Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hej dziewczyny!! u nas ok po staremu:):) oby tak dalej. Kasia C ,niestety nie mam takiej mozliwosci jesli chodzi o badanie moczu,chyba ze jest naprawde przyczyna jakas powazna i dlatego trzeba badac mocz,a tak to lekarze nie widza jakis wiekszych zapotrzebowan jesli dziecko jest \"zdrowe\" na oko chyba!! Moja Olivka ma teraz zapalenie ucha srodkowego-po raz pierwszy w zyciu!!!:(:(:( i do tego jeszcze sie przed parmoa dniami przypeletalo zapalenie spojuwki:(:(:(:( katastrofa!!! oczy tzn bialka sa czerwone jak wampir i co najlepsze ,masc ktora dostala to raczej nie pomaga ,bo to juz 4 dzien z ta mascia -3x dziennie i nie ma poprawy!!! jutro ide do okulisty niech on zobaczy dobrze!! bo sie juz martwie:(:(:( --Jonka a co ty mogla bys powiedziec na temat tego zapalenia?? czy sa jakies metody \"domowe\" na zlagodzenie??? .. z tego co teraz slysze to wiekszosc dzieci \"tych starszych\" zaczyna chorowac jak sie maluch w domu pokaze:(:):(:) i sa razem z mama caly dzien! :):):) mi nie przeszkadza jak Oli jest w domu ,ale mi jej tak szkoda z tymi oczami i wogole! bo jeszcze kaszel i kataar duzy sie pokazal,a jeszcze co drugie boje sie o mala by ona sie czyms od Oli nie zarazila:(:(:(:( co do butelki,to jak na dzien dzisiejszy jest to supper sprawa,butelki -sztuk 5- mam juz przygotowane na nocke:):) w rzedzie stoja i czekaja na \"AKCJE\" ihih wode goraca w termosie ,zimna w szklance..i trwa to naprawde sekunde,i gotowe:) a mezu$ w razie czego jak za puzno uslysze mala ze juz \"kweka\" to na raczki wezmie utuli i juz mamusia z mleczkiem jest!! i co jest tez dobre wiem ile mala wypija! co jest dla mnie uspokajaace ,bo przy Olivi nie wiedzialam,ale dobrze na wadze przybierala to znaczylo ze jest wszystko ok,ale co z tego jak ja prawie caly dzien z cycem na wierzchu !:(:( boona ciagle glodna albo chciala sobie possac,a smoczka wogole nie uznawala.....i szczerze ,wtedy moglam sobie pozwolic na spanie do 10-12 w poludnie ,a teraz mam obowiazki juz od samego rana i wylegiwac sie moge jak wszystko ogarne i mala spi:):( i c jeszcze,mezus moze tez karmic mala a przy Olivi nie mial mozliwosci bo ona nawet herbatki nie chciala z butelki pijac.... a teraz Lea jest zadowolona bo dobrze zjada ja jestem spokojna bo wiem ze dziecko pojadlo i ile i fajnie jest popatrzec jak tatus karmi..:):):) ,a odciaganie u mnie nie za bardzo wychodzilo ...moze jestem wygodna? nie wiem....ale wiem ze sie ciesze macirzynstwem teraz bardziej jak przy Olivii,bo wtedy nic nie moglam zrobic bo tylko cyc,a i do toalety szlam jak naprawde musialam juz! ihhi:):):) i to tez na szybkiego bo mala sie zaczynala juz o cyca upominac:(:) o zgrozo...no a juz nie wspomne by miec ochote by o siebie zadbac....:(:(:(:( a teraz ...wiem ze zyje,ze mam dzieci,meza!i jestem zadowolona bo w miare mozliwosci jestem w stanie polapac \"DZIEN\" a calosc!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! U nas juz naszczescie duzo lepiej,a od soboty ciesze sie glosnym smieszkiem mojego Mata:D.Extra uczucie. Zuziu lacze sie z toba,tez karmie butla.Moj maly byl leniuszek,dla mnie tez byla to meczarnia i do tago zapalenie piersi-masakra. poddalam sie ale teraz jestem szczesliwsza,bo to przeciez nie chodzi o to by moje lzy kapaly na karmione dziecko,a tak bylo. A na nadmier roboty nie narzekam,podgrzewacz stoi,butelki zwoda w rzedzie przygotowane do boju,minut dwie i wszystko gotowe;-)A do sterelizacji mam sprzet z aventa do mikrofali,5 min. i wszystko wyparzone,jestem z niego bardzo zadowolona. Pati i Szyciu macie przesliczne malenstwa. Zuziu moze ty wiesz kiedy i wjaki sposob odstawiac dzidzie od nocnego karmienia,bo juz podobno moge i zbieram informacje:-) Bo Mati bardzo ladnie przesypia mi nocki,jak zje ok20 to wstaje mi dopiero ok3 no i spi do 7-8. Kasiu C twoj Kubus to tez ladny model,a twoja córa to pewnie juz sie od adoratorow opedzic nie moze. Dzieci Ci sie udaly🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupalniam tabelke:-) 1.Amelka-Hania 7,5tyg. 4700g--cm?????? 2.Siwek-Natalka 6,5tyg. 4500g.