Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

MA-Rita!!!! trzymam kciuki ,ale pewnie juz o tej porze trzymacz brzdaca na rekach!!!!!JA TEZ JUZ CHCE!!!!!!😭😭 PATTI!!! mala jest urocza!!!!!! 🌻❤️👄🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻👄🌻❤️👄🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻👄🌻❤️👄🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. KASIA C >HONOROWA PIERWSZA MAMA KUBUSIA - 05.01-- 2. PATTI- od 31.01 szczesliwa druga mamusia Lenki -- termin na 01.02 3.AMELKA- 6 II dziewczynka Hania 4. SKOWRONEK- 10 II chlopczyk -prawdopodobnie -08.02. :) 5. MA-RITA- 13 II chlopczyk - prawdopodobnie- 08.02 :) 6. KAMILLA- 16 II chlopczyk Mateuszek 7. JONKA- 18 II chlopczyk 8. SIWEK= 19 II dziewczynka Natalka 9. SZYT- 18-20 II dziewczynka Nina 10. KIRSTEN2- 21 II chlopczyk Oliver 11. ZUZIA- 24 dziewczynka Lea 12. CHCACA-28 II dziewczynka Malgosia ale fajnie prawdopodobnie dwie mamusie beda swietowac urodzinki malenstw w tym samym dniu! ihihhi:):):):): ciekawe czy ktoras jeszcze dolaczy do dzisiejszej daty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-Rita trzymam kciuki!!!! pewnie juz trzymasz maleństwo w ramionach!!! ❤️❤️ ale Ci zazdroszcze.... mam nadzieje ze ja nie bede musiała czekać do terminu i terz akcja potoczy się troche szybciej, najlepszy jest niespodziewany atak ;) a ja dziś mam wizyte u gina, zobaczymy co powie-czy wszystko jeszcze pozamykane, czy coś juz się dzieje powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słodziarska Lenka👄 Gratuluje Patti z całego ❤️ !!! S U P E R !!!!!Ma-Rito chyba Cie widze :) Kurcze, nareszcie pękacie dziewuszki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA-RITA POWTORZE ALE JA TEZ JUZ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWODZENIAA, TY JUZ NA PEWNO JESTES SZCZESLIWA MAMUSIA CALUSNIAKI CZEKAMY NIECIERPLIWIE NA WIESCI!!!!!!!! a tak po za to u nas spadl dzis snieg dla dzieciaczkow to nie lada frajda bo dni ze sniegiem mozna na palcach policzyc w roku, pewnie do jutra nie polezy, my po obiadku mialam ogromnego smaka na nalesniki z serem dostarczylam mojemu szkrabikowi ogromna porcje bialka, na razie szamie wsio bo nie wiadomo jak to pozniej bedzie z dietka, przyjda chude lata i bede zalowac ze sobie czegus nie pojadlam, maly dzisiaj szaleje od rana, wspieral tatusia a mamusia dostawala z lokcia i kolanka po zebrach i zoladku nie ma garbienia sie to sie nazywa meskie zgranie!!!!!!! ale moje kochane dzieciatko ma sile ,a juuuuzzz byyyym go taaak chciala utulic!!!!!!!! CZY WY JUZ TEZ CZUJECIE SIE CZASEM TAK MOCNO NIECIERPLIWE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Hej Jonka! Jak miło,ze się tu spotkałysmy :-D Dzięki, tarczyca się unormowała, cały czas biore leki i daje sie trzymac w ryzach. Jak Twoja? Czekam na poporodowe skoki hormonów:-) Buziak 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale jestem wściekła!!! właśnie wróciłam od gina-dał mi skierowanie do szpitala :( musze tam iść juz