Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

tarara z mojego, dzisiejszego opalania w koncu nic nie wyszlo:D Wlasnie przestalo lac, a teraz jeszcze troche pogrzmiewa;) ale kompa nie wylaczylam i okna tez nie zamknelam:o moze nic sie nie stanie a jak cos sie stanie to znakiem bedzie moja nieobecnosc tu , jak mi kompa spali:D Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, komp nie spalony?? :D jak się odezwiesz tzn. że nie:) I hope so. a u mnie nie padąło ale strrasznie wiało:D oglądałam z bratem film na dvd. b. mi się podobał ;) dawno nie widziałam dobrego polskiego filmu... mam ochotę napic się czegoś mocnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara komp przezyl, ja tez przezylam:D A co to za film;)? Czyli dobre filmy sprawiaja ,, ze nachodzi Cie ochota na cos alkoholowego :D Rada:nalezy unikac dobrych, polskich komedii;) To ja ide sie przebiegnac:P a pozniej zimne piwko i meczyk:classic_cool: bede ok 24tej albo pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ja nie lubię komedii :D w tą i z powrotem. taki tytuł. polecam. a napić się po prostu - ochotę mam. obejrzę mecz ale bez piwa, za to jutro... :D nie będę miała wyjścia bo chcę mecz obejrzeć a nie mam tv i do ogródka pójdę :D gdzieś na Piotrk. wkurzyłam się. kolega. coś dla mnie znaczył kiedyś. przez chwilę... właśnie mnie zablokował na gadu :O niby nic ale jak widze ten znak to mnei to boli. Bo przecież nawet od 3 miesięcy nie rozmawialiśmy. a tu nagle... :O nie chcę obrażać wszystkich, ale faceci to świnie i podłe dranie! jak tu im wierzyć????? tym bardziej mam ochotę się napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunęłam go z listy bo ten znak jak widzę to... :O i lepiej dla oczu. ale to przykre jest. nie spodziewasz się czasem czegoś a tu... taka niespodziewajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam mecz i lepiej mi już. ale tylko trochę :) cieszę się, że Niemcy wygrali. ladny mecz. stawiałam na nich. jutro stawiam na Francję :) pod koniec co prawda prawie zasnęłam. idę spać zaraz. ostatnio mało śpię. za mało :O i po 22 już ledwo co widzę na oczy. kolorowych setunia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam komedie kiedy musze sie troche \"odchamic\":P Na codzien wole bardziej ambitne filmy;) Ja jeszcze nigdy nikogo nie zablokowalam na gg , a sama zostalam raz zablokowana ale nie przejelam sie tym za bardzo, bo zablokowala mnie taka jedna z czata:D Ja kibicowalam Portugalii:( A jutro kibicuje Wlochom:D I co nie bylo chetnych do wspolnego upijania sie:o. Oj ci faceci:D To dobranoc tarara🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, nie było, widać nikt mnie nie lubi :O za to dziś idę do ogrodka na mecz i na piwo :D kibicujemy przeciwnym drużynom :) Włosi są dobrzy, ale ja za Francją z sentymentu :D bo tak... :P mam nadzieję że wygrają. czytam sobie Wilde\'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara Francuzi sa dobrzy ale w ostatnim meczu to mieli fuksa z tym karnym:D wiec mam nadzieje , ze Wlosi beda dzis lepsi:D Fajnie ze idziesz do pubu na mecz, calkiem inny klimat;) A jaki tytul ma kasiazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, where R U? :D wczoraj sobie zakupiłam dzieje grzechu Żeromskiego :D w sztywnej okładce za 20zł :) nie wiedziałam, że jakaś taka kolekcja książek dla kobiet jest wydawana, bo to stamtąd :D nie czytałam, koleżanka w pracy powiedziała, że na niej ta książka zrobiła wielkie wrażenie :) obaczymy. szkoda mi trochę Francji z wczoraj. a chciałam żeby wygrali, bo mam senstyment do tego kraju, chciałam tam żyć, mieszkać rok temu. wszystko jeszcze przede mną :) a dziś w pracy urkop! 