--cm????? 3.Zuzia-Lea 3,3tyg.4050g--53cm 4.Kasia C - 3m-ce 6500g.--cm????? 5.Ma-Rita-Ian 7,1tyg. 4300--56cm 6.Kamilla7-Mateuszek 6,5tyg.5400--cm???? 7.Chcaca Bardzo-Malgosia 4,500g--cm??? 8.Elusia-Zuzia 5tyg. 4700g.--cm?????????? 9.Szyt-Ninka 36dni 4470g--57cm 10.Skowronek7,5tyg 5800--58cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronku i Zuziu-popieram was w 100% :D Tez jestem zdania, ze jak cos nie wychodzi , to nic na sile :D Nie chodzi o to by za wszelka cene karmic piersia. Sfrustrowana i niespokojna mama to nic fajnego dla malucha. A co do butelek...sama uwazam, ze karmienie butla to zaden problem. Tak jak piszecie...butle wygotowane w pogotowiu, woda goraca w termosie,zimna w szklance...minuta i gotowe. Wiem jak to dziala, bo jako niania mialam okazje sie przekonac :D :D Ja jak dotad karmie piersia i jest naprawde OK,mam zamiar pociagnac do wrzesnia, bo wtedy Ian idzie na dwa dni do zlobka, wiec przejde na butle bo to wygodniejsze :D Skowronek, sterylizator aventu to rzeczywiscie super sprawa :D Ian tez juz cieszy pyszczek :D A najbardziej jest zadowolony jak w trakcie zmiany pieluchy uda mu sie obsikac wszystko dookola :D Prania gora :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA zaabilas mnie tymi piecioma butlami ja sie z jedna bujam caly czas kobitko. to ja moze jakas niezorganizowana jestem mleka mam tyle ze jak czasem nacisne to pryska jak z sikawki.i gdy przychodzi czas karmienia czuje jak barek mi sie zapelnia wiec ilosciowo moze nie jest zle ale moze z jakoscia jezeli glodomorka nie syci wiec zalepiamy sie dodatkowo butla bo nie moge patrzec na te lezki i smutne oczka ze ja taaaki glodny jestem. pomecze sie tak jeszcze moze z pare tyg a potem bede chciala go przestawic na butle bo na koniec czerwca chcemy jechac na wakacje do polski no i bedziemy wprowadzac pokarmy stale wiec chcialabym to wszystko jakos wyregulowac bo na razie mam poczucie chaosu jak wczesniej Oli jadl co ok 3 godz to teraz ldwo wytrzyma 2 jezeli nie spi a przeciez jem wszystko i sie nie glodze ostatnio nawte zgrzeszylam i zjadlam frytki z oleju i nic nie bylo tfu tfu jakie fajne te wasze skarbiki PATI SIWEK I KASIA jak to sie dziecko zmienia moj tata nie mogl sie napatrzec jak to male skarbu szybko rosnie acha i dzis mielosmy spiewany dzien efekt dzadkow a mamuska ogranicza bujanie i tak do 15 bylo jezdzenie wozkiem teraz spie az szkoda go budzic a chcielismy isc z mezem na spacerek ale spoznil sie o 20min trudno moze po nastepnym papu buziale!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjekaaa! jak to milo przeczytac ze ktos mnie \"popiera\":):):) albo nie nazywa mnie wyrodna matka bo piersia karmic nie chcialam--,i nie walczylam o to..... Skowronek,co do odstawiania karmienia nocnego,to szczerze nie mam tego praktycznie opanowanego bo moja oli jak ja odstawilam od cycka to i nie chciala byc karmiona w nocy,,a tak to ona \"SPALA Z CYCYEM\":):):) ihhihi w tej ksiazce\"jezyk niemowlat\" pisze tam o tym ze jak dzieciak budzi sie by pociamkac..to wtedy trzeba mu smoczka wkladac w tym czasie i sie powinien po paru dniach zaspokoic...:):):) i przesypiac juz cala nocke!..zobaczymy czy mi sie uda to kiedys w praktyke przerobic:):):) aa mam pytanko ile razy dziennie robi kupcie .pfuj twoj maly?? bo ja nie mam pojecia jak jest przy butelce?? i czy jest ona taka \"w calosci:)? czy taka \"lejaca\" bo moja mala jak jej nie pomoge termometrem czasami to sama jej nie wydusi :):):) ........i jakie mleko kupujesz?? Ma-Rita:):) niezly ten wasz Ian:):) iihiih maly \"mennakapiss\" czy jakos tak sie to pisze...:):)ten chlopczyk w belgi,co jest atrakcja hihihihih co\"siku robi\" ihhi:):)mi sie udalo raz byc blisko przy przebieraniu chlopczyka:):) i tez zaliczylam hihiihih Kirsten..kupilam zestaw dla niemowlat z aventu hiihih i dostalam jeszcze 2 w prezencie,ale jak to bywa jedna juz zakasowala Olivia hiihih:):) tylko sie zdziwila bo przez smoczek z numerkiem 1 dla niemowlat,nic nie chce jej leciec jak pije hihhi i musialam kupic