Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

witam ;) setunia: w W-wie było ok i teraz jestem w kropce, bo sama już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Ale inaczej się opowiada jak ktoś jest obok a inaczej jest napisać, a do tego na forum;). mam mnóstwo obaw. czasem niedobrze jak coś zależy tylko ode mnie i nie wiem jaką podjąć decyzję. Ale co ma być to będzie, zobaczymy. Poza tym nie żałuję, że byłam, zawsze to jakieś doświadczenie, jakieś wrazenia, nowe zdjęcia;) a poza tym znalazłam super tanią księgarnię i zakupiłam sobie 3 książki, po 10-15 zł każda. nie wiem dlaczego takie tanie, to nie żaden antykwariat, ale robi wrażenie. Myślę, że to akurat by Cię także zainteresowało ;) pod tym względem myślę, że jesteśmy podobne. także będę w piątek. daj znać co tam u Ciebie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara czyli jeszcze dokladnie nie wiesz co z ta praca??? co to za ksiazki?masz racje , ze to mnie bardzo interesuje, szkoda , ze takich ksiegarni jest malo:o Dzisiaj piatek wiec mam nadzieje , ze bedziesz:) ja troche zmeczona po calym tygodniu\"nauki\":D chociaz sesja jeszcze tak na dobre sie nie rozkrecila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia :) witam fajnie, że napisałaś. dzwoniła do mnie ta pani i odmówiłam, były za i przeciw, ale przemyslałam to, nie żałuję. Jeszcze by się okazało, że po niewiadomo jakim czasie zostałabym bez niczego, a tu mam przynajmniej pracę. A szukać zawsze można. i szukam. w W-wie i innych miastach Polski. moje spostrzeżenia? w W-wie ludzie się wciąż gdzieś spieszą, pędzą, w garniturach z laptopami :) a w Łodzi jakoś życie płynie wolniej, serio, a człowiek to dopiero zauważa jak ma właśnie coś do porównania. Tak, wiedziałam, że Cię zainteresują te ksiązki ;) no też żałuję, że np. w Łodzi nie ma takiego taniego sklepu. ale bym sobie skomponowała biblioteczkę, ach! :D marzenie! :D ale cóż, będę jeździć po zapas ksiąg tam, chyba ;) mam Dostojewskiego 2 ksiązki i słownik wyrazów obcych (słownik nawet w sztywnej okładce i tylko 10 zł:P ). polecam ten sklepik. to żaden atykwariat;) i poza tym nic ciekawego. jakoś czas płynie. miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole mam nadzieję, że wszystkie egzaminy pojdą pomyślnie ;) tego Ci życzę. ja na szczęście mam już to za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara:) to Ty prace obecnie masz!-to dobrze , bo myslalam , ze szukasz , bo obecnie nie masz;;) ale widocznie obecna prace Cie nie satysfakcjonuje, to szukaj dalej , mam nadzieje ze znajdzie sie cos ciekawego ! Ja jakos nie lubie stolicy, nie lubie bardzo duzych miast:o chociaz w wawie bylam ostatnio bardzo dawno temu, to mysle , ze teraz jeszcze bardziej by mi sie nie spodobal ten chaos:o no i nie spac mi tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja to nie śpię. o tej godzinie?? tym bardziej, że weekendy wolne??:D nie żartuj sobie. tak, mam pracę od ponad roku, jeszcze się nie obroniłam i zaczęlam pracować. takie miałam szczęście:D i doceniam, owszem, to co mam. nie do końca mnie satysfakcjonuje, ale zawsze to jakieś doświadczenie już mam i nie zaczynam od zera. nie wyobrażam sobie nic nie robić. nie mogłabym nawet. nie chciałabym ;) umowe mam jeszczena kilka miesięcy i jakieś 70% szans że mi ja przedłużą, a tam nie było wiadomo czy mi przedłużą po miesiącu. to chyba ja tak nie chcę. rzucić wszystko tutaj, zmienić wszystko, a potem zostać na lodzie :( szukam nie tylko w stolicy. to akurat było w miasteczku 20 km od W-wy. kusiło bardzo, ale myślę, że bym żalowało. wyjazdu nie żałuję ;) a co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
