Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość tararararararara
jak to nikt nikogo nie poznał? wiemy gdzie mieszkamy, ile mamy lat i takie tam :D a że nie poznał na żywo, cóż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
jestem..wiesz jakbym chciała tego wreszcie .... a moze ja sie wypaliłam i nie potrafie sie zaangazaowac i dlatego tak sie dzieje ....... oj zaraz sobie psychoanalize zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
trzeba byc cierpliwym ....a moze ;) co nie co spojrzałam na wasze wpisy i mysle ze w takich spotkaniach netowych chyba najlepiej nie rozmawiac z kims za długo przez net niech on słuzy tylko do poznania tego pierwszego a pozniej sie umowic i zobaczyc .......:) bo czasem nawet fotki sa mylne bo ludzie wysyłaja najlepsze gdzie najlepiej wygladaja a potem idziesz a ty calkiem inna osoba .....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
huhu, dowcipnis ze mnie. No tak, poznalismy sie juz troche, ale wy takie jakies zdystansowane jestescie...no i nie z warszawy :) do nastka: Ja to bym wolal nie poznawac dziewczyny na widok ktorej mi sie nogi uginaja, bo potem sa same problemy. A moze ty nastka z wawy jestes, pewnie sie juz o to pytalem, ale nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
fotka to fotka ;) wybierzesz taką na której ładnie wyglądasz i wyślesz. Albo czasem wybierzesz nie swoja, a co tam, nikt nie będze przecież wiedział, że to nie ty ;) ja wiem że ważniejsze są gesty i słowa i uśmiech, a nie tylko to co ktoś ci tam napisze po drugiej stronie. do tego ktoś obcy. i chcesz nie chcesz ale w to wierzysz, bo co innego ci pozostaje? nikt nie mówi, że masz tu poznać niewiadomo kogo, księcia z bajki, rycerza na białym koniu, można mieć i fajnych sympatycznych znajomych, choćby poznanych w taki sposób. Tylko często jest tak, że jest ci mało i chcesz więcej... do potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
a nastka z W-wy nie jest ;) ale czy km to takie wielkie znaczenie?? jak na kimś zalezy to chyba nie... ;) można byc i na końcu świata i kogoś kochac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
"mysle ze w takich spotkaniach netowych chyba najlepiej nie rozmawiac z kims za długo przez net niech on słuzy tylko do poznania tego pierwszego a pozniej sie umowic i zobaczyc" - swiete słowa nastka, tez tak uwazam. Ale co do zdjec to mam inne zdanie, ludzie wysylaja swoje najlepsze zdjecia, to fakt, ale tylko i wylacznie ich zdaniem. Obcy ludzie moga ogladac pare fotek danej osoby i wybrac zupelnie inne jako najlepsze, niz te ktore podobaja sie najbardziej tej osobie. Spotkalem sie z jedna osoba przez net, wysłała mi zdjecia, z czego sie ciesze, bo wiedzialem jak jej z oczy patrzy, no i jak wyglada. Zdjecia sa wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
tarararararaar.......pewnie ze mozna poznac fajnych ludzi i ja poznałam :D a czy sie chce wiecej ..to zalezy czego oczekujesz czego chcesz od zycia czy tylko przyjazni to ci wystarczy a ja potrzbuje jednak cos wiecej ...potrzebuje uczucia .......uczucia mezczyzny do kobiety a nie przyjaciela do przyjaciołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
jestem... - jakbym miała się z kimś spotkać, z kimś nieznajomym, wiesz co bym wolała?? spotkac się z jakimś mieście, gdzieś w połowie drogi i spędzić tam czas ;) żeby było sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
ja tez nie wierze w przyjazni damsko-meska, chyba, ze dama jest zona brata, lub dobrego, starego kumpla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
no to całkiem dobre rozwiazanie sytuacji. Mialo tak byc jak spotykalem sie z ta moja znajoma, ale jednak zdecydowalem sie pojechac do jej miasta, bo nie chcialem zeby sie fatygowala pociagiem, uch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
no to byleś wtedy gentelmanem ;) fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
no bo ja jestem wspanialy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
jasne :D każdy tak mówi :D ja jestem wspanialsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
hehe, niech bedzie, jestes wspanialsza:D W ogole obydwoje jestesmy wspaniali :) Ok, ja teraz juz wychodze, jednak spotkam sie dzis ze znajomymi, na krotkie posiedzenie. Pozdrawiam, wroce tu nocą :> papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
jestem........kobiety sa rozne i nie wszytskie tak samo reaguja ....jak mi bys sie facet choc troche podobał i widziała bym ze sie zaczyna angazowac to i ja bym mu dała szanse i sie rowniez zaczeła angazowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
to prawda nastko, cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ośmielam się wtrącić w kwestii tytułowej. Hm, wolny jestem na pewno, ba!, mogę nawet powiedzieć, że wspaniały i inteligentny, ale początek tematu mnie nieco przeraził. Czy wszyscy wspaniali mężczyźni muszą wygląać jak Ricki Martin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
heh, witam :) wspaniali, cudni - to nie tylko o wygląd chodzi, bo co po wyglądzie komuś skoro w głowie pusto i do tego gburowatość i chamstwo nade wszystko?? Ricky Martin, nie w moim typie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
wyglad to nie wszystko ....mezczyzna zeby był wspaniały musi miec jeszcze cos ......poza wygladem a wiec madra głowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
a kto mowi ze Ricki Martin jest wspaniały ........ja wole inny typ taki jak Michał Zebrowski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
a poza tym facet jak ma ładne oczy to mozna sie w nich zagubic :P to taka moja słabosc ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
ja wolę Janka Wieczorkowskiego :D ale nie tylko... ;) może być blondyn, może być brunet, może być rudy. jedno mieć musi - wysoki być musi :D to 'coś' się liczy i nie pstro w głowie :D do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.....moj nick pierwszy raz zastosowalam na pewnym portalu kulinarnym chcialam sie zarejestrowac , wszystkie nicki jakie chcialam byly zajete w desperacji przyszlo mi do glowy to oto zdrobnienie;) ale nie identyfikuj mnie z nim az tak doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to może oznacza, że któraś z Pań jest obecnie stanu wolnego? W sensie: \"poszukująca\"? Czy rozmowa raczej toczy się o ideałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
he he ja jestem wolna:D ale teraz znikam obejrzec tarnsmisje ze spotkania z młodymi ..:) KRAKOW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, w sumie to grzech, wiem, ale nigdy nie byłem w Krakowie... MIeszkam w Stolycy... Ale czy w temacie, gdzie kobiety piszą o wolnych i wspaniałych męzczyznach znalazła się tylko jedna \"wolna\"? Hm, dziwna sprawa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ricki Martin w ogole mi sie nie podobaja tacy jak on:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
co zaglądasz na moj topik jak masz swój?? :D żartuję. mnie nie interesują faceci po 30-ce - dlatego się nie odzywam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×