za chwile.... stwierdził ze mam wysokie cisnienie i na ostatniej wizycie tez miałam 150/110 :O i nogi mi puchną więc szpital...buuuuu 😭 pytałam czy moge zgłosic sie w poniedziałek bo mam wazne egzaminy w weekend ale powiedział ze nie chce mie mieć na sumieniu...i ze egzaminy poczekają :( a ja az mało sie nie poryczałam u niego w tym gabinecie .... ale powstrzymałam sie i zrobiłam to zaraz po wyjściu :P pokrzyzował mi plany :( no trudno....boje sie tylko ze beda tam mnie trzymać juz aż do porodu....:( więc nie bedzie mnie pewnie troche....!!! jak wróce część zz was pewnie juz nie bedzie 2w1 :) ja moze juz też trzymajcie sie cieplutko!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Siwki, wiem ze w szpitalu nie za fajnie, ale wez pod uwagę dziecko i jego bezpieczeństwo, a takie ciśnienie i opuchlizna to nic dobrego. jasne ze egzaminy poczekają, a Ty już masz końcówe i zajmij sie swoim zdrowiem, bo to o wiele wazniejsze. ja leżałam 4 razy i to dośc długo, chociaż wszysko (jak już lezalam) wyglądalo dobrze. zacisnełam zeby i sie przemęczyłam. także nie masz sie co wsciekać na lekarza, bo to akurat dobrze, że sie tym zainteresował,a nie zbagatelizował. Ma-Rito, ale wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!Gratuluje i zazdroszcze :) ❤️ ja od wczoraj mam dosć silne bóle okresowe, ale poza tym nic sie nie dzieje :( Amelko! czy to już. Patti Lenka jak marzenie i jaka blondyneczka, a z tego co pamiętam to starsza córa ma ciemne włoski no i Ty też. mój mąz był blondasem jak był mały i to dośc długo (5 lat) a teraz ma ciemne włosy, czarne oczy i śniadą cere. a u tych moich znajomych (już Wam pisałam) ona blond,on też, dziecko czarne jak kruk :P Kasiu super ta stronka Kubusia! On jest slodziutki. wczoraj pokazywałam Radkowi i najbardziej podobało mu sie to ze zwisem łapek i jeszcze to gdzie tak ładnie dziąsełka pokazał. :) a mój bobas gdzie? tak bardzo za nią tesknie! Nino, przywołuje Cię do porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek ty prosze ladnie isc do szpitala i nie marudzic!!!!!!! nie wiem czym to grozi ale wiem ze z powodu wysokiego trwajacego cisnienia ciaze wczesniej rozwiazuja, moj mnie tez straszyl bo dwa razy bylam cos zdenerwowana (rozmawialismy z mezem podczas ktg i sie zagotowalam a potem zaraz do labor) no i z mojego 128|80 wskoczylo 150/100 ale jak mierzyl za 10 min i na drugi dzien to z powrotem wrocilo, ach i robil mi badania krwi na watrobe (ale wyszly oki), nie sprawdzal Ci go drugi raz?????? nie denerwujesz sie tymi egzaminami za mocno????? trzymamy kcukasy, Szytka ma racje popieram,!!!!!!!!!! bedzie dobrze egzaminy nie zajac!!!!!!! BUZIALE NIE STRESUJ SIE NICZYM NA ZAPAS !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIULA TWOJ SKARBEK JEST PRZEEEEEEEE!!!!!!!!!! AZ SIE POLPLAKALAM ZE WZRUSZENIA, A JAK ZOBACZE MOJE SZESCIE TO CHYBA PRZEZ ROK NIE OTRZEZWIEJE Z OSZOLOMIENIA BO JAK NA RAZIE TO NIC A NIC DO MNIE NIE DOCIERA ZE W KONCU JA TEZ BEDE MIEC TAKIE CUDO!!!!!ZYJE W JAKIMS AMOKU NIE UMIEM ZATRYBIC. DOBRA BO JAK WIDZIE TO TYLKO JA WYSTUKUJE TU MONOLOGI NAWET ZUZA ZROBILA SIE JAKAS OSZCZEDNA W WYPOWIEDZIACH!!!?????