Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

hej Dziewczyny, u mnie niedziela zaczela sie fatalnie, ola obudzila sie o 0.30 w nocy z placzemn nakarmilam ja ale juz dalje nie chciala spac wiec do 2.30 nosilam ja na rekach w koncu to ja padlam a ona pociagnel acycka i usnela w koncu tez no ale o 7 rano sie obudzial wiec nie wiedzialm gdzie jestem czulam sie jakbym kurcze z 6 nocy nie spala albo byla na powaznym kacu;-((pozniej udalo mi sie ja jeszcze na godz uspic ale uwazam ze jaki ranek taki caly dzien bedzie czyli do bani, no zobaczymy kirsten2 co do zdjec to ja mialam takie w wanience i generlnie nie bylo za duzo widac ale ta dziewczyna mnie ostrzegla nawet przed wstawianiemn takich zdjec wiec stwioerdzilam ze nie ma co kusic losu i wywalilam je. co do odchudzania to to mi brakuje 5 kg sprzed ciazy i wlasnie patrzac na zdjecia srzed ciazy zal mi sciska moja wieksza o 5 kg dupke hehehe ze tak wygladalam jonka co do prezentow to wlasnie chodzi mi o to co piszesz, a co do porodow to chyba nie istotne jak sie rodzilo bes przesady no chyba ze panowie maja jakies rozgraniczenie, moja jedna klientka dostala super branzolete a druga sama sobie zrila preznet wziela kase z konta i kupila wypas zegarek, ja chyba bym sie nie odwazyla na taki ruch hihihi zycze milej niedzieli wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pooglądałam sobie troszke Wasze dzieciaczki same słodkości A moja Niunia własnie śpi więc ja korzystam z chwili wolności a co do tematu poprzedniej strony - ja nie dostałam prezentu z okazji porodu!!!po prostu mąż kupował mi wczesniej tzw.kaszaloty różne więc mamy układ że ja sama wybieram(a tego jeszcze do tej pory nie zdążyłam - taka jestem durna:) miłej niedzieli ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oto moja dzisiejsza dieta hihihi sniadanie: 2 skibki chleba razowego z pomidorkiem na spacerze; pyszniutki lodzik z mc donald obiad; pierozki z kaustka i grzybami po obiedzie: kawka i do tego czywiscie lody z doskoku przez caly dzien : herbatniki;-) i oczywiscie bardzo duzo pije coca coli hehehehe i tak sie moje mile panie odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! no nareszcie mam chwilke spokoju hiih mala Lea najedzona lezy sobie na lozku i przyglada sie jak wiatr rusza firanke ihihih:):):) moje nastepne 2 serca poszly do kina na simpsonow ihih ulubiona kreskowka! a niech ida nie beda mi marudzili ze przed kompem siedze ihihih Kurcze !Szyt jak twoja mlaa siedzi juz samodzielnie:):):) brawo! a i Oliverek tez niezly gosciu... jak puscilam ten filmik majac lee na kolanacz to sie tak cieszyla do monitora i usmiech od ucha do ucha ihihih co on tam tez opowiadal:):):):) kobietki sa nim opczarowane hiihih niezly \"facio\" ihihih szyt...nie przejmuj sie tymi pobotkami..mina i one..... moze ona chce sobie possac,a jesli zaczelas dopiero teraz z butelka to moze ona sie budzi i czeka jak dostanie cycusa hiih:):) dzieci to tez niezle kombinatory sa... podobnie bylo u nas jak Olivie odstawilam pd piersi:):( ..... ale sie uspokoilo....albo nie podawaj o puzniejszych porach sloiczkow.....tak jest z Lea jesli podam jej puznije obiadek:):) to puzniej jest jej ciezko zasnac,pomimo ze bylo to ponad 3 godziny temu jak dostala sloiczek..... a ilosciami mleka nie powinno sie przejmowac... czesciej a mniej to podobnie jak zadziej a wiecej...wszystko sie ulozy,my tez czasami mamy ochote na to a nastepnym razem na cos innego ,albo juz tyle nie zjemy i\"podjadamy ihihih\" hahahahah to bylo zartownie!!!! co do tych zdjec to tez ostatnio slyszalam wiec tez nie wsadzam jakis zdjec gzdie golaska widac ihhihihi jonka...jak ja popatrze na moje zdjecia ihihihih to podobnie mam jak ty :)(:( ale pocieszam sie ze