Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

kristen ślij fotki---->> siwek_21@o2.pl i reszta dziewczyn ślijcie zdjątka swoich skarbów ;) dzięki dziewczyny za podtrzymywanie na duchu 👄❤️ Kasiu brałam w ostatnich miesiącach antybiotyk i w czasie tych 16godz porodu też mnie niezle nafaszerowali lekami ze az majaczyłam bo tyle tego dostawałam---miedzy innymi na to ze był juz długi czas jak odeszły wody i zeby dzidzi sie nic nie stało to mi coś wstrzykiwali. teza mam nadzieje ze to moze być od tego ten podwyzszony poziom IRT u niunki. wszystko okaze sie 18 kwietnia po tych testach.jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Hej! Gratuluje wszystkim mamusiom :-) Jonka--ja tez juz rozpakowana---Alek ma 10 dni :-) Moja tarczyca dalej na tabletkach, za 2 tyg. jadę do kontroli :-) Mam nadzieję ,ze u Ciebie wszystko w normie.Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten,ja tez daje malej Hipp PRE bo taki podawalam jej w szpitalu,i nie chcialm juz zmieniac ,ale mam na oku bebevita dla noworodkow z testem öko- bardzo odbrym ,a co do herbatek to mam w domu taki sklad na zlepszenie i zwiekszenie pokarmu-anyz+kminek+koperek i cos tam jeszcze ....ale juz tym \"zygam\" ihhi bo pije na okraglo:) ale jakos nie widac polepszenia :( przy pierwszym mialam lepiej :):( pila z jednego cycusia:),i mialam tyllle pokarmu ze hej! a taeraz? ,moze to i to ze nie mam tyle czasu by siedziec godzinami na karmieniu,bo chce troshe tez czasu poswiecic Olivi by nie czula sie odsunieta,i ja mam tez wiecej obowiazkow jak wtedy z nia bylo.ale jak popatrze na Lea jak smacznie sobie spi jak dostanie butelke,jaka zadowolona,bo chyba tak jest skoro spi spokojnie-tfuu,tfuuu nie zapeszac!!!:):)-a po piersi jest tak moze z pol godzinki i placz,nerwowa jest tez przez to i czasami ciezko jest ja uspokoic:( az szkoda dzieciaczka:(, staram sie tez robic tak ze dostaje piers i jak juz tam nic nie ma bo sie zlosci to dostaje butelke..... kirsten podeslij fotki evelinb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koobi,mam pytanko.ale na poczatek GRATULACJE! ja niby Lutowka ale moja mala tez z marca ihih:):) a co do pytanka...to co mowia lekarze na temat tarczycy i karmienia naturalnego? czy robili babykowi jakies adania na tarczyce?,mojej malej beda robili na \" spotkaniu 3- i na 4 \" nie wiem jak sie to okresla w polsce bo u mnie jest to U3- i U4,i beda pobierac malje krew na anty cialka od tarczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti ,dziekuje za gratulacje:):):) w koncu i ja sie doczekalam:)!!! Siwek trzymam kciuki!!! wszystko bedzie OK!!!!Kasia dobrze wyszukala!:):) a co do tej kasiazki \"jezyk Niemowlat\" mam stronke gdzie ona jest.. http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf mozna sobie poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dopajanie to ja małej narazie nic innego oprocz cycusia nie podaje, bo wydaje mi sie ze nie ma takiej potrzeby.kolki narazie tak nie męczą i mała sie najada samym mleczkiem bo pokarmu mam wystarczająco ;) Natusia super przybywa na wadze-juz jest 4420g :) a ja niestety mam jeszcze 10kg do zrzucenia :( jakoś wolno to spada :( koobi gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam Mamuśki! Kasieńko i Siwek - przesle foty mojej Niuńki za jakiś czas bo musze to zrobic z innego komputera , tu mam w domu jakas blokadę nie wiem bo jak pamietacie jestem ciemna komputerowa masa..... Patti - ja też czytam \"Jezyk niemowlą\" fajna książka i super niektóre określenia np. siedmiomilowe spojrzenie które obserwuje u Hani, gdy udaje że wcale nie chce spać:) Ja schudłam juz 16 kilo i jestem bardzo happy z tego powodu, przytyłam razem 23 także jeszcze trochę ale jest dobrze!!! Czy któreś dzieciatko ma sapkę????????????????Moja Niunka strasznie charczy zwłaszcza w nocy i nad ranek ogólnie jak zasypia albo sie budzi, brzmi to czasem przerażająco. Psikam jej do noska woda morska ale rezultatów nie widać niestety > Macie podobny problem? No bo w sumie to taki kiepski okres w mieszkaniach suche powietrze itd. Oki czas na kapiel, lubi sie chlapać w wodzie ale wycieranie i ubieranie - bez