@@@ BUZIALE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzięki za miłe słowa, na temat Lenki:), malutkie dzieci wszystkie są tak samo słodkie:). Ma-rito, ale super, pewnie tulisz już swoje maleństwo, mam nadzieję że wszystko poszło gładko, buziaki dla Was 👄 Siwku, nie denerwuj się, a wysokie ciśnienie wcale nie przesądza o cesarce, w pierwszej ciąży też leżałam z tego powodu w szpitalu i wszystko zakończyło się porodem naturalnym, także napewno będzie dobrze. Amelka, to pewnie już rodzi, albo już urodziła:) Szytko, faktycznie Lenka to blondynka, ale mój mąż jest ciemnym blondynem i tak jak twój jako dziecko miał jasne włoski, a starsz córcia na początku też taka była, teraz jej te włosy trochę ściemniały. Także myślę że włosy tak jak oczy, zmieniają barwę z czasem. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też dziś po wizycie :) Wszystko w porządku, nawet karta ciązy się znalazła - w karcie w poradni :D :D Według pani gg wszystko rozwiąże się w przeciągu najbliższego tygodnia - szyjka miękka, nieco skrócona, choć jeszcze pozamykana. Ale powiedziała, że skoro mam te skurcze, to już na pewno bliżej niż dalej ;) I jak jej powiedziałam, ze zamierzam umówić się na 16.02, to się zdziwiła, dlaczego tak długo ;) No nic... To była ostatnia wizyta, będzie mi tego brakować - najprzyjemniejsze chyba wizyty u lekarza ;) Siwku - gdziekolwiek jesteś - trzymam kciuki! Będzie dobrze, egzaminy nie zając, za miedzę nie uciekną... Szyt - jak Siwek urodzi \"na dniach\" to nas wyprzedzi ;) Czy możemy coś w z tym zrobić? Dzieciaki - na świat marsz!!!! :D Kasiu - Kubuś jest Miodzio :) Patti - a Lenka już wyrasta na małą pogromczynię męskich serc :) I takie blond włoski - nie widziałam jeszcze nigdy noworodka blond :) Koobi - moja tarczyca wzięła się do pracy i TSH nieco spadło, ale na pewno po porodzie znowu włączy się ta niedoczynność i będę musiała pędzić do endokrynologa :( Doczytałam niedawno, że kobiety z niedoczynnością dużo częściej zapadają na depresje poporodową :O A ja się dziwiłam, skąd mi się to przyplątało po poprzedniej ciąży :O Ściskam Was mocno wszystkie! Acha -Kristen - pisz, pisz, ja tam lubię czytać monologi :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI JONKA CMOK!!!! PATTI MASZ RACJE POPRAWIAM SIE WSZYSTKIE SA CUDNE, JA POPROSTU JAK WIDZE TAKIE SLODKOSCI TO SIE ROZMIEKAM, U NAS NA RTL O 11.30 LECI PROGRAM MEIN BABY POKAZUJA NA NIM PORODY W KOLN I ZAWSZE CHLIPALAM Z TYMI BABKAMI,TERAZ ZMIENILI FALE WIEC NIE OGLADAM,(MAM CYFRE Z POL) TO SA SZALENSTWA HORMONALNE CIEKAWA JESTEM JAK BEDZIE PO PORODZIE, WIEM NA PEWNO ZE PRZYWITAMY SIE Z MALYM OBA WYJAC ON BO MU BEDZIE ZIMNO I STRASZNIE A JA ZE WZRUSZENIA, A GDY BYLISMY Z MEZEM OGLADAC PORODOWKE I SALE NOWORODKOWA I TAM LEZALY DZIECIACZKI TO MOJ MEZU NIE MOGL NOSA OD SZYBY