wiekszy smocze do jej butelki! ihhiih.. a co do sterylizatora to zamierzam sobie kupic tylko nie wiedzialam ktory czy aventu,czy nuk`a czy innej firmy,bo jest tego troche na rynku i kazdy sie przekrzykuje ze z jego firmy jest najlepszy hihi ale chyba sie zdecyduje na avent,jak tak o nim piszecie:):):):) a po za tym butelki avent sa duzego ksztalut i nie wszedzie pasuja ihihih ale sa godne polecenia!!!! ..musze juz konczyc bo moj glodomorek sie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI karmiace flaszka czym dopajacie wasze babiki????? ZUZIA u mnie z kupkami sa przeboje lata czasem mam wrazenie ze to mleko pre zalepia malego i nie umie sie wykupsztac steka jak hmhmhm a jak mu nie idzie to placze i wtedy idzie w ruch na razie cherbata koperkowa dla niemowlat i masaz brzusia taki niefachowy z gory na dol ale na razie pare razy pomoglo raz musielismy sie ratowac termometrem bo juz mu temperaturka szla lekko w gore ale po akcji spadla uwazaj tylko na termometr bys nie przyzwyczaila pupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz myslalam ze tylko ja karmie tu flachą;-) Zuziu ,moj maly robi srednio jedna kupke na dzien ,a czasami i dwie i raczej sa w calosci. Ale slyszalam ze nawet jedna na trzy dni jest ok pod warunkiem ze to nie jest zaparcie. No i Kristen ma racje musisz faktycznie uwazac z termometrem. jasli Lea ma problemy z kupka to sprobuj dac o jedna miarke mniej odzywki do wody,zeby mleko nie bylo takie geste,albo czesto dopajaj ja wodą,jaeli to nie pomoze to moze zmiana mleka? Ja mialam to samo moje malenstwo strasznie sie meczylo ,robil czesto kupki ale same bobki i z placzem,ale w efekcie koncowym zmienilam mleko.Obecnie podaja mu Hippa i jest ok:-)kupeczka jak marzenie;-) A co do sterylizatora , to jak masz butelki z aventa to z tej samej firmy bedzie najlepszy(tak mysle) Kristen jesli operujesz jedna butelka to sie nie dziwie ze macie z tym duzo zamieszania,dokup sobie jeszcze ze3-4 i zobaczysz jaka to latwizna;-) Ja mam zawsze cztery na mleko w gotowosci jak zostana oproznione wkladam do mikrofali 5 min i gotowe! Ja Mateo dopajam tylko woda,slyszalam rozne opcje ale wybralam wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Skowronek to jest nas dwie:):):) hiihhiih z butelkami:) co do tych kupek(smieszny temat ale wazny:) ) to bylam w panicne bo sie mala bardzo prezyla i jej pomoglam i teraz zauwazylam ze mala sie wierci i kreci i nogami rzuca i nic nie wychodzi a jak sobie purknie to az sie przestraszy i placze nawet:( i trzeba uspokajac....szkoda dzidzi:( ,a co do herbatki koperkowej to nawet nie wiedzialam ze mozna mieszac ja z mlekiem ,bo ona dostaje herbatke 2 razy dziennie albo 3 to zalezy,ale jako tako nadal jest taki jakby pod \"zatwardzeniowy\" podlatywal:( a mleka i tak wsypuje ciut mniej by nie zapychac juz malej brzusia...:( ale nie o jedna miarke,musze sprobowac tych rad_DZIEKI ZA NIE!!!-i jak to nie pomoze to zmiana mleka,a ja jeszcze stosuje Sab simpleks,te krople na kolki albo espumisan ale espu nic nie pomagal a sab czasami ale szczerze nie widze jakos duzej roznicy z sab kroplami czy bez:(:(::) ja podaje mleko Bebivita,ma on test bardzo dobry ,ale co z´tego jak by on nie byll dobry dla Leii.zobaczymy.. kirsten..co do dopijania to podaje malej herbatke z apteki \"Sidroga-fencheltee\" taka z misiem na opakowaniu,drozsza jest ale wiem ze jest dobra,stosowalam ja przy Olivii,ta seria jest specjalnie dla niemowlakow.,albo polecaja tez wode+cukier mleczny-milchzucker-ale nie z (traubenzucker) glukoza bo ona jest na power u dzieciaczkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha widzisz ZUZIA mi polozna ten cukier milch polecala wlasnie na kupsztale u malego do cherbatki mala lyzeczke zeby mu lepiej poszo. ale wczoraj pomogla nam cherbatka z hippa z polski ulatwajaca trawienie rozpuszczalna od 1m-ca i maly wyproznial sie za wsie czasy ale dzis zas steka od rana az przyjmuje doslownie kolory purpury polozna pocieszyla mnie ze tak bedzie do ok 3m-ca masakra. a tak to daje mu cherbatke tez fenchel tee