Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

hej no pierwszy ząbek to super sprawa....gorsze tylko jest to marudzenie przy tym....:( paola oczywiście ze się nie gniewam, wkońcu ja też te slajdy ściągnełam pierwsza od ciebie :P :P kurcze muszę kupić jakiś tani regał kuchenny i pralke bo w sumie tego mi brakuje do mieszkania....ehhhh same wydatki ostatnio :O skąd tu tej kasy nabrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLOU mamusie!!!!! Oliverek zasnal od jakiegos czasu robi sobie w tym czasie drzemke popoludniowa w czoraj spal np 2,5h i potem juz mu nie dalam przetrzymalismy sie do 8 i nyny nio Siwek faktycznie to sie namachasz w rekach tym praniem, ale dasz rade ja na poczatku bylam taka slamazara ze hej maz pomgal we wszystkim 90% jego roboty a potem byli rodzice ale jak SZytka pisala po 2,5tyg ich pobytu beczalam niezaradna ze wyjezdzaja a z drugiej strony czulam ulge ze juz nie bedzie mi nikt narzucac swojego zdania, odwyklam juz od tego chociaz normalnie moja mama nigdy nie naciska ale i tak masz wrazenie presji, dazs rade zobaczysz ja to teraz dopuki maly nie startnie z wycieraniem kurzy kolanami po podlodze czyt raczkowanie, to razem gotujemy obiadek prasujemy robimy jakies drobne zakupki sprzatamy bawimy sie a wiesz jak to dobrze robi na figure,hmmmmm tylko ze jak teraz zasnal to wessalam juz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zerzarlo mi tekst brrrr to chyba dlatego ze skarzylam na lubego hihihihiii opatrznosc,,,, wiec wessalam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! myśle, że Siwek ma pralke, ale potrzebna jej będzie nowa/własna jak pójdzie na swoje ;) mam rację Siwuś? Ninka od wczoraj nie marudzi, jest grzeczna, ale noce nadal nieprzespane niestety. ja dzis jestem sflaczała jak mój brzuch po porodzie...i nic mi sie nie chce a wszystko musze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Szyt masz racje :) mamy teraz pralke bo mieszkamy z moją mamę więc korzystamy z jej pralki :) a jak pojdziemy na swoje to musimy kupić swoja :) no lodówke juz mamy swoją ale jeszcze regał kuchenny do kupienia....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek to sa poczatki zbieranie gratow a potem juz bedzie z gorki, ja juz poprasowalam posprzatala a moj mis chyba zapadl w jakis sen zimowy bo juz spi 3 godzine i czekam na niego bo chce wyjsc do sklepu OOOOOLIII wstawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie wróciłam z zakupów -nakupowalam sobie misek, sztucców, durszlaków, obieraków, rondelków itp :D boszzzzz ile tego....:O a jeszcze ile do kupienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(niech ten tydzien juz sie skonczy.... poniedzialek do kitu , wtorek jeszcze gorszy co bedzie dalej?? dzis ola byla nie do wytrzymania caly dzien ryk, kwik, krzyk i prezenie, wogole nie chciala spac w ciagu dnia rece tez nie odpowiadlay jej i wogole tragedia, a kapiel i karmienie teraz osiagnelo apogeum JEJ zlego nastroju, przez 45 min tak plakala i krzyczala ze juz naslychiwalam czy czasem opieka spoleczna nie zapuka do mycyh drzwi zabrac mi dziecko, myslalm ze sie wykoncze a wlasciwie to jestem wykonczona, po tym placzu ola padla i spi i pewnie za pol godz sie obudzi i bedzie jazda na nowo.... MAM DOSC.... RATUNKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisalam tak bylo. ola obudzial sie o 20 z placzem:-( na szczescie teraz spi zobaczymy o ktorej sie znow obudzi... juz nawet nie chce ratunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola