Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość żordelka
pamietacie mnie jeszcze:) troche pozno, ale chcialam wam napisac, ze 1.08.2007 przyszedl na swiat moj kochany synek:) pol roku opoznienia do was mialam, ale w koncu sie doczekalam drugiego malenstwa:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patti dzieki za maila niestety przyszedl bez zalacznika:(((((((((((( Sieku jaki milo ze mnie pamietasz hehehjeszcze z tak wielkiego grona kolezanek hehehe zartuje oczywiscie, dlugo mnie nie bylo poniewaz okres przedswiateczny i przedsylwestrowy byl bardzo goracy u mnie w pracy i nie mialam juz sil pisaqc ale oczywiscie sledzilam co u Was. pozdrawiam i poprawie sie z moja pisanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! w pierwszej kolejnosci chcielibysmy zlozyc zyczenia dla naszego PIERWSZEGO ROCZNIAKA!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! DLa KUBU$IA Z zyczeniami Lea z rodzinka❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,przeprazmy ze to juz po dniu w ktorym byly urodzinkiKubu$ia ale nie mialysmy mozliwoi......❤️ ale pmietalysmy!!!!! w ta sam cferke Lea bedzie swietowchihihihih..... u nas jak na razie jakos leci.......Lea nauczyla sie wzoraj rczkowac,smiesznie to wyglada hahaa,Olivia nie rczkowala dlateg jest to dla mnie nowe haahahh doswiadczenie.:):):):) ale slodkie hihii.Olivia nauczyla sie wczoraj w koncu sznurowac sama buty,ale widocznie potrzebowala tyle czasu by zalapac o co chodzi..hihihi ale jestem z niej Dumna!!!a ona sma tez !! ze potrafi juz sama wiazac sobie buciki!!! :):):) i mi podziekowala ze jej pokazalam!!! ale jak ja jej pokazywalam to nie patrzyla dokladnie tylko po swojemu jakos tak--""" bo ona juz wie jak sie to robi""" ale sie zloscila jak jej niewychodzilo_:):):):) a teraz zobaczyla dokladnie jak jej pokazywalam i poszlo w mik!!!:):):):) .... a po za tym od swiat Lea sie troche rozstroikla nam:(:(:( przez nieregularne kladzenie ja do spania,wybila sie z rytmu i juz od paru dni,albo idzie spa ok.23.00 i to czasami na rekach bujana jest:(:), a jak nie to juz sama padnie ze zmeczenia:):):) a jak nie jak polozy sie ja wczesniej tzn ok.20.30 to spi ale sie budzi ok.23-24 i tak do 2.30-3.00 rano potrafi sobie przespiewac,plakac,marudzic!!! wszystko co sie da!!:(:(:(:( staram sie teraz tak robic jak do tej pory,ale jakos nie jest latwo ,bo ona wstaje sobie w lozeczku i tanczy a co najlepsze to wywali smoczek i kweka ze go niedostanie reka...:):):):):::) cos nowego :(:(:):) ale kazdy ma jakies dni ,ale mysle ze Leii sie jakos szybko skoncza hiihihih te nocne igraszki:):):) co do pracy,to ja pracuje w domu ,mam taka mozliwosc:) , a co to tego to nawet mi dobrze robi jak mam kontakt czestszy z ludzmi:):):) i robic to co sie lubi:).. ale czasami to roznie bywa hahahah raz musialam mala zakladac na nosideklu i przypoiac do siebie bo mi nie dala skonczyc i tak ja trzymalam na sobie i dokanczalam modelowanie .wlosow hiihih:):):) miala Lea radoche, a wyjatkowo nie chciala poczekac tych 2-3 minutek:):):):) i tylko do mamy chcilala,a klientka na autobus sie spieszyla bo nastepny byl za ok godzinke :):):)))-mysle o przesiadkach- :):) a do pracy musiala zdazyc,ale wiecie same,ze jak cos sie zaplanuje co do czasu to zawsze nasze pociechy nas wyczuja hiihihihihhi i robia po swojemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka,tobie sie uspokaja z jankiem a u mnie szalenstwo sie zaczyna hiihi:):):) ale kiedys musza sie strony zamienic:):):)...apropo Janka!! to FACIO!! skubany:):):( przepraszam za zwrot ale mi sie podoba,jesli kogos obrazilam to przepraszam:):):)) bedzie z niego maly ancymonek:):) ,ale jak podrosnie to bedzie kobietkami rzadzil:):):) jak sie usmiechnie!!! to i nawet kolana mamy miekkna:):):)............ co do zdjec waszych POCIECH!!!!!! to jak ten czas leci, one sa juzzzzz TAKIIEEE DUZEE!!! a ten blysk w oczach!!!!!!! az dreszcze przechodza co one tam w swoich glowkach czasami kombinuja:):):):):):):):: .... pozdrawiamy...... musze na spacerek ,zaniczym zacznie padac...:):))) do nastepnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee mamusienki i dzieciaczki!!! w pierwszej kilejności naj naj naj serdeczniejsze życzonka urodzinkowe dla Kubusia!!!!❤️👄🌼 bedę na bierzaco nadrabiać zaległości, a tak to u nas słychać to ze OLi zasuwa jak Kubica na czworaka, biega do okołła stołu, przespał piewrszy tydzień całe nocki, dziś już coś było nieteges chyba dlatego że dziadki wczoraj pojechali:O, ale zasypia pieknie sam od dziś pewnie już nie bo sie pochwaliłam a gdy walczyłł czasem resztka sił to skacze ja pimpong w łóżeczku i woła mmmmammma i zasypia jak nie w pozycji leżącej to na siedziaco z buzia w podusi na kolanach cód widok:):):):):), pije sam z niekapka stoi na stole a on podchodzi i sobie popija kiedy chce, ladnie chodzi za raczki, je prawie wszystko ale nasze obiadki tymi kupnymi czasem z braku laku pogardzi:):), gada jak katarynka, dididididi, tatatatata, tata tata baba baba, i namietnie czysci wszystko swoimi chusteczkami stół, a podłoge to wogóle jedzie z koksem jak speedy, i obraca chustecze na drugą strone i dalej poprawia po mamusi:D:D:D:D:D:D i oczywiscie swoje nóżki i kapciuszki, kupiłam mu domowe butki bo kamikadze staje przy ścianach i girki mu sie rozjeżdzały pomimo skarpeciorek abs czy paputkowych:D:D:D:D:D ale czad mamy 6 ząbków:):):):)i namietnie wklada wtyczki do kontaktów prawidłowo:P:P:P masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA KUBUŚ cudny❤️, i ta fotka z pierniczkiem ale u nas też była akcja jak Oli dorwał sie do pierników ten to ma gryz :D:D:D:D:D, aa i musze się pochwalic że ślicznie robi papa, tanczy do muzyki tnz macha prawą raczką zgina i prostuje i dyga:):) i robi pstryk pstryk paluszkami do tego normanie kino:D:D:):):):), aa i gdy dorwie pilota to kieruje go w strone telewizora i przełącza :D:D:):):):) nie mogę taki talent:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć i czolem Nina dopiero zasnela jakieś 10 min temu :o też jej sie coś poprzestwialo. tzn, wykąpana pięknie poszla spać o 19, ale wyspana była już o 20:30.... Ja od dziś zawziecie na diecie, bo po świętach masakra i 4 kg na plusie :( Jonko, Janek debeściak!!! o wlasnych silac na spacerku, no no! Do Lublina dotarliśmy szczęśliwie zmęczeni ;) Pattunia, no to niezle rarytasy dajesz Lence! Tzn. moja też jada urozmaicone rzeczy, np. naleśniczki, ale ze sloja :p od jutra jednak wprowadzam domowe dania, a desery dalej lecą ze słoja ;) Podeślij mi te przepisy! :D Wiecie co, doszlam do wniosku, że chyba nie doceniam tej mojej Nincji. stale narzekam tu tylko, że a to nie raczkuje, a to nie śpi, a to to, a to siamto, ale muszę Wam powiedziec (tylko mam nadzieje, że nie zostanie to źle odebrane, ze sie przechwalam, licytuję itp.), ale Ninka Już od 8 miesiąca pokazuje oko u Lalki, gdzie jest pstryk, robi papa, kosi kosi, przełącza \'swiadomie\' programy. od 9 mieś. robi cacy cacy po buzi mamy,taty itd. Pokazuje oko,nos i ucho u ludzi. zapytana gdzie jest elmo, jej lalka miłka, czy lampa pokazuje paluszkiem. Ostatnio jak jej robię patataj, to powtarza albo taj taj, albo papa :) powtarza wyrazy typu tak, nie i inne. robi nu-nu i grozi przy tym paluszkiem. a ostatnio hit, bo nauczylam ja pokazywać \'oj jakie mam klopoty!