32 stopnie, klimatyzacja się zepsuła, nie da się w takim czymś pracować. na szczęście wyszłam sobie wcześniej niż zwykle :P i mam dużo wolnego czasu dziś, będe czytać, do sklepu zoologicznego chcę iść i takie tam :P i gotuję fasolkę :) a mecz oglądałam pod na placu manufakturą na telebimie :P tak najlepiej. bardzo przyjemnie było, mnóstwo ludzi, na trawie, na betomie, siedzieli, leżeli itd. a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och a jeszcze jak słucham o tym co w polityce, to ... no szlag mnie trafia dosłownie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jestem, jeste, zagladam na kafe co jakis czas:D Mialam isc dzis na praktyki ale nie mialam sily wstac, zasnelam moze ok 3ciej nad ranem , co zawdzieczam mojej sis:o Upal niesamowity, wiec siedze w domu i oczekuje codziennej porcji deszczu:D Fasolke uwielbiam , sama mam w ogrodku, jak zglodnieje to chyba sobie zrobie na kolacyjke:) Podziwiam tych pikarzy, dwie godziny bieganiny za pilka! Na koniec to juz nie mieli suchej nitki na sobie, masakra:D Tej ksiazki nie czytalam jeszcze:) Dzis wzielam sie za jedna ksiazke, taka babska , lekka i przyjemna:D W sam raz na wakacyjna nude:o Ide na \"wydarzenia\", bo jest pogrom maturzystow:o , a moja sis jest wlasnie tegoroczna maturzystka, podobno 20% oblalo:o Do potem🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych piłkarzy się lało jak biegali 2 godz po boisku, a ze mnie normalnie:/ a wczoraj też biegałam :D mam nadzieję, że zdala Twoja sis :D daj znac. to fajnie że jesteś :D mam pyszną fasolkę ze śmietaną :D uwielbiam taką. też z naszego ogródka w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis wyniki bedzie miala dopiero jutro;;;;) Fasolki ze smietanka to nie jadlam, ja jem tradycyjnie z bulka tarta Jajnik mnie boli:o a nie mam no-spy😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :D witam mam żuli pod oknem. jednym słowem melina - speluna :O podobno Łódź z tego słynie, że centrum to jedna wielka żulownia. Straszne to jest. w nocy spać nie dają, smród straszny że aż okno strach otworzyć :O wczoraj jak były ich krzyki wieczorem słychać to miałam ochotę garnek wody na nich wylać :O Kolega mi polecił żebym wrzątek lała jakbym już miała lać :O ale pewnie by mi szybę cegłą wybili i dopiero bym miała :O przeprowadziłam się tu niedawno i już mam dosyć tego towarzystwa :O 2 metry od budynku pod jakims murkiem, wyglądam przez okno a tu ich plecy widać :O tragedia! chyba zacznę się o deszcz modlić:P może uciekną :P jajnik? miałam kiedyś z tym problem. przeziębiłam wtedy :( od tamtego czasu nie siadam na plastikowych krzesłach, w tramwajach na tych krzesłach plast. itd. przeszło, ale bolało strasznie :( ja na to dostałam antybiotyki. mam nadzieję, że Ci przejdzie. fasolkę jem czasem z bułka tartą i ze śmietaną też jest pyszna, chyba lepsza :P w pracy znów ukrop :( wczoraj dzień zakończyłam bólem głowy, że 3 proszki musiałam łyknąć :O uciekam. poczytam ksiązkę. do potem! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara wspolczuje ci tego \"wesolego\"towarzystwa:o niecierpie meliniarstwa:o, dobrze , ze ja w PPiotrkowie nie mialam takich pod oknem ale krecili sie przy pobliskim monopolowym w ktorym sama robilam zakupy:D[pani zawsze chciala ode mnie dowod😡ale oni nie byli grozni i zachowywali sie w miare cicho;) A mnie teraz cos glowa zaczyna pobolewac:o chyba zaraz sie poloze;) I chyba bedzie padac:classic_cool:bo slonce juz dawno schowalo sie za chmurami:D Acha moja sis zdala mature:classic_cool:ale nie ejst za bardzo zadowolona:o ale mogla sie wiecej uczyc , a ona praktycznie nic sie nie uczyla;) Zeby tylko dostala sie na studia, to bedzie git:D To do potem:)🌻 P.S. jajnik juz nie boli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, to dobrze że już nie boli :D taaa to wesołe towarzystwo jest żałosne. aż się dziwię skąd mają kasę na np. jakiś zupki w papierku, chleb, kremik do rąk, L&My itp.??? setunia, nie będzie padać :O nie pocieszaj mnie ;) dobrze, ze zdała, na pewno gdzieś pójdzie na studia ta Twoja sis :) mój brat też się mało co uczy, nigdy go nie widziałam nad ksiązkami a uczy się bardzo dobrze :) i to jeszcze to Muzycznej średniej chodzi dodatkowo :) 3maj się tam! ja znów smażę warzywa i jakieś pierogi gotuję z papierka:) choć obiad mamuni o niebo lepszy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a głowa też mnie boli :O ale jak nie wezmę proszka to nie pomoże mi nic :O och!