moze ja w brzusiu cos kreci nas czasem tez jak zaswidruje to sie skrecamy, Oliverek tez czasem tak ma ze marudzi i gdy zakaszlnie to strzela z pupci w tym czasie, sprobuj podac jej jakas cherbatke ulatwajaca trawienie np z Hippa sa w aptece kiedys podawalam Oliverkowi dobrze robi na brzusio, wkoncu ona jeszcze CI niee powie ze cos ja tam uwiera, i gniecie zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ona poprostu jest tak zmeczona ze nie moze usnac i marudzi a ze moje dziecko nie potrafi plakac tylko od razu krzyczy trudno wtedy stwierdzic co jej jest i czego chce...dlatego jak pisalam wczesniej nie mam ani sil ani odwagi by polozyc ja do lozeczka i czekac kiedy sie uspoki tzn chodzi mi o przeczekanie dzis przez caly dzien spala tylko od 13.30 do 14.30 i co Wy na to bo mi rece opadaja... a tak wogole to juz na koniec dnia to nie mam sily by ja nosic... ach szkoda gadac ratuje ja tylko to ze ja kocham nad zycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola u mnie jest podobnie np. dziś mała wstała juz przed 6 i calutki czas marudziła, stękała, kwękała trła oczka i widać było ze jest śpiąca ale nie mogła zasnąc-probowałąm chyba wszystkich sposobów....niestety musiałam wyczekać az poządnie się zmęczy-zgłodnieje i dałam cysia i teraz śpi....uffffff :) często sie zdarza ze jest zmęczona i marudzi bo nie moze się wyciszyć i zasnąć..... lubi strasznie bujanie w takim nosidełku z wózka tylko ona juz z niego praktycznie wyrosła.... mam zamiar kupić jej huśtawke-wczesniej chciałam jej kupic takąelektroniczną ale są drogie i zazwyczaj tylko do 9 czy 12 kg a ta wytrzymuje nacisk do 60kg :) :P http://www.allegro.pl/item217122376_e_bobik_hustawka_dla_dziecka_50_kolorow_atesty.html moze babcia cos dorzuci to ją kupimy-rozkada się do pozycji leżacej wiec mała bedzie mogła w niej zasypiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siwek, mam taki bujaczek elektryczny ale zapomnij moja jeszcze bardziej w tym placze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK MAMUSIE I DZIECIACZKI!!!!!! Siwek i Paola zeby wam niebylo smutno to moj Oliverek dolacza sie do mruczacego towarzystwa dzis spal do 6 ale potem jak nigdy juz nie, dal mi sie na 40min zdrzemnac i zaczelo sie jeczenie tez tarl oczka i tulil sie do podusi a nie umial zasnac o 9 wessal butle i padl o 10 na 40min i potem zas jeczenie on nie placze tylko robi yyyyyyyyyy uhhhhuuuuu yyyyyyyy cudowanie nie pomaga przetrzymalismy do obiadku po drodze byl deserek i duuuzo soczku, 13 wessal pol sloiczka i padl teraz na swoja drzemke o 13,30 jak pluto w sekunde mam nadzieje ze pospi ale wczoraj pomimo ze spal 3h to i tak mruczal potem dobrze ze poszlismy na spacerek to mialam chwile spokoju, mozee cos dziaselka swedza ale nie wygladaja zeby sie cos zapowiadalo, wiec nie jestescie same, masakra rece mi umieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po zakupkach spacerku, wróciłam załadowana z reklamówami torbą natalii w jednym ręku a w drugim Natalka :) i na czwarte piętro :O całe szczęscie ze to mieszkanie które bedziemy wynajmować jest na praterze....ufffff ;) Kristen-może ząbki juz idą Oliemu??? bo u natalki tez nic takiego nie wskazywało-zaczeła marudzić jak juz miała tą dziurkę w dziąsle a na drugi dzien było juz czuć pod palcem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek mam taka cicha nadzieje ze to zabki a nie zmiana nastroju bo pelnia i wszystko wyje jak to keidys jedna babka w szpitalu powiedziala gdy juz nie mogla