Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość jestem...
"dzięki JESTEM, że mój topik jest u Ciebie w ulubionych,moze poznasz tu miłość swojego życia ??" Miłośc zycia poznana na kafeterii,hehe... To co, są tu jakies dziewczyny z Warszawy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
jestem... - miłość można spotkać w każdym miejscu, tylko trzeba tam sie znaleźć w odpowiednim czasie :) jeśli o mnie chodzi z W-wy nie jestem, ale możliwe, że lada dzień będę musiała się tam przenieść. jak na razie w poniedz będę we W-wie :) ale może jednak ktoś z tej W-wy jest - w sam raz dla Ciebie :D setunia - fajnie, że przywracam wiarę w życie. milo, szczególnie kiedy jest to osoba obca :) dla mnie. ja z natury jestem optymistką, miewam raz na jakiś czas dołki, z których zwykle szybko sie podnoszę i wtedy jestem jeszcze silniejsza niż zanim w nie wpadłam :) = - czy ty czasem nie jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
jestem... - znam wiele miłości poznanych przez internet :) a jednak się zdarza. najpierw może cię ktos zainteresować, potem się chcesz z tym kimś spotkać :)jeśli przypadniecie sobie do gustu to fajnie, jeśli nie to trudno. wiadomo, że TAKA miłość jest dziwna, że więcej w niej fikcji itd. a km podobno nie grają roli. dla miłości nie ma żadnych przeszkód:) ale się zdarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdenego znalazłam
Strona użytkownika » Józef Baca Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-26 23:18:00 Kilka słów o mnie Jo zef Juzek i kurwa sukom baby ftora mi wydupcyła z haupy a godoł mi jyndrek sumsiod ze jum w jynternecie mozno sukać jak jum kurwe złapjym to jej nogi z rzići powyrywom krowy cza kurwa doić i barany a una zajebano franca posła het Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Hole koło Nowego Targu (małopolskie) Wiek: 78 (rok urodzenia: 1927) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Wzrost: 180 - 189 cm Znak zodiaku: baran Kontakt ze mną E-mail: e-mail poufny Komunikator Tlen.pl: brak Czym jest Tlen.pl? # * Moje zainteresowania oglądanie TV # moda i ubiór * howom barany * Moja muzyka # disco polo # metal Lubię... lubjym dobze zezreć, wydupcyć babe wudke pijym z frankiem z murzasichla chodzym do kościoła cynsto lubiym dupcyć barany moje tys lubjym Nie lubię... nie lubjym kiej mi baba z hałupy ucieko nie lubiym kurwa kiej w;ezym w guwno baranie i krufskie tys a kurze to wogule jebie po huju Jak wyglądam Jo wyglundom dobrze Ulubione tematy rozmów barany Szukam i wymagam od partnera dyć sukom mojej baby ftora posła za wcorym do kościoła i huj jom dalij widzioł...una mo na kufie takum purhle jak by jum ujeboł komar una jest staro Wolny czas spędzam na... pasyniu baranuw Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów dyć z frankiym z murzasihla cynsto impryzujemy O szkole, studiach jo po skołach kształcunu podstawowyk i specjalnum szkołe tys mom Ulubione książki biblija śwjynto Seks to dla mnie... dyć godołek ze zadupcyć lubjym nu ale mi baba wydupcyła z hałupy i co barany mom dupcyć? Jakie są moje związki ne dy w morde dom jak baba mnie wkurwi Cholera - podoba mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten też niczego sobie
