Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

hej Siwek!:):) jak leci?? jak tam??? cicho na tym forum :):):):) hiihihih maja mamusie pelne rece roboty-nic dziwnego,ale mi sie jeszcze nudzi hiihihihhi no bo ile razy mozna myc okna ihih firanki wieszac i inne rzeczy robic ihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja masowałam brzusio w szpitalu i polewałam je ciepła wodą prysznicem-no i na mnie podziałało ;) wogóle to miałam przeczucie ze akurat tej nocy z niedzieli na poniedziałek mała się urodzi...no troche sie to przedluzyło ale nie urodziła sie w niedziele tylko w poniedziałek-smieją sie u mnie w rodzinie ze to dobrze bo by była leniuszek (takie przesądy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihi ja masuje brzusio,pije herbate z lisci maliny,dostalam takie homoepatyczne kuleczki na \"przyspieszenie,tzn szyjka ma sie miekksza zrobic i na dol obsowac hiih okna pomylam ihihi i nadal nic ,tylko wczoraj na badaniu u poloznej stwierdzila ze mi sie juz brzusio obnizyl o 3-4 palce juz nie jest twardy tylko taki lelawy:):) ihihihihh a mala jak siedzi tak sioedziala ihihih ale jest glowka na dole ale nie az tak nisko ale to czasami dwa skorcze i moze juz sie zaczac,w piatek mam termin do lekarza zobaczymy jak do piatku bedzie hiihhi:):) moja Olivia urodzila sie w sobote o 19:34 hiih to w sam raz na imprezke hiihihihihihihhi Lea tez ma termin planowy na sobote ihihhihi zobaczymy!!!! a ty jak??? tez ci szybko przelecialo ,tzn,ciaza i porod i to oczekiwanie takie dlugie ,a tu juz po wszystkim-nie mowie ze teraz tez nie masz co robic:):):) jeszcze duzo przed wami ,ale ten czas oczekiwania ihihihihihhi jak to szybko zlecialo!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten,szyt :):):):) wy juz pewnie \"podzielone\" :):):):)):):)::):))::):):))::) jak tak to ja czekam na wiadomosci:):): ihihihihihihihihihihihihihi iiiii wyglada na to ze ja ostatnia:):) dzis nie moge!!!!! urodziny TESCIA!!!! wiec nie trzeba dwoch osob z ta sama data urodzin!:):):):) od 21.02 zaczyna sie RYBKA! ihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeetaaaaaaaaaaaam ZUZANKA zaraz podzielone!!!!! KRZYZUJ KRZYZUJ HIHI!!!!!! wyzylam sie dzisiaj troche na kotletach i praniu bo noooooorrrrmalnie cisnienie mnie zaraz rozwali spalam 1,5h w nocy bo najpierw moj niewyzyty sasiad (moze on tez w ciazy??????) bebnil z muza do 1,30 na caly dom ojjj jak bedzie maly to wejde tam bez naciskania na klamke a myslalam ze ci sasiedzi w poprzednim domu byli glosni ale ten pobil wszelkie rekordy jak babcie nie daly rady to ja go ucisze normalnie pierd,,,,, moznabylo dostac lup lup lup lup,,,,, ledwo kimlam obudzilam sie o 3 wnocy i nie spalam do przed 6 pikawa mi tak szalala (stan przedzawalowy)juz ze zlosci czekaj ja ci pokaze imprezy@@@@@@@@@ poznie ze 3 godz nad ranem i tyle i nosi mnie od rana OLIVER wylaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo matka nie wie co ze soba zrobic MAAAAKABRRRRRRRRRRAAAAAA!!!!!!! a rybka zodiakalna nie jest od 20 sprawdz nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihihih u ciebie tez byl Rosemontag ihihihihihih Ryby 21 lutego - 20 marca iih 20 luty moj tesc jeszcze wodnik! ihihihihihihih znalazlam stronke z ciekawymi przepisami ihihihhi :):):):):) http://umamy.homestead.com/porod.html