Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość extaza218

czesc wam wszystkie dziewczyny ,,,ktore wnet zmienia swoj stan....pracuje w kwiaciarni i chcialabym udzileac wszystkim pannom porad co do wystroju sal auta wiazanki slubnej itp.rzeczom...sama wychodze za maz za rok i jednak praca w kwiaciarni zawsze mi pomoze zaoszczedzic na czyms.. awiec sluze pomocom .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam pytanie:ajkie kwity beda pasowaly do mojej sukni slubnej!jest cala biala z wstawkami z koronki i do tego mam bolerko z koronki!!chodzi mi tez o to aby to nie byly czerwone kwiaty oraz zeby ich cena nie byla wygurowana!! jestem osoba pulchna i pisze o tym bo wiem ze kasztalt wizanki tez ma zanczenie!bardzo prosze o rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewlinki55555- kiedyś w ,,pynianie na śniadaniu\" było wszystko o ślubach.Pani która się na tym zna(nie pamiętam jak jej zawód się nazywa) powiedziała że do kobiet bardziej pulchnych najlepiej wybrac małą wiązanke,skromną.A przy osobie szczuplejszej większą.A czy tak jest w praktyce to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do ewelinki5555 dziekuje za rade..dla pani bedzie pasowala wiazanka mala okragla jezeli niemaja byc roze czerwone to moze pomaranczowe taki deliktany kolor i zlote dodatki przyklejane korale i deliktane przybranie musi mi pani powedziec jeszcze tylko czy bedzie pani miala bizuterie jakiego koloru to wtedy mozna dobrac wlasnie korale czy zlote czy zsrebre...ladnie tez by wygladalodla pani wiazanka w tubie ..niemyslala pani moze o storczyku np.lekko zielonym lub bialym a srodkiem bordo ladnie to wyglada i elegancko jak u mnie wiazanka z roz jak dla pani kosztowala by 0d 100zl do minimalnie 120zl w tykm juz jest butonierka dla pana mlodego....jesli jest biala suknia niemoga byc biale roze czy inne kwiaty bo wtedy sie zleja pani kwiaty z suknia jak juz to ecri czyli brudna biel z dodatkami zielonymi....jesli bedzie pani w wkwiaciarni zamawiala kwiaty niech niezgadza sie pani na zadna wizanke splywajaca i duza bo to wetdy pania pogrubi ...delikatna skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do ewelinki5555 dziekuje za rade..dla pani bedzie pasowala wiazanka mala okragla jezeli niemaja byc roze czerwone to moze pomaranczowe taki deliktany kolor i zlote dodatki przyklejane korale i deliktane przybranie musi mi pani powedziec jeszcze tylko czy bedzie pani miala bizuterie jakiego koloru to wtedy mozna dobrac wlasnie korale czy zlote czy zsrebre...ladnie tez by wygladalodla pani wiazanka w tubie ..niemyslala pani moze o storczyku np.lekko zielonym lub bialym a srodkiem bordo ladnie to wyglada i elegancko jak u mnie wiazanka z roz jak dla pani kosztowala by 0d 100zl do minimalnie 120zl w tykm juz jest butonierka dla pana mlodego....jesli jest biala suknia niemoga byc biale roze czy inne kwiaty bo wtedy sie zleja pani kwiaty z suknia jak juz to ecri czyli brudna biel z dodatkami zielonymi....jesli bedzie pani w wkwiaciarni zamawiala kwiaty niech niezgadza sie pani na zadna wizanke splywajaca i duza bo to wetdy pania pogrubi ...delikatna skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez zastanawiam sie nad tym jaka wiazanke sobie sprawic, jakie kwiaty... slub w sierpniu, suknia biala (gorset ze spodnica) z przezroczystymi blyszczacymi cekinkami na gorsecie i spodnicy. mysle o bialym kwiatku na szyi i we wlosach. co do bizuterii to wtedy juz tylko kolczyki - wiszace z cyrkoniami. kwiaty chce miec w roznych odcieniach rozu, poniewaz tego koloru bedzie makijaz. dodam ze nie chce takiej calkiem okraglej wiazanki ale tez nie takiej bardzo podluznej... jesli cos "wiszacego", to niezbyt dlugiego - tak, zeby wyposrodkowac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy mnie bolą
kwiaciarka - idź ty lepiej postudiować "Słownik ortograficzny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
Przestań się czepiać. Popełniam trochę błędów bo jeszcze dzisiaj nie jadłam ciepłej kupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Cześć dziewczyny!!! Macie jakies fajne bukiety ślubne z frezji bede wdzieczna za zdjecia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
tijka radze ci wybrac bialego storczyka..jest kwiatem trwalym i tak szybko niepadnie ci a wyglada elegancko albo frezja tez ladnie sie prezentuje...kto sie podciol podemnie niema wlasnego ja..kto niechce czytac niemusi....tijka a co do bukietu to powiedz mi jestes osoba wysoka ??czy niska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deotymka
jaki kolor kwiatów do koloru sukni ecri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niska - 1,62. a narzeczony wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Extaza218, czy myślisz, że bukiet z samych eremurusów (tzw. igła kleopatry) może ładnie wyglądać? Nie widziałam tych kwiatów na żywo, a polecała mi je jedna pani kwiaciarka.Bukiet ma być prosty i skromny. Mam małe obawy, że po spięciu kilku w/w kwiatów bukiet będzie wyglądał jak miotła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonprox
ja mam pytanie-jaki bukiet pasuje do sukni białej (nie gorset i spódnica, tylko suknia) z gołymi ramionami, cała wyszyta koralikami i cekinami a w pasie i na dole ma warstwe złotego materiału??nie wiem jaki wybrac do tego garnitur, jakie bukiet na samochód, jakie kwiaty wpleść w moje włosy noi ... jaki wybrac bukiet?? mam błękitne oczy i blond włosy, cera oliwkowa, ale bede opalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zdecyduj jaki kolor makijazu - wiazanke zawsze mozesz dobrac, a makijaz nie w kazdym kolorze przeciez bedzie ci pasowac. tak wiec pierwszy makijaz, potem wiazanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
prosze powiedzcie mi czy kolor lepszy jest rózowy czy łososiowy dla mnie? mam szare oczy i maluje włosy na rudo, czerwono, mahoniowo z paseczkami ciemniejszymi, będe opalona i nie wiem czy w rózu bedzie lepiej czy w pomarańczowym.jak wy mnie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez prosze o rade. Mam suknie bialo z niewielka iloscia jasno zlotych haftow. Dol spodnicy jest drapowany. Oboje z narzeczonym jestesmy wysocy. Jaki kolor i ksztalt powinien miec moj bukiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
masz złote dodatki w sukieneczce to i bizuteria złota pasuje z pewnościa, tak samo jak makijaz, kwiatki tez herbaciane myslę, to raczej proste do domysłu:) a co do kształtu ..ja pierwsze słysze ze to ma znaczenie jakies, no moze wysoka tyczka nie wezmie długiego kwiatka tez chudego, a gruba poczusia nie wezmie pucołowatej wiązaneczki, tak mysle wiec ze mozesz miec tradycyjna wiązaneczkę, jakbys miała sredni wzrost mozna miec wiązankę z taka z jednej stony nieco puszczoną opadającą- tez ładnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
tijka masz gust ci powiem wedlug mnie pasuje ten storczyk z zielonym srodkiem,i ten deliktany roz zdecuduj sama bo ten ciemny rozowy jest za ciemny co do wesela pasuje bardziej na imieniny czy urodziny....i samo delikatne przybranie jak juz bedziesz zamawiac wiazanke ..co do twego wzrostu pasowalaby wiazanka zbita ..wzor http://kwiaciarniaflora.com.pl/slubstorczyki.php i wedlu mnie na wzor nr.2010,2368

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dzieki, cos pokombinuje, 2368 mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do pani jakubowska..powiem tak jest to ciezki kwiat do zdobycia zalezy z jakiej pani jest miejscowosci ale to niejste zwykly kwiatek jak roza czy gozdzik i napewno drogo kosztuje bo to egzotyczny kwiat jest ladny fakt tutaj przedstawiam pani zdjecie http://www.jubi.buum.pl/_2_g-kwiaty-botaniczny-2004_18.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
tijka dziekuje ze sie polecilas mnie polecam sie na przyszlosc...akiedy slub>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 sierpnia, jak w stopce :) i chyba sie juz na te storczyki zdecydowalam, sa sliczne :D dzieki! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
co do garnituru jesli bedzie miala pani z borodowych roz dla pana mlodego ladnie by sie komponowalo garnitur koloru kawa z mlekiem z borowa kamizelka po d kolor bukietu, albo czarny garnitur kamizelka kawa z mlekiem i bordowy musznik ladnie sie to komponuje ...co do stroiku na samochod praktyczny jest z kwiatow sztucznych bo niezwiedna kwiaty tak szybko i wychodzi to taniej wziasc biale kwiaty i poprosic by wkomponowac w ten stroik kilka bordowych roz pod styl wiazanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
prosze powiedzcie mi czy kolor lepszy jest rózowy czy łososiowy dla mnie? mam szare oczy i maluje włosy na rudo, czerwono, mahoniowo z paseczkami ciemniejszymi, będe opalona i nie wiem czy w rózu bedzie lepiej czy w pomarańczowym.jak wy mnie widzicie no i jaki dla mnie bukiet pasuje wtedy? mam 164 cm a chłopak z 176 cm......szczupła jestem i drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wsadze swoje trzy grosze :) do tego bukiecika jednak chyba bym dolozyla cos delikatnie \"zwisajacego\" tylko zeby nie bylo za dlugie - np jeszcze takiego storczyka Aerangis biloba - w indeksie (po prawej stronie) trzecia pozycja: http://www.orchidarium.pl/AdoZ/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znienacka ---> lososiowy chyba, tak bym sie sklaniala ku niemu :) tak pomiedzy rozowym a pomaranczowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
no własnie pomarańczowy bądz rózowy i tu kłopot mam, bo tak pomaluje sie na łososiowy to zleje mi sie z opaloną twarza a róz nieco odmieni to prawda? dlatego kwiatki w rózu ale jak ma wyglądac? czy ma cos zwisac czy ma być pekaty kłebuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×