:D:D:D SIWEK to Ci Nati zrobiła piskusa:) Patti sama wiem po sobie że gdy chodzę naciągnieta na męża za wszystkie błędy tego świata to Oliś nieżle marudzi, wiec olał to pies i smole babole:P:P Jonka to CI smyk spacerki urządza:):):):) Oliverek na razie uparcie staje przy czym sie da i potem nie wie jak wrócić i jest bach albo wieksze łup:):):) i łaaaaaa, i złość że miało być nie tak:):):) a tak to pogoda u nas dziś masakra wbijająca w łóżko aż sam Oli spał jak nigdy do 9 i 2 razy po 2h z mamusia jak normalnie jest to 1,5h i 4o min masakra, już druga dwójka górna zabek jest wykluta, a teraz wyłazi nam lewa jedynka górna:O:O namiętnie przeż to napycha wszytko do buzi, śliną mógłby obdzielić wszystkie dziecziaczki ktore sie nie ślinią, gryzie raczki i czasem gdy żel przestanie działać albo jego smak zniknie z buzi to wtedy mruczy że ząbki idą:O:O yyyyhyyyhyyymmmmmmhhmmmmhhmmm moje biedacwto ale i tak bardzo dzielnie to znosi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca jednej strony ci zazdroszcze ze masz prace i mozesz się oderwać choć na chwile od domatorskiego zycia a z drugiej współczuje bo jednak domem i dziećmi ktoś tez musi sie zając i pogodzić to wszystko to narazie dla mnie jest kosmos :D podziwiam takie kobietki jak Ty, Jonka, Zuzia, Paola czy i inne kobietki które zajmuja sie i dziećmi, domem i pracą- bo ja narazie nie wyobrazam sobie zebym mogła to wszystko ogarnąć:) Kristen u nas z tymi ząbkami to samo, ale ja Nati zelem nie smaruje dziąsełek bo mnie gryzie jak tylko jej chce palca wetknąć do buzi :D Nati dziś zrobiła mi kolejną niespodziankę i jak byliśmy u babci wstała i pierwszy raz puściła se na chwile i sama stała-bez pomocy :) a to wszystko dlatego ze zobaczyła dziadka który wrócił z pracy i chyba zapomniała ze musi się trzymać :) Ja miałam sie ograniczyc troche z jedzeniem do świąt....a tu lipton :D własnie wszamałam porcję ziemniaczków smazonych z czosnkiem i przyprawami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze zapomniałabym Kristen dawaj foty ze spotkania a jak nie macie a napewno macie...:P to wysyłaj foty z nową fryzurką :) oj jak ja bym chciała sie z wami wszystkimi spotkać na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti kochana,nie znam zadnego ortopedy w Poznaniu,ani nawet nie słyszałam...:( Szkoda,bo lubie byc pomocna,ale nie bede wymyslac.Nie znam tez zadnej kliniki ortopedycznej,ani nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uja juz nawet chyba przestane czytac (z zalu) ze wasze dzieciaczki takie postepy rozwojowe robia a moja Ola to nawet za raczkowanie nie chce sie brac bo nienawidzi lezec na brzuchu :((((((((((((((((((((((((((((( zaczynam miec wyrzuty sumienia ze moze moj powrot do pracy spowodowal ze nie mam tyle czasu by poswiecic sie dziecku......... pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i ich sliczne mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - ale Ty \"smolisz babole\" cytując Kirsten ;) KAżde dziecko jest inne!!!! Może Oli akurat się nie spieszy do chodzenia, może jest zadowolona z tego stanu rzeczy;) Na zdjęciach widzę śliczną, roześmianą dziewczynkę :) A przecież nie zostawiasz jej samej, tylko pod kochającą opieką :) Musisz tak o tym myśleć, bo inaczej można oszaleć - wiem coś o tym - MArtynkę musiałam zostawiac, jak miała 3.5 miesiąca :( Siwku - ja też miałam się trochę odchudzić, bo znów widzę, że wracam do wymiarów wieloryba ;) i ten koszmarny apetyt ;) Powaznie się zastanawiam, czy by nie sięgnać po wsparcie farmakologiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna na wacie tyle napisałam i kabel mi sie wysunął napiszę ze fotki mamy na emalie powysyłamy, wrrrrr a tak chciałam wam stronke zasmiecić moimi pierdólami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WIEC póki mam chwile bo wieczorem nie wiem czy dopcham sie do kompa:D, mąż zapamietał hasło na ebay i teraz zprzeniewieża nasz dobytek:D:P:DP:D:P:D:D na poczatek nakupił bąbek:D:D:D:D:D żeby Oliś miał co tłuc, pamietacie te czasy ze szkoły jak to zawsze przy ubieraniu choinki pare sztuk sie skasowało nie chcacy,:D:D wiec wracają te czasy:D i i i dodam jeszcze że wciaż pozostaje pod urokiem całej rodzinki a najbardziej wesolutkiej Leii :):):):):):) SIWEK mój Oli tak owtiera szeroko buzkie gdy mu smaruje dziasełka że sprawia mu to przyjemnośc, i i i tez chetnie wybylabym gdzieś do pracy na pare h by wyrwać sie troszke od domu do ludziskow, ale nie na 8 bo pewnie bym sie zateskniła, ale pewnie gdy kiedys rusze to zarosne brudem przez pierwszy rok zanim dojde do ładu i składu ze wszystkim bo taki żółwik ze mnie i tez podziwiam podwójne mamusie ze daja rade z tempem i zorganizowaniem, przecież sama Zuzia to mercedes do mnie ja to strara prrrprrrprrr syrenka do niej z Obrotami:):):):):):) ale może kiedys wróce do zycia, ja nie wiem jak kiedys dawałam rade studia, praca w supermarkiecie i pomagałam jeszzce mamie w domu a teraz nie umiem