tam jest jeden koktail ktorym sie interesuje powoli hihiihihihhi z olejku rycynowego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja ,jak poszperalam w inter na temat rybki i wodniczka to wyszly rozne daty hiihih raz sie zaczyna ryblka od 19.02 a innym razem ze dopiero od 22.02??? hihihiihhihi ja mam ze jest od 21.02 ihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksik juz byl(mlody udawal ze nie wie o co biega to male cbs siedzialo tam cicho), teraz wyciagne biednego zmeczonego po pracy mezula na spacerek zas sie zdepcze, ja nawet targalam dzisiaj kosz z praniem do piwnicy i z powrotem (tak na biodrze) masarze pod prysznicem cieplym jak radzila Siwek nie wychodza mi bo mam odloty i schiza ze zaraz padne,jutro pomyje podlogi-szczoteczka do zebow hihi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Pozdrawiamy - Janek z mamusią :) Mały urodził się 15.02 o godzinie 9.04 poprzez cc i CHWAŁA ZA TO!!!!!!!!! Był owinięty pępowiną, dostał tylko 5 pkt, ale po 10 minutach już 9:) Aż strach pomyśleć, co by to było, gdyby nie było cc... :O Karmię piersią :D W szpitalu dostał butlę dwa razy, z czego jeden raz ulał ;) Acha - wymiaty - masa 4300, długośc 58 cm :) To na razie tyle - buziaczki!! Gratuluję serdecznie - Skowronku, Siwku i Kamillo :) Trzymam kciuki za Szyt, Zuzię i Kirstem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka gratulacje!!!! 🌻❤️🌻❤️ jeden dzień wczesniej i urodziłabys w walentynki!!! dobrze ze lekarze szybko zaeagowali i zrobili cc w twoim przypadku. ciesze sie ze wszystko dobrze sie skończyło! buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Jonka --- gratulacje! Bardzo się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko masz Jasia???? Super!!Bo Jasie są FAJNE CHŁOPAKI,wiem co mówię:D bo mój mąż to Jaś❤️ całuje wszystke dziewczyny!!!!i ich piekne dzieciaczki!!!!.... NASZE PIEKNE DZIECIACZKI ZE SPECIAL TOPICU;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku JONKA to sie troszke strachu najadlas, ale jak dobrze ze juz jest oki i tak trzymac!!!!!!!!!! najserdeczniejsze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! my juz po spacerku dzubek dotleniony wlasnie sie obudzil i robi mamusi pzremeblowanie w brzuszku, \"jak to juz nie bujasz??????? ach ZUZIA nakapowalismy na naszego imprezowego sasiada jutro dostanie pismo od wlasiciela HA HA HA!!!!!!!!! z kulka sie nie zaczyna bo bedzie miec staaaaaaaaaaaaadoooooooooo myszow ha ha!!!!!!!! ja tez tu mieszkam i nie lubie lomotu ma pecha coz ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ czekam aż Niunia obudzi sie na kąpiu - kapiu (wiec moge nagle przerwać pisać ni w 5 ni w 9) Jonko- 🌼❤️❤️❤️🌼dla Ciebie i Jasia!!!! Gratulacje!!!!!!!!!Ale super że masz już parkę! Siwek - poród mialas straszny, współczuje, ale teraz bedzie tylko lepiej. Ja po porodzie nie mogłam parzec na kobiety w ciązy , bo myslałam o tym co je czeka, stwierdzilam że nigdy wiecej ciąz, ale im wiecej czasu uplywa tym lepiej wspominam to wszystko... No i chcialabym jeszcze synka1 Moja polozna to tez gaduła! Kirsten i Zuzia - macie jeszcze tydzień i prosze sie zmieścic w nim:) Musicie byc lutowkami! Rozumiem doskonale zniecierpliwienie, ale mysle że to juz tuz - tuż!Trzymam kciuki za leciutkie pordy ( już wyczerpałysmy