ale z nestle od dla niemowlat od 1 tyg skowronek chyba skorzystam z rad i zaopatzre sie z jeszcze pare flaszek moj ma straszne krostki z potowek na buzialu czy myslicie ze moge je mu przemyc rumiankiem???? babcia mi go przegrzala bo wg niej mial ciagle za zimnie rece w efekcie czego moja wygrzana pucia trzesie teraz broda przy przewijaniu i nie mowie juz o protestowaniu przeciw zasypianiu samemu w dzien bo w nocy tfu tfu jestem tak zaspany ze nie kontaktuje. ale i tak docencie dziewczyny rodzicow w domu to duza pomoc chociac niektore rzeczy bez rozdrabniania sie @!. narka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski!!:):):):) u nas ,tzn u mnie juz kolejna nocka zarwana bo mala sie prezy i purka a jak purka to placze i tak w kolko bo z kupcia ma problemik:(:(:( stwierdzilam ze na dluzsza mete to bez sensu mleko tylko z herbatka podawac lub tylko na kroplach jechac albo z termometrem w akcji byc:(:( przeciez dzidzius musi sie przyzwyczaic do wszystkiego-wiem -ale po co go tak meczyc:( zminiam mleko na Hippa Skowronek ty masz tez tego Hippa z tymi probiotykami,tzn na system immunologiczny ? to jest ta nowa rozowa seria...a wlasnie,po jakim czasie byla juz \"widoczna\" poprawa u Matiego? Po tym nowym mleku? kirsten...nawet mi nie mow ze to moze do 3 m-cy potrwac:(:(:(:( o jezuuuuu.... herbatka ta rozpuszczalna nic nie pomaga Leii,tez ja mam w domu jedynie co to ta z apteki jakos cos dziala ale nie na tyle by bylo dobrze:( zakupilam w aptece dzis lefax dla niemowlakow zobaczymy moze po tym teraz malej ulzy i ten \"korek\" przejdzie i po nowym mleku nie bedzie problemu juz z kupciami i kolkami...... ale najsmieszniejsze jest to ze w ciagu dnia na tamtym mleku bylo wszystko ok,ok kupci nie robila tak czesto ,ale spala dobrze a jak kwekala to tylko troszke:8 a jak nocka przyszla -tak od 3 dni- to po karmieniu na noc ,przysnala na chwilke i alarm! placz,rzucanie nogami,prezenie sie! i placzczcz!!!i tak moglo byc z przerwami ok 2 godziny,a jeszcze ostatniej nocy przy nastepnym karmieniu tez placz i rzucanie nogami.bujanie i nucenie i melodia i masarze i nawet termomert nic nie pomogl:):):)normalnie koszmar!!! osobiscie jak mam nie zaliczona nocke to lepiej by nie bylo w poblizu osob z dobrymi radami!:):):):):) a tak to moge miec kaos w domu:):):) i moge go ogarnac za np.godzinke a nie od razu ,bo jak moja mama ostatnio u nas byla to mi \"pomagala \" w kuchni hiih i po jej wyjezdzie musialam do niej dzwonic i sie pytac \"gdzie..to ,a gdzie tamto...polozyla ihihih\" ihihiih bo nic nie moglam znalezc,:):):):) smialysmy sie jak nie wiem z tego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu- wiem cos o tym co teraz przezywasz z twoja kruszyna,ja plakalam razem z Matim,ale na szczescie mamy z glowy. Ja nie wiem czy ten Hipp co ja mam to jest ten o ktorym ty piszesz,ale jest rozowy,bo tu jest tylko taki i nie pisze z czym,ale podejrzewam ze to ten sam.U nas korek poszedl po 3 dniach, ale tak ze nie nadazalam podkladac pieluch,tyle tego mu sie tam nazbieralo;-) Zuziu ale nawet jak zmienisz mleko podawaj Lei czesto wode,bo zaparcie to nic innego jak za malo wody w organizmie,a jej nadmiar jej nie zaszkodzi najwyzej wysiusia,a moze duzo pomoc:-) Powodzenia! Mam nadzieje ze sie to wam na cos przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronek! DZIEKI!!! szczerze to bede sie cieszyc :) jesli \"korek\" sie poruszy i za pampersamie nie bede mogla nadazyc:):):) patrzac na Hipp to ma 3 lubeczki na wieksza ilosc wody niz to co mialam do tej pory to juz roznica! tamto mleko i tak rozcienczalam w troszke wiekszej ilosci wody,by nie rozwalalo malej brzusia a i tak to nic chyba nie dalo.Teraz jak mala dostala Hippa butelke ok.14 to pokwekala chwile do odbicia i spi do tej pory! a jest po 16 co normalnie o tej godzinie tak marudzic zaczynala ihih to chyba dobry jak na razie znak ze jej smakuje i nie ma gorszych zaparc..ALE NIE CHWALE DNIA PRZED ZACHODEM SLONCA!! ihihihihihhi poczekamy te pare dni!osobisice nie plakalam razem z nia bo wiem z poprzedniego razu