bedzie musialo sie to zmienic...siostra moja sie hajta za rok w sierpniu hiihihihihih i musze wygladac dobrze,a wiadomo ze zdjecia i kamera dodaja do 5 kg wiecej ihihih:)::):):):):):):)):) wiec chcac nie chcac-mysle o tym leniu-..... co do dzieci musze przyznac ze Lea jest super dzieciaczkiem...nie mowie tego glosno by nie zapeszyc!!!!! Olivia to byl \"czort\" ihihihiihhiihih ale kochany z kreconymi wloskami!!!!! a propo kreconych wloskow ..Lea tez prawdopodobnie po mnie odziedziczy... hiaihaihahiahahahahah co do tych prezentow to nie znamy tegooczywiscie kwiaty tez dostalam bedac w szpitalu ktory Olivia skomponowala hiihih to byl bukiet teczowy!!!!SLIOCZNY! ale wiedzialam ze go Olivia skladala ihih a co do materialnych prezentow to..niedawno dopiero tez uslyszalam.......to zarzyczylam sobie spozniony-ale \"SZCZERY\" hiihihihih prezent od meza ihihihih ... moj maz za to pisze mi wiersze... i to czasami jest lepsze,wiecej lez mi sie kolo oka kreci ihihihhiihihihihi co do spania to tez roznie juz zaczyna byc,co wczesniej bylo ze najpuznije ok .21 szla spac -na noc- i spala do 6-8 tak teraz zasypia ok 20 i sie budzi o 12 na butelke....i zasypa po ok 30 minutach i spi do ,tak jak dzisiaj i wczoraj do 7 obudzi sie na butelke i spimy z nia do 11-11:30 ihihhi mam dobrze!! moge sie wyspac,bo Olivia tez spioch,teraz ma wakacje i chodzi spac ok 22 , i spi do puki sie jej nie opbudzi ,a tak to do 12 przespac i tez moze hiihihihihihihihihihihihihih ze spaniem u Olivi to nigdy nie byl problem,chodzi mi o to by sie wyspac do poludnia ihihihihhiih znajomi wiedzieli ze zadzwonic dopiero mogli po 12 nawet jak Oli byla mala hiihih bo my bedziemy jeszcze spac ihihihhi oby bylo podobnie z Lea,,,,ale co najsmieszniejsze jest to ze tylko tak moge sie wyspac jak jest weekend,na tygodniu teraz wstaje ok 9-9:30 tez dobrze nie narzekam! ihihh ale ona slyszy ze tatus tez jeszcze spi i chce mu sie dac wyspac??? juz sie z tego tak smiejemy ihihihh paola je tez jak sobie postanowialm ze zaczynam diete to akutrat wypadl gril u znajomych ,spontanicznie jak juz bylismy u nich,potem mialam u siebie w domu na noc kolezanke Olivi od tych znajomych ihihih i mi sie na drugi dzien nie chcialo gotowac ..hiih to MC Donald bo na to zawsze maja ochote,a jak zaczely mi wymyslac co by chcialy zjesc na obiad ,,,do koszmar ihihihhi wiec to zawsze jest w \"modzie! ihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zuzia a;e sie rozpisalas widac ze masz chwilke spokoju u mnie towarzystwo tez sie uspilo ola bardzo marudzila i padla a maz lezy jak do niego poszlam i zaczelam sobie gadac to spytal mnie czy nie ma czegos ciekawego w necie, zrozumialam aluzje i wrocilam do pokoju do kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do diety...to bylam na badaniach kontrolnych mojej tarczycy i sie moje wyniki strasznie pogorszyly i z tego co lekarz mi mowil to na razie moge zapomniec o wiekszej ilosci kg,zeby je zrzucic..... ale i tak zaczynam ,.....lepiej troche jak nic:):( paola dobrze cie rozumiem!!! ja tez juz bylam z Lea u klientki,tylko ze u mnie sa to male wloski ihih ktore mi sie do rak kleja :):):) a gorzej jest jak farbuje ihihihih to mam czasami chyba 10 par rekawiczek zmienionych bo jak zaczne farbowac a mala nie spi to musze do niej podejsc i tak wiec musze sie pozbyc brudnych rekawic ihihihihh...a z duzym brzuchem tez jezdzilam ihihihih i klientki wychodzily mi na przeciw by kopfry wziasc ihhiihihhi to bylo super ihih:):):):):):)) w dodatku o przerwy dbali,bym je miala bo diugo na nogach stac tez nie mopglam i cos do jedzenia mi przygotowywali ihihihihi i to malo tluszczowego hiihihih bo to nie zdrowe hiihih cuda!!!! i jeszcze mi placili:))): to bylo ihihihihihihihih