cudowni faceci maja durnych kolezkow, i co gorsza sluchaja ich rad..szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara na nude nie narzekam:D ale ogolnie to bez zmian;) jutro sa dni mojej miejscowosci Kleszczowa wiec zapraszam ma byc Danzle , a w niedziele kabaret Moralnego niepokoju i Budka suflera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza Kabaretem Moralnego niepokoju to nie interesuje mnie nic :D ale fajnie masz. zazdroszczę :D a w Łodzi juwenalia, a ja zwiałam. nie miałam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez najbardziej ten kabaret interesuje:D ale bawic i tanczyc moge sie przy kazdej muzyce ostatnio szalalam nawet w takt muzyki Boys jak byly juwenalia w Piotrkowie:classic_cool: a ktos rzucal w nich kamieniami :o to juz jest totalne chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bawić się też mogę przy każdej muzyce - musi być tylko dobre/odpowiednie towarzystwo :D a na ten kabaret to bym też poszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba pojde ale jak juz pojde to pewnie dluzej zabawie a w pon mam zerowke i musze wstac przed 6ta:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee tam, sesje mogą być nawet 3 :D spać nie mogę, ale idę. milej zabawy jutro Setunia :D kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara🖐️🌻 jednak dzis postanowilam poswiecic swoj czas dla nauki;) bede poznie🖐️ a Tonie jak mija sobota[wlasciwie jak minela]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia: to ucz się ładnie abyś miała dłuuugie wakacje :) nie ma nic gorszego jak we wakacje się uczyć. a na kabarecie byłaś albo na jakimś koncercie?? a u mnie dobrze. odwiedziłam rodzinkę, coś tam robię w domu, generalnie lenię się u mamy :) aaa no i będę czytać braci Karamazow :) - znasz?? do później! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi🖐️ tarara nie, nie bylam na niczym wcziaj;).Kabaret ma byc dzisiaj ale pogoda cos sie psuje:o i wlasnie leje caly czas. Tej ksiazki nie czytalam, ja teraz czytam Opowiadania Marka Hłasko:) no wstawac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam:P wiedziałaś, że Iwaszkiewicz podrywał Hłaskę?;) u mnie tez leje a łudziłam się że słońce będzie. ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o tym w \'z głowy\' Głowackiego ;) okropny dzień :/ już mam dosyć bo mi słońca brak tak bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez brak slonca ja nie ma slonca to mam dolki i zly humor:o i glowa mnie zaczyna bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam albo w \'180dni i nocy\' Domagalik i Wiśniewskiego... tyle czytam, że już czasem gubię wątki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj setunia: też mam wtedy dołki i strasznie ponury nastrój w sam raz do pogody :/ nawet bym nawet do solarium poszła ale moja karnacja blada chyba by tego nie wytrzymała :( nawet mi się wstać nie chce, ani ubrac, nic robić, ach, żadnego zapału, entuzjazmu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'180dni i nocy\' Domagalik i Wiśniewskiego -o tej ksiazce chbya nie slyszalam;) ale na pewno ciekawa jest ja chbya pojde sie pouczyc:D a gdzie sa Ci \" cudni wspaniali wolni faceci\":( do potem bede na pewno🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawa ta ksiązka, dosłownie o wszystkim. poruszane są kwestie miłości, zdrady, wierności, filozofii, anatomii kobiety/mężczyzny itd. dosłownie wszystko. czyta się b. szybko, bo wciąga :P jakbyś była na wyciągnięcie ręki to bym Ci pozyczyła ;) ucz się ładnie. do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia: wiesz gdzie można sobie fajne ksiązki zamówić i b. tanio??? ale można sobie skomponowac biblioteczkę ;) wow :D na www.zielonasowa.pl polecam ;) do nigdy nie miałem dziewcz: nie jestem zainteresowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia: muszę się pochwalić: zamówiłam sobie 10 książek za 50 zł :D fajna ta księgarnia. będę w piątek. pogoda mnie dobija totalnie! :O udanego ciepłego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×