ze jak ja jestem poddenerwowana i zdolowana to dzieciak to wszystko odbiera i nie pomaga mu to ta moja bezradnosc.Owszem jestem bezradna ale staram sie byc spokojna i \"zrelaksowana\" bo glos spokojny i opanowany u mamy moze czasami duzo zdzialac.a jak mi juz rece opadaly to maz bral Lea na rece a ja na chwile wychodzilam by sie wyluzowac....POMAGA!!!! 🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️ Wiecie co BARDZO SIE CIESZE ZE JESTEM NA TYM FORUM NA LUTOWKACH!!!!!! I ZE JAK COS JEST TO MOGE NAPISAC I DOSTANE SZCZERE PODPOWIEDZI!!! I NIKT MNIE NIE POTEPI!!!!!!! Dziela nas kilometry kolosalne czasami,a wiem ze jak cos napisze ,prosbe o porade to mi zawsze ktoras z was odpisze!!! DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):) 🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️[serce🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAMUŚKI🌼 ZUZIU - udzielił mi sie Twój promienny nastrój , tym bardziej że wróciłam od neurologa!Stwierdził ze z NIunka ok, te drżenia moga sie utrzymywac jeszcze nawet do roku. Za 2 miechy mamy jeszcze jedna wizyte kontrolna , w każdym razie pocieszył mnie bardzo. SZYT - podoba mi sie ten patent z policzkami, w ogóle te rózne zwyczaje dzieciaczków sa super. Mo mąz właśnie zdesperowany korzysta z pomocy suszarki bo Niunia nie mogła usnąć - a była zmęczona więc marudziła więc teraz jazda z suszarka i odlocik. ELUSIA - nie martw się tym że dzidzia je co 3 godziny, przecież to norma . Moja w dzień może co 2,5 lub 3 a nocy co 4.Jesli dobrze przybiera to nie ma problemu! PATTi - ja raczej nie szczepie na pneumokoki , to dość kosztowne i chyba rzeczywiście pio prostu \"nagonione medialnie\" teraz... POzdrawiam , ucałujcie swoje maluszki w te sliczne paluszki od stópek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam jak zwykle malo czasu - Janek niestety w dzien sypia tylko w wózku na dworze, i to wózek musi jechać, nawet nie da się oszukać bujaniem :O Teraz lezy w lóżeczku i ogląda maskotkę, jaka mu zawiesilam nad lozkiem... Ale pewnie zaraz znów będzie placz... Byliśmy na szczepieniu - rozdarl się tak strasznie, jak zadne dziecko, jakie widzialam do tej pory... Za to wazy już 5690g :D rośnie jak na drożdżach :D No i muszę spadać :( Trzymajcie się, ściskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez tylko na chwilke chciałam o tych pneumokokach napisac.... mi doktorka powiedziala ze szczpic sie powinno dzieci z grupu ryzyka czyli takie narazone na kontakt z dziecmi z przedszkola czy złobka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Posłałam Wam zdjęcia mojego pryszczatego synka ;) JAk ktoś nie dostał, proszę o reklamację ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chejka!!!!! a mojego wysypalo na buzi i na brzusiu w takie krosty wyglada to jak egzema a brzusiu do tego czerwony i na buzi tez mial takie czerwone plamy napiszcie mi jak krowie na rowie jak wygladaja potowki bo niby to to ale doktorek dal jakis lotion i bedziemy sie maziac ale pare dni wczesniej przepocil mi sie az bylo go czuc haha maly dal wczoraj konert glodu na przemian z napietym brzusiem bo za czesto chcial jesc darl sie tak ze sama poryczalam sie razem z nim maz wywalil mnie z pokoju i robil mu masaze bo wczesniej bylismy u dr i pielegniarka od dzieci pokazala jak tlamsic flaczki. MAKABRA!!!!!! a moze tak plakal bo go to swedzialo przeciez jak doroslego cos swedzi to klnie a co ma zrobic taki babel??? jak zawsze spal juz od ok 9.30 wieczorem tak wczoraj przeszedl samego siebie no i ta piel powiedziala ze on ma teraz taki okres szybkiego wzrostu dlatego moze koncertnac sobie od serca SZOOOOK !!!!! dziewuszki czy wy piszecie o tym mieku HIPP bo ja mam takie w pomaranczowo-zielonym pudelku hypoalergiczne PRE HA PROBIOTYCZNE POCZATKOWE UZUPELNIAJACE LAKTACJE i tez zMLECZNYMI KULTURAMI BAKTERII maly teraz zszamal calego cyca pelnego juz plus ponad 120 ml mleka bo daje wiecej wody na te trzy miarki i zasnal nazarty jak smok tylko patrze na niego kiedy zacznie stekac ze sie prezszamal on normalnie od paru dni jest