Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

:D .....bo My procowite jak mroweczki jestesmy:) Ale jutro to spie do 10tej albo dluzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti skończył się niedawno. zakończył go koncert Perfektu - kawałki Perfektu śpiewali inni wykonawcy :D ja też nie wstaje wcześnie :D a spać mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie zachciewa troche spac:o Za duzo chyba tych \"poniewieraczy\":D dzis w ogole tv nie ogladalam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti tv to ja całe tv, baaaa nawet miesiące nie oglądam :) nawet nie mam kiedy no i nie przepadam :D to kładź się jak już zasypiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti pewnie już sobie poszłaś... dobranoc w takim razie.. ja jeszcze posiedzę ale za pół godz pewnie tez uciekam. nawet nie czuję zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara jeszcze nie poszlam;) bylam napewnym \"pogodowym\" topiku:D ale faktycznie zaraz pojde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara nie siedz za dlugo, regeneruj sie po ciezkim tygodniu pracy;) Spij dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci seti później jaki numer odwaliłam :D ale na pewno nie tutaj i nie teraz :) będę tajemnicza :D muszę. ja też zaraz idę. dobranoc ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać! :P ja już nie śpię od 40 minut :P fajnie tak - nie trzeba się nigdzie śpieszyć, biec, można sobie łazic w pidżamie, ale ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a ja wstalam jakos 20+ po 10tej, ale fajnie sie lezy w lozku w taka pogode , jeszcze jak w trojce jest taka fajna muzyczka od rana;) Tytko nie zwleka z napisaniem o tym numerze:P Bede za jakis czas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, nie zapomne. nigdy nie zrobiłam jeszcze tego co zrobiłam właśnie wczoraj :D trochę mi głupio, no ale... czasem jestem złośnik i wredniak :P hi hi u mnie pada a już miałam nadzieję, że słońce bedzie bo rano było NAWET :) mama mnie wyciągnęła do miasta i babci i było fajnie i sympatycznie ;) tak, a na trójce to po 2 fajne kawałki leciały :D takie spokojne, prosto do snu, refleksyjne, instrumentalne, lekki jazzik ja bym powiedziała :) teraz też lecą ok. zresztą... jak zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara mi sie podoba ta dzisiejsza pogoda:) bardzo, bardzo mi ona odpowiada dzisiaj:D Ja sobie obejrzalam swoj sobotni serialik, zjadlam sniadanie, a pozniej naszlo mnie na sprzatanie:P Echhhhh nie mam juz chyba w domu nic do czytania:(, tzn mam pelno ksiazek , ktorych jeszcze nie czytalam, ksiazki mojego chrzestnego o tematyce wojennej:) on jest chyba kapitanem albo majorem , niegdy ne moge zapamietac:D i dlatego pewnie taka tematyka:). Chyba kiedys sie za nie zabiore , bo ogolnie to wojsko mnie bardzo pociaga:D i uwielbiam ogladac wojenne filmy i mundury lubie;) i sama bym chciala nosic taki fajny dopasowany mundurek:D Chyba za duzo sie naogladalam serialu \"JAG\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :) to wpadnij do mnie, pożyczę Ci coś, też mam tego sporo :D na pewno sobie coś wybierzesz ;) też lubię mundury :D a najbardziej marynarzy :D ja zasłuchuję się w jazzie i kończę właśnie moją ksiązkę, ale nowa już czeka :P nie wyrabiam się :P i chyba przejdę się do jakiegoś klubu jazzowego w tygodniu o ile będzie z kim, nabrałam ochoty :) jest taki jeden mój ulubiony.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara przejdz sie koniecznie, wyjdz sobie z domu i pooddychaj nocnym zyciem:) na pewno namowisz jakas kolezanke na takie wyjscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti moje koleżanki to... albo nie w Łodzi bo wakacje a one studentki :P albo już skończyły się studia i wyjechały z Łodzi. albo mają mężów no i jak to z koleżanką? :O albo się nie chce bo spać itd. czasem się zachowują jak jakieś takie \'stare babki\' :D trochę beznadziejnie :O a poza tym to mało mam koleżanek. nikt mnie nie lubi :P żartuję, więcej mam kolegów :) może dam rade kogoś wyciągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam Sopot :) aż żaluję, że tam nie pojechałam, bo lubię to miejsce :) a teraz jak słucham Dody to normalnie... mam ochotę zwrócić śniadanie sprzed miesiąca :O dość, że nie potrafi śpiewać ani się wypowiadać.. no i ten śmiech :O wrr i wygląda jakby miała 35 lat a nie... ja to nie wiem - tyle jest gwiazd lepszych, dlaczego ona? ktoś ją musi porządnie lansować, że ma taką siłę przebicia... słow mi brak:O ale pewnie faceci to lubią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego I miejsca to się nie spodziewałam :O rozczarowałam się :P oglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara u mnie Doda ma byc na dozynkach:P masz ochote w nia czyms porzucac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeku co Ty gadasz!? jakie Iwsze miejsce ja Sopotu pewnie powtorke obejrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja to na nią patrzeć nie mogę :O nie będę tu brzydko o niej mówić. żadna artystka to dla mnie. nie umie mówić, śpiewać, nic... taka pusta beznadziejna idiotka. Kiedyś pamiętam jej wypowiedź, że chciałaby być taka jak Niemen, tak ludziom jak On zostać w pamięci. sorry, ale mam nadzieję, ze tak nie będzie. i tak uważam, że kogoś ma kto ją lansuje, przecież to kicz, nic więcej :O seti, nie poszłabym na te dożynki, sorry.. :O powtórki Sopotu to raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara zawsze sa chbya pokazywane powtorki takich imprez w tv:o nie strasz mnie jakos przegapilam w tym roku sopot:o [nalewam Ci mojego specjalnego \"poniewieracza\"] nie pytaj co w nim jest, jest slodziutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti chętnie wypiję za szczęście miłość podróże te małe i duże :D ale dlaczego ten poniewieracz u Ciebie? co się stało? muszę spytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a dlaczego nie u mnie:P ja tez dobre robie;) to pijemy za milosc i podroze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti bo ja piję poniewieracza jak coś się sypie, wali, pali :O i jest źleee :O u Ciebie wszystko w porządku?jesteś wesoła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara bylo mi smutno, i nawet plakalam:o ale mi przeszlo :) Moze bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×