Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

zasiedziałam się w barze:P a wierzę, wierzę, że dzidziuś kochany :D i co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ciekawe jakie te książki - czyżby wojenne? :D dobra uciekam. jeszcze raz dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara wojennych to mam sporo swoich:D na starosc beda jak znalazl:P Taka lekka kobieca literatura:D A co:classic_cool: to ponownie DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? cudcudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? :) :) :) :) :) :) :) :) :) cudowni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? cudcudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? cudowni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście?? Tu was nie ma? :) :) :) :) :) :) :) :) Pozdrawiam ewentualnych zgłaszających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tak:D a moze przez te chmury:D Bo w koncu dzisiaj spalam do.....nie powiem ktorej:o Ale z drugiej strony juz tk bardzo pozno spac nie chodze , jak kiedys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ciekawe o której chodziłaś kiedyś :D bo ja nie raz cierpiałam na bezsenność i do 3-4 sobie siedziałam jak czubek :O a potem np. o 7 trzeba było wstać już :O noo pogoda też taka beznadziejna. niby nie pada, ale to ciśnienie :O ja sobie czytam podręcznik kierowcy :P i moją książkę słucham muzyki :P i jakoś czas leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czubek\":D ja tez czasami siedzialam do 3ciej;) Ja nic nie czytam , bo nie moge sie zdecydowac ktora ksiazke pierwsza mam czytac:o :D Filmow ciekawych dzis w tv nie ma:o Co tu robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti oglądałaś może taki serial OFICER?? bo leci w tv podobno, ja mam go akurat na cd więc jak będę w domu to sobie obejrzę te wszystkie odcinki :D a co? zrobię sobie filmową sobotę :D najwyżej soać nie pójdę. oglądałam 2 wyrwane ze środka i szalenie mi się podobały. policja, bandziory, cały czas akcja w napięciu :D polecam:P aa to jest polski film. fajna obsada. zdecyduj się na jakąś ksiązkę :P na pewno jakaś jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara nie ogladalam nigdy tego serialu bo kojarzy mi sie z \"W11\" ktory jest na tvn , ogolnie to nie lubie takich sriali :o, lubie tylko \"\"\"JAG\":D z tego typu;) Wlasnie o to chodzi, ze wszystki ksiazki wydaja mi sie fajne i dlatego nie moge sie zdecydowac:D A dlaczego w pracy ne bedzie pradu? tna koszy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie oglądałam żadnego W11 :D ale ten mi się podoba, tylko ze te seriale to wszystkie powiązane ze sobą :D i najlepiej oglądac po kolei :D napisał do mnie maila. i kolejne przepraszam - kolejny ochłap życzliwości :O ale to już koniec. on sam tego chce, bo mówi że ja to nie TA, a ja tym bardziej. nie umiem zakochać się w kims kto mówi słowa, które bolą i który podarował mi tyle obłudy :O i myślę, że każda będzie dla niego nie TA :D wracam do czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara i dobrze, nie odpisuj mu , teraz to moze sie.:o ja czytam \"zolzy\" i slucham Tori:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od razu Rzym zbudowano :D cieszę się bo przynajmniej mam szansę zagranicą i to nie w myciu garów :O a pomysłów zawsze mam o 1000 za dużo :D wracam do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiusienka Asia
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×