nienajedzony i madre panie radzia tyle a tyle czasu go przetrzymywac by go nie przekarmic tylko gdy OLI dzre sie z glodu to co mam wyjsc z domu bo minely np 2 godz a nie 3 a ten az sie zanosi bo chce jesc musze sama dojsc z tym wsim bo mam namieszane w glowie od tych rad przeciez inaczej jest w ksiazce a inaczej w zyciu!!!!! buziale mamuski CMOK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHI JEszcze sie pochwale ze moj skarb wczoraj podczas papu usmiechnal sie do mnie ale tak szeroko i przez ladna chwilke ze mnie rozbroil sama slodycz i gdy zaden pierdzik nie spaceruje mu po brzusiu to tak fanie gada auuu. aaa czasem oooo i dzisiaj raano robil takie minki zdziwienia co ta matka do mnie nawija haha normalnie cukier!!!! babki dlaczego nic nie piszemy o postepach naszych pociech co juz robia i mowia???????? moj jak ma dobry dzien to lezy i patrzy na swoja reke i macha nia sobie przed nosem i nie raz sie jeszcze nia oderzy wyglada to przezabawnie i ma glupi nawyk gdy sie przeciaga albo zlosci to wsadza pace do oczu oczywiscie on o tym nie wie rezultatem czego jak za mocno sobie przydlubie to beczy ze go boli a powieki ma ciagle odrapane jakis dziwny nawyk z brzusia bo gdy sie urodzil to byl caly odrapany jakby sie gdzies odarl pazurki jak zyletki moj dekolt zawsze zbierze przy odbijaniu albo zlosciach pare szczypkow mamuski piszczie jakie postepy robia wasze cukierki AMIELKA moze to tylko przejsciowe JONKA u nas tez wuziu jezdzi caly czas po odwiedzinach dziadkow ale dziennie mu to skracam o pare min bo jak sie mlodemu zbierze to do kibelka nie mozna isc tzn ja i tak ide a on marudzi eeeee aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D :D Joneczko dzieki za fotki Jasia :D Super facet z niego :D i na dodatek wykapana Martynka :D Wysylalam kiedys fotki Iana, nie wiem czy do ciebie doszly, daj znac. Kristen, Ian tez wysypany na brzuszku...i tez to miejscami wyglada jak egzema, czerwone miejsca, suche i szorstkie a miejscami jak potowki (biale krosteczki). Ja dzis funduje malemu kapiel w krochmalu,bo to podobno najlepsze. Za tydzien mam kontrole w poradni to lekarz to dokladnie obejrzy. Buzka, dzieki Bogu wyglada OK, ale na szyjce, zwlaszcza z tylu krosteczki sa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA-Ritko - dzięki, fotki doszły, ale dopiero wczoraj je oglądałam, bo dopiero wczoraj miałam już swój komputer i nie musiałam się męczyć na tym zwariowanym laptopie męża ;) Twój Jasiu słodki i taki męski :) Bardzo duzy jest :) A moje pryszczate szczęście dalej męczy się z krostkami... Już nie wiem, co jeść, a raczej czego nie jeść, bo mimo restrykcyjnej diety nadal go wysypuje, choć juz nie tak bardzo jak na początku... Chyba trzeba to przejść... Kirsten - Potówki są najczęściej na karku i klatce piersiowej, jak przegrzejesz dziecko i są to czerwone krosteczki z białymi czubkami. A skaza białkowa wyskakuje najpierw na policzkach, czółku, za uszami i na płatkach usznych, ale dochodzi ulewanie i wymioty. Ja się właśnie orientuję po ulewaniu, że coś znowu nie tak. Bo jak nie jem nic, co mu szkodzi, to nie ulewa, nawet jak nie beknie po jedzeniu. Wspólczuję Wam tych kłopotów brzuszkowych - na szczęście Janka jakoś omijają kolki i dobrze - dość mam kłopotów ze swędzącymi policzkami :O A to też daje we znaki - dziś w nocy mały nie mógł jeść, tak się tarł o mnie... W końcu posmarowałam go masćią, jaką dostałam od pediatry jako ostateczność - z hydrokortyzonem (steryd) i antybiotykiem. I dopiero po tym przestał się drapać... A przypomniałam sobie patetnt na spanie, jaki miałam dla Martynki - ona tez nie chciała spac na wznak w łóżeczku, ciagle się wybudzała, mimo ciszy... TAk jak JAnek, tylko, że on nie ma ciszy, bo MArtyna hałasuje... Kładę go na brzuchu do spania w dzień... Wprawdzie nie wolno, ale pilnuję, czy oddycha i jestem zadowolona, że w końcu śpi :D Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!! wczoraj posmarowalam malego tym lotionem ktory dostalam od pediatry i zbuzi ladnie zbladlo wsio tylko zostaly we wloskach i na uszkach