Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

tarara dzieki za stronke:) ale Ty faktycznie jestes ksiazkowa maniaczka;) ja zamawiam sobie srednio 1, 2 ksiazki w miesiacu z tych komercyjnych katalogow a tam sa drogie mimo ze mma juz znizki za dlugi staz czlonkowski:D tez bede w piate:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara🖐️ jak minal tydzien ja wole wszystko przemilczec , jesli chodzi o moj:D dzisiaj meczyk i piwko:) a wczesniej musze odwiedzic kuzynke bo wczoraj przyjecial , bo byla w Szkocji urodzic:) to do poznej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć setunia: u mnie ok. dni mijają mi błyskawicznie. aż za szybko. tak, mecz właśnie leci i brat ogląda zawzięcie :P a ja kątem oka ;) a jak tam egzaminki, zaliczenia itp.? zły był ten tydzień czy bardzo pracowity? miało być ciepło a tu pada. cholera, a ja mam klapki tylko :D w domu, bo wszystko inne w 2 domu :D ale nic to. miłego wieczoru. daj znać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara fajnie , ze sie odezwalas:) Dzisiaj mialam zerowke ale juz wiem , ze bede musiala isc na termin normalny:D nic sie nie uczylam na ten egz bo mialam tez dzis kolosa ze statystyki i cala energie poswiecilam na nia;) jakos to bedzie! to gdzie jestes , ze nie masz tam innych butkow?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, tez fajnie, że się odezwałaś ;) b. się cieszę. jestem w domku rodzinnym, w którym jestem tylko w weekend i to nie zawsze. A wszystkie właściwie np. buty wywiozłam bo w tygodniu mieszkam gdzie indziej ;) i przyjechałam dziś sobie w klapkach a tu leje. ale niebo ładne przynajmniej. zaraz je sfotografuję - nie ma to jak uzależnienie :D jak nie w zerówce to w terminie normalnym, dobrze będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trarara zrob foteczki niebu, pozniej nam tu linka wkleisz:D u mnie tez troszke pada;) wlasnie sobie przegladam raporty CBOS-u ale wybila wlasnie 21wsza wiec ide na meczyk:classic_cool: chociaz ja czarno to widze czuje ze przegramy i bedzie 0:3;) kto ma jeszcze w sobie tyle optymizmu co ja:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, po tej pierwszej połowie mam tyle samo optymizmu co i Ty ;) a stawiałam, że wygramy choćby 1:0 ;) jak oni grają, kurczę, nie podoba mi się w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara oj malo:D juz w ostatnich minutach zaczelam kibicowac przeciwnika zeby nam trzeciego strzelili:D spij dobrze:) to czekam na to piekne niebo;) aaa...przypomnialo mi sie:D przeczytalas, nabylas ostatnio jakas ksiazke godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia: cześć! :) a dziś piękne słońce! :D to tak samo ja zaczęłam już kibicować przeciwnikom;) niezłe z nas patriotki;) coś godnego polecenia ostatnio? hmm wiesz ostatnio to zaczytuję się w Dostojewskim - bracia Karamazow. całkiem niczego sobie ksiązka i nie taka trudna, choć przez początek ciężko mi było przebrnąć ;) no i czekam na moją paczkę \'maniakalnie wielką\' :D spoko. wyślę Ci coś ale nie dziś. miłego dnia. co tam porabiasz dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara czesc:D troszke dzis za dlugo pospalam , moze nie tyle co za dlugo ale do \"poznej\" godziny:D dzis oczywiscie nauka:classic_cool: czytanie ksiazek tak dla ducha , bedzie po sesji;) to milego dnia! wieczorkowa albo nocna pora sie pojawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia22
tarara ale masz fajowo;) no to do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"takiego wracając do domu, 185cm, ciemny blondyn, miodowa karnacja, brązowe oczy, ależ bym ładnie przy nim wyglądała...ale to \"coś\", ehm aż mnie w duszy ukuło... a teraz już go zapewne nigdy więcej nie zobaczę TEN ŚWIAT JEST ŹLE URZĄDZONY !!!!!!!!!!\" To prawie jak ja:classic_cool:.No ja na pewno jestem odpowiedni dla tych co wiem:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta setunia22 pomaranczowa to oczywiscie ja:classic_cool: Amant dlaczego prawie jak Ty a nie calkiem , jak Ty? Dlatego, ze to nie byles Ty , czy dlatego, ze nie calkiem odpowiadasz opisowi? [koniec przerwy:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant jak ciemniejsze wlosy to nawet lepiej;) bardziej pasujesz do mojego idealu;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja sobie tylko zażartowałam :) a u mnie to nie ma znaczenia:P liczy się parę innych rzeczy a nie kolor włosów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja tez nie szukam pod katem koloru wlosow:o ani wzrostu;) po raz kolejny ogladalam dzis \"pearl harbor\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już w ogóle nie szukam :D a ja oglądałam kryminalnych i bodyguard po raz kolejny. pearl harbor znam tak samo na pamięć, że też nic nowego nie mogą puścić w tej tv :O dobranoc. będę jutro przez chwilę, a potem to nie wiem kiedy, bo wyjeżdżam na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak wolę jak facet jest wysoki :D powyżej 180 cm na bank :D 3maj się. kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, dzięki 🌼 czytam czytam, ale też się pakuję, gadam z mamą, bratem, słucham muzyki, też buszuję w sieci ;) i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×