komentarza:) Ja nie potrafiłabym chyba głośniej wrzeszczeć! ZUZIu - nie gratulowałam Ci jeszcze Twojej NIuńki więc -gratulacje❤️🌼❤️🌼❤️spóźnione ale z całego serducha! I dla koobi też!!! Paaaaaaaaaaasuper że ciągle tu jestesmy👄dla wszystkich spokojnej nocy z naszymi skarbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA WYSLALAM ZDJECIA DO SIWEK ZUZIA CHCACA MA-RITA SZYT KASIA C JAK DOSTALYSCIE FOTKI TO NAPISZCIE AMELKA PODAJ EMAIL JEZELI CHCESZ ZOBACZYC ZDJECIA OLIVERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka moja niunka tez ma sapke-ja wkraplam sól fizjologiczną, nawet troche pomaga ;) ale to podobno samo z czasem przechodzi. Natalka tez polubiła kąpiele ale ubieranie sie po kąpieli to podobnie jak u was wieeeelki krzyk :D musze dać cycusia troche na uspokojenie i potem jest ok. no i często zasika mi ręcznik jak ją po kąpieli wycieram :D mała łobuziara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen pozniej sprawdze poczte bo zaraz mam mieć gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Hej! Dzięki :-) Zuzia -- mam nadczynnosc, trzymam ją w ryzach Thyrosanem w małej dawce---moja endo twierdzi,ze w takiej nie szkodzi dziecku i mozna karmic piersią. Pobrano małemu standardowo próbke na badanie niedoczynnosci-- wyniki za tydzien mniej więcej (tzn. jesli będzie cos nie tak, powiadomią mnie). Jadę za 2 tyg. do endo, zobaczymy, co powie tym razem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :D Kristen, dzieki za fotki Oliwiera, sliczny chlopczyk i jaki \"wlochaty\" ;) :D Amelka, moj Ian tez czasem tak charczaco sapie, wiec sie nie martw. Dziewczyny, czy wy tez ukladacie swoje maluchy na brzuszkach w celu cwiczenia szyjki?? Musze posegregowac fotki Iana w kompie i wrzucic pare aktualnych i oczywiscie wam przeslac :D Pozdrowki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Zuziu-gratulacje 🌼 ❤️!!!! Patti- zaintrygowałaś mnie ;) .... a jakie konkretnie zasady Tracy Hogg wprowadziłaś w życie ? ja też staram się by mateo zasypiał sam w łożeczku...Broń Boże żadnego lulania na rękach... Nosze go tylko po jedzeniu na \"beknięcie\".... U nas ok. Byliśmy kilka dni temu na usg bioderek-wszystko ok. W sumie za niedługo czeka nas szczepienie....(po 6 tyg życia). Jakimi szczepionkami wy szczepiłyście wasze maluchy?? 5 w1, 6 w1 ?? pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Kuba jest lulany,bujany,noszony ,ziuziany,hustany i ...wypieszczony do granic przyzwoitosci;-) Inaczej nie umiem:D:D:D To jest mysle naturalne ze dziecko potrzebuje byc bujane,skoro w brzuchu bylo kołysane przez 9 miesiecy.......:D Wiec nie martwcie sie \"rozpuszczeniem\" dzieciątka,bo to zadne rozpuszczanie gdy sie je tuli i kołysze:) Kamilko ja zaszczepiłam Kube Pentaximem, czyli 5 w 1. Nie zdecydowałam sie na razie tylko na pneumokoki,ale chyba zdecyduje,choc lekarka mowi,ze to raczej kwestia reklamy ostatnio.Fakt, z Monika o pneumokokach nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kasiu :) Mam mętlik co do tej szczepionki....... nie wiem co zrobić.... Musze się bardziej zorientować w temacie! Co do bujania to chyba nie się nie dokładnie napisałam ;)... chodzi mi o to, że stram się nie bujać małego do SNU... natomist w ciągu dnia Mati jest ropieszczany i zacałowywany przez rodziców do granic możliwości....nie wyobrażam sobie by było inaczej :D czasem wydaje mi się, że go tymi pieszczotami zamęczam....:p ale co tam ....w końcu to moje dziecko ;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moja Natala też jest bujana, kołysana i lulana :D:D:D uwielbiam czuć ją blisko siebie-w koncu rozdzielono nas a ja juz po tych 9 miechach przyzwyczaiłam sie mieć ją przy sobie :D ale tez czasem zasypia sama w łozeczku i czasem jej nakrecam karuzele to potrafi nawet pol godz tak lezeć i sie jej przyglądać ;) ja tez uwazam ze dziecko potrzebuje tego kołysania i bliskości matki czuje sie wtedy bezpieczniej i dlatego szybciej zasypia. ale to tylko moje zdanie ;) Kasiu ja tez zastanawiam sie nad tą szczepionką na pneumokoki ale mi sie wydaje ze to dosc przereklamowane, za duzo tych wszystkich szczepionek to tez nie dobrze-kiedyś jak sama mówiłas tego nie było i tez sie żyło. my nie byliśmy na usg bioderek bo za pozno zadzwoniłam i okazało sie ze robią je tylko do 9.30 :O ustalili nam nowy termin na 26 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Buziaki dla wszystkich!!! 