Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

chyba tez muszę zaopatrzyś cię w jakis specjalny śliniak bo mój juz cały poplamiony :O i tez po marchewce plamy sie nie sprały a ja jestem happy :) bo wygrałam licytację huśtawki dla niuni z całkowicie rozkładanym oparciem - 75zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siewk tez chcialam taka hustawke, dostalismy z mężem od moich rodzicow troszke pieniedzy na roczniec e slubu ,chcielismy dołozyc i za 159 kupic taka fajna ale niestety nie ammy gdzie jej rozłozyc , buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdyby nie to ze przeprowadzamy się na wynajęte m4 to tez byśmy nie mieli miejsca na taką hustawkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHcaca rozmawialam z moja polozna jak gotowac dla Oliverka bo te przepisy na niecie wszystko zaklepywac mlekiem albo kaszka i ona powiedziala bez przesady ze moge mu podawac obiadki gotowane na wywarze miesnym czyli nie musze mieska gotowac osobno,do tego listek piertuszki czy selera i korzen,np, a groszek juz jadl byl w skladzie ktoregos ze sloiczkow, tu w de wszystko jest podawane wcznesniej niz w pl i miesko jest juz od 2pol 4 mca 2 razy w tyg albbo co 2 dzien, i mozna kombinowac z ryzem makaronem czy ziemniakami jest tyle jarzyn ze co 2 dni cos innego, bo robie 2 dniowki, i mowila ze mozna tez rozmoczyc sucharka w odzie i dodac go do startego jalbka na deserek, albo sucharka do pomemlania troszke Siwek noooo to bedziecie sie gonic z Natalka po salonach, ale idzie fajnie juz w duzym mieszkaniu urzadzic kacik do zabawy dla dziecka ze sie nie potykasz ciagle o zabawki i nie musisz skladac po zabawie by nie zlamac nogi hhii , my tak juz przywyklismy do tego ze mamy duze mieszkanie 85m2 ze gdy jedziemy do rodzicow to moj maz smieje sie ze sciany na niego wchodza klaustrofobia murowana,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MAMUŚki DZiękuje za piękne życzenia dla mojej Niuńki i wszystkie serduszka i kwiatki 👄dla WAS Wasze MAleństwa również ściskam wirtualnie no bo tak po kolei stuka komuś 6 miechów Jesteśmy w SZczecinie u znajomych , bardzo cieplutko, w końcu odreagowałam i zaszalałam w sklepach(jestem bardzo szczesliwa - jak to mało potrzeba kobiecie -kilka łaszków i juz cała happy).A dzis wieczorem zamierzamy z przyjaciółka uspic nasze Misie i pojść choc na chwilę do jakiegos pubu - nalezy nam sie naprawdę(ona tez ma dzidzie 3,5 miesieczną)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola-ja też ostatnio miałam problemy z kupkami Niuńki( a zresztą wcześniej tez często robiła zielone i śluzowate ale badania były ok- to chyba od pleśniawek) , z kolei gdy zaczęła jeść obiadki(a raczej pochłaniac w expresowym tempie) i kupy stały sie zupełnie inne -pomarańczowe(ciągle coś z marchewką) i geste. Nie robiła raz kupy przez 3 dni ale już teraz jest ok, to chyba takie małe zaparcia/chyba zacznę jej od czasu do czasu dawać znow Lacidofil) także z tymi kupami ciągle coś:)oby tylko dzidzi nie bolał brzuszek no i ogólnię żeby były zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHcaca ja tez chce zdjecia Malgosi please!!!!!!!!! wszystkiego naj naj w 1sza rocznice, my mamy 4 latka po 30 sierpnia jak podpisalismy pakt o wspolzaleznosci hihihihihihhihi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kristen no będzie można się ganiać :) i masz rację teeraz w moim pokoiku 3x3 to się zabić mozna, ciągle się o cos potykam :D Amelka wiem coś o tym jak to zakup jakichs nowych ciuszków potrafi poprawić humor...ja tez to uwielbiam, a torebek to mam chyba 20 :D ja mam podobny wypad za sobą-jak byliśmy nad morzem wyszłyśmy sobie z siorą-i akurat trafiłyśmy na męski striptiz!!! lol :D :D hehe u mnie 27 sierpnia bedzie druga rocznica ślubu.....ale jesteśmy ze sobą już 8 lat :) mój mąż twierdzi ze po 5 latach małzeństwa zona powinna sama odejść :D jak ktoś śle jakieś foty to ja też poprosze siwek_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca nie mogłam sie napatrzeć na twoją córę!!! Jakie ma śliczne długie włoski i te loczki :) i rzęsy jakie długaśne....a jak juz duzo ząbków ma!!! normalnie szok-nie mogę się nadziwić :) słodka jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHcaca Agnieszka ja tez chce fotyyyyyyyy!!!!!! Kirsten2@wp.pl dawaj je tu,,,, co prawda