Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Dobi:D Mowlas, mowilas:) Ja tez jeszcze w pidzamie pije sobie kawke, a tu trzeba rosolek gotowac:P[dzisiaj ja musze bo moi rodzice wlasnie sobie pojechali:o] Rowniez zycze milej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara czesc:) Dzis mialam pierwszy dzien praktyk w GOPS , prawie zaspalam, dobrze , ze mam mnie obudzila i mialam na wyszykowanie sie ok 20minut z czego przez 5minut biegalam i wszystkiego szukalam[jak zwykle nagle wszystko gdzies sie zapodzialo:D] wiec nie zdazylam nawet wypic kawy o sniadaniu nie wspomne:P strasznie sie tam wynudzilam, bo nic nie dali mi do roboty, tylko siedzialam i sie przygladalam jak moja opiekunka, z ktora jestem w pokoju , obsluguje petentow. Pani halinka ma bardzo ludzkie podejscie do swoej pracy i do tych wszystkich ludzi , ktorzy do niej przychodza skladac rozne wnioski o rozne zasilki;;). Naprawde jest dobra w tym co robi. A najbardziej mnie zaskoczylo to , ze praktycznie wszystkie osoby , ktore do niej przychodza zna z imienia, a tych osob w rejestrze ma juz ponad tysiac. Jak na tak maloliczna gmine[ponad 4tys] to bardzo duzo jest tych potrzebujacych. Ale kierowniczka powiedziala , ze nie ma sensu zebym przychodzila codziennie i swoj czas tracila:o. Wiec mam i sie pokazac za kilka dni;) Przynajmniej bede miala czas sie opalac:D Mialam juz dwa razy praktyki jak bylam w szkole sredniej [w Urzedzie pracy i w jednym z bankow komercyjnych:D] i tam zawsze cos mialam do robienia, jakas nudna papierkowa robota ale byla;) Mam tylko nadzieje, ze ze szkoly mnie nie sprawdza czy jestem na praktykach, czy tez nie:D A co u Ciebie? Juz po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć setunia :) no to ciekawie tam masz :) nie martw się, nie sprawdzą Cię :) nigdy nei sprawdzają, przekonasz się. miałam praktyki m. in. w aptece i byłam tam raptem 3razy, z czego tylko po 2 godz, bo stwierdzili, że będę się nudzić. czego jeszcze zahaczyłam o imieniny szefa, ktory to wypisał mi od razu na początku praktyk karteczkę, że już je skończyłam :D generalnie tak mniej wiecej praktyki wyglądają. mało kiedy chcą żeby coś się robiło, z reguły nie chce im sie pokazywac nic, uczyć czegoś itd. :) za to moje drugie praktyki były najwspanialsze :) byłam nad zatoką Fińską:P i zwiedzaliśmy mnóstwo zakładów i miasto i okolice Petersburga :D fajna to była przygoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara czesc:) To mialas jeszcze lepiej niz ja i na jednych i drugich praktykach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję co dzień. niestety nie mam wakacji. tylko kilka dni urlopu za miesiąc. ale dobre i to. i tak mam nadzieję, że jakoś sobie załatwię jeszcze kilka dni. a tak marzy mi się wyjazd gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę jechac z Tobą :D fajnie tak, na dziko :D nowa Lalka? :) a to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jasne , ze mozesz:D tylko nie mam pomyslu gdzie:o ja juz przeczytalam , bardzo fajne by bylo takie zakonczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, marzy mi sie żeby na jakiejś górce np. w Bieszczadach poleżeć :P kocham te góry:D i gapić się na niebo i szukać gdzieś hen daleko oddalonego domku. ekstra:D jest parę takich miejsc, w których nigdy np. też nie byłam, a które chciałabym zobaczyć. oczywiście pewnie urlopu mi zabraknie na to wszystko. och marzenia! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lalkę to czytałam już w podstawówce :) b. lubię tę książkę. a to zakończenie niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja bardzo dawno juz nie bylam w gorach:(a jak bylam to na jakiejs szkolnej wycieczce i nie bylo mowy o takim beztroskim lezeniu i gapieniu sie w niebo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja bardzo dawno juz nie bylam w gorach:(a jak bylam to na jakiejs szkolnej wycieczce i nie bylo mowy o takim beztroskim lezeniu i gapieniu sie w niebo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj setunia to ja jestem lepsza:) bo w góry to - z wyjatkiem zeszłego roku - jeżdzę co roku :D od x lat. a całe liceum to obozy wędrowne. to były czasy!! :D piękne! szkoda, że też nie jesteś na wyciągnięcie ręki to byśmy pojechały może :p miłego wieczorku! mi jakoś tak smutno cholernie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara teraz to i mi sie smutno robi nie wiem czemu:o spadl mi chbya poziom endomorfiny:o koniecznie musze zakupic jutro czekolade:D Tobie rowniez udanego wieczorku ja mam w planach meczyk i piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) też oglądałam meczyk i piłam piwo. poszłam do jednego ogródka na Piotrk. :) i powiem szczerze, że już mi jest wszystko jedno kto wygra. jakoś mi tak nadal... powinnam chyba tonę batonów czekoladowych sobie zakupić, ale nie wiem czy to pomoże :O i to tyle. dobrej nocki. odezwę się możliwe że jutro pod wieczór. 3maj się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara to w pubie na pewno sie fajniej oglada niz w domu:) Ja mialam isc do pubu z dziewczynami jak byl mecz polska-Niemcy ale bylam wtedy przed egz z niem[tzn 2dni przed]i chcialam miec trzezwy umysl:D to spij dobrze i milego dnia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMIGRACKJA HEHE
WYEMIGROWALI NA WYSPE UTOPIĘ ALBO DO NIBYLANDII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkoda:( co my teraz biedne poczniemy:o do zakonu chyba bedziemy musialy wstapic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan_roman wczoraj meczyk byl fantastyczny:classic_cool: Delfinek a facetow jak nie bylo tak ni ma:( :D ale jak sie pojawia to jednego masz jak w banku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_roman jeszcze musisz spelniac wyzej wymienione kryteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×