👄 Szybko co u nas: Janek jest cały czas amobitnie karmiony tylko przeze mnie, owszem, mam wrażenie, że jest ciagle głodny, ale bardzo ładnie przybiera, więc na razie nie dostał jeszcze nic poza moim mleczkiem. Oczywiście budzi to konflikty na linii mamusia - tatus, bo tatuś by go najchetniej widział najedzonego butlą i spiacego całą noc ;) A ze spaniem to są kłopoty - mam wrażenie, że mały nie śpi całymi dniami, tylko na spacerach w wózku zasypia... wyskoczyły mu krostki na buzi... Jestem przekonana, że to jednak na mleko - kilka dni temu pozwoliłam sobie na odrobine mleka do kawy i ups! Trudno - poki karmie muszę sie obejść bez nabiału :( Ja zrzuciłam od porodu jakieś 15 kilo - i tak jak Siwek jestem zawiedziona, że to tak powoli idzie ;) żeby wyglądać jak przed ciążą muszę zrzucic jeszcze 10, a żeby być zadowoloną ze swojego wyglądu - jeszcze do tego z 5 ;) Koobi - gratuluję Alka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - a propos noszenia: Ja muszę małego cały czas trzymać w pionie, bo ma kłopot z połykaniem powietrza w czasie karmienia i bardzo dużo potem ulewa :O A mnie serce krwawi, jak widzę, że moje z trudem wyprodukowane mleko wsiąka w śliniak i okolice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez lecze sie na tarczyce,w ciazy zwiekszono mi nawet dawke leku nadalmam wieksza w kwietniu ide do kontroli, małejk robili badania wyniki sa ok i mge karmic cycami amelka u nas z kapiela jest to samo identyko siwek moja tez przewaznie wtedy sika recznik hihiih ja schudłam wiecej niz przytyłam w ciazy w ogole waze 55 kg, a przezd ciaza ze 2 lata wazylam caly czas 59 czyli amleko takie chraczenie to sapka? kurde to moja tez to ma, nic nie robie z tym , co mam ztym robic? wszytkim rozpakowanym mamusiomogromniaste gratki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 rzdako tu jestem bo... czas... ale staram sie czytam na bieżąco,z odpisywaniem marniej mi idzie kirsten zdjatak nie doszły buuu :( marita ja tak moja kłade na brzuszku,ładnie głowke podnosi, nawet juz sie obrocila wczoraj z brzusia na plecki sama 2 x moja tez spi smama w łzoeczku, lulania miało nie byc,ale jak jest bardzo obolała oprzy kolce to lulalmy i nsoimy! ja niestety sczepie tylko tym co daja z funduszu, reszta...kasa wiem ze na dziecku sie nie oszczedza, nie zrozumcie mnie zle i nie potepiajacie , ale ans poprostu na to ni stac kamila ja tez tak w dzien robie i tez mam wrazenie ze małgosie zameczam piesczzotami hihiihi tymi cmokaskami usg biderek dopiero mamy 13 kwietnia teraz ma lezec z nozkami na \"zabke\" na kocyku ja tez tylko cyckiem karmie karmaice mamuski pijecie kawe????? tak mi sie jzu jej chce , ale sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca- mi pediatra mówił, że kawusię mogę sobie szczelić bez obawy ;)...ale ja herbaciara jestem więc czasem w ciągu dnia piję kubek lub dwa herbatki :) A jak u was dziewczyny z jedzeniem, tzn. z dietą, co jadacie na obiad, śniadanie itp. ?? Używacie przypraw do jedzenia? napiszcie jak to jest u was, bo bardzo mnie ten temat intryguje.... dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca-ja kawe pije codziennie :D Kamilla-jem wszystko, normalnie doprawione, pije mleko(ile tylko chce), jem nabial, owoce itd. Jedynie co ograniczylam to super pikantne zarcie indyjskie i surynamskie (ale to bylo naprawde mega ostre, nawet moj malzonek mial trudnosci z jedzeniem tego i kazdy kes zapijal lyczkiem wody :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no wiec jesli chodzi o diete to nie stosuje zadnej,aczkolwiek kawy nie pije,bo nigdy jej nie piłam,poniewaz tfu tfu nie lubie po prostu.Oczywiscie tez nie przyprawiam niczego zbyt ostro i nie zre cytrusów,=.Pochłaniam duzo deserkow dla dzieci,bo sa pewne pochodzeniowo i przy okazji testuje co moj synek bedzie za kilka miesiecy szamał:D Pije duuzo mleka-uwielbiam kakao:) No nie