nadazyc za swoja mala hihihi, ale slodkie fimiki jaka fajna pannica tylko wlasnie szkoda ze bez glosu bo chetnie posluchalibysmy jak opowiada,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam was spytac moje drogie czy juz miesiaczkujecie bo ja nie!!! bardzo mie to jest na reke ale zastanawiam sie kiedy dostane??ola skonczyla 5 mies a u mnie cisza ciekawe kiedy mnie zaleje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! kurcze blade,juz od wczoraj nic nie moge powiedziec..glos mi wcielo:):):):):) moj maz sie cieszy hiihhi a co dopiero pisalam jaka to ze mnie gadula ihiihh teraz pisze na kartce:):):) ...przechlapane:( a kaloryfer przy mnie to \"PIKU$\" ihhiihi i stwierdzam ze jest przechlapane ,teraz u mnie bo jestem sama z dwojka dzieci,na szczescie ze Olivia juz duza jest i prawie caly dzien na dworze spedza ihhii -dzieki bogu ze dzis ladna pogoda -- ihhi bo bym fiola dostala hiih moja corka pytajac mnie czy mnie gardelko boli albo glowa..odpowiedzialam jej ze tak ze nie moge mowic....tak mnie boli to przyniosla swoj syrop i powiedziala ze jej pomaga ihihihihih \"SLODKA CORKA\" :):):):) a jak jej powiedzialam ze mnie glowa boli ze zaraz exploduje .. to ona !!COOLLL mama naprawde???? moge zobaczyc ihhiihihihih i jak jej wytlumaczylam ze czasami glowa tak boli i tak sie mowi hiih to ona ..aha mama... ale juz przestanie...?? a jak wczorasj ubralam okulary,ktore juz od dawn nie ubieralam,to patrzy na mnie i mowi...mama to twoje okulary??? ja-TAK,moje!! a ona ....a to mama slepa jestes???? ihihihh myslalam ze padne hiihihihihihihihihihihihihi a wiec nasze kochane dzieciaczki,jeszcze nie raz nas zaskocza:):):):) a co do zaskoczenia,wczoraj mialam w domu klientki-2 x do pasemek-wiecie ile to pracy,tzn nawijania..a Lea supcio!! az sama bylam w szoku,jak my rozmawialysmy to ona z nami i to trzeba bylo ja przekrzyczec:):):) i tak ok godzinki nam potowarzyszyla i spanko-bez protesut hiihihihihi tylko tfu tfu tfu---by nie zapeszyc.... ale dzisiaj myslalam ze bedzie podobnie,nie mam co nazekac bo spalysmy do 11.30 hiih Olivia az do 12! ale Lea sie przebudzila ok7 na mleko ale po wypiciu zasnela..mialam jeszcze chwilke by pospac..:):):) ale za to w dzien troche marudzila i caly czas prawie piszczala! myslalam ze sobie stopery wsadze do ucha.....ale smiesznie bylo...jakos dzis udalo mi sie przezyc..maz juz w domku ..zaja sie Lea i obiadek mam jeszcze z wczoraj..to mam spokuj hihiihih ale kaos w domu jest-a co tam mam dzis L4 !!!! kurde facio gdy chory to siedzi sobie w domu pod kaderka i ma mozliwosc sie wychorowania a my ...po scianach chodzimy by jakos utrzymac sie na nogach hihiihihihihihh ...ale.... ...nie jest jeszcze tak zle!!! ...ok to tak tylko na chwilke wstapilam bo mni czacha sie unosi od stukania w klawiature.. a co do okresu ihhi to ja mialam dopiero 2 razy 1 w maju ihhiih a drugi poczatkiem lipca ihihihhi ale to wina tarczycy:):):) pozdrawiam was!!! CIEPLUTKO!! :):):):):) hiihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor milym paniom tylko gdzie one sa???cicho tu dzis nikogo nie ma, szkoda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja wczoraj padłam jak pluto o godz 23, nie miałam czasu zeby wieczorkiem coś maznąć. Zuzia, Kristen, Szyt i resztę mamuś podziwiam za to że możecie cokolwiek zrobić przy dziecku....ja niesteety przy natalce mogę sieurwać tylko na sekundę zeby iść na siusiu :D bo ona nie potrafi się sama zabawić na dluzej jak 5 minut :( robie wszystko jak ona drzemie w dzień