ODKLEIC I MOWIL PATRZ TAMTEN SIE RUSZA, JAKIE ONE MALUTKIE ITP. WARIACJE WARIACJE!!!!!!!!! OKI DOBREJ NOCKI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!! Pozdrawiam was wszystkie te z babykami juz te jeszcze z klubu 2w1 ! ihihihihihi i ihih:):):):) wczoraj bylam u polozniej na spotkaniu,i glowka mojej male wg.niej jest juz w kanale rodnym,ctg super hiih mala miala czkawke! ale sie usmialam :):):) hiihihihhiihihhi podobno bedzie w terminie moja mala albo po bo jesli pierwsza troche przenioslam to jest prawdopodobienstwo ze moze byc podobnie:(:(:( ale ja juz chce!!!! powiedziala ze moge \"sobie pomoc\" ihihhi pijac herbate z lisci maliny(himbeerbläter tee) i ona powoduje ze sie robi\" miekko\"przy szyjce i mozna tym troszke przyspieszyc. albo pic duzo soku malinowego on jest jakos rozkurczowy i \"przygotowywawczy\":):) a wiec herbatki niezdazylam juz wczoraj kupic ale za to zrobilam sobie normalna herbate malinowa z dodatkiem soku malinowego:):) ale to cholera slodkie bylo!:):):) ihihihihihih ale pilam!!!!! i jeszcze wskoczylam do wanny....w sumie pierwszy raz od kad wiem ze jestem w ciazy(balam sie troche o to by czegos sobie nie wywolac niepotrzebnie:(:) ) ale posiedzialam sobie -fajnie bylo!!!!! pewnioe bedzie teraz czesciej hiihihihihih a co jeszcze pytalam ja o pepek,jak to z pielegnacja jego i ona powiedziala mi ze teraz juz sie nie przemywa tak czesto spirytusem ai proszkiem,tylko zostawia sie go \"otwartego\" tzn nie przykrywa sie zadnymi opatrunkami tylko zeby sam wysychal i jak ona bedzie przychodzic to bedzie przemywac by nic sie tam nie zrobilo.. bylam zdziwiona..........a wy jak macie z tym pepkiem-pytam mamusie co juz maja pocieszki:): ja mam juz corke ,ale jak ja do odmu przynieslismy to juz pepek odpadl jej-byla na 10 dni po porodzie w klinice pod antybiotykiem z powodu zbyt duzego stezenia wod plodowych w jej organizmie.....i dlatego czuje sie teraz jak bym po raz pierwszy miala babyka w domku ihhhihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek wszystko bedzie dobrze,to i tak juz koniec!!!ETAPU! hiihihhi co innego bys miala ta dolegliwosc w polowie.....ale juz masz to za soba i pewnie tulisz bobaska !!:):):) Jonka i koobi-- z ta tarczyca to jeszcze roznie moze byc!! moze tak podskoczyc ze sie sama ustawi! ihihhi ale moj lekarz juz powiedzial mi ze bedziemy sie musieli regularnie widywac by ja ustawic tak bym ja miala dobrze i nie miala problemu z waga,po pierwszej ciazy mialam problem z tym ale nie wiedzialam ze to sprawa tarczycy...... bo woda mi sie zatrzymala a wode to ciezej zwalic jak kilo...:):) hih a jesli bedzie za wysoki TSH to ponoc beda -powinni pobrac krew dzieciaczkowi by sprawdzic czy nie ma on moich anti-TPO to sa te przeciwciala od tarczycy.........ale zobaczymy.jak na razie wszystko jest ok i pod kontrola!:):):):):) co do deprechy to tez ja mialam hiihihihhihihihhi pewnie to przez tarczyce!!!!!:):):) ale teraz sie nie dam! bede siedziec na telefonie i