Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

dziewczyny a jake słowa \"mówią\" już Wasze maluch?u mnie jest 1.mama 2.tata 3.dada 4.bach(jak cos spadnie) 5.dedo(coolwiek to znaczy) 6.baba 7.i jakies dziwne okreslenie na przytulanke-zabke Hania robi papa,brawo,daje czesc,pokazuje gdzi ma nos jak slyszy nie to kreci glowka zaprzeczajaco,jak pytam gdzie jest zaba to raczkuje w jej kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusiu muminka :) śliczne zdjątka a Hania chyba duzo ząbków juz ma moja niunia nie mówi jeszcze tak duzo ale baba, tata, mama potrafi powiedzieć :) no a poza tym robi papa, brawo czy koci koci, pokazuje nosek i oczka i lali i u mamuni i chyba to wszystko.....a jeszcze ślicznie tańczy jak usłyszy muzyke :D kręci tułowiem, macha rączkami i główką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wsiekła ktos mi za....... ziemniaki z pod wózka a tyle razy zostawiałam lepsze zakupy i nic a dziś cherbata została a ziemniaków niet, wrrrrrr, co za śwoniaki :O:O:O:O, i najbardziej podejrzewam jedna sasiadkie, bo babcie za kasiaste, sasiad też a młodego zza sciany nie było słychać a to już wczoraj ktoś musiał zawinąć bo Damiano mówił ze nic nie bylo:O, pazerniaki na 1 E jesoooo, Mamusiu-muminka Oli mnie wczoraj zaskoczył gdy rzuciłam bezwiednie chodz idziemy do łazienki szykować kapiel i wystartował przede mną w chodziku i czekał pod drzwiami wlasnie od łazienki a nie wparowal akurat do sypialni czy drugiego pokoju, dostane wrzodów przez ten narod buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu -muminka Twoj synus to rpawdziwy przystojaniaczek, miluśki:):):):) i te zębule jeju:):):) Siwek jestem zauroczona oczetami te blue matko a mówia mi że Oli ma duże ale Natusia go bije i taka szczuplutka, Olisiek dostał brzusia jak jego tatus :D:D:D, robi mi sie maly misiek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten :D :P Specjalnie Cię nie poprawiałam, byłam ciekawa, kiedy zauważysz swój błąd :D:D:D Trzymajcie kciuki, żeby dzisiejsza noc nie była już taka rozkaszlana, jak wczorajsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, rany jakie śliczne te bobasy :):):):):) Siwku - cudo mała NAtusia :) MamusiuMuminka - Hania słodka i taka sliczna! A w szpitalu te biedne nasze niemowlaczki... Szpitalne zdjęcie Janka i ja umieściłam na bobasach... No, jestem pod wrażeniem postępów Dzieciatek :) Janek na razie mówi \"tata\" na każdego, zwłaszcza na mnie ;) Namiętnie i stale mówi \"da!!!\" i pokazuje paluszkiem - nowość ;) Mówi mniam mniam :) A dziś, jak się ubierałam i mały wlazł mi do łazienki, zobaczył mnie bez stanika, to pokazując paluszkiem na wiadome miejsca zaczął mlaskać, oblizywać się i wołać mniam mniam :) Ciekawe, wygląda na to, że jeszcze pamięta... A już 3 miesiące, jak nie karmię... Zdarza mu się też szarpać mnie za dekolt... No i coraz odważniej stawia samodzielne kroczki... :D JEdnak najwygodniej nadal jest dotrzeć w upatrzone miejsce na \"czworakach\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - robi pa pa. ale tylko wtedy, jak zobaczy, że ktoś się ubiera, na komendę nie robi... Brawo robi tylko, jak w telewizji robią - na przykład na Jaka to melodia :) I oczywiście robi\"tany tany\" ;) jak słyszy muzykę, najlepsza jest taka umpa umpa albo dzwonki z komórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten - świetne te Twoje posty :) A ziemniaki... No cóz... Na zdrowie komuś, choć kradzione ponoć nie tuczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu-muminka wybacz tego psikusa napisalam Twoj synek a przecież to Hania prosze o wybaczenie:):) w tej całej zaaferowanej złości,nie pomyślałam i musiałam sobie przytasiac nowe, ale super sie je wnosilo z Oliverkiem w drugiej rece i 4kg ziemniakowi jeszcze zakupy poczulam sie jak prawidziwy wielbłąd, albo słon conajmniej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka Ty baboooo miast mnie poprawic to piszesz mi ze świetne posty:P ech!!!! Ty!!!!! kiś kiś kiś:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki :):P ty niedobla Ty:P, mamusiu🌼 a mój Oli przeslicznie woła mmamma a nie tata:P:D, rosnę w dumę jak samica pawia:D:D, ale faaaaaajnieeeeeeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!!! buziaki,pozdrowionka i fluidki dla wszystkich bez wyjatku!