limity ciezkich więc Wasze bedą na bank lightowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była dzis u nas pani doktor obejrzała Hanie i stwierdziła że nic jej nie jest. Przyszła zamiast położnej srodowiskowej. Martwi mnie fakt, że Niunia ma cały czas te tzw. sapke., tzn. chrapie i generalnie wynaje czasem odglosy jak mały prosiaczek. lekarka powiedziała że to naturalne dla maluchów... Mamuski, czy ktorys wasz skarb tez to ma? My kupilismy nawet nawilżacz do powietrza bo bylo za sucho w domu i to tez mógł byc powód sapki. Hania też potrafi przespac 4 godziny ( z tym budzeniem do karmienia to sama nie wiem , lekarka mówi żeby nie budzić, pielegniarki od noworodków że max. 3 godz. w dzień 4 w nocy), wieczorami ostatnio płacze i mam wrażenie ze to z powodu brzusia? Macie jakies patenty na kolkę?W ogóle boje sie nocy - wieczorami płacze a w nocy ulewa, w dzień budzi sie częsciej ale zachowuje spokojniej.w ogole jest juz rozpieszczona, może usnąc tylko przy cycu lub noszona albo kołysana, ale sami ja tak rozpieściliśmy.Ale czy to nie cudowne trzymać to małe cudeńko prz ciałku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka mi połozna mówiła ze na kolke dobre jest noszenie maleństwa na brzuszku i klaśc tez je mozna czasami-pod baczną opieką-podobno w takiej pozycji jelitka lepiej pracują i gazy odchodzą ;) tylko nie mozna tak nosić ani kłasc zaraz po najedzeniu-u mnie z tym problem bo mała albo je albo śpi :P ale juz ją kładłam i nosiłam troche na brzusiu-narazie kolki nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka G*R*A*T*U*L*A*C*J*E*°°°°° najwazniejsze ze juz masz Jasia przy sobie!!!!! Amelka,na kolke ja polecam osobiscie kropelki Sab simplex ,albo masaz brzuszka z pomoca suszarki do wlosow! kladziesz reke na brzusio i z gory suszysz suszarka,cieplym powietrzem ,albo kladziesz pieluszke tetrowa na brzusio i ogrzewasz ,lub kladziesz mala na rece buzia skierowana ku lokciowi ze twoje palce,dlon-czymaja brzusio malej tak delikatnie i kolyszesz ja jak na hamaku:):):):) tak mi polecali i skutkowalo:):):) ihihihihih ihih-kirsten! niezla jestes ihihhi,ja tez czasami podkablowalam na sasiada ,bo cholera mnie trafia jak wychodzilam z domu to na klatce smierdzialo tak papierosami ze hej! i to nic ze ja kiedys tez jaralam,ale nie na klatce!!! tylko na balkonie bo w mieszkaniu nie ma palenia-moj maz nei pali -i teraz sie cieszy ze ja tez nie pale ihihih:):):) ale ja nie kopcilam jak lokomotywa!:):): ale do czego zmierzam...napisana zostala kartka na klatce ze nie ma palenia ani w piwnicy ani na klatce! i co oni sa chyba slepi!! bo kartka duza! i napisy tez! i oni umieja czaytac!!! no i ja odczekalam ok 2 tyg! i sie nic nie zmienilo! to ja hej za telefon i zrobilam pozadek! bo ten dym mi juz do mieszkana wchodzil!_-fuuuj! a na dole bedzie stal przeciez wozek dla malej i ja nie mam ochoty by smierdzial mi na fajki!!!!! tak ze trzeba \"WALCZYC O SWOJE!! hiihhihihihiihihih ihhihiihihih dzieki Amelka!!! za te \"\"\"LEKKIE POREODY!!