Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

a swoją drogą: \'kochają seks, a nie żadne zołzy, superbabki, superidiotki..\' czasem myślę, że jest im wszystko jedno, że seks to seks, że wszystko jedno z kim, może być z kimś kogo kochają, ale rownie dobrze może być tez z zołzą i idiotką... byleby był. pewnie zaraz będzie krzyk, że nie mam racji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara mi sie podoba imie Agata:D[nie podlizuje sie w tym momencie, bez takich domyslow:P] No widze ze danie prosciutkie :) Podaj tez Twoj przepis na sos szpinakowy[lubie szpinak , nie rozumiem dlaczego dzieci patrza na nigo ze wstretem:D] Nie slyszalam Gonzalez\'a chyba:> wyslij mi z jeden utworek:) Mi sie ostatnio Sinatra podoba;) tzn od dzis bo kolega mi przeslal 3 utwory i teraz go drecze i marudze mu , ze chce jeszcze:D Dodam , ze ten kolega odezwalam sie dzis do mnie po prawie rocznej przerwie, ja juz go z gg usunelam , a tu nieznajomy:D Poczytam troche lol , a pozniej sobie ksiazke zamowie , taka bardzo grubasna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara a\'propos tego co powiedzialas o seksie, to dzis byl topik\"sex z bylejaka kobieta\" ale nie wiem co autor rozumie przez pojecie \"bylejaka kobieta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) bylejaka - to znaczy że może to być dziewczyna, ale niekoniecznie, może to być też pierwsza lepsza z ulicy, byleby była :O wiesz, ja same proste przepisy lubię :D a do tego to może lepsze by było bez śmietany bo w sumie to potrzebna nie jest i np. zamiast pomidorów może lepiej koncentrat pomid.? nie wiem, ale można spróbować :D ten szpinak: na patelni na oleju połowę szpinaku zamrożonego w paczce (może być \'surowy\' ale z takiego nie robiłam) smażysz :) potem dodajesz: 1 śmietana, 1 szklanka wody, \'pomysł na winiary kurczak w sosie śmiet - koperkowym\' (coś takiego chyba, kop albo zielonym, już nie pamietam, ale w tym tkwi cały sekret :P ) i to wszystko razem mieszasz i jak szpinak się rozmrozi to wrzucasz na patelnię tę śmiet wymieszaną z tym \'pomysłem\' :) chwilkę smażysz aż zrobi się taka gęsta konsystencja i gotowe :) ja to bardzo lubię ;) jest szybkie smaczne i pożywne :)) noo to przejrzałam moje rzeczy, robotę wzięłam do domu :O nawet korale zrobiłam... :)) nawet poczytałam... nie uważam, że to strata czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło jak się ktoś odzywa nawet po roku czasu. oczywiście jeśli nie jest to jakaś miłość, wtedy bardziej mi przykro niż miło :O do mnie dziś napisał kolega który od kilku miesięcy jest w Anglii i właśnie mi napisał, że tam jest. chyba ze 2 lata się z nim nie widziałam :P miło że sobie przypomniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jesli chodzi o sos pomidorowy z tunczykiem , to jak dla mnie bez smietany bylo by gites:D ale wyprobuje dwie wersje;) A ten szpinakowy , to ja bym pokombinowala bez tego sosu z torebki tylko czyms bym to zastapila;) Dostalam dzis katalog ze \"swiata ksiazki\" :D jst tyle fajnych ksiazek , ze az nie moge sie zdecydowac:o , a na duzo tez pozwolic sobie nie moge;) Zamowie sobie \"Udreka i ekstaza\" Irving\'a Stone\'a, 2 tomy , lacznie prawie 1000stron:D A ten kolega , to nie byl i nie jest moja miloscia;) wiec spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, no mi się nie chciało kombinować :D zawsze można dodać mąki, masła, ale to jest pyszne i pewnie nic tego nie zastąpi :) ale jak będziesz miała jakiś pomysł to daj znać :P a tego jego nie czytałam. zresztą mało rzeczy jego czytałam :) ale też lubię jak ksiązką ma co najmniej 400-500 stron :P biorę się za swoją ksiązkę i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co jego przeczytalam tylko :Psje zycia\" :) Ok jak cos upichce z wykorzystaniej tych przepisow i dorzuce cos od siebie :P , i to bedzie zjadliwe , to dam znac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasję życia znam :D a czytałaś listy do brata van Gogha? to jest dosyć tania ksiązka, bo jakieś 10-15 zł kosztuje i ma 300-400 stron :) i też jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara nie czytalam , poszukam w necie i zamowie, zdaje sie na Twoja krytyke;) Ide poczytac \'trzydziestke\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam stronę arkady :D ja tam sobie zamawiałam. albo nawet i w księgarni w Łodzi jest :D dobra jest. też czytam jeszcze :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć seti :) dziś w pracy byłam od 7:40 do 17!!! i mam dość dość dość :O jestem tak zmęczona że po prostu padam, nic tylko leżenie bykiem z książką do wieczora. kupiłam sobie sagę rodu F. dziś :) słyszałam że warto. a teraz smażę warzywa bo głodna jestem, że szok! noo to 3maj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara czyby szef tak dlugo Cie zatrzymal:> jakas kaweczka:D zapomnialam ze kawy nie pijesz , to herbateczka;) O ksiazce chbya slyszalam vcus;) Ja sobie musialam cos popisac na praktyki bo przeciez w tym tygodniu mi sie koncza, a ja mam pusciutki dzienniczek Chyba bede musiala zmienic moje motto zyciowe[autora nie pamietam;)], ktoe brzmi \"Co masz zrobic pojutrze, nie rob tego jutro\";) To odpoczywaj pracoholiczko:D Bede tez pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, najpierw u szefa była lekka draka :O bo go nie zrozumiałam i mój błąd. a rozmowy nie było. nie miałam nawet kiedy :O głowa mi pęka i już 2 proszki zjadłam :O to było tak: co masz zrobić jutro zrób pojutrze, będziesz miał 2 dni wolnego :P miłego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara a kto to powiedzial? Ja jestem pewna , ze ktos tak mowil jak ja to napisalam, bo tamto to znam tez:D I znowu ta glowa:( a ja sie wzielam za sprzatanie:D Odpoczywaj sobie , to przestanie bolec:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam , to o co mi chodzilo:D \" Nigdy nie odkładam na jutro tego, co mogę zrobić pojutrze.\" (Oscar Wilde ) Troche przekrecilam ale sens pozostal chyba ten sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec czytania :) myślę, że jutro skończę. prawie 600 stron więc trochę się to ciągnie ;) ale warto. tak. Wilde :) jutro wracam dopiero po 20, więc nie wiem czy tu zajrzę, ech! :( jak wyjdę rano tak wrocę ok 20 :( zajrzę o ile nie padnę :O ale tak jest jak człowiek chce się dokształcać :P noo to co tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600stron,to chyba raczki troszke bola od jej trzymania:D Czyzbys miala jutro jakies szkolenie;)? Ja tez chyba skonczylam z czytaniem na dzisiaj:D Teraz wpadlam zobaczys co sie na kfe dzieje, slucham sobie Sinatry;) Cos czuje , ze dzis dlugo nie posiedze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rączki nie bola :P już sa przyzwyczajone :D tak, szkolenie, samochodowe :P ja jeszcze z pół godz i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie bedziesz sama Setunia ;) witajcie :) Tarara - nie czytac tylko sie polozyc i pozwolic odpoczac zmeczonemu organizmowi - nawet nie wiesz jak szybko mozna sie wtedy przeziebic, a tego bysmy nie chcieli, prawda? ;) milej lektury, jesli jednak bedziesz chciala poczytac, w trojce leca takie spokojne kawalki - w sam raz do sluchania podczas czytania ;) Pozdrawiam Was dziewczynki i zycze spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa prawie zapomnialem - tarara - i tak bedzie dobrze, pamietaj :) niczym sie nie przejmuj... a teraz pomysl, czy nie lepiej byloby gdybys podczas tej rozmowy byla wypoczeta i trzezwo myslala bez bolu glowy? wiec wiesz...;) milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też jeszcze nie śpię :P nie martw się tangO :D ja jestem silna babka, nie wiedziałeś?? :P seti, zdaje się, że ktoś Cię poszukuje na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilek
www.fioletowyaniolek.blog.onet.pl możecie się Panie wypowiadać, marzyć i narzekać. Wszystko na temat facetów;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zajec, troche zmeczenia i praca na trzecia zmiane - a rano troche pospac... ;) ale jestem i bede :) na razie doczytuje sie w forum - troche sie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×