sie zebrac ze wszystkim niekiedy ,bla bla bla :P PAOLA ty nie narzekaj tylko sie ciesz bo jak Olieńka ruszy to bedziesz tylko za nią patrzec i tak jak my bedziesz sie zastanawiac czy włożyć dziecku ten kask czy jednak nie, nie utrzymasz sekundy w jednym miejscu, a dzis Oli to wog,óle grzebał w kontakcie juz wtyczką wiec nie żdziwie sie jak kiedyś ją właczy pomimo osłonek smyk mały a takie to pojetne że ehhh:D:D:D:D:D:D::D Jonka Ty nić nie pisz gdzie Ty gruba jesteś pzrejżałam zdjatka na fotosiku i niezauważyłam zadnych kiloskow ja Ci dam farmakologie, Patti, Skowronek Kasia CHcaca🌼 Amelka MA-rita🌼 chyba o nikim nie zapomniałam :):):):):) myślę jak co to mnie poprawcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tu nie oczekując wiele, a tu taka miła niespodzianka - super monolog Kirsten :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się domyśliłam, bo z fotosika nie korzystam ;) A te zdjęcia są już grubo ;) nieaktualne, a poza tym nieco \"podrasowane\" ;) odpowiednia poza, obcas i od razu kilosów ubywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej pracy... no, owszem, mam mniej czasu na pierdoły, ale odpoczywam psychicznie ;) Przez te 4 godzinki, gdy mnie nie ma w domu babcia nakarmi deserkiem, spać położy, na spacer wyjdzie... Niestety jak wracam, czas zapieprza z prędkościa światła :( Zaraz robi się 14.30 - po MArtynkę do przedszkola, potem obiad, ślubny wraca, potem dzieci spać i...dzień zleciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Jonka ale ze mna poszlas po bandzie ostro :) kirsten troche delikantiej sie obeszla hihi jak zwykle macie racje pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola2212 - kazde dziecko rpoziwja sie w sowim tempie, ble bele ble, to jzu pewno wies zi slysząłas, ja kocham swojego gosiaka nas zyxie ale nieraz wspominam czas kiedy leząła w łozeczku hehe teraz nie wiem , jak to mwoi mój mąż, które pól dnia jest krotsze, praca dom do tego doszly mi zabiegi na kregosłup, potem wieczorem cos ogarnac z mała non stop bo czy na około glowy, do tego trzeba sie przygotowac na nastepny dzien, nieraz i ze 2 godz mi schodzi, itd, ale nie narzekam staram sie optymistycznie patrzec, ale nie ukrywam nieraz jestem zmeczona, gł psychicznie bo praca ciezka , dobra nie zale dobra pomyskam powok do łozia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola- nie chciałam Cie obrazić :) 🌻 Chcąca - nie zazdroszczę Ci pracy... Choć z jednej strony wdzięczna, bo jednak nauczyciel kształtuje swoich wychowanków, ale z drugiej strony, ta dzisiejsza młodzież... ;) :O Przed urodzeniem Martynki często jeździłam na kolonie i obozy... To tylko 2-3 tygodnie, ale miałam pogląd... I widziałam, ja zachowanie dzieci się zmieniało, taki przełom nastapił gdzieś tak w okolicy roku 1998... Wcześniejte dzieci były inne, potem - rozwydrzone, i takie roszczeniowe... W szkole też tak się zachowuja? Ok, na razie, muszę oddać kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie przywitam i opie...rnicze Kirsten, bo o mnie zapomniala! tak, tak bij sie w piers, bo długo Ci tego nie zapomnę ;) Nina raczkuje na swój sposób, tzn czołga sie tak śmiesznie. podkurcza jedna nózkę, druga wyprostowana i ciągnie sie na rączkach. wszędzie jej pelno :) mialyscie racje, ze jeszcze zastesknie za czasami jak leżala sobie spokojnie :) tak więc Paola, nie bój nic, bo Ciebie to też już bardzo niedługo czeka :D Nina sypia raz lepiej, raz gorzej, w kazdym razie sama w swoim pokoiku (którego wciąż nie mogę dokończyć). Joncjo miła, jaką farmakologię masz konkretnie na myśli? szał cial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w robocie i mam chwilkę :) Szytko - to, co mam na myśli to lek o nazwie meridia - nazwa międzynarodowa to sibutramina. jest to lek działający na psychikę, obniża aptetyt podobno ;) i ma sto tysięcy działań niepożądanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka mi by sie to przydało bo apetyt mam przeogromny...jakbym znów była w ciązy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen a te foty obiecane to gdzie??????????? bo sprawdzam skrzynki a tu pustki :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYT bije się w pierś i błagam o wybaxzenie 👄👄🌼🌼:):):):) Siwek sorki ale jeszcze w aparacie :P, mój Oli spał wczoraj tylko raz, a wieczorem komp jest okupowany:D:D a dzis w nocy przebiła nam się jedynka ktorą jeszcze wczoraj ledwo widziałam ], a dzis nie spal prawie 2h tak sie krecił nie mógł znależć pozycji a koncu usiadł i siedział przez jakiś czas aż zaczął narzekać że taki jest spiacy i nie może spac, i rano gdy już drugi raz żelowałam dziąsełka to poczułam kanty ząbka, wiec w ciągu tygodnia wykluły nam sie 3 zęby :O a mój Oli bardzo dzielnie to wykluwnie znosi tylko mamusia jakaś nie wyspana:O:O Jonka ja Ci dam tabsy, czaju se zaparz w postaci czerwonej cherbaty a po miesiacu zobaczysz efekty i nie jo-jo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×