Strona użytkownika » korab Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-25 23:44:00 Kilka słów o mnie Wdowiec Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Kraków (małopolskie) Wiek: 72 (rok urodzenia: 1933) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Wzrost: 170 - 179 cm Kolor oczu: niebieskie Włosy: średnie, kolor - inny Znak zodiaku: koziorożec Związki aktualnie: wdowiec/wdówka Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe) Palenie: nie palę Alkohol: piję naprawdę okazyjnie Stosunek do dzieci: mam dzieci i nie chcę więcej Kontakt ze mną E-mail: e-mail poufny Komunikator Tlen.pl: brak Czym jest Tlen.pl? # * Moje zainteresowania film # oglądanie TV # malarstwo # polityka # surfowanie po Internecie * Moja muzyka # jazz # klasyczna # rock Nie lubię... Palenia obłudy Jak wyglądam podobno nie straszę Ulubione tematy rozmów Wszystkie tematy Duże i małe hobby fotografia , ogród, wycieczki ,turystyka samochodowa Szukam i wymagam od partnera Lojalmości ,uczciwości, inteligencji Wolny czas spędzam na... oglądaniu tv, kino , praca w ogrodzie, wycieczki Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów okazjonalnie O pracy emeryt, ale jeszcze pracujący O szkole, studiach Wyższe studia medyczne Sport to dla mnie... Już tylko gimnastyka. Ogladam chętnie sport w tv . Nie znoszę marnej piłki nożnej. Pozostałe dyscypliny ok Ulubione filmy każdy dobry Ulubione książki historyczne ,pamiętniki ,sensacyjne Seks to dla mnie... lubię Jakie są moje związki wolny wdowiec hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy on starzy
:( Strona użytkownika » Joten 1 Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-27 09:46:00 Kilka słów o mnie natychmiast zwiaze sie z kobieta z klasa ktora mi udowodni,ze dalsze moje zycie bez niej jest bezsensowne Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Gdynia (pomorskie) Wiek: 53 (rok urodzenia: 1952) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Wzrost: 180 - 189 cm Kolor oczu: zielone Włosy: średnie, szatyn Znak zodiaku: panna Związki aktualnie: wolny/a i szukam romansu/seksu Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe) Palenie: nie palę Alkohol: piję naprawdę okazyjnie Stosunek do dzieci: mam dzieci i nie chcę więcej Kontakt ze mną E-mail: e-mail poufny Komunikator Tlen.pl: brak Czym jest Tlen.pl? # * Moje zainteresowania książki (literatura) # historia # inne kultury # żeglarstwo # podróże * wedkarstwo morskie * hodowla clematisow * Moja muzyka # blues # jazz # klasyczna Lubię... szczerosc, rozsadek, przyjazn dyskrecje, umiar, zywa inteligencje piekno ciała i umyslu mojej partnerki nieulegania stereotypom namiętnosci, uczuciowosci Nie lubię... prostactwa, klamstwa, psychologizowania obludy, nieszczerosci, braku klasy niedbałosci o swoj wygląd braku dyskrecji, plotkarstwa zazdrosci, podejrzliwosci Jak wyglądam staram sie dbac o swoj wyglad nie przejmujac sie specjalnie tym co wyprawia ze mna czas, ale sadze, ze jeszcze moge sie podobac kobietom Ulubione tematy rozmów kazdy, wazne z kim Duże i małe hobby czytanie, pisanie, ogrod, brydz na nieco wyzsze stawki Szukam i wymagam od partnera dyskrecji, namietnosci i poteznego zaangazowania uczuciowego, za ktore odpłace w dwojnasob. Reszta okaze sie w miare up lywajacego czasu Wolny czas spędzam na... czytaniu, i projektowaniu wakacji, stwarzaniu celów odległych Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów czasem O pracy 24 godziny na dobę, ale umiem sie wyzwolic, bo sam ja reguluje O szkole, studiach mam za soba, czasem jeszcze cos tam gadam, alegeneralnie mnie to nudzi Sport to dla mnie... TV, no i nurkowanie w ciepłych morzach Ulubione filmy wiele, wole ksiazki Ulubione książki Remarque, Prous,ale moze byc Chandler i Lysiak Seks to dla mnie... Zasadnicze dopelnienie pelnej relacji z kochającą kobieetą. Jesli jeszcze temu towarzyszy piekno umyslu i ciala to wowczas otwieraja sie dla mnie bramy raju Jakie są moje związki Dlugoletnie, rzetelne,prawdziwe, za wyjatkiem ostatniego, z ktorego wyszedlem mocno zmaltretowany i sie odtruwam. Z tego względu debiutuje w Randkach liczac, ze cos sie odmieni się mu zachciewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhh...........