pare malych ale brzusio glownie klatka piersiowa dalej czerowna jakby spieczona z krostkami wygladaja jak egzema co dolaczylo wczoraj do zlgo nastroju malego w kolekcji do brzusia marudzil caly dzien z przerwami na spanie a chyba nadrabial zaleglosci dnia poprzedniego bo padzioche mial nieziemska. wieczorem nie obylo sie bez dzikiego wrzasku z powodu durnego kupsztala ktory siedzial na zakrecie i nie chicial sam wysc HORROR!!!!! co ja zrobie gdy mezu bedzie miec 2 zmiane przeciez ja nie umiem mu tak z zimna krwia brzusia wymamsic by jelitka ruszyly on tak zalewa sie lezkami ze tak mu zle masakraaa!!!!!!!!! i najlepsze ze nic takiego nie jem od paru dni ciagle to samo rozumiem po tych frytkach czy schabku ale wtedy nic tylko teraz bez sensu i na dodatek te sab simpleks teraz daje mu jak kazali czyli profilaktycznie a nie jak ja wczesniej dawalam doraznie normalnie o duuu rozczasc taki interes. a dziecko mi sie meczy MA-RITA napisz czy ten krochmal pomogl cus twojemu malemu i ile dalas tej maki JONKA ciesz sie marudzeniem twojego skarbu to jest ligh w porownaniu gdy wogole nie ma humorku jest naciagniety i ciagle go cos gniecie SKOWRONEK I ZUZIA czy wy robiecie mleko wczesniej na zapas by w ostatniej chwili nie robic ?????? jak je przechowujecie i jak dlugo????? acha i powiem wam ze ze ta pielegniarka dziecieca powiedziala ze takiego maluszka nie mozna do niczego przyzwyczaic i ze jak chce byc na rekach albo bujany albo tulic to mamy zaspokajac jego potrzeby bo to sa jego jeszcze z brzusia jak byl noszony i kazde dziecko jest inne i nie mozemy go porownywac z innymi ze jak inne lezy caly dzien w luzeczku i jesc nie wola to nasze tez takie musi byc bo to sa mali ludzie i tak jak my maja swoje charakterki i jeden jest bardziej wrazliwy i tulasny jak np zauwazylam to u swojego ze jak go mocno przytule tak ciasno zawinietego to sie uspokkaja wylaczajac bolaczki. a inne mala zosia samosia i nie wolno nam tego zmieniac bo ktos gdzies cos powiedzial ze np z czym czesto sie spotykam ze sie dziecko rozwydrzy albo jak moja znajoma mowi o dziecku jej kuzynki frncuski piesek bo nie chce zimnej lub za cieplej zupki zjesc bo jej mala wsio zmluci bez sensu!!!!! a ja zamierzam swoje szczescie rozpieszczac bo w koncu taaakk dluuugo na niego czekalismy i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen, wydaje mi sie, ze po wczorajszej kapieli w krochmalu te krosteczki jakby bledsze...no ale zeby efekt byl trzeba zabieg powtorzyc pare razy :D. Ja gotuje litr wody i do tego daje dwie czubate lyzki maki ziemniaczaej rozmieszane z ok. 6 lyzkami zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA-RITA my bylismy dzis u dr dzieciecego i powiedzial ze naprawdopodobniej jest to alergia na chemie z ubranek i proszek i kazal mi prac ciuszki nowe malego . ja mu na to ze zawsze piore wszystkie na dlugim bo dluzej plucze i prasuje na najgoretszym zelazku z para zeby wyparzyc . nie rozumiem jak mogl tak pomyslec. ale dal recepte na jakies robione mazidlo z apteki na zamowienie bo tamto nie pomoglo i zobaczymy co z tym fantem???? a tak poza fajny blondynek ten twoj Jan moj zas ciemny braz ciekawa jestem po kim ????? i wiecie co mojemu sie grzywka wytarla z gory do polowy glowki ze wyglada jak jego tatus ma lysa glace i wloski do okola glowki wyglada to z lekka przezabawnie a ja mialam nadzieje na dluuuga grzywe a tu zapowiada sie fryz ala czeski metal bo z tylu prawie na karczku to ma na ponad 2cm dlugie wloski cukierek moj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! w przed swiatecznym czasnie:):):) ....Wlasnie !,przepraszam cie Ma-Rita i Jonka ,zdjecia maluszkow sa supcio!:):):):) dziekuje za przeslanie mi ich!!! kirsten...ja mleko przyzadzam zaraz przed podaniem go.napisane jest na opakowaniu ze nie mozna go wczesniej podgrzewac gdyz noze dojsc do przegrzania go i to ponoc jest nie dobre dla brzusia:(:(:( ciepla woda w termosie ,zimna woda w szklance obok i idzie naprawde szybka-mieszam goraca z zimna by miala ok.50° i wsypuje mleko bo jak bedzie za zimna woda to