objadam sie tez słodyczami,ale to z rozsądku jedynie :P No niby schudłam juz 22 kilo,ale beczkowata jestem nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wracajac do szczepionek,to zdecydowalismy o tym skojarzonym Pentaximie ze wzgledu na to,ze zawiera on mniej toksycznie spreparowane szczepy wirosow od tych powszechnych.Nie wiem czy dobrze to ujełqam:DJonko popraw w razie co.Czytałam o tym niedawno w Twoim dziecku.Kuba tylko troche pomarudzil po poludniu i zapomniał o wiyzcie w pryzchodni. Syzciu ybieram materiaz na mailaŁ= Calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny ja wcale nie jestem przeciwniczką noszenia dziecka na rękach, czy kołysania, a tym bardziej pieszczenia i cmokania, mi chodzi tylko i wyłącznie o samodzielne zasypianie, bez usypiania przy piersi i bez noszenia przed snem. Po prostu, zbyt dobrze pamiętam jakie nawyki wykształciły się u mojej starszej córci, teraz dziecko jest małe, ale jak podrośnie i będzie miało swoją słuszną wagę, to będzie naprawdę męczące lulać i nosić je przed snem, jescze raz podreślam przed snem. Kamillo, mogę Ci przesłać \"Język niemowląt\" mailem mam go w wersji elektronicznej to dowiesz się jakie są to zasady:). Jeśli chodzi o dietę to też staram się jeść wszystko, poza cytrusami, czekoladą i orzechami. My mamy pierwsze szczepienie w środę, będzie to napewno szczepionka skojarzona, ale jeszcze nie wiem w jakiej wresji czy 5 w jednym czy 6. a dziś mamy USG bioderek. Amelko moja Lena też ma taką sapkę, pediatra mówiła żeby się nie przejmować, a jeśli chodzi o czyszczenie nosa, poleciła nam ringosol, spray do codziennej pielęgnacji dróg oddechowych. Kirsten, czy mogę prosić o zdjęcia twojego maleństwa, moj mail jest w nicku, z góry dziękuję. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o jedzenie to staram się unikać pikantnych potraw-co mi z trudem przychodzi bo uwielbiam słono i pikantnie. :P no nie jem cytrusów-z owoców to tylko banany i winogrona i jablka. no i teraz chyba musze unikać nabiału bo małej wysypało na całej buzi, główce, szyjce i karku takie białe ropne krosteczki-i trzymało jej sie to ponad dwa tygodnie :O ale na szczescie juz prawie zeszły ;) no kawke to pije czasem taką 3 w 1, ale moim grzeszkiem jest piwo karmelkowe które skutecznie potrafi gasić pragnienie i jest przepyszne-często sobie na nie pozwalam choc wiem ze nie powinnam :( ale mam juz dość wody mineralnej i rozcieńczanych soczków :O poza tym jem smazone potrawy czasem kotlecik, czasem pozwole sobie nawet na frytki :P:P:P ale małej narazie (odpukac) kolki nie męczą wiec jest ok. no i ze słodyczy to czekodade jem sporadycznie w malutkich ilościach, czasem jakiś wafelek, paluszki, biszkopty, ciasto domowej roboty, kisielek itp. najbardziej dręczy mnie to ze musze jesc \"suche kanapki\" :O ani ketchupu, ani musztardy, majonezu, rzodkiewki, pomidora :O buuu :( została tylko sałata...a no przepraszam i zielony ogórek-to chyba nie szkodzi??? bo kłade sobie często na kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i chciałam jeszcze powiedzieć że miło mi bardzo zeście się tak dziś rozpisały :) przynajmniej jest co poczytać gdy mała sobie ucina drzemke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek-a dlaczego nie jesz pomidora,ketchupu, majonezu i musztardy?Ja musze powiedziec,ze to wszystko jem, nawet sos czosnkowy na bazie majonezu i jest ok.Acha, ogorka zielonego tez jem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siwus,czemu jesz \"na sucho\"? ja tez wcinam pomidory,keczup,majonez i milion innych potraw:) hmm,hm,wiecie co przemysliwuje czy ja lulam i bujam \"przed spaniem\" czy nie i wyszło mi na to ze kuba ze cztery, piec razy dziennie jest \"przed spaniem\" i czesto wtedy zasypia ,wiec chyba jednak tak,choc przed spaniem \"glownym\",czyli nocnym nie ma potrzeby go jakos celowo ululiwac,bo po karmieniu pokapielowym lezy sobie i oglada misie na karulzelce,ale ale muzyczke preferuje ostrzejsza niz te od misiaczkow:D i czesto misiaczki sie kreca,a przygrywa i przyspiewuje mu na przykład .....mezo:D:D:D caluje was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×