Strona użytkownika » dziadek1933 Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-27 06:50:00 Kilka słów o mnie Zyję więc prawdopodobnie jeszcze jestem Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Katowice (śląskie) Wiek: 62 (rok urodzenia: 1943) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Związki aktualnie: w związku i szukam przyjaźni Kontakt ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru i koloru
ale ten przesadza :) poczytajcie jego profil: Strona użytkownika » RicardoJeanPierreBelmondo Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-27 10:26:00 Kilka słów o mnie Szukam kobiety, która wspomoże mnie finansowo. Studiuję, mam 22 lata, jestem wysportowany i dobrze zbudowany. Jestem spokojnym, wyrozumiałym, ciepłym i bardzo wesołym (niepoprawny optymista) chłopakiem. W zamian mogę zaoferować swoje towarzystwo i wszystko czego kobieta zainteresowana tą ofertą zapragnie (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku). Moje zdjęcia Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie! Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Warszawa (mazowieckie) Wiek: 22 (rok urodzenia: 1983) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Wzrost: 180 - 189 cm Kolor oczu: brązowe Włosy: krótkie, szatyn Znak zodiaku: koziorożec Związki aktualnie: wolny/a i szukam miłości Nauka: studiuję Palenie: nie palę Alkohol: raczej nie piję Stosunek do dzieci: aktualnie mam stosunek nieokreślony Kontakt ze mną E-mail: e-mail poufny Komunikator Tlen.pl: brak Czym jest Tlen.pl? # * Moje zainteresowania film # sport # zdrowy tryb życia * Moja muzyka # drum'n'bass # disco # hiphop # house # jazz # metal # pop # r'n'b # punk # rock # techno # trance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru i koloru
ten to nawet trzy zdjęcia zapodał :O Strona użytkownika » ScorpionX Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-26 12:15:00 Kilka słów o mnie Nieco zwariowany, dużo pomyslów Moje zdjęcia Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie! Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Kościan (wielkopolskie) Wiek: 48 (rok urodzenia: 1957) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Wzrost: 180 - 189 cm Kolor oczu: piwne Włosy: długie, szatyn Znak zodiaku: skorpion Związki aktualnie: w związku i szukam przyjaźni Stosunek do dzieci: mam dzieci i nie chcę więcej Kontakt ze mną E-mail: jacek57a@tlen.pl Komunikator Tlen.pl: jacek57a@tlen.pl Czym jest Tlen.pl? # * Moje zainteresowania muzyka # polityka # żeglarstwo * Fotografia * Moja muzyka # country # folk # disco polo # metal # rock Lubię... Kluski na parze i rosół z makaronem :) :D turlam się ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru i koloru
te oferty są na o2 :D i nie mówcie dziewczyny że nie ma w czym wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru i koloru
zwłaszcza, że oni długo chyba nie pociągną ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru i koloru
a ten jaki minimalista ;) Strona użytkownika » LeSio Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-25 08:54:00 Kilka słów o mnie LUBIĘ , MUZYKĘ ,FOTO , PRZYRODĘ Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Pabianice (łódzkie) Wiek: 46 (rok urodzenia: 1959) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Kontakt ze mną hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru i koloru
Strona użytkownika » kajak Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-27 01:05:00 Kilka słów o mnie ..Hmmm.. może by coś odmienił ? marzę o tym aby z kimś się choć raz zapomnieć.... Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Rzeszów (podkarpackie) Wiek: 50 (rok urodzenia: 1955) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Wzrost: 180 - 189 cm Kolor oczu: niebieskie Włosy: krótkie, blondyn Znak zodiaku: byk Związki aktualnie: w związku, ale szukam romansu/seksu na zewnątrz Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe) Palenie: palę Alkohol: piję w normalnych granicach Stosunek do dzieci: mam dzieci i chcę więcej Kontakt ze mną E-mail: m195@o2.pl Komunikator Tlen.pl: brak Czym jest Tlen.pl? # * Moje zainteresowania żeglarstwo # turystyka # podróże * Moja muzyka # blues # folk # klasyczna # rock Lubię... sex przyrodę Nie lubię... oszustwa kłamstwa Jak wyglądam Chyba sie dość trzymam. Ulubione tematy rozmów ... ? chyba wszechstronne Duże i małe hobby żeglarstwo Szukam i wymagam od partnera dyskrecji zaufania Wolny czas spędzam na... na nartach na kajakach i żaglach jakieś tam wypady .... Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów ... rzadko, ale może wartoby to zmienić ? O pracy ... mówią , że jestem pracocholikiem.. O szkole, studiach to były czasy !!!! Sport to dla mnie... .. rzadko oglądam. Ulubione filmy polskie komedie, dokumentalne Ulubione książki ogólnie dobra beletrystka. Czasem sięgam po poezję. Seks to dla mnie... ... oj dużo ... Jakie są moje związki trwałe... (?) OTO CI WSPANIALI, WOLNI FACECI 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja to była