musze sie pochwalic moim wuzkiem ,ktorego niedawo kupilam jest super i sprawdza sie wszedzie! i mala zasypia w nim bez problemu,ostatnio zrobilam wycieczke Olivi do muzeum ze zwierzetami z roiznych epok,i klimatow trwalo to caly dzien taka wyprawa....i lea cayl dzien prawie wytrzymala w wuzku, jak chciala lezes ,albo spala przekrecilam ja na plaski, a jak juz nie chciala byc w lezacej pozycji to ja lekko podnioslam i mogla patrzec na nas siedzac.....super!!!!!!!!!!!1 i lekki z resorami-nie chce robic reklamy bo ich nie sprzedaje ::):):): ale jak by cos takiego bylo jak Olivia byla mala to bym miala super!!! a Olivia nienawidzila wuzkiem jezdzic......to do 8 miesiaca nosilam ja w nosidelku!!! ....ale inaczej na spacer bym nie wyszla.......a moze to byla wina wuzka wtedy?? kto to wie? ona nie umiala sie jeszcze poskarzyc co jest nie tak:):(:(:L a szkoda ihihih siwek,dopiero teraz zobaczylam filmik ,mala jest slodka ihhi jak w sumie wszystkie ansze dzieciaczki!!!!!! musze mojej tez taki filmik zrobic hiihihih ale ona gaworzy i piszczy ze hej ihihihhi hiihih dziewczyny podeslijcie i mi ta stronke z ta przerobka zdjec:):(:):(:! prosze ihihi to moze i mi sie to uda!!! a jak juz ktoras wspomniala hiihhi zaczynamy i tez sprawy komputerowe przerabiac hiihih :):):) jestesmy po prostu super mamuskami!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihihhihi paola jak ja ci zazdroszcze ihihhihihiih moj maz ostatnio mowi ze mi komp sie przykleil hiihhiih bo akurat jak przychodzi z pracy do ja mam mozliwosc do kompa bo lea juz nie spa a i w domku porobione ihihhiih a czasami klikalam z siostra hiihih albo cos na gieldach e bay przegladalam hiihih hiihihhiihih a wieczorem to moge ogladac i czytac was,ale nie pisac bo klawiatura sutka i nie che malej tym obudzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec u mnie jak mam spokuj to kozystam do upadlego hii i dlatego \"kazania\" pisze hiihihihihhiih a propo kazan-- i jak tam juz wszystkie po chrzcinach?? i zaczynamy planowac \"ROCZEK\" hiihihihihi :):):):) znacie cos takiego ze na \"roczek\"! prosisz o msze w tej intencji?? ja tego z moich stron nie znam.a ze wiecej sie tutaj miedzy znajomymi dzieci teraz porodzilo:):)) hiihihih to kazdy o tym mowi..... ponoc na taki jest obyczaj......ponoc.... ale ja go nie znam hiihi a slyszalyscie ze najwiecej dzieci urodzilo sie pomiedzy lutym.marcem-kwietniem ihihihihih ......jacys naukowcy obliczali ze najwiecej poczec dzieci bylo jak byly mistrzostwa pilki noznej hiihihihihhi hiihihihczyli nasze dzieci sa CHAMPIONAMI\" ihihihihih oczywiscie zartobliwie :):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tez podziekowac \"pomaranczowce\" za podpowiedz co do tego mleka na biegunki.!\"dziekuje pomoglo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zuzia wiesz to ze maz mnie odeslal do kompa to tylko dlatego ze chce pospac i tyle inaczej w ciagu dnia to nie jest zadowolony jak siedze przed monitorem, a jaki wozek kupilas?? ja nie moge sie doczekac kiedy bede mogla zalozyc spacerowke na stelaz teraz robi mi za nia fotelik w ktorym ola warunkowo jezdzi bo gondoli to nienawidzial;-( a tak apropo to jestes fryzjerka?? no jak ja bylam w ciazy i jezdzilam do klientrek to tez byly super czasy hehehe kazdy sie martwil czy dojecahalam szczescliwie czy wszystko ok zawsze cos smacznego do przegryzki no i oczywiscie kaska heheh ach jakie to byly czasy... moze kiedys wroca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a ostatnio to sie smieje jak mam dawac Lei sloiczek albo kaszke do jedzinia...jak juz mam zrobione to mowie do niej czy chce \"AM\" i ona oczami szuka hiihih i sie cieszy a jesli nie zdarze byc szybka ihih z daniem jej doi buzi to sie