gadac z kim popadnie! ihihhiih oczywiscie nie bede zaniedbywac obowiazkow! hihiih a jesli juz tak daleko bedzie to moj maz przejmie \"paleczke\"! hiihhi dzisiaj chce sie wybrac do szwagierki ,zobaczyc maluszka!!!!!! juz nie moge sie doczekac! hiihihih ona juz ma to za soba! hiihihih ok ale jeszcze duzo przed nia!!!! hiihhiihihihhiihih ale maluszka bedzie juz miec w domu!!!!!!! a moja jeszcze w brzuszku!! myslalam ze jak sie dowie ze Xavier juz \"wyszedl\" to bedzie chciala mu potowarzyszyc! ale co tam!!!! ani drgnie!!! ...johiihhiih teraz to ja monologiem hiihihihihihihihhi ale tak jest jak mam czas to klikam hiihihhihihiih ale tak to jeszcze zalatana jestem:):):) i nie moge zaniedbywac tez mojej Olivii..:):):) kirsten ten serial mein baby jeszcze leci ale sa powtorki!!! takie ze glowa boli!!!!!! juz po pare razy to ogladalam !!!!! tak ze nie masz co zalowac! ihhiihhi JOnka a ty chcesz miec cc??? ze na termin sie chcesz umowic??? -przez tarczyce??moze???-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY !!!!! NIE ROBCIE MI TEGO!!!!!!!!! CZYZBYSCIE JUZ WSZYSTKIE POSZLY RODZIC????????? A MNIE TU SAMA ZOSTAWILY !!!!????????:0😭😡😭😭:0:(:0😭😡😭😭:0:(:0😭😡😭😭:0:( BBBUUUUUUBBBUUUUUUU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ....niestety zuziu ja też CZEKAM I CZEKAM!!!!!!!!! :o Wczoraj byłam na ktg , wyszły pojedyńcze skurcze (80%)... jestem zapisana na środę, chybaże \"wcześniej urodzę\" -słowa pani dr. Ma-Rita- ale super!!!!!!!Już napewno jestes szczęśliwą mamusią!!!! Gratuluję!!!!!!❤️ Patii- jaki ten twój skarb uroczy!!!!Śliczna dziewczynka!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila!!! ty masz przynajmniej jakies skurcze :(:(:( JA ICH JESZCZE NIE MAM!!! I ich nie widac bylo nawet wczoraj u mojej pielegniarki..:(:(:(:( ciekawe jak to ze mna bedzie!!! a i co masz jeszcze fajnie:) HIIH WIESZ ZE JAK CO TO JUZ W SRODE U CIEBIE MOZE BYC DZIDZIA !!!! a ja wiem ze mam termion do gin na czwartek hihihihihiihhiih:):):) NA KONTROLE!!! ihhiihihihhihhaahhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze poprawic sobie humorek hiihih ide ugotowac sobie grysik ihihihihhahahah przylacza sie ktoras??? zapraszam!!! ihihihhihiahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - ja mam krupnik ;) Nie martw się, w końcu urodzisz ;) hihihihi :) Byłam dziś na izbie przyjęć \"mojego\" szpitala - bez kłopotu umówiłam się na przyjęcie w środę, 14.02, \"zetną\" mnie dnia następnego :) Wczoraj miałam fazę na sprzątanie i pranie - zawiesiłam praniem cała łazienkę i balkon :) Wyrzuciłam znów mnóstwo rzeczy... A w dodatku wkurzyły mnie drzwi do łazienki - zahaczały się o dywanik... W złości podniosłam je i... zdjęłam z zawiasów ;) A co ciekawsze - sama je później założyłam na te zawiasy :) Ale to w sumie nie są jakieś ciężkie drzwi ;) A skurcze - owszem są, ale jakieś takie niemrawe ;) Chyba skorzystam z tego, co pisze Zuzia i zaleję się malinową herbatką :D Buziaczki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-te