Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Przepraszam Cie ze tu sie nie odzywalam ale bylam pewna ze posta z godziny 00:42 jest moj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti witaj:) noo zapomniałaś o mnie wczoraj :O seti, nikt nie płacze bez powodu? i nikomu bez powodu smutno się nie robi:O dlatego pytałam co się stało. najważniejsze, ze już lepiej jest. i będzie lepiej, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara masz racje, ze bez powodu sie nie placze:o nazbieralo sie i musialam to wyplakac;) juz jest ok:) Jak mija poranek? Ja sobie w lozku sluchalam zagadkowej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza_po_lzie
Na dyskotekach pełno wolnych , chociaz ostatnio przekonałam sie ze zonaci też chodzą tam. Szlag by takich trafił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moze i tam jest pelno wolnych ale na pewno nie sa \"cudni i wspaniali\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dyskotece pełno wolnych ale tylko w czasie dyskoteki :D a żona w tym czasie z innym na innej dyskotece albo dziewczyna się do egaminu uczy i nei mogła wyjść etc. znane przykłady :D zresztą ja na dyskoteki nie chodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podobno faceci to NIE dranie :O napisał że mam się z nim nie kontaktować :O :O :O :O :O i znów marzę o tym żeby całe swoje życie wywrócić do gory nogami. i zrobię tak. na pewno nie dziś i nie jutro :O smutno mi trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dosc, ze jest draniem to jeszcze tchorzem:o Tarara teraz przynajmniej juz wiesz ze to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, seti, dotarło to do mnie:O ale to przykre kiedy ktoś odchodzi nie mówiąc czemu :O takie dziecinne i szczeniackie. jest mi przykro i smutno, ale to kwestia czasu. nie można tęsknić za kimś kto zachowuje sie właśnie tak i jest wyłącznie pieprzonym egoistą :O ja chciałam tylko wiedzieć dlaczego. wiem, że jest sam :O w tym momencie to wiem, że nie ma sensu, że nie jest wart mnie, że niech się w nos pocaluje - słowa już z nim nie zamienię i mam nadzieję, że będzie tego żałował :P nooo! no i dystans jak stąd do Londynu albo i do NY :) pewnie do wszystkich których poznam, więc wybaczcie :D ale już w żadne słodzenie nie uwierzę, w zadne zapewnienia. i jeszcze w parę innych rzeczy. nigdy nie można być pewnym :O kiedy cię ktoś zostawi. ja to nie rozumiem, jak można dziś za kimś tęsknić a za tydzień powiedzieć mu, żeby nie odzywał się? jeszcze będzie przepięknie :) jestem w Ł. i leje ale nic to, idę na spacer :) 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie jakieś żarcie kupić, bo jutro do 20 mnie znów nie ma :O :O i cały tydzień mieszkam sama... z ptakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ufff nie utopilas sie. bo widzialam w wydarzeniach i innych informnacjach ze w lodzi jest powodz:D pelno wody na ulicach Lepiej juz? Mi troche przechodzi:) Dobranoc i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
to dlatego ze nasz "wspanialy" rzad sie modlil o deszcz ja wiedzialem ze jak oni sie do czegos zabiora to napewno dobrze nie wyjdzie :) kolorowych snow Kasia , tobie tez tarara :) dzis przed pierwsza uciekam do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie utopiłam się. bez przesady, jest normalnie :) nie daj się oczarować seti :P poszłam, bo nikt mnie tu nie lubi :( i tylko narzekam :( dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego spij dobrze:0 Tarara o jakim \"czarowaniu\"mowa, bo nie rozumiem:o oj marudzisz jak to nikt Ciebie nie lubi:) Wracaj do mnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ten czarownik to chyba chudy lolo :P :P :P a ja się urwałam z pracy. nawet szef na wakacjach - dziś do widzenia mi powiedział :P i pojechał. a wiesz że w pt rozmawiałam z nim 3 godz?? jak dla mnie to rekord!! :P ale było miło. a takie pustki, że az się tam siedzieć nie chce, zresztą cały taki tydzień będzie... hihi a nastepny mam wolny :D ale wpadłam tylko na chwilę, szpinak robię sobie:D chyba na pół tygodnia :D i zaraz lecę i będę po 20. i nawet nie pada :D a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara mnie trudno \"oczarowac\",\"zaczarowac\":P Ladnie tak sobie wagary robic, ledwo szef wyjechal , a Ty juz nawialas:D[zarcik, zrobilabym tak samo;):D] smacznego szpinaku , ja juz po sktromnym obiadku-pomidorowa rulez;) Dzis ide do kuzynki bo jutro juz wylatuje, chociaz w ogole nie chce leciec :o U mnie tez nie pada:o a szkoda:D Spac mi sie chce:o Tylko nie szalej...;) Do poznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti z tym oczarowaniem tak się tylko mówi:P nie będę szaleć, idę się uczyć :P wiesz, powiem tak, w pracy jest kilka osób, u mnie na piętrze to AŻ 3 :D a poza tym wszystkie urządzenia które są potrzebne do analizy związkow są wyłączone na 2 tyg bo ludzie sobie wzięli wolne (i dobrze bo jak nie teraz to nie mieliby kiedy i wcale im się nie dziwię), więc... nie ma się co dziwić że jestem tyle ile jestem :) po prostu jest b. mało pracy :) to lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara wiem , ze tak sie tylko mowi ale mnie trudno jest.....:D Wiem , ze sie idziesz uczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti był taki pyszny a Ciebie nie było... :D wybacz:) koktajlowy z korala :D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara myslalam ze sobie litrowe kupilas:D a tu taki malutki jeden lod:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie jest malutki:P jest w sam raz :D może nawet o 200 ml za duży :) ale jaki pyszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może nie cudny.. ale..
jakby jakiejś samotnej pani spodobał sie ten samotny pan.. http://249914.grono.net/ to niech napisze na GG: 7535660 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie cudny - piękne fotki, szczególnie te plecy :P ja od razu mówię, że się nie skuszę :D seti? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzidziusia miałaś?? :D uwielbiam dzieciaki powyżej roku :D wiesz seti, ja mam młodszego brata i wiem jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara Basia ma dopiero 4 miesiace:) czy 5:o , coreczka mojej kuzynki:) kochaniutka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×