lub już zasypia na noc, co nie jest łatwe zeby się tak ze wszystkim wyrobić :O nieraz juz brałam ją do kuchni w lezaczku zeby popatrzyła na mnie a ja np. zrobię obiad ale gdzie tam-posiedziała 5 no góra 10 minut i hyyy yyyyy i zaczyna stękać i kwękać a jak jej nie wezme to płacz!!!:) A gdzie się podziewa KASIA C ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek - u mnie podbnie, ale w lezaczku dłuzej posiedzi, moge ja połozyc tez i cos zrobic lubi lezec tylko ze teraz jest gorzej bo bardzo obraca sie na brzuszek i trzeba ja bardzo pilnowac bo w 2 str nie potrafi i płacz i dusi sie na podłozu jak była mniejsz atylko raczki teraz jest tropche lepiej, my gotujemy razem ja jej spiewam daje do wąchania produkty z obiadu a ona siedzi na lezaczku la etez nie bardzo dugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chcaca moja niunka to jest taka ciekawska ze co ja mam w reku to i ona by chciała trzymac i łapki wyciaga, teraz tez jak pisze ona mi siedzi na kolanach i ciagnie sie do klawiatyry...:) a sniadanie to pewnie zjem dopiero jak zasnie ok godz10 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzis od rana juz mialam sadny dzien a mianowicie o 8.20 mialam spotkanie z pania doktor orzecznikiem lekarski zakladu ubezpieczen spolecznych:-/jestem na zwolnieniu pierwszy miesiac i juz mnie wzywali rece na nich opadaja, oczywiscie ja jak to ja choc nerwowa byla strasznie wdalam sie w utarczke slowna z pania doktor bo chciala mi wmowic ze jestem zdrowa heheh nie wiem skad te wnioski?? na szczescie pozniej obie spuscilysmy z tonui byl konsensus sprawy heheh nie odebrali mi zwolnienie choc uwazam ze jak bylby pan doktor byloby latwiej...alnbo jeszcze gorzej b bo w rozmowie z pania doktor zeszlysmy na temat makijazy hehehe i moze to mnie uratowalo???pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK MAMUSIE!!!! Paola moze gdzies nie doczytalam co Ci dolega????? Siwek gdy Oliverek patrzy gdy cos robie to jest wtedy chwila spokoju bo gdy widzi ze siedze to zapomnij, i nauczylam go od malego ze po jedzonku co najnmiej pol h dla brzusia i czasem sie wydluza klade go zawsze pod mini slilownia fisher prica i gdy juz mu sie znudzi maltretowanie biedronki i przegladanie sie w lusterku to wola ale to tez roznie, tak jak my dorosli czasem zajmiemy sie czyms dluzej a czasem nic nam sie nie chce, i mowimy ze mamy big lenia a one jecza, teraz zas usnal gdy odkurzalam nowa moda znajoma czsem tez musi wlaczyc odkurzacz i wtedy jej zwierzyniec pada (7mcy, 18mcy) bo tak to sajgon jak na poligonie, i babeczki cieszmy sie poki sa nasze dziubenstwa takie male bo gdy zaczna raczkowac to kwiatki bedziemy pod sufitem wieszac i wszystkie kable a jaka bedzie frustracja gdy nie beda molgy przejechac ale pogoda do bani juz tak fajnie cieplo wczoraj bylo a dzis zas leje i nie zapowiada sie by mialo przestac, bo czasem idziemy sie przewietrzyc miedzy chmurami, podziwiam moje inne znajome ktore siedza calymi dniami z dzieckiem w ddomu przeciez to mozna klaustrofobii dostac aaaaaaaaa!!!!! i wlasnie gdzie podziewa sie mamusia Kubusia??????? Kasiula czytasz nas jeszcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i Siwek nie od razu tak bylo jeszcze 3 miech tem mlody moglby mi z rak nie zchodzic a ja go odkladalam i przedluzalam i gdy np robilam cos w sypialni to kladlam na lozko i gdy sobie czasem postekal to swiat sie nie zawalil minuta po minucie cos udaje mi sie wyegzekwowac czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×