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dzis zupe jarzynowa:D To smacznego , i moze sie poloz to glowa przestanie bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było mi smutno i poszłam na spacer. przeszłam całą Piotrk. i wróciłam. nie lubię jak jest tyle ludzi, co chwila ogródek :O połaziłam ze 2 godz i zrobiło mi się lepiej. wypiłam piwko, czytałam Żeromskiego :D polecam! chodzisz jeszcze na te praktyki czy już masz je z głowy? :P mam nadzieję, że klimat będzie działać jutro bo inaczej chyba umrę w tym skwarze :O do jutra! miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara tak \"chodze jeszcze na praktyki\":D ostatnio zasypiam i nie chodze jutro tfu tfu moze w koncu dotre:o a ja nie bylam na spacerku:( nie mailam z kim zero energicznego ruzchu zero czekolady i humor do dupy przez to mam :( [wsciekly} mam nadzieje , ze jutro bedzie lepiej!!!!!!!! bo w depreche popadne:D spij dobrze i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, też nie miałam z kim :O mieszkam w tej Łodzi, a wszyscy moi znajomi albo w innym mieście albo kraju :O :O :O :O i też czasem myślę, że w jakąś deprechę wpadnę :O słucham smutnych kawałków, że nic tylko się dobić :P jakoś mi tak... egzystencjalny kac mnie ogarnął... ale jutro na pewno będzie lepiej.... fajne te praktyki masz :) słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wlasnie ten \"kac egzystencjalny\"dopada:o Tez licze na to , ze jutro bedzie ok:) wzajemnie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam nadzieję, że masz się dobrze że egzystencjalny kac zniknął czujesz się wspaniale zjadłaś czekoladę albo przynajmniej pół :P i nic Cię nie boli :P u mnie lepiej wróciłam niedawno nawet policja tu była pod tym blokiem, chyba szukała żuli, ale jak mogła ich nie zauwazyć? akurat widziałam bo w tym czasie wchodziłam robię rosół słucham trójki będę czytać zaraz loda jeść nie wyspałam się boz a ciepło i chyba tylko 4 godz spałam :O i to tyle po staremu czekam na wieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara wiraj:D Faktycznie dzisiaj jest juz mi lepiej i naszczescie obylo sie bez czekolady:D bo dopiero mialabym wyrzuty , ze zjadlam cala czekolade sama, co mi sie jeszcze nigdy nie zdarzylo;) Bylam nawet dzis na praktykach, w koncu udalo mi sie zwlec z lozka o 7mej i jakos sie wyrobic ze wszystkim. Posiedzialam tam poltorej ha i kierowniczka mnie puscila, oczywiscie dala mi prace domowa , jakies ustawy:o i mam se czytac:classic_cool: Pozniej pojechalam z moja sis po jej swiadectwo maturalne , bo wczoraj nie poszla po nie:D Ja juz jestem po obiedzie, troche go schrzanilam bo troche przesol;ilam surowke , a szkoda bo taka dobra, no ale z ziemniaczkami to dalo sie ja zjesc;) Tez sobie wlasnie slucham trojki, w zasadzie to ja slucham tylko trojki jesli chodzi o radio:classic_cool: Ja wlasnie wrocilam ze schodow, na ktorych sie prazylam i czytalam ksiazke:) A od piatku podobno ma byc ochlodznie, teraz to juz nie wim , czy sie z tego cieszyc , czy nie:D Smacznego rosolku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaaaa
a one tobie, "jestem" odpowiadaja:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja Trójki to słucham od chyba 10 lat :D a Niedzwiedzia znam osobiście :P dobrze że u Ciebie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×