skurcze to powiem Ci marne są.....a co do środy to nie jest tak.....nie mam żadej pewności, że dzidzi będzie. W środę mam poprostu kolejne ktg, na którym mogą wyjść rónie marne skurcze...... A czy urodzę do środy to jest rónie prawdopodobne jak to że jeszcze nie urodzę....:D poprostu świetnie....także ja też jestem w takiej sytuacji jak ty :) jonka- a tymi dzrwiami to dałaś popalić..... A powiedz mi ty wolałabyś mieć tą cesarkę czy wczesniej uodzić siłami natury ?? U mnie na obiadek- gołąbki!!!!Pychota!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zerknęłam na nasz tabelkę i właściwie czemu Jonko masz mieć cesarkę....przecież masz termin dopiero na 18.02???? Zuzia- nie narzekaj.....bo ja to za równy tydzien mam termin, ty to dopiero na 24.02..... Także dziewczyny, co ja mam powiedzić??!! Miałm skurcze, krwawinie, szyjka z rozwarciem i skrócona i nadal nic...... to dopiero jest numer..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale sobie dogodzilam hiihh grysik z truskawkami----teraz to sie maz ze mnie smieje ze mam zachcianki jak nigdy dotad ihihihihih ihhih Jonka ty i te drzwi!!!! ihihih he-man!!! kamila....aha,a ja juz myslalam ze masz juz porzadny wykres z tymi skorczami:(:) ....DAWAJ ADRESS!!! WPADAM NA GOLABKI!!! ostatnio byly u mnie na wigilie!! ihihihihihihihihihihihihihihihhhiihi Jonka -krupnikowe tez pychota tylko ja czesciej robie -jedna z ulubionych zup mojej Olivii hiihihhihhhihihihih ale golabki to z chcecia!!!!! jestem \"kapusciana\" ihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. KASIA C >HONOROWA PIERWSZA MAMA KUBUSIA - 05.01-- 2. PATTI- od 31.01 szczesliwa druga mamusia Lenki -- termin na 01.02 3.AMELKA- 6 II dziewczynka Hania 4. SKOWRONEK- 10 II chlopczyk -prawdopodobnie -08.02. 5. MA-RITA- 13 II chlopczyk - prawdopodobnie- 08.02 6. KAMILLA- 16 II chlopczyk Mateuszek 7. JONKA- 18 II chlopczyk 8. SIWEK= 19 II dziewczynka Natalka 9. SZYT- 18-20 II dziewczynka Nina 10. KIRSTEN2- 21 II chlopczyk Oliver 11. ZUZIA- 24 II dziewczynka Lea 12. CHCACA-28 II dziewczynka Malgosia Kamila ..wiesz jak to jest .....ihi:):):) czytasz juz ze siw rodza dzieciaczki dookola ciebie ihihiihhi a ty jeszcze siedzisz 2 w 1 !!! ihihihihihih ..kamila ale u ciebie to niezle ihhihii wszystko to co powinno byc teraz (procz krwawienia..) to juz mialas ,a powinno byc teraz :):):):) ihhiihhihi ale o ile sobie przypominam ...te znajome ktore miala problemy i lykaly tab.na \"podtrzymanie\" to rodzily po terminach bo dzidzi sie odwidzialo ihhiih i kazala na siebie czekac!:):):):):):):):) ,ale jak co to poczekamy razem ihihihihihihhihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem zuziu, wiem o co chodzi...........ja też chcę mieć małego przy sobie!!!!:D takze w pełni cię rozumiem! ja nie maiałm tabl na podtrzymanie ale barałam spore ilości magnezu na skurcze i leżałam duzo w ciągu dnia, aby dzidzi za wcześnie się nie urodziło... Magnez dawno odstawiony , dużo chodzę, sprzatm itp. a tu cisza :D I tak to właśnie jest..... Nic nam nie pozostaje jka cierpliwie czekać na nasze skabiątka.....one chyba dokonale wiedzą kiedy się pojawić na tym świecie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........Nic nam nie pozostaje jka cierpliwie czekać na nasze skabiątka.....one chyba dokonale wiedzą kiedy się pojawić na tym świecie .. Kamila!!!!! 