\"\"\"\" ja staram sie tez pozytywnie myslec! ihihiihhi najwazniejsze by mala byla zdrowa!!!! i ja nie musiala dlugo jeszcze czekac na nia! ihihihihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA ja czuje ze jeszcze pojde w poniedzialek do mojego gina tak go opr@@@!!!!! ze narobil mi nadziejii, i po skierowania do szpitala bo wystawil mi tylko jedno chyba myslal ze zaraz sie sypne a tu nic a te lekarrki mowia zeby przychodzic dzis tez jade wkoncu magiczny dzien bleeee, zebym nie musiala za kazde ktg ekstra 10e placic bo by sie tego uzbieralo, a to zeby poskarzyc to moj mezu wymyslil, z doswiadzcenia wiemy ze dyskutowanie z tym narodem nie przyniesie efektu bo my polacy mamy ich osz\\olomow ustawiac????? jak oni sa u siebie???? zobaczymy nast razem, masz racje z tymi fajkami bo moj pali i musi sie po katach chowac w domu mu wisi zakaz hihi!!!!! juz mi nie smierdzi ale pozniej cale mieszkanie capi i wszyscy znajomi palacze kopca na balkonie, ja tez kiedys jaralam pzerz 7 lat ale 3 lata juz nie (odrzucilo mnie od niemieckiej tabaki bleeeeeee) czuje ze maly zasiedzi sie do marca chyba ze naprawde zdazy sie cud bo dziadek (tesc) siedzi juz 3 m-c i czeka na wnuka @@@@!!!, gdyby pojehcal zaraz po swietach to zaklad ze ten zarazby wyskoczyl jak filip z konopii, ooooo irooooniooooo!!!!!!!! i jak tu sie nie zloscic???? jak moj maly da upust po urodzieniu sie tym moim zlosca ooooooo zaczne chyba siorbac meliske zapobiegawczooo tak na zapas ,, AMELKA corcia mojej znajomej tez tak dziwnie chrzakala i jej lekarz tlumaczyl (gdy byla malutka) ze tam w nosku sa jeszcze miekke chrzastki i to dopiero twardnieje i sie wszyskto zrasta nie wiem ale tak jej mowil bo ona tez strasznie sie tym martwi, jej mala skonczyla juz 7 m-y i ona mowi ze ta dalej tak ma i chce sama jej w polsce badania porobic bo dr twierdza ze to normalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten ihih no to masz niezle! to trzeba bylo wygonic dziadzia do domku !!ihihihihhiih i zakupic mu nowy bilet na przylot do was!:):):):) co do tych 10 e to niepowinnas NIC placic bo to na kwartal!! i to do lekarza a nie w szpitalu!!!a jak masz juz skierowanie od lekarza to tym bardziej!!! NIC a jesli nie masz to ten kwitek ci wystarczy co placilac u lek. te 10 e ze masz na ten kwartal zaplacone i to ma im wystarczyc!!! ja dostalam od poloznej takie male kuleczki co mam ich 5 szt.pod jezyk wkladac i czekac jak sie rozpuszcza-ma to ponoc pomagac w przyspieszaniu jakichkolwiek skorczy hiihihih_BO ICH JAK NIE BYLO TAK NIE MA!!!! hihiihhiihhihihih i ma powodowac ze MM jest miekksza. ja mam na piatek do gin.zobaczymy co mi powie hiihih ale chyba tez urodze w marcu ihhi:):): to w sumie tylko pare dni ihhihiihhihi czytalas juz tutaj?? http://umamy.homestead.com/porod.html ja sie zastanawiam z tym koktailem,zobacze co mi lek.powie w piatek i jak co to powiem mojej poloznej zeby ni taki koktail zrobila i moze cos popusci hiihihihihih zobaczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam i czesc juz praktykuje na razie ze skutkiem wymiernym, bylam teraz na ctg w szpitalu i moj dziuboslaw tak szalal ze serduszko mu bilo szybciej i po 20 zas mamy przyjechac jak juz sie uspokoi by sprawdzic czy tetno spadlo bo bylo troszke za wysokie ale ten tam dalej robi mi przemeblowanie i mezu sie smial ze o 20 to on tez szaleje bez wyjatku pani dr byla mila i zrobila nam usg bo ost mialam 2,5 tyg temu i maly wazy ok 3500 pi razy drzwi 10% roznicy trzymajcie kciuki narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten,,,ty lepiej wez juz