przestańcie wklejać już to profile, bo nudzicie tylko na topicu:O:O i go zaśmiecacie, a wcale nie są śmieszne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru i koloru
Strona użytkownika » Sympatyczny Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego Ostatnie logowanie: 2006-05-26 20:53:00 Kilka słów o mnie wolny Ogólne dane Miejsce zamieszkania: Żnin (kujawsko-pomorskie) Wiek: 63 (rok urodzenia: 1942) Płeć: mężczyzna Orientacja seksualna: heteroseksualna Wzrost: 160 - 169 cm Kolor oczu: piwne Włosy: krótkie, szatyn Znak zodiaku: strzelec Związki aktualnie: rozwódka/rozwodnik Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe) Palenie: palę Alkohol: raczej nie piję Stosunek do dzieci: mam dzieci i nie chcę więcej Kontakt ze mną hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🖐️ naprawdę jest w czym wybierać ;) :D :D Miłego dnia ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wyboru:D prawde mowiac to z kims mlodszym od siebie albo z kims w swoim wieku to chbya bym nie wytrzymala wiec oni sa z gory przekresleni u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
gdzie są te dziewczyny z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara....ja tylko zwracalam uwage na wiek w tych ofertach :D tak badawczo tylko na to spogladam ja tu jestem dla rozrywki a nie w celach matrymonialnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
e mnie tu sie nie chce samego siebie reklamowac, bo prawda jest taka, ze nie licze, ze poznam kogos przez internet. Kiedys poznalem jedna dziewczyne przez net i zle to sie skonczylo. W zyciu na powodzenie nie narzekam... myslalem, ze moze przypadkiem ktos tu sie znajdzie, kto bedzie chcial na gg pogadac. Tak jak napisala ktoras z was na poczatku tego topiku, najlepiej to sie zobaczyc i wpasc sobie w oko, potem albo bedzie dobrze albo nie. Bo przez net to w nieskonczonosc mozna klikac i do nieczego to nie doprowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
ja to pisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trararara;) jestem......tutaj tez mozna pogadac po co zaraz gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
ja też tak uważam, setunia :D wolę pogadac sobie tutaj :D a nie od razu maile jak stąd do Krakowa allbo na gg :D a potem za chwilę spotkanie i takie tam :D oj nie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
tarararara - to sie rozumiemy:) No mozna setunio sobie tu poklikac, ale ja to sie zrazilem troche do poznawania przez internet, bo czlowiek moze sobie stworzyc falszywy obraz danej osoby i falszywie odbierac to co pisze, tzn wydaje mu sie, ze ta osoba pisze cos innego, a w rzeczywistosci ona miala na mysli zupelnie inna rzecz. I potem sa jakies nieporozumienia. Najlepiej to znajomosc zaczynac od wymiany usmiechow w rzeczywistosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
poki co usmiechy wymieniamy w wirtualnym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
wymiana uśmiechów :D nie widzisz, że każy się tutaj do Ciebie uśmiecha??:D pewnie, że liczą się gesty i słowa, a nie tylko to co napisane. bo tutaj to wiesz o 2 człowieku tylko tyle, ile jest w stanie ci napisać i pisze tylko to co chce... może jednak odewie się ktoś z tej W-wy do Ciebie:D cierpliwość jest cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem....skoro sie zraziles to po co chcesz na gg przechodzic:) tu jest zdecydownie neutralnie:D ja tez sie troche zrazilam a raczej bylam mloda i glupia[nie mowie ze teraz jestem stara:D] i po prostu na czacie gadalismy o pierdolach o nalesnikach:o a jak przyszlo co do czego to okazalo sie ze calkowicie jestesmy inni nie wiem w ogole dlaczego sie spotkalismy to bylo spontaniczne :D i w ogole to stwierdzam ze nalezymy do dwoch odmiennych swiatow;) ale mimo to nadal z nim mam kontakt czasami wpada do mnie z kolega z ktorym dobrze dogaduje;) przynajmniej jakies doswiadczenie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara a Ty w jakiej czesci Polski sie znajdujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×