wscieka ihihihihhiihihih a my wszyscy w smiech hiihh bo to tak slodko wyglada a jakl ja zaczynam masowac to mowie do niej ... bedziemy robic wwzzzziiiiuuum to ona juz nogi prostuje ihihhi i rece rozklada ihih í wyglada to jak by ja mieli zaraz krzyzowac hiihhiihihihih bo w bezruchu lezy i czeka na masaze hiihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do roczku to pierwszo slysze zeby dawac na msze za dziecko, predzej chyba dam na msze za siebie zebym miala sily dalej wychowywac tego mojego diabelka malego hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola ihih na fajne byly czasy, jestem fryzjerka iihihi jestesmy z \"branzy\" mam super dwie zdrowe corki !!! ihihhi trzeciego jak narazie nie planuje hiiihihhiihihih ale kawke zawsze mi zrobia ihhiihihihih a moj wuzek to ABC Bayamo http://cgi.ebay.de/ABC-Design-Kinderwagen-Bayamo-rot-Sportwagen_W0QQitemZ140142209994QQihZ004QQcategoryZ23623QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem naprawde godny polecenia,podobny do tych bugaboo,ale one sa drogie i samej\"spacerowki\" nie mozna kupic, musisz z buda a tego to juz niepotrzebuje.... wiec znalazlam cos tanszego i bez budy...i tez dobry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihihhihiihihihihihsahahahahhaahahah dobre z ta msza!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) moze o to w tym chodzi a to tylko przykrywka ze za dziecko! ihihhiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia heheh bez kawy to zadna klientka nie podejmuje ze mna dzialan upiekszajacych;-))) oj wesolo jest wesolo a ty skad jestes zuzia??ja z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihi ihih u mnie wczesniej byl jeszzce do kawusi papierosek hiihih teraz to nie pale bo nie chce by mala po zapachu mnie rozpoznawala hiihih.. a co bedzie puznije to nie wiem.:):):) ja jestem z Debicy w polsce,miedzy krakowem-tarnowem-debica-rzeszow...ale od ponad 7 lat mieszkam w Bonn w niemcach hiiihhi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie nigdy nie palilam i nie pale ale ostatnio jak bylam na spacerze to jedna dziewczyna (bo tak sobie ja obserwowalam) usiadla na laweczce i patrze szykuje sie do karmienia, wyciaga cycka,malenstwo, przystwaia malenstwo wyciaga papierosa, malenswto pije a mamusia pali... nic dodac nic ujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie jest miedzy nami mamuska ktora pali,albo paila??jak daje sobie teraz rade?? bo ja kurzylam jak stara ...:):):(:) ale teraz i w czasie ciazy nic nie wypalilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ha czegos takiegio osobiscie tez nie rozumiem, a sama naprawde duzo kurzylam, bo nie wierzylam ze moge jeszcze zajsc w ciaze, wiec stresu bylo tez i troche,duzo tez i pracy.....wiec kawka i papieros ihih byl dosc czestym jadlospisem u mnie:):(:) ... a ze sie udalo w taklim momencie ze nikt w to nie wierzyl i ja tez nie,to nie mialam jak odstawic,,a juz wczesniej przy przygotowaniach na druga cieze odstawilamna ponad rok papierosy,,,i nic sie nie udalo,i myslalam ze jak nie bede az tak planowac to moze sie i uda..ale dopiero po ponad 3 latach staran sie udalo......i bez planowania.... a juz prawie wszystko przerabialismy z mezem:):): po za invitro ihhiihh to tym bardziej nadzieje opadaly ihihhihihihiih... a tutaj ! powiedzmy ze z dnia na dzien odstawilam papieroski i nie bylo mi ciezko:):):):):):) co byli wszyscy zdziwieni ze tak potrafilam:):): ) ale karmic piersia i przy tym kurzyc....:(:(:( to bym oststnie zrobila co mogla bym dziecku zrobic ,jesli chce palic to nie w tedy kiedy chce karmic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na spacer i mam chwilkę dla siebie, oczywiście wykorzystam to na wpis i na spanie :D ale sie