1000 sedno trafilas..:):):) Lea kazala na siebie czekac 3 lata!!!!! ihihihihtzn tak dlugo sie staralismy zanim zaciazylam w koncu !!! i teraz ona sama decyduje kiedy sie nam pokaze!!!!! hiihihihih trafilas!!! Tylko ze chyba kobieca natura jest byc niecierpliwa ihihihihihihhiihih ,ale ze mojej malej nie ciekawi hihihihih jak jest po za brzuszkiem??? ihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA KULKI!!!!!!! JA TEZ SIE JESZCZE TURLAM!!!!!!! JA JUZ OBLECIALAM ZE SCIERECZKA DOMEK TERAZ PO OBADKU CHWILE ODPOCZYWAM A POTEM POLATAM SOBIE NA ODKURZACZU I MOPIE I MOZE KARNE SIE ZE SMIECIAMI, NOSI MNIE DZISIAJ JAK !@!@@!!!!!! BO MEZU PO ZABIEGU SPUCHNIETY NIE MOZE WYJSC Z DOMU, A SAMEJ NIE CHCE MI SIE SZWENDAC PO MIESCIE WIEC WYZYWAM SIE NA KURZACH!!!!BO SAMA SWIADOMOSC BRAKU SPACERKU DZIALA NA MNIE CISNIENIO TWORCZO!!!!!! MOJA FUNFELA NAZWALA TO INSTYNKTEM WICIA GNIAZDA!!!! TYLKO ZE MOJ LUBY ZA MNA NIE NADAZA!!!!!!!@@@@ KAMILLA MOJ GIN TEZ POWIDZIAL ZE SIE NIE ZOBACZYMY A TO TYLKO DLATEGO ZE MA OD PN 2 TYG URLOPU HIHI!!!! I GDYBY MALY NIE WYPCHAL SIE WCZESNIEJ TO MAM POGNEBIC SWOJA POLOZNA O KTG JESZCZE!!!!! A MOJE SKARBENKO MA WSZYSKTICH GDZIES SZALEJE CALY CZAS I WYPINA SIE NA NAS ZE TAM NAS MA I ZROBI CO ZECHCE!!!!HLIP!!HLIP!!! TO NIE SPRAWIEDLIWE JESZCZE PARE DNI I ZACZNE MYC SCIANY Z NUDOW!!!!ALBO NADMIARU ENERGIII,ZAMIAST GLUPIA SIEDZIEC I OSZCZEDZAC JA NA POROD!!!MAKABRRRRRRRRRRAAAAA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jestem z Marcówek chciałam was powiadomić ze nasza i wasza Chcąca Bardzo urodziła o 9:05 swoją Małgosię mała wazy 3kg i ma 52 cm dł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SUPER CHCACA BUZIALE DLA CIEBIE I TWOJEJ GWAZDECZKI I WSIEGO DOBREGO!!!!!!!!!!!!! CZEKAMY NA NOWINKI !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO GRATULACJE DLA CHCACEJ !!!!!!! I MALGOSIII !!!!!!! poprawiamy tabelke!!! 1. KASIA C >HONOROWA PIERWSZA MAMA KUBUSIA - 05.01-- 2. PATTI- od 31.01 szczesliwa druga mamusia Lenki -- termin na 01.02 3.AMELKA- 6.02 dziewczynka Hania 4. SKOWRONEK- 08.02 ? chlopczyk -termin na 10.02 5. MA-RITA- 08.02? chlopczyk - termin na 13.02 6.CHCACA - 09.02 ? dziewczynka Malgosia -termin na 28.02 !! 7. KAMILLA- 16 II chlopczyk Mateuszek 8. JONKA- 18 II chlopczyk---- 15.02 planowany termin 9. SIWEK= 19 II dziewczynka Natalka 10. SZYT- 18-20 II dziewczynka Nina 11. KIRSTEN2- 21 II chlopczyk Oliver 12. ZUZIA- 24 II dziewczynka Lea buuuuubuu ostatnia jestem!!!:(:(:(:(:(:(:( ale moze jak to u Chcacej...ostatni beda \"pierwszymi\" hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×