Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Cześć dziweczyny:) Kasiunia C. - jestem, jestem 🌻 jak nie klikam to myśle mocno :) Miałam ostatnio troszke problemów ze zdrowiem - plamienia mi sie zaczęły i leżałam jak betka przez 3 dni. Dosyć juz mam tehgo leżenia tym bardziej że mi plecy ewysiadały. mam aresz domowy (wiesz coś o tym ;) ) w sumie nie wiem na jak długo :( dlatego mnie troszkę nie było. Pisuję tez na foru Wiosenne Starania - kto jeszcze - to tam Wszystko sie zaczęło :D:D:D Zabajona - to Twoja fasolka miała 12mm czy opęcherzxyk? Bo jak ja byłam w 6tc to było widać maciupeńki zarodek, ale miał ok 3mm. Jak to zarodek to będziesz miała duuużą dzidzię :) Gratulacje Co do niesmaku w ustach to ja zęby musze myć 5 razy dziennie, żeby nie zwariować :) To jest ohydne uczucie. Jeść mi się też nie chce, ale jak juz zgłodnieję to aż mnie skręca w żołądku! Pozdrawiam Was wszystkie gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka - pęcherzyk w 5 tygodniu miał 13 mm, a w 7 tygodniu dzidzia miała 12 mm, sama byłam zaskoczona, ale z usg wynika że ciąża jest starsza niż wynika z terminu miesiączki. Dziwne to dla mnie ... ale cóż, zobaczymy, następna wizyta około 11 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, nie pisalam przez weekend bo mnie nie było w domciu Mama24 >>> cieszę się bardzo że z Twoją fasolką wszystko w porządku, widzisz, mówiłam że będzie ok :) a co do pęcherzyka płodowego to w 5 tyg może być nie widać jeszcze zarodka, ale za tydzień czy 2 to na 100% zobaczysz bijące serduszko twojej niuni. Wiecie co mnie martwi... miałam jakiś czas mdłości, i to takie \"naciąganie\" trwało czasami kiklakrotnie w ciągu dnia. Raz tylko zwymiotowałam :-O ale ostatnio jakoś mi przeszło i się zastanawiam czy wszystko jest ze mną tzn z dzidzią ok, bo to pierwsza ciąża no i wydaje mi się że powinnam ją gorzej znosić. A tak to mi się wydaje że może coś jest nei tak, że dzidzia nie żyje ?? :( o ranyyy, jeszcze jak zajrzę na topik o ciąży obumarłej to już w ogóle świruję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eivor79
Czesc lutynki. Ja bylam na usg w 4 tyg i bylo widac pecherzyk 5 mm i cialko żółte 2,5 mm. Lekarz kazal mi przyjsc w 7 tyg (juz za tydzien) zeby biło juz serduszko, wiec zarodek chyba tez bedzie juz widac. sie okaze. A generalnie nie mam zadnych kompletnie objawów ciazy no poza brakiem okresu . Jedynie co to mnie pobolewaja brodawki, piersi przestaly a zaczeły sutki. A 15 lipca mam wesele. Obym na nim nie zaczela zygac. hehe Buziaki dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 3 razy zrobiło mi sie słabo, nie moge jeśc, czuje sie koszmarnie :-( Nadal nie wymiotuje tylko nie mam zupełnie apetytu i straciłam ochote i zainteresowanie totalnie jedzeniem :-( A to dopiero początek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja jestem bardzo senna, po pracy zawsze ide na drzemkę, zresztą teraz w ogóle chodzę wcześnie spać.... Wczoraj i dziś jest mi cały dzień niedobrze :o Rano miałam odruchy wymiotne, ale na tym się skończyło.... Poza ty odkąd pracuję czyli od 1.06.2006 mam mało czasu, aby siedzieć na kafe... Ale zaglądam reguralnie :) Pozdarwaim Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
Hej dziewczynki co do wielkości dzidzi ja jak byłam w 7 tygodniu na pierwszym usg moja dzidzia miała już 14 mm i na zdjęciu widać już ładną fasolke.co do mdłości EIVOR79 ja miałam je tak do 8 tygodnia a potem z dnia na dzień było coraz lepiej więc nie musisz się przejmowac napewno wszystko jest oki. Kasieńko a ty jak tam się czujesz zazdroszcze ci tego bo napewno już wiesz jaka bedziesz miała kolekcje na przyszły rok ja juz powoli kupuje ciuszki a za miesiąc jade do berlina na zakupy. Sciskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 co tu tak pusto dzisiaj? Gdzie jesteście dziewczyny? Pogoda śliczna, czyżby na spacerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie chyba jest mały problem ? Albo juz jest po wszytskim ? :-( Otóż spadła mi nagle temperaturka mierzona rano w pochwie z 37.1 na 36.8 a to jest jakich juz wskaznik ze jest cos nie tak jak trzeba. No i piersi mnie juz prawie nie bolą a to tez jest nie dobrze :-( Martwie sie :-( I boje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama24 - nie myśl tak w ogóle!!! To jeszcze o niczym nie świadczy, niektóre kobiety w ogóle nie bolą piersi w ciąży, więc poczekaj spokojnie na wizytę u gina, albo jeżeli miałabyś się stresować to podejdź do niego szybciej i powiedz mu o swoich wątpliwościach. Najważniejsze to żebyś Ty była dobrej myśli i nie wątpiła bo dzidzia to wszystko czuje! Juz raz się martwiłaś, jak wiesz niepotrzebnie, więc teraz też bądź dobrej myśli❤️❤️❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka ma racje, przestań się zamartwiać bo i to w niczym nie pomoże a co najwyżej zaszkodzi. Temp nie musi o niczym świadczyć, podobnie jak bolące piersi. Mnie też raz przestały boleć i się martwiłam czy aby wszystko ok, ale piersi bolą kiedy się powiększają, potem moze być chwila spokoju i od nowa. Ja tak właśnie miałam, raz mnie bolą raz nie, teraz to głównie sutki i brodawki. Pozdrawiam i trzymaj się ciepł, no i nosek do góry, napewno wszystko będzie dobrze! musi być !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,zagladam jak sie doczłapie do kompa,ale pisac mi sie nie chce....Nazbierało sie jednak pare spraw niecierpiacych zwłoki:P mama,kurcze,szkoda ze jestes daleko,bo przyjechałabym do Ciebie i razem z Toba poszła do gina,słuchaj ja jak mam najmniejszej wagi pytanie,to dzwonie do niego na komórke i on cierpliwie tłumaczy różne sprawy.czy Ty nie masz z nim dobrego,stałego kontaktu?? nadziejko jak sie czujesz?pamietasz, ja tez miałam plamienie jakies 3 tygodnie temu,sadze ze to było jakies mechanicznie pękniete naczynko,bo pojawiło sie po kochaniu i potem nigdy nie wróciło i mam nadzieje,ze nie wróci.Dzisiaj mam wizyte,mam nadzieje ujrzec bijace w rytmie cha-cha serduszko:D No i jeszcze jedno,zauwazyłyscie topik marcówek 2007 ??? niedawno pisałam ,ze własnie te dzieciaczki sie \"poczynają\" i niedługo na forum o nich usłyszmy;) no i są:D Całuje Wszystkie i pozdrawiam:) P.S.Aniu jeszcze nie widziałam kolekcji na 2007;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Dziewczyny pomocy! Od soboty jest mi codziennie niedobrze i to przez cały dzień.... Wczoraj wieczorem miotowałam... Włśnie siedzę w pracy i ledwie zyję :O Niedobrze mi jak cholera.... Kasia C. - daj jak najszybciej znać po wizycie! oj, jak ja bym chciała byc juz po takiej wizycie... usłyszeć serduszko Maluszka :D Mama24- zabraniamy takiego myslenia!!! Wszystko będzie ok!! Koniecznie idź do gina. aby pozbyć się wątpliwości! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillla mi tez niedobrze przez cały dzien,na szczescie leze sobie w zacienionym pokoju, jak mi lepiej zagladam tu lub cos poczytam,ale generalnie zdycham,tak mi niedobrze...............................:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 może to dziwne, ale mi od wczoraj nie jest juz niedobrze, hurrra! a przynajmniej czuje się zdecydowanie lepiej, pomimo osłabienia. Najgorszy teraz jest głód jak mnie dopadnie, bo muszę od razu coś wciągnąć, nie mając czasu na przygotowanie... jakimś cudem uporałam się też ze wzdęciami i zaparciami - staram sie jeść świeże owoce, produkty z dużą zawartością błonnika i podjadam czasami Danona Activię, np ze śliwkami. Aha - i piję duuużo wody :) Buziaki👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha dziewczynki ! Jest wszytsko ok. Piersi znów bolą ;-) , temperaturka znów 37.0 ;-) Bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! No wiec serduszko pukało w rytmie co najmniej cza-cza-cza;)No i mój gin ma jakies fajne usg,bo pokazywał mężowi