🌼🌼🌼 Kirsten ale swin...na kartofle sie połasili,juz nic nie mozna pod wozkiem zostawic:O Siwku Natala-miodzio i ma niesamowity kolorek oczu:) Jonko No to Janek Ci sie rozdreptal:) Szyciu z tym irokezem faktycznie masz racje,hihihihale pasuje mu taki fryz:O ;)ales bystrzacha:) Ja mam zwariowany tydzien,zawsze ak jest mase do zrobienia to zawsze cos sie wali,no i miedz innymi na Mata spadl regał,a raczej sam sobie o zwalil na glowe:O nie pytajcie co czulam kiedy weszlam do pokoju po uslyszeniu huku:O a mojego synka nie bylo widac z pod szafki,a dookla pelno szkla z rozbitej lampki i doniczki:O:O:O To bylo straszne,ale cudem nic mu sie nie stalo,nie ma nawet malego guzka ani drasniecia. Ale teraz za to stosujemy maximum ostroznosci,ale znajac nasze dzieci to pewnie i tak nie wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronku to najadłaś się strachu:O nawet boję sie wyobrazić co czułaś jak zobaczyłas co sie stało :O ale całe szczescie że Matiemu nic się nie stało 🌻 Jonko jak nocka mineła??? Do Nati przyszedł juz wczesniej Mikołaj i dostała juz pierwsze prezenty gwiazdkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOWRONEK mi by serce stanęło, matkooo, ale dobrze że Mati cały:):):) Joneczka Joneczka jak Janek?????? SIWEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen a widzicie godzine mojego wpisu??? 4.04??? co to ma być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widzialam i Jonki wczoraj, a wogóle wczoraj na kafeee był duży odstęp czasowy jak nigdy ze wszystkimi postami chyba wszystcy musieli mieć problem z wejsciem gdy ja nie:D Siwek jak sie robi te łapki:):):) co w nawiasie ma byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):):) Wasze kciuki pomogły :D Nie kaszleli tak mocno :) Janek ma teraz mega katar, ale przed chwila mu mierzyłam temperaturę i po raz pierwszy od wielu tygodni ma poniżej 36.6... Skowronku - myslałam ostatnio o Tobie, że się dawno nie pokazujesz... Miałaś przygodę :O JAnek na siebie niedawno zwalił krzesło - mamy takie niestabilne barowe stołki, wys 110cm... Ale regał - chybabym dostała zawału serca... Szytko - nie pamiętam, czy Ci odpisałam - Meridia jest super :) Działa, nie chce mi się jeść, nie chce mis ię spać wieczorami, jest mi ciepło... Ale obiecuję sobie, że schudnę jeszcze 4 kilo i odstawiam :) Bo teraz waga pokazuje 64 :) (w zeszłym tygodniu było 67...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? NA stronie głównej widze, że ktoś się odezwał, a na naszej stronie widzę tylko swoje ostatnie wpisy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie:)! Jeszcze raz fluidki dla dzieciaczkow- Janek nie daj sie!!!;) Jonko ata merida to taka bezpieczna?? i czy mozna kupic bez recepty?tez by mi sie przydalo zrzucic pare kiloskow,szczegolnie po swietach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skowronu - Meridia jest na receptę, jej międzynarodowa nazwa to sibutramina, niestety nie jest bezpieczna, może spowodować problemu z układem krażenia, nerkami... Ale u mnie chęć schudnięcia jest silniejsza ;) Zresztą na razie czuję się dobrze, jak zacznę się źle czuć to odstawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAwrzucałam kilka zdjęć u Janka i Martynki na bobasach: www.2007janek.bobasy.pl www.jonka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka nie mozliwe ze miałas 67kg!!! nie widać u ciebie tych kilogramów!!! ja mam teraz 64-65 ale moja normalna waga to zawsze było 60 :( nie potrafie do niej wrócic...jestem za łakoma :( a teraz święta....ehhhh Janek i Martynka są do siebie bardzo podobni:) przyznaj sie w kogo sie wdali w mamusie czy w tatusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze na raty coby nie wcieło:) super to zdjęcie własnie wstaliśmy- Martynka to śliczna dziewczynka:) a Janek psotnik-wygląda bardzo powaznie jak na swój wiek :) a ja miałam wrzucić filmik jak mi tu Nati tańcuje ale wyskakuje mi jakiś błąd i nie dam rady...buuuuuuuu u nas choinka juz ubran, na święta nic specjalnego nie szykuje bo będziemy w rozjazdach więc nie ma sensu jak nas w domu nie bedzie :) więc tylko czeka mnie jeszcze sprzątanie i laba :D a jak tam u was przedświąteczny szał??? porządki, prezenty ???wszystko porobione????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie w lewej rece Kuby przyjaciółka;-) (rura od odkurzacza),ale przechodzac kole kompa zerknełam i jak zobaczylam 6066 wpisow,szybko byle co dopisuje,by diabła wygonic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×