Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Setunia 🖐️ troche brakowało a poczułabym sie wykreślona z tego grona :P a co do książek to czytałam kiedyś \"Embrion\", niestety nie pamiętam autora. mnie osobiście bardzo sie podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie ma takiej opcji, ze moglabys byc wykreslona, wykluczona:P juz tak szybko sie nie ciesz;) a tego to akurat ja nie czytalam pewnie cos o aborcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myśle :) a nawet gdyby taki sztański plan zrodzi sie w Waszych głowach, to już ja bym znalazła na to sposób :P książka jest o płodzie, który przejął kontrole nad swoją matką (oczywiście jeszcze na etapie płodu). brzmi może jak jakieś fantasy, ale książka naprawde fajna. ide na sniadanko, bo zaraz padne z głodu prze tym monitorem i kto będzie Was zabawiał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz idz ja juz po sniadanku;) pije juz druga kawe wykoncze sie kiedys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kropka:) a mnie nikt nie musi zabawiać;) sama jestem zabawna ;) a tej ksiązki też nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara czyzby\" cudni wspaniali wolni faceci\" spali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubie zabawiać innych i wiedzieć, ze dzięki mnie mają lepsze samopoczucie :) gdyby ktoś był w potrzebie to wiecie gdzie szukać ;) setunia -> blee, kawa. ja nie piję, bo jest mi po niej strasznie niedobrze... co do facetów, to obawiam sie, ze oni poprostu wymarli :P musze iść robić obiad, więc wybaczcie, ale przez jakiś czas nie bede sie udzielać (bez paniki, obiecuje wrócić ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja musze sie odzwyczaic pic tyle kawy:o obiad tez wlasnie robie:D Szkoda , ze wymarli:( a ja liczylam na to , ze bede tu na Nas czekac z pysznym sniadankiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - ja też już z kawy zrezygnowałam. i na zdrowiu mi to lepiej też wyszło ;) choć piłam litrami kiedyś;) jaka ja byłam głupia. a teraz nic a nic. o jeden szkodliwy nałóg mniej :) kropka - miło że lubisz zabawiać ludzi :) spoko. ja lubię wesołych ludzi. i sama też lubię jak komuś przy mnie jest wesoło ;) ej, chyba jednak nie wymarli z dinozaurami :O. coś mi się tak wydaje... :P ja uciekam. życzę wszystkim miłego dnia. odezwę się w tygodniu. baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara - > bywaj 🖐️ i zaglądaj tu do nas :) ja kiedyś piłamkawe bo mi smakuje, ale źle sie po niej czułam.więc przerzuciłam sie na zbozowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że zajrze, bo to w końcu mój topik :P miło, że na nim jesteście :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka :) ja też tylko zbożową :) anatol jest pyszny :D uciekam już na serio. czas się ubrać i pojechac gdzie trzeba.. a ta pogoda koszmarna. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka :) ja też tylko zbożową :) anatol jest pyszny :D uciekam już na serio. czas się ubrać i pojechac gdzie trzeba.. a ta pogoda koszmarna. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
To ja, zbyt dobry, wiec wolny, ktora to dostrzeze bedzie moja Juz ja wam dam popu babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
tarara - prosze :> dobry - co to znaczy, ze dasz im popu? Widze, ze rozmowa toczy sie o kawie. Ja bardzo lubie kawe i pije jej duzo, czuje, ze nie dobrze na mnie dziala, wiec rowniez zaczalem pic kawe zbozowa. Anatola jeszcze nie pilem, kupuje sobie inke, ale skoro mowicie, ze anatol jest ok, to musze spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
ja wole z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Po prostu bede sie z wami bawil, a milosc sama przyjdzie. To wy macie za mna teskinc, wtedy ja zobacze czy mi ta czy inna bedzie pasowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
dobry - marzenia sciętej głowy kropka - a to wiem jaka kawke lubisz, duzo smietanki...czyli taka jedwabista w smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, marzenia ściętej głowy. chyba jestem... wie z kim tu ma do czynienia :D żadne z nas (chyba) naiwne babki. jeśli o mnie chodzi, nie jestem zainteresowana. jestem... - najlepszy anatol bez mleka :D a jednak jeszcze jestem przez chwil kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Dobra, juz scinam sobie glowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem że naiwna nie jestem, już dawno być przestałam :) : ) :)ale nie wiem jak Wy :P tak, trudno, ale godzina z hakiem i nie ma mnie przez kilka dni :( będę tęsknić ;) mam nadzieję, że Wy za mną troszkę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
w takim razie jak mi sie skonczy Inka to sobie kupie anatola:) Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarliścmy razem z dinozauram
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×