Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

dzięki extazo jak zwykle mnie nie zawiodłaś:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszka27
proszę o poracę- jaki bukiet pasuje do tej sukni-bo taką zamówiłam- i nie wiem czy zamówić bukiet -kulę czy łezkę -i w jakim kolorze www.bazafirm.pl/kuciejczyk/zdjecia/z1019258426.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka_78
A ja mam pytanie: jak wykonać bukiet na tort? Mamy płaski, jednopiętrowy (nie chcoeliśmy okrągłego). Dekoracja miałaby byc z żywych, róźówych róż, z zielonymi listkami i z dodatkiem gipsówki. W cukierni, za bukiet z 7 różyczek i w/w dodatków, zaśpiewali sobie... 90 zł!!!! A jak wyliczyliśmy, to jak kupimy na giełdzie, to zapłacimy za niego zdecydowanie mniej. Tylko jak go wykonać, żeby wytrzymał kilka godzin? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej niebedzie mnie przez okolo msc ide na urlop ale szybko wroce do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniaczek
można by te dekoracyje z marcepanu zrobić , to sie utrzymają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingery
Mam naprawdę spory problem. Moja suknia ze mną w środku zresztą, wygląda tak: http://gingery.tvteletronik.pl/DSCN3010.JPG. Kolor to nawet nie ecru, tylko raczej beż jasny. Naszyjnik na zdjeciu biały, ale będzie też beżowy. Mój mężczyzna ma marynarkę w kolorze złotym, reszta ecru - coś takiego http://gingery.tvteletronik.pl/DSCN3017.JPG (nie najszczęśliwsze zdjecie). Kompletnie nie mam pomysłu na kolor bukietu. Wiem tylko że najbardziej podobają mi sie klasyczne okrągłe bukiety z róż, a z kontrastowych dodatków - ciemnozielony bluszcz. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
k4sica powiem tak kremowe brudna biel i ecri zleja sie tutaj pasuje pomarancz losos bordo roz ..zastanow sie nad tym i koniecznie zlote dodatki powiem ze pasowal by bukiet w ksztalcie wachlarzu z doswiadczenia wiem ze niewszystkim sie to podoba ale to bukiet elagancki oryginalny i napewno zrobi wrazenie na giosciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do gingery wysiwleilo mi tylko pani narzeczonego pani zdejecie mi niewyszlo ale mysle ze do tej marynarki ladnie bedzie sie odbijala bordo czayli bordo roza bo wszystkie tonacje bielu zleja sie ewntualnie pomarancz ale taki intensywny kolor w ksztalcie kuli ze splywajaco trawa i na koncach trawy zlote duze perly wyglada to bardzo delikatnie i elegancko taka wiazanke soie robi w mikrofonie w ktorej jest gabka z czego pija kwiaty albo druga opcja kazda roze owinac materialem podobnym do pani wiazanki bez lisci tylko zostawic nakonach kolo glowki 2listki owniety material przeplesc zlotym drucikiem i nakoncach poprzyklejac zlote perly zwiazac taka wiaznke ladna atlasowa wstazka u nas takie wiazanki ida czesto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4sica
ekstaza dzieki:) a moglabys podac jakis przyklad? wachlarz odpada - to zupelnie nie dla mnie.. podobaja mi sie okragle ciasno ulozone bukiety. slub w pazdzierniku, jakie kwiaty polecilabys dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris couture
witam serdecznie! To z kolei moja sukienka, chce do niej kwiaty różowe, najlepiej storczyki lub goździki, związane ciasno, bez ozdób i dodatków. myśle ze wiązanka z goździków bedzie wyglądała ładnie, ale jednak wolałabym storczyki, tylko nie wiem, jak będą sie prezentować same... http://www.allegro.pl/item118267448_suknia_slubna_chris_couture_amor_biala_34_36.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O FUUUJJJ
MYSTICA, WSTRĘTNA TA SUKNIA, NAPRAWDE...NA BAL PRZEBIERAŃCÓW PRĘDZEJ, ALE NA ŚLUB????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie prosilam tutaj o opinie na temat tej sukni. Tak jak sie nie wypowiadam na temat \"klasycznych\" sukien slubnych z ktorych kazda dla mnie jest taka sama. Prosilam o rade w sprawie bukietu do tej sukni-gdyz czy to sie komus podoba czy nie-wezme w niej slub -bo to moj slub i moj bal przebierancow ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo tez nie lubie jak ktos na mnie krzyczy bez powodu. Ludzie-cisza jest piekna... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda82
A ja chciałabym się dowiedzieć, czym przymocować bukiet to maski samochodu. Może ktoś ma doświadczenie i mi doradzi. Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
chris masz bardzo pikena suknie slubne przyznam ja za rok slubuje gozdziki ladnie tez wygladaja ale rzadko kto sie na nia decyduje proponowalabym storczyki biale albo bilae z rozowymi obrzerzami ulozone splywajoca i same delikatne przybranie pasowalaby do sukni i jesli bedziesz mia;a wlosy upiete do gory switenie