sie proszek dobrze nierozpsci---juz probowalam z ciekawosci.ihhihihih:):):):)----i dolewam albo ciepla albo zimna ,zalezy czy nie wleje mi sie za duzo ....zimnj lub cieplej.... co do Sab simplex,to nam nie pomagalo cin:(:( kupilam teraz Lefax :):):):) i widze ze ruszylo!!! supcki kupsztalki robi:):):):):) tylko podejdz do lekarza dzieciecego zeby dal ci recepte!!! dostaniesz go za darmo:):) na sab tez mozesz dostac recepte..i na wszystko co dla baby z apteki potrzebujesz:):):):) moj lek.ma urlop i nie chcialo mi sie jechac do zastepcy....to kupilam:(:) ale warto bylo:):):) a co do masci to kup w aptece ta masc co oni bazuja przy robieniu innych masci,znajomej syn mial straszne problemy ze skora i dostal juz masc z cortizonem:(:) i ona tylko pomagala,ale jak dostala od kogos taka rade z ta \"mascia bazujaca\" to ja kupila i naprawde jemu pomoglo:) .....a co do naszego placzu to zauwazylam ze od 3 dni mala placze nasbardziej wieczorem:(:(:(:(:(ale jak! az sie zachodzi ijuz nawet czasami kwiczy:(:(:(:(:( a ja bezradna:(:( gdzies wyczytalam ze taki dlugi i dosc \"ostry placz\" to nic dobrego dla maluszka....ale jak pomoc???:(:(zmienilam mleko,,mialo byc dobrzer,tzn lepiej...owszem jest kupcia jak malowanie!,smakowac smakuje jej bo pije,ale te wieczory:(:( KOSZMAR mam nadzieje ze to przejdzie!!!:(:( MACIE JAKIES RADY??? a i stwierdzilam ze chyba zostawie czytanie \"tych dobrych\" ksiazek z poradami i zaczne kierowac sie moim dzieckiem....moze mi sie uda?! bo taak jak kirsten juz napisala dzieciaczki to kazdy jeden inna osobowosc!! ok.niektore rady sie przydac moga ale nie wszystko mozna naszym dzieciom \"wbic\" :)do glowy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!:) Zdrowych, spokojnych Świat Wielkiej Nocy, smakuśnego jajka i mokrego dyngusa życzą Dominika & Mateo ❤️ Miłego wypoczynku dla was i waszych dzieciaczków!!! W sobotę i we wtorek mamy znajomych, a niedzielę spędzamy (=objadamy się) u moich rodziców. Moich teściów niestety nie ma w karju, więc ich nie odzwiedzimy... Jutro sprzątanko. Jak dobrze, że mój Mąż ma wolne.... a potem laba!!! :D Jutro szczepimy Matiego....okropnie się boję....tak bardzo nie chce aby cierpiał.....:( Moc buziaków dla wszystkich Lutowych mam :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen-ja sie tez zastanawialam, ze ta wysypka to moze od proszku. Tez prasuje ubranka malego zelazkiem nastawionym na najwyzsza temp. z para...Najgorsze jest to, ze w Hol. nie ma specjalnych proszkow dla dzieci. Jutro popatrze, moze uda mi sie kupic jakis proszek dla alergikow. Dzis znow kapiel w krochmalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!! MA-RITA ja piore w persil sensitive i plucze w lenor dla dzieci i dr poradzil sypac mniej proszku tak symbolicznie zastanawiam sie tez nad arielem sensitive. na razie czerwone juz zeszlo i zostala banda krostek maly jest spokojniejszy juz nie placze tak bynajmniej z tego powodu bo nie bronil sie dzis rano przed smarowaniem wrecz przeciwnie patrzyl co ta mama mu robi wiec chyba cus to mazidelko zdzialalo. ZUZIA a to nie wiedzialam z tym mlekiem ofiara ze mnie nie doczytalam a ja je podgrzewalam w podgrzewaczu jak zawsze zrobilam sobie pare min wczesniej i mi z lekka podstyglo i zdaje mi sie ze je pare razy przegrzalam zakupie tez sobie termosik dla maluszka ale duuu ze mnie. mamuski tez wam zycze radosnych swiat zmartwychwstania Pana i smacznej swieconki mokrego dyngusa i paczuszki od zajaczka narka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staropolskim obyczajem, dużo szynki życze z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, wiec porzućcie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę miłej Wielkanocy :) ASIA I NATALKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skacze zajączek po lesie i życzenia dla WAS wszystkich niesie przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje po czym znika w długich susach cały mokry od dyngusa!!!!!!! Wesolego $wieconego i Mokrego zyczy rodzinka zuzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×