to prawda nie ma jak babski wypad najlepszy na wszelkie smutki, Siwek striptis ooooooo!!! ale sama poszlabym na takie cus dlaczego faceci maja miec do wszystkiego prawo i do odpoczynku od domu i od pracy a my to co??? co nie??? Siwek my tez jestesmy 8 latek razem 4 przed i 4 po wczesniej konczylam studia i nie chcialam siobie robic dodatkowego obowiazku hihihihihi w postaci meza hii a co , teraz sie smiejemy ze jako prezenty zlozymy sobie pozwy o rozwod bo mamy siebie juz dossc, w sensie ze mamy takie same charaktery a tylko przeciwnosci sie przyciagaja a my sie scieramy, kazde ma pomysl chce rzadzic i zadne nie chce ustapic az sie boje gdy Oliverek dorosnie jaka to bedzie mieszanka wybuchowa naszych charakterow, a moze nas zaskoczy,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i mialam wam poradzic ze gdy bedziecie dodawac groszku do posilku to sprawdzcie po miksowaniu jak jest bo u nas mimo ze gotowalam przez marchewke prawie h 2 lyzki jarzynek i niby groszek byl rozgotowany to i tak po miksowaniu zostalo pelno takich pocietych lusek ze gdy probowalam to musialam je niezle rozgryzac wiec dla pewnosci przetarlam jeszcze przez sitko by nie siadlo cos Oliverkowi na zolodku,,,potem mam w planach buraczkowa zupka i pomidorowa z pomidorka i oczywiscie wydziwianka z mieskiem,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten wysłąlam ci je juz dawno , czyli wczoraj ;). ale mi poczta odp ze jest problem z wysłaniem, s próbowłam jeszcze raz moze tym razem sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzieki 👄!!!! dla Malgosi❤️❤️❤️❤️🌼🌼 jutro pol roczku nieeeee???? jeju jaka sliczniutka ta Twoja corunia i milo nareszcie Cie zobaczyc i teraz, wiem do kogo pisze,mlodziutko wygladasz ja jestem 4 latka mlodsza od Ciebie, te wloski, Oliverek ma wloski a Gosienka czuprynke to na roczek beda juz kiteczki i kolorowe spineczki, i te zebule nie moge, u nas dalej bezzebne usmiechy, i nic nie zapowiada jakiegos siekacza hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZISS Jan Ma-rity i Mati od Skowronek koncza pol roczku 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️ rosnijcie nam zdrowo malenstwa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! a wiec tak..BUZIACZKI dla solenizantow!!!i SOlenizantek!!! ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️🌼 kurcze Lea zrobila sie troszke marudna i nie chce mi jesc za bardzo...wyglada mi na \"zabkowanie\" :(:(:(:( jak bedzie przechodzic to jak Olivia to sama sobie wspolczuje :(:(:(: oby nie!! ponoc dzieci sa rozna hihiihihihih oby tak bylo..:):):) chcaca ja tez chce zdjecie:(:):):):) evelinb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez chce Wasze fotki bedzie mi milej wiedziec z kim pisze;-) moj adres poczty to paola2212@wp.pl a teraz spadam do oli bede moze pozniej jesli moja corka zasnie w koncu... tragedia z tym usypianeim jest u nas w domu... ciagle to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu Matiego, serdeczne dzieki:-):-):-){kwiatek] No i caluski dla wszystkich beybikow👄👄👄 i ich wspanialych mam🌼🌼🌼 Ciesze sie ze pamietalyscie o Matim,ja caly czas tu zagladam,tyle ze nie mialam za duzo czasu by cos nastukac. Byl dlugi pobyt w Polsce,a potem ja mialam gosci z Polski(wiec bylo urwanie glowy).teraz postaram sie nadrobic zaleglosci;-) i juz pol roczku za nami, a tak niedawno narzekalysmy na zgagi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowronek- wszytkiego naj dla szkraba z okazji półroczku a my dzis konczymy półroczku a do tego funduje młodej na uroidzinki sczepienie , wyrodna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHcaca dla Malgosi bukiet kwiatow 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 rosnij zdrowo mamusi!!!!!! i rozrabiaj !!!!!!! kurcze juz ktorys raz spotkalam siasiadke na schodach gdy pedzilam do piwnicy wstawic pranie, Oliverek spi w tym czasie a ona tak zainteresowana, w sumie bardzo rzyczliwa i mila ale boje sie bym nie najadla sie czasem tej rzyczliwosci tytulem ze poda mnie do urzedu ze zostawiam dziecko same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHcaca dla Malgosi bukiet kwiatow 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 rosnij zdrowo mamusi!!!!!! i rozrabiaj !!!!!!! kurcze juz ktorys raz spotkalam siasiadke na schodach gdy pedzilam