ze soba torebeczke!!! moze juz dzis lub ostatecznie jutro bedziesz miala dzidka przy sobie!!!!!! a tak to trzymam kciuki!!!!powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja nie mam zadnych skurczykow tylko to malenstwo tam robi mi przewrot jelitowy on dalej szaleje dzis ma taki dzien ostatnimrazem w sobote i to naprawde bez litosci, ale moja funfela mowila ze jej mala tez tak szalala a teraz ma skonczone 7 m-cy i tez jest bardzo zywa i ciekawa swiata juz sama raczkuje babel jeden a siedziec nie umie,az reszta po kim on ma byc spokojny nie pzrezciez po sasiedzie hihi??? pani dr nie mogla sie napatzrec i mowila jakie zywe dziecko tylko patzryla i jakie zywe dziecko a ten tam wkladal sobie raczki do buzi i wyciagal i sie wiercil i tak w kolko ty mi nie pisz ze ja tam mam zostac bo ja mam awersje do szpiatli i jak mnie nie cisnie to to siedze a tak to z daleka, lepiej czuje sie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem moje baby podczas snu mialo ksiazkowy pulsik, wiec tylko rozpychanie mamie zeber pochlania tyle energii ze az pikawka szybciej stukala, a uspilam go pozytywka z karuzeli dwa razy na brzuszek i spokojniejszy, smiejemy sie z mezem ze jak sie urodzi i poz\\ytywka padnie to bedzie gwaltu rety ratunku dziecko spac nie chce a w aptece tego nie kupie hi!!!!! AMELKA a ty mowisz ze twoja rozpieszczona az sie boje jaki nasz bedzie dziuboslaw pzrytulanka sama napierw bede nosic a pozniej sobie w brode pluc ale coz sie nie robi dla naszych cukierkow nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki szyt ma piękną córeczkę❤️ Naprawdę mała Nina jest miodzio🌻 O szczegółach Szycia poinformuje Was sama:) Kirsten i Zuzia👄 za dzielne trzymanie brzuszków;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C dziekuje ❤️👄🌻 !!!!,hiihih:):): pewnie bede ostatnia! ale co tam! ihihh teraz juz troche odpuscilam bo i tak nic wiecej zrobic nie moge jak juz zrobilam ,a te 9 miesiecy -10 ! wytrzymalam to co to teraz tydzien w ta czy w tamta! ihhiih tylko ze ten tydzien ciagnie sie bardziej jak te miesiace ihhi,no i jest mi teraz troszke ciezej ,mala jest juz na dole i w zwiazku z tym na nonstopiw do WC,ihhiih nie moge juz tak aktywna byc jak bym chciala ihhiihih ale co tam!!! juz za niedlugo!!!:):):) Kasia ,Kuba to niezly facio rosnie ihih:):):) kirsten a ciebie nie zostawili :):):): ja juz myslalam ze sie pochwalisz dzidzia hiihihi ,ale ten twoj chlopek roztropek kaze na siebie czekac:):):) a co tam! dobrze mu u ciebie! mojej tez hiihihihihihhi DZIEWCZYNY CIESZMY SIE DZIECIACZKAMI; I ICH ROZPIESZCZANIEM I CALOWANIEM PUKI JESZCZE SOBIE NA TO POZWALAJA !!!!!!IHIHIIH:):):):):):):):):)❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄[kwiat❤️👄🌻 jak ja zaczne sie do Olivi dobierac i ja laskotac albo bawic sie to czasami mi powie ze ona nie babyk,ze ona duza dziewczynka juz jest ihihih ,ale co tam jak ja ja dopadam to szalejemy ihihih ,ale teraz jeszcze lepszy ma ubaw z tatusiem ihihihhihi szaleja jak nawiedzeni ihhiihih:):):) pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!!!i ich pociechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kasiu za super wiadomość!!!! Szyciu serdeczne GRATULACJE!!!!!!!!! ❤️🌻❤️ buziaki dla ciebie i niunki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×