rozpisałyście gaduły dwie! zuziu---moja Ninka nie siedzi :) ona jest w leżaczku z nogami w górze :) do siedzenia to tylko z podparciem, ale nie za często, bo nie wolno, chociaż ona by chciała. paola--ale mi narobiłaś smaka na lody z maka!!!!!!!! ja na Twoim miejscu tez bym sobie nie żałowała :) Nina dziś ŁADNIE zjadła cały słoiczek warzyw z królikiem Gerbera!!!!!!!normalnie w szoku była i jak by było wiecej to też by wciązgneła :) niestety w nocy bez zmian. pierwsza pobódka była zaraz jak wyłączyłam komputer czyli po 23, potem standard 2, 5,7...ojojoj:o buziaki śle i idę spac :D Kasiula, łer ar ju? Jonka---Jaś też slodki, nie bój nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Szyt nudze sie troche to pisze bo na sprzatanie czy takie babskie domowe rzeczy nie mam ochoty- chociaz powinnam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zusia79 ja tak zaszlam w ciaze ze jak zrobilam pierwszy test to zaraz polecialam i kupilam jeszcze dwa do zrobienia, poniewaz owy test mial tylko potwierdzic mi ze nie jestem w ciazy i moge brac sterydowe leki na moje uczulenia, jak sie pozniej okazalo te uczulenia byly pierwszym symptomem naszej Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poki co spadam juz nie bede zasmiecac waszego forum moimi wywodami poszlam obok do pokoju i tak jak sie spodziwalam widok byl nastepujacy moj maz spi a ola dyskutuje z zyrandolem....do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihihh paola z tym \"powinnam! to jak ostatnio wytlumaczylam mojemu mezowi to \"powinnam\" zostawilam przez caly dzien rzeczy tak jak je pozostawiali.....to wtedy mialm jak pokazac ihih i wytlumaczyc ze ja sprzataczka na etacie nie jestem ihihihih tzn pelno papierkow bo slodyczach,skorki po bananach,jablkach.... i inne pierdolki hiihhiihih... tak jak wytlumaczylam ze bozia dala nam dwie raczki by pozbierac za soba papierki,i nozki by je do kosza wyniesc!!!! to mam nadzieje ze dlugo zapamietaja hiihihih moje slowa...moja Oli bedzie miala w sierpniu juz 6 lat ! to powinna pannica za soba tez wyzucac ihihihihhiih szyt sprobuj do ostatniego mleka nasypac troszke kaszki..bedzie gesciejsze i moze lepiej bedzie spala,albo ma moze ten okres gdzie dzieci szybko zaczynaja rosnac i potrzebuje wiecej jedzienia??? tylko najpierw wyprubuj ta kaszke w ciagu dnia i musisz byc pewna ze jej spakuje,bo inaczej nie bedzie chciala i mleka pic...... ja tak teraz podawalam Leii i sie udawalo,albo postaraj sie by jadla czesciej w ciagu dnia i pila,moja uwielbia herbatkie z rumiankiem,anyzem i koperkiem,i sloiczki owocoew tzn banan i jablko.... i jak jej tak podam mleko,sloik i owoce i kaszke to mi spi dobrze ,ale nie pomyslcie ze ja pase bo najpierw jak wstanie to daje mleko -czasamo ok.150 ml.. po 3-4 godzinach dostaje mleka ale nie duzo,bo podaje je w porze obiadowej sloiczek,pol sloika albo wiecej zalezy czy jest to rzecz nowa dla niej,czy juz cos co zna.. i w miedzy czasie herbatke,wiec jak spi to jej nic nie podaje i wiadomo ze im dluzej spi tym ma wiekszy apetyt,do podaje jej mleka ok 150-180 ml i po godzinie podaje kaszke ,jak na razie jest ok.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no to niezle paola ihihih to fajny taki sterydek w domku! daje POWERA!! ze az hej!!!!a forum nie zasmieciasz! hiih po to tu jestesmy!!!!! a widos tez z kads znam!!!!!! hiihhhi tylko u mnie jest jeszcze jedna!ihih Olivia ktora sie cieszy bo przelacza sobie wtedy na program ktory lubi czyli bajki i moze ogladac ile chce hiihihihihihih!!!!! ja tez musze juz uciekac,Lea sie niepokoi a i juz reszta przyszla z kina!!! hiihihih do nastepnego,,,moze i wieczorkiem cos skrobne ihihihih papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchodzac ostatni raz od kompa jak moje dziecko sie wyspalo pomyslalam sobie dam mojej oli nowy deser a mianowicie jabluszko z jagodami, poszlam podgrzalam i niose deserek do pokoju , polozylam na lawie a moj lukasz trzymal ole, spojrzalam sobie i mysle cos ta serwetka krzywo lezy musze ja poprawic.Wiec jak ja poprawilam tak sloiczek z deserkiem wyladowal po czesci na dywanie i po czesci na jasnozieolej gondoli mojej oli. a stala na podlodze bo wczesniej sobie ola sprawila w niej drzemke wyjatkowo bo fotelik zostal w samochodzie. w tym momencie nie wiedzialam smiac sie czy plakac zmyc ten deser z wykladziny czy z wozka czy czekac na opr od lukiego bo przeciez to jagody!!! na cale szczescie chusteczki do pupy rosmann sa niezawodne i zmyly wszystko nie zostawiajac zadnego sladu!! bylam w szoku ze tak zeszlo i znow dotarly do mojej mozgownicy plusy mojego wozka tzn latwa zmywalnosc jagod heheh moja niezdarnosc heheh no i skutecznosc niedawno odkrytych chusteczek do pupy, sa rewelacyjne podwojna paczka po 80 szt kazda za 8 zl calosc, jesli moge wam polecic dziewczyny to sprobujcie ja jestem bardzo zadowolona chusteczki rosmann ale niemieckie!!! a tak na marginesie mam nadzieje ze nie czyta tego przyszly nabywca mojego wozka hehehed do sklikniecia papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mało czasu, więc napisze tylko odnośnie ostatniej wypowiedzi Paoli :D Nawiasem mówiąc szczeście w nieszczęściu, że Ci się to sprało...uff... Niedawno ławki na mim osiedlu zostały pomalowane. Panowie poprzyklejali kartki \"świeżo malowane\" i poszli. A my tzn ja z dzieciaczkami wracalismy ze spacerku. Moją wszędobylską córeczkę zaintrygowała kartka na ławce, więc podeszła i oczywiście łapą sie oparła o tę ławkę... A farba była krwistoczerwona ;) Biegnie do mnie moje dziecię wołając \"kleją mi się łapy!!!\" Mój tato, który był ze mną na tym spacerze orzekł, że bez benzyny ekstrakcyjnej sie nie obejdzie ;) A ja wzięłam chusteczkę nawilżaną pampers sensitive i po sekundzie ślady po farbie nie widać :D Komentarz mojego ojca: \"to ja już woe nie wiedzieć, czym oni nasączają te serwetki\" :D Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze hahhaah jak ja sie usmialam z waszych opowiesci hiihh:):):):):):):) fajnie tak na dobranoc sobie poczytac ihhihihiihi pozdrawiam i zycze kolorowych snow!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszecie to faktycznie lepiej nie wiedziec czym nasaczaja te chusteczki, hihihihihihhi ale sie rozpisalyscie, a moj Oliverek spal tylko wpoludnie 1,5h i od wpoldo 2 wogole nic juz ok 18 po flaszce walczala mu sie kima ale wybralismy sie do znajomych a ich dzieciaczki 8 mcy i 18mcy sa chalasliwe i pochlonely uwage Oliverka wiec nie zmruzyl oka gdy wracalismy zaczal lekko przysypiac w samochodzie wiec szybko sie przebralismy a ten nic pol h i dalej nic wiec mowie do lubego ze mody chyba czeka na kapiel i fatkycznie po kapiu padl czyli o 20,30 bez zajakniecia az dziw ze nie spal 6h i nic niezabrzaknal, tfu tfu pewnie przez to pochwalenie sie jutro nadrobi straty w mruczeniu szok ha ha Jonka to faktycznie pojedliscie tych jagodek a wogole to bardzo smakowaly mlodemu i truskawki z malinami tez ze od tej pory zapija sie cherbatka z bobovity dzika roza z malinami wczesnie taaak ale tak bez smaku, dzis pilismy pierwszy raz soczek jablkowy na pol z woda baaaaaaardzo nam smakowal ze pol butelki soczku poszlo do obiadku na popitke ale i dobrze bynajmniej kupsztale sa mniej wysilkowe,,, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to Palola zmywala jagodki a Jonka farbe zagadalam sie,,, moj tez mi mowi jak ja zajmuje sie malym gdy ciagle przesiaduje przed kompem niedobly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×