\' czyli łapie się dwiema rączkai za glówkę i się martwi :). robi br br po buźce. tzn. wydaje dźwięk i robi tak łapką po ustach :) urocze to jest. jak mówię do niej cześć to podnoszę rekę i ona robi tak samo i nieporadnie jeszcze powtarza cześć :) dziś z meżem stwierdzilismy, ze jest mądrzejsza niz sie nam caly czas wydaje. wystarczy jej raz coś pokazac i ona juz to umie :) a chodzic też się nauczy ;) żadna mi nie odpowiedziala na temat higieny jamy ustnej ;) tzn. tych malych zęboli :D lecę spać bo pora na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyt- my zębole zaczełytsmy myc ok 4 mieisaca bo miałysmy juz 4 taka silikonowa szczoteczka na mój palec , teraz myjemy jzu normlanie normalna szczoteczka dla dzieci bo mamy juz 16 zębów, myjemy sama woda naarzie bo odpluwac to jescze nie uymiemy hihi a my dzis konczymy 11 misiecy jeny jakiemy stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat dla Małgosi :) 🌻🌻 Szyt u nas praktycznie 4 ząbki i wykluwają się następne...narazie niunia nie ma szczoteczki ale już myślimy o zakupie ;) Szytko no to podziwiam Ninke naprawde mądra dziewczynka :) Moja Nati też umie większość tych rzeczy co wymieniłaś a mianowicie robi: pa pa, brawo czy koci koci, pokazuje oko nos i lalek i u ludzi (mało tego oka komuś nie wydłybie tak dobitnie pokazuje :D )robi brrr paluszkiem po ustach, daje piątkę, robi baran baran tryk czyli zderzenie się główkami z mamą :) mówi mama, tata, baba, da i nee ale tych ostatnich raczej jeszcze bez zrozumienia. teraz namietnie staje przy wszystkim co sie da, i slicznie juz chodzi trzymana za jedna raczke, sama stoi ładnie przez kilka sekund:) najbardziej sie ciesze ze nie jest niejadkiem i wcina wszystko to co my :) nawet zupy na śmietanie :) i uwielbia makaron w wszelkiej postaci :) Zuziu moja nati tez sie troche rozstroiła z tym spaniem po świętach :) Śliczne te twoje dziewczyny -oglądałam fotki :) Kristen tez sie za toba steskniłam ale ostatnio kiepsko u mnie z tym czasem....z niczym sie nie wyrabiam i na wszystko brakuje mi czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z umiejętności o której zapomniałam napisać a jest najśmieszniejsza i najbardziej mi sie podoba to tany tany :) Nati podryguje, macha głową tułowiem i rączkami na boki, klaszcze na zmiane w rytm muzyki :) i mało tego jak jest wolna piosenka to kołysze się i kreci tulowiem w rytm muzyki a jak jest szybka basowa to podryguje do przodu i do tyłu :D wszyscy mamy niezły ubaw z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, szyt no zakasowalas mnie umiejetnosciami swojej Ninki heheh to ja sie pochwale ze moja Ola obecnie to chyba najlepiej z wszystkich naszych dzieci kaszle, jak gruzlik :)) no i nie wiem czy ktore z dzieci potrafii miec katar do kolan hehehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i moja Ola bardzo lubi ogladac odwroconych na tvn ale nie w niedziele o 20, tylko w czwartek ja sa w tv o godz 23.