przepływy krwi z płodu i do płodu, jedne miał na żółto,te drugie na niebiesko na monitorze:) Poza tym wszystkie pomiary idealne na ten czas ciąży.NO I NAJWAZNIEJSZE NIE MUSZE LEZEC:D Całuje was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj też w miarę się czuję, ale to zapewne przyczyna lżejszej w znoszeniu pogody. Nie ma upału. Wczoraj wsunęłam całe mnóstwo placuszków z młodych ziemniaków. Był moment, że żołądek się zbuntował, ale potem już było oki. Narazie mam nadzieję, ze takie samopoczucie już pozostanie (przynajmniej takie). Jest nieźle, nawet mogę co nieco jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam maraton jedzeniowy , zjadłam czereśnie, ogórki kiszone a potem frytek mi się zachcialo i sobie troszkę usmażyłam . Niezdrowo bardzo , wiem , ale cóż dzidziusiowi się chciało:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska_3
hej dziewczyny ja tez mam termin na lutego bardzo sie ciesze ze moge do was dolaczyc mam 27 lat i to moja trzecia ciaza ale bardzo upragniona bo mam nadzeje ze teraz bedzie coreczka ! bo jestem zdominowana przez samych facetow w domu hihihi kot tez jest facetem no coz poczekamy zobaczymy co bedzie pozdrawiam was cieplutko . Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
hej!!! życie jest jednak pełne niespodzianek... pisałam Wam kilka dni temu że wynik testu labolatoryjnego był negatywny i niestety nie dołączę do Was teraz.... tymczasem......wczoraj okazało się,że JESTEM W CIĄŻY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajdzie nowe mamuśki : mamuska3 i mininadia :-) Fajnie za przybywa dziewczyn w gronie przyszłych mam. A który to tydzień dziewczymy u Was ? Jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eivor79
Cześć Lutowe MAmusie. Mam pytanko.Jak liczycie sobie w którym jesteście tygodniu ciąży?Od 1 dnia ostatniej miesiączki czy jak? Bo mam pewne wątpliwości. Ja w poniedziałek idę na bicie serduszka i mam nadzieje że wszystko bedzie ok. Nie mam żadnych dolegliwości ciążowych i zamiast sie z tego cieszyć to sie martwie mam nadzieje niepotrzebnie. To moja pierwsza ciąża wiec pewnie jestem przewrażliwiona. No i jeszcze to weselicho za 3 tygodnie.Oby już było po. Pozdrawiam Was i wasze bąbelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kolejne przyszłe mamusie :D[kwiat❤️ Eivor - ja, podobnie jak inne dziewczyny czas ciąży liczymy właśnie od pierwszego dnia oststniej @ (9miesięcy + 7 dni), później dopiero gin robi pomiary dzidzi i na ich podstawie określa czas ciąży i przewidywany termin porodu. Co do wesela to, proszę uważaj na siebie, bo pierwszy trymestr, jak zapewne wiesz, jest najbardziej niebezpieczny. Piszę to, bo niedawno miałam plamienia, a wcale sie nie wysilałam... Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!!! Odkryłam cudowna rzecz na mdłości !!! Otóż 3x dziennie trzeba łykć Vit B6. Własciwie to nie ja odkryłam tylko mój gin mi przepisał jak mu powiedziałam ze mam koszmarne mdłości i nie mam apetytu. Zazywam 2 dni a esekty juz widać. Dzis zjadłam tyle co przez ostatni tydzień nawet nie powąchałam. Super !!!!!! Ta witamine B6 mozna kupic bez recepty wiec gnajcie moje drogie do apteki i rozkoszujcie sie smakami jedzonka bez mdłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Kasia C. - co u Ciebie? Nie rozpisałaś sie dzisiaj za bardzo... czy wszystko w porządku? Również pozdrawiam ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WCZORAJ PORONIŁAM !! wczoraj o godz.15 dostałam krwotoku ,i zaraz udałam sie do szpitala .o 19 miałam zabieg i dziś rano do domu mnie wypisali ... Życze wszystkim dziewczynom ,aby im sie udało z całego mojego serca bo mi niestety nie udało się .leżałam praktycznie cały czas nic w domu nie robiłam i tak sie nie udało .. lekarz powiedział mi ,żę mój organizm odrzucił tą ciąze .nie wiem czemu i dlaczego ja .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×