Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość tararararararara
ja mieszkam w centrum :D dokładnie w Łodzi jak na razie, ale kto wie, poszukuję pracy i lada dzień mam rozmowę kwalifik. we W-wie :) a Ty skąd jesteś? :) też się zraziłam w 'miłość' przez internet. gadanie o pierdołach, tak jak mówisz setunia, a potem się okazuje że należymy do 2 kompletnie innych światów, że to co piękne było wirtualne, wcale nie jest takie piękne w rzeczywistości... i najczęściej wtedy się już TAK nie rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara dokladnie tak;) ja mieszkam w Kleszczowie:) ucze sie w Piotrkowie Tryb. powodzenia na rozmowie!!!! oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
tarara - faktycznie usmiechow tu sporo... setunia, hehe gadaliscie o nalesnikach :) No i walsnie ja mowie o tym samym, przez net sie wydaje, ze wspanialy czlowiek, a jak sie spotykacie, to sie okazuje, ze to zupelnie nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
setunia :) ale mamy blisko do siebie :D moja najlepsza koleżanka jest z okolic Piotrkowa Tryb. właśnie :) jaki ten świat mały... nie dziękuję;) a w Łodzi tkwię bo: najpierw studia, a potem praca i tak już sobie siedzę w tym mieście 6 rok... i czas na zmianę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wiec teraz juz troche dojrzalam troche sie nauczylam i juz nie rozmawiam o samych \"nalesnikach\" tylko staram sie rozmawiac o wszystkim trarara faktycznie bliziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
mniej od Ciebie :D jestem.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
ale czemu tak enigmatycznie? ja z 79 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ....to ja jestem jeszcze mlodsza od trararara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
setunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
to pewnie tarara ma ze 24lata, a setunia z 23 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
ide dziewczyny, do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
jestem... -- jakbyś zgadł. jeśli o mnie chodzi :D a ja nie idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
no to wiele sie nie pomylilem :) Wyglada na to, ze tylko nasza trojka odwiedza ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
nie ma chyba w tym nic zlego :) Tylko mogly by sie pojawic jakies dziewczyny z Warszawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
mowienie o nalesnikach... hmm wiecie co zwiazek to mowienie o tym co radosne i smutne o powanych rzeczaxh ale i innych np nalesniki, ptaki, przyroda zauwazcie ze najciekawsze:) i najszczesliwsze pary to ci co sa powiazani ze soba wlasnie nawet nalesnikami:) jak wielu jets facetow co nie wiedza jakie nalesniki lubi ich zoan, mysle ze jak dlugiiiiiiiiiiiiiiii czas jets sie ze soba to potem takie wlasnie blahostki jak to nazywacie u jednych bardzo scalja zwiazek, a u drugich ich brak powoduje ze siediz obok siebie 2 obych sobie ludzi. jelis ludzie umieja mowic ze soba o nalesniakch, kwiatahc itp to tym bardziej pomowia ze soba o innych rzeczach poza tym jeden kocha gory i morze uwaza za glupote a drugi na odwwrot i to smao jets z rozmowa, jedne by ciagle o sexie, drugi o nalesniakch, pytanie tylko ktory zwiazke bedzie trwalszy/ a trwaly znaczy na cyzm zbudowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem moze trarara juz niedlugo bedzie mieszkanka stolicy , tylko musisz trzymac za nia mocnao w kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
to prawda, a na 1 randce okey o mniej frapujaych rzeczach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
no to juz mamy wszystko wyjasnione a'propos rozmow w zwiazkach :> ja sie setuni nie czepiam, tylko pytam skad pomysl na taki nick. Moj nick jest, jak wiadomo, czysto przypadkowy, bo nie mam zadnego stalego na kafe, choc zagladam tu od dawien dawna. Cholera, wychodzi na to, ze nie mam co dzis robic ze soba wieczorkiem, moze odwiedze kogos z niemca w takim razie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
"eizabeth to prawda, a na 1 randce okey o mniej frapujaych rzeczach " Nie rozumiem tego zdania, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
ja też nie mam co zrobić wieczorem, ale przeciez nie muszę nigdzie iść :) posiedzę sobie, posłucham trójki, poczytam książkę ;) też jestem od dawna na forum ;) a mój nick jest jaki jest. a zwykle jest różny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
rozne nicki sa najlepsze :) A mnie troche smutno, ze nie ma dzis zadnej zabawy, tez w zasadzie nie musze nigdzie isc, no ale by sie poszlo. Moze chociaz wpadne na szluga do kolegi, zobacze jeszcze. Tak czy siak na pewno tu jeszcze zajrze w nocy:) A trojka jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
a trójki słucham od chyba 10 lat :D uwielbiam to radio i słucham go nawet jak śpię :) miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
a co u Ciebie setunia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
ja jeszcze nie wyszedlem :> Setunia pewnie poszla na setke, lub dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
witam:D jak sie ładnie topik powiekszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
no to prawda, rozwija sie, ale poki co nikt nikogo nie poznal.. nikomu sie kolana nie ugiely na "widok" drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
jestem... - dowcipniś z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
jestem... - dowcipniś z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×