Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

ja tez jestem wolna i nieobecna tu zalozycielka topicku [przemila osobka] tez jest wolna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero go założyłem. Najpierw zacząłęm się udzielać na Twoim. Oj, zaraz po trzydziestce... W życiu byś mi tyle nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
setunia - nowy kolega :) ma nowy topik. poszukuje kobiety - jesteś zainteresowana?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
ja uciekam. będę za parę godzin! ale będę na pewno! :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarararara ja tez uwielbiam czytac ksiazki:) to jedno z moich zdrowych uzaleznien:D bede po 22giej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarararararara
setunia, ja uwielbiam ksiązki :) to też moje zdrowe uzależnienie od wielu lat :) oglądałam kryminalnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
widziałyscie jakie powodzenie ma topik załozny przez kolege ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
ja tez starsznie lubie wszytskie kryminalne seriale :D moja mama mowi ze nie da sie tego ogladac a ja :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się ukryć, powodzenie że ho ho :D kryminały nie powiem, lubię ;) skróciłam sobie nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuni nie ma nastka sobie poszła jestem... u kolegi pali fajki i super spędza wieczór a inny kolega ma swój topik i nikt więcej pisac nie chce ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jestem , jestem:) a ja nie lubie seriali kryminalnych;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko Kryminalnych:) i czasem zaczytuję się jakimiś kryminałami ale to sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka *
ja chyba tez pojde spac......😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazek kryminalnych tez za bardzo nie czytuja ale kilka przeczytalam najfajniejsza to \"żniwo\"autora nie pamietam pozxyczalam, rozpowszechnialam ta ksiazke jak sie da i komu sie da:D wszystkim sie podobala, czytali ja jednym tchem i wlasnie teraz ta ksiazka gdzies tam krazy wsrod ludzi;) lubie w ogole polecac ludziom ksiazki, i namawiac ich do czytania:D ulegaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia:) mam podobnie. mne też słuchają. to jest ta siła przebicia :D kocham ksiązki i marzy mi się świetna duża biblioteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara mi tez sie marzy biblioteczka moze w wieku 50lat juz bede miala calkiem spory zbior ksiazek:D albo marzy mi sie magiczna ksiegarnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie wiem jak to się ma do tematu, ale zaczynam się bać. Tu niby wspaniali mężczyźni, a tu co? Kryminałki, kryminalni...no nie wiem, nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja odpadam... Nie oglądam telewizji, a lektura kryminałów również jest mi obca... Tak, wiem, nie nadaję się na idealnego, wspaniałego faceta. ;) Ale chyba lepiej, że przyznałem się sam, że nie mam pojęcia o kryminałach, niźli miałoby to wyjść w trakcie nocy poślubnej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marq racja tylko coinnego przyznac sie do tego jakie ma sie upodobania co do ksiazek a co innego przyznac sie do......czegos bardziej przyziemnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm, co w trakcie nocy poślubnej? jakieś pierdoły... jeśli o mnie chodzi to nie oglądam W OGOLE tv. jak mi się przypomni albo jak mi brat przypomni, to w sob kryminalnych. i tyle. koniec. wolę inaczej spędzać czas. tv dla mnie to strata czasu. zawsze wolałam radio :) kryminały - tylko kryminalni z filmów. ksiązki, niektóre A. Christie. i to raz na sto lat takie:) zalezy od nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecudny niewspaniały wolny
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upodobania - akurat ksiązki to mało ważne. nie wymagam żeby facet czytał tyle co ja, bo i tak chyba nie da rady :D ale zwykle opowiadam innym co czytałam i o czym :) albo czasem czytam jakieś fragmenty mniej lub bardziej ważne/śmieszne wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecudny niewspaniały wolny
A czy mało oczytany facet spodobał by sie Wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy nie wiem o jakie inne zainteresowanie może chodzić Setuniu. Wybaczcie Drogie Panie, gdyż zamierzam się pożegnać życząc Wam miłej nocy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marq akurat chodzilo mi o szczerosc w przypadku innych , powazniejszych sparaw a nizeli literatura;;) mi tez nie zalezy na tym , ze ten ktos czytal takie ksiazki jak ja, moze sobie czytac nawet i komiksy, albo w ogole same gazety, albo moze i nic nie czytac:D ale chyba kazdy cos czyta;) marq dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×