do piwnicy wstawic pranie, Oliverek spi w tym czasie a ona tak zainteresowana, w sumie bardzo rzyczliwa i mila ale boje sie bym nie najadla sie czasem tej rzyczliwosci tytulem ze poda mnie do urzedu ze zostawiam dziecko same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede krzyczec czy ja mam jakis limit na tekst drugi raz wyslalam tez sam i caly i zerzarlo mi buuuuuuuuu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, bardzo dziekuje ci Chcaca za fotki no ta Twoja corka to ale gwiazda i skad ona tyle zebow ma????????????????wszystkiego naj naj naj na jej pierwsze polrocze hihi ja dzis tez zafundowalam mojaj szczepienie hehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze!!!!! hellou je tam kto???????? ale jestem padziocha jak kon po westernie gdy Oliverek spal oblecialam cale mieszkanie mopem odkurzaczem scierka zalecialam az na schody i jeszcze karnelam sie do piwnicy z praniem , dobrze ze dla mlodego mialam juz ugotowany obiadek tylko dla nas musialam cus przypichcic, pogoda do bani tak jak wczoraj i przedwczoraj pije kawa zakawa i spie na stojaco do tego stopnia ze trzymajac Oliverka na rekach zarzuca mna i lapie schiz ze zaraz walne, o ziemie, masakra a mlody chyba tez czuje niskie cisnienie bo nawet mruczenie mu wychodzi tak jakos bezsilnie niby krzyczy aaaaaaaaa az zdziera sobie gardlo na mame by go wreszcie wziela ale za chwile juz mu sie niechce hihihihih wczoraj pierwsza noc jak moje dziecie spalo samo na boczku w tym sensie ze ja go nie ukladalam tak i nie podpieralam niczym ale sie rozkrecil a jeszcze nie dawno tak sie balam ze cos za leniwy ten moj skarbek i tylko plecki i plecki a tu bum hihihiheeeee,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAski :) Duża buźka dla Jubilatów dostojnych :) Pół roku, no no... Nie sądziłam, że tak to zleci :) :) Kompletnie nie mam czasu.. :( Janek jest coraz bardziej zorientowany w świecie, i kojarzy, że jak jest mama w zasięgu wzroku, to jest wesoło, a jak nie ma to się nudzimy.. A jak się nudzimy, to może dla rozrywki pojjęczymy nieco ;) Martynka też jakoś potrzebuje więcej uwagi, a efekt - ja nie mam w dzień ani minuty dla siebie 😭 Szybko tylko doniosę co u nas: Janek obraca się z plecków na brzuch (niechętnie) i odwrotnie (trochę chętniej) Najlepiej mu jest w pozycji siedzącej, ale niestety posadzony jeszcze nie umie się utrzymać i leci przed siebie ;) Moje próby odstawiania na razie nie udaja się... W dzień mały zjada cały słoiczek jabłuszek z gerbera - ale niedługo zacznę mu sama ścierać, bo prawda święta z tymi torbami, Kirsten :) Zjada też obiadek - dziś nastąpił wielki dzień - pierwszy raz zjadł z mięskiem. Powoli mu rozszerzam, bo on taki uczulony :O Ulewa po różnych rzeczach, jakie ja zjem, więc muszę uważać. A dwa dni temu przespał ciurkiem 8 godzin!!!!!!!!!! Obudziłam się o 5.50 i aż podeszłam do łóżeczka sprawdzić, czy bobo jeszcze dycha ;) A jutro wyjeżdżamy do rodziny męża, więc 5 dni nas nie będzie, zobaczymy, jak moje skarby zniosą objazdówke po krewnych :O Ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski gdzie sie schowalyscie ze tu takie pustki??:-(czy ktoras z was moze mi pomoc w nastepujacym problemie??moja ola sie strasznie slini i w zwiazku z tym pod bradą ma cala skore podrazniona i na klatec piersiowej rowniez tzn na dekolcie, moja pediatra powiedziala ze to takie podobne odparzenie jak od pieluszki na pupie i kazala smarowac ale niestety nic nie pomaga moze ktoras z was ma jakas sprawdzona masc na takie dolegliwosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee Paola nie moge caly czas pisac monologow sproboj linomag cienitutka warstwe, albo jakis krem do buzki, przemywaj woda czesto, i wycieraj moj Oliverek tez ma slinotok i ma slinior do pasa bo tak to mankiety i nawet ramiona mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na chwilke-czzytam was ale nie mam chwilki zeby cos naskrobac :( Jonka Janek postępy robi widze takie same jak moja niunka tylko moja nie potrafi sięz brzuszka na plecy przewrócic jeszcze. paola na odparzenia w fałdkach słyszałam ze dobry linomag ale ja zawsze przemywam i po kąpieli codziennie we wszystkich fałdkach nakłądam cienką warswtwe mąki ziemiaczanej- i pomaga-zaczerwienienie znika na drugi dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×