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyciu jestem pelna podziwu:):):) Ninka to niezła bystrzacha:DMati z takich rzeczy to nie bardzo:(jak usilnie probuje go nauczyc jakiejs sztuczki to odwraca glowe iudaje ze go to nie interesuje(woli sprawdzac podwozie w samochodzikach;) )a jak machamy pa pa to dziwnie na nas patrzy,jakby chcial powiedziec \"co za swiry\":( Ale teraz pochwale sie co potrafi;) Chodzi za jedna raczke,stoi dluzsza chwile bez trzymania,zasuwa dookola miezkania przy pomocy mebli,otwiera szafki namietnie wyrzucajac ichzawartosc na podloge(tu nie ma sie czym chwalic),jezeli chodzi o jedzenie to je za trzech i praktycznie wszystko oprocz smazonych kotletow;) i probuje łyzka siam:) a z butelki pije sam od 5 m-ca,a od dwoch z kubka ale z ktorego samo kapie,no i strasznie lubi odbijac pilke i czytac ksiazeczki.Ale sztuczek 0,a czasami jak ma dobry humor to da mamie buzi,a i mowi mama(chyba ze zroaumieniem) tata =baba i kiwa glowa nie nie nie. A co do mycie zebow to tez mam dylemat,bo Mati ma juz 8 ale za nic w swiecie nie chce otworzyc buzi domyia ich:(:(:(no i co mam robic??????????:( teraz pewnie wydam sie nudziara bo napisze ze.... wszystkie fotki dzieciaczkow PRZESLICZNE!!!!!a juz nie wspomne o naszym solenizancie;):D👄 Spadam bo musze sie powoli pakowac i organizowac bo .....W PIATEK LECE O POLSKI HURRRRAAAAA!!!!!!!!na ponad miecha:D:D:D:D:D:D:D Jacze raz buziaki dla WAs WSzystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ai dodam ze juz od dawna nie miksuje mu zupek tylko rozgniatam widelcem,a miesko w kawalki bo juz bardzo ladnie gryzie wszystko sam(chlebek, banana itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja;) Wszystkiego Naj dla Malgosi 🌼 Chcaca WOW 16 zabkow,a ja myslalam zemati ma juz duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 bukiecik dla solenizantów:):):):) SZYT a dlaczego miałabys sie przechwalać, to ja po dłuższej nieobecności wpadam i pisze od razu co Oliś moj zdolniacha umie, ale żadne z waszych pociech nie wyciera kurzy na pólkach i najlepsze podłapał że odwracam stronę ścierki:P, tez slicznie tupta ale wtedy kiedy ma ochote jak nie to podwija nózki jak do posadzenia i niet:), smażonych kotletów też jeszcze nie jadł ale zupki na śmietanie z mieskiem wcina że hej gorzej z drugim daniem bo za geste i zalepia i robi mi yyyyhyy i co chwilkę popija, a co do mycia ząbków to nie ma co szoruje sam od paru dni z pasta czy bez nie ma problemu ale byle nie za długo moj Oli ma ostatnio taka zabawe że wspina sie przy mojej nodze i wstaje chce na raczki, potem spowrotem na podłogę i tak w kółko, SKOWRONEK i tez kreci kołami od autek odwrocone do góry nogami rodzice śmiali sie że mechanik mi rośnie, ale widze, ogólnie że nasze pocieszki gonią jedne drugie że na wiosnę bedziemy prowadzić za rączkę albo gonic z wózkiem na spacerkach za nimi:):):):):)i tylko zające będą uciekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i SZYTKA ja też namietnie oblizuje łyżeczke od spodu gdy karmię Oliśka do tego stopnia ze gdy byli u nas znajomi i dawalam mu kaszke to ten się tak na mnie dziwnie zapatrzył i skumałam o co :P, ale to jakieś zboczenie:P:P, bo nie umiem nie podlizać:D, i wczoraj dałam piwrszy raz serek almette ze szczypiorkiem na chlebku Oliskowi i wiecie co tak szamał, bo coś ostatnio popluwa mi tymi owocowymi dla dzieciaczkow gdy kupiłam mu ostatnio, a jabłka tarte to jedno dziennie to podstawa kwasiorek czy nie sa wsie mniami:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCĄCA my dostalismy próbke pasty do zębów z elmex do ząbkow mlecznych dla maluszkow i nakładam tyci dla by troszkę pomazać nią po perełkach:):) ale zaśmiecam;P, boż nie umiem na raz spamietać coście naklikały, tłumaczę się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku zrobilam z Mata niudacznika a nie powiedzialam Wam o najwazniejszym;) Mati wklada z wielkim powodzeniem klocki do sortera:):):)na poczatku z pomoca a teraz juz bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten a przy twoim Olisiu to juz w ogole nasze dzieci popadna w kompleksy:)wycieranie kurzy:D tego jeszcze nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja bo Olis spi, zaczyna sobie przesuwać drzemki na jedną popołudniowa chociaż wczoraj spał 2 razy po 2h, na dzisiejszy deszcz:O czy wasze maluszki tez ''pożeraja'' piane garsciami w kąpieli?' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo SKOWRONEK a dgy ja sprzatam to jeszcze patrzy mi przez ramie ze mam płyn do mycia a on nie:D:D,, ale gdy znajde to wrzucę na wrzutę filmik bo mam ponagrywane, padniecie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale sie z was uśmiałam dziewczyny :) no super...chciałabym zeby moja nati kurze umiała ścierać :D :P a co do tego podlizywania łyzeczki to mam taką samą manię :P:D ale nie widziałam zeby Szyt coś o tym pisała...chyba kiepsko u mnie z czytaniem :P Nati też sie coś poprzestawiało i ostatnio robi sobie tylko jedną drzemke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesć 🖐️ WItamy Kirsten po przerwie świątecznej :) Janek znów na coś chory, od dwóch dni kaszle, dziś cały dzień wymiotuje :(:(:( TEraz śpi, ale bardzo niespokojnie, caly czas popiskuje, biedactwo moje malutkie :( Szyt - no to dokładnie Twoja Ninka rozwija się jak MArtynka :) Zuch dziewczyna :)A to, że nie chodzi... Ja to bym się tylko cieszyła ;) Janek wchodzi wszędzie, ale jest jeszcze na tyle nieporadny, że często się przewraca :( JEstem w ogóle pod wrażeniem postępów Waszych Bobasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku - a jedna drzemka powoli stanie się normą, przynajmniej do czasu, kiedy całkiem nie zaniknie ;) I wtedy to dopiero dylemat, co robić z tym dzieckiem cały dzień? Dzieki ludzkości za bajki na dvd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Paola i Szyt, wysłałam Wam tą baby cook, mam nadzieję że dojdzie.. Jestem pod wrażeniem postępów Waszych dzieciątek:) i gratuluje tak bystrych pociech:) Jonka, rzeczywiście dvd dobry wynalzek, chociaż godzinka wytchnienia;), bo jak dłużej to ma wyrzuty sumienia:). U nas się właśnie zaczęła edukacja prawie szkolna:), uczę Amelię literek no i wogóle wszystkiego co z tym związane. No i jak Wy się tak chwalicie;), to ja też się pochwalę;) Lena umie: robić pa pa, bić brawo, prowadzi mnie do łóżeczka jak chce spać mówiąc przy tym aaa, aaa, jak mówię że idziemy na spacer raczkuje do sypialni i staje przy łóżku bo tam ją ubieram, zna większość swoich zabawek, potrafi ich poszukać, wie gdzie latają ptaszki, gdzie jest lampa, rozumie słowo nie, daj, chodź, pokazuje gdzie ma nogę i brzuszek, jeśli chodzi o oko, nos i ucho pokazuje na zabawkach u siebie jeszcze nie umie, wkłada klocki do pudełka, jak mówię ukochaj mamę wtula się we mnie, kula piłkę do mnie zachęcona, wstaje gdzie się da, porusza się przy meblach, puszcza się na klka sekund, spaceruje trzymana za rączki {uwielba to:)), no i tak jak Nati Siwka, lubi muzykę, podryguje w jej takt, kręci całym tułowiem głową , klaszcze, obojętnie co usłyszy:) i strasznie lubi jak się z nią tańczy:).Aha jeszcze mówi:tata (bo to jej guru;)), baba, papa, be jak coś jest nie, bapa na małpę:) no i mnóstwo innych dźwięków:) No to się pochwaliłam;););) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, zdrówka dla Janka🌻 W sprawie zębów się nie wypowiem mamy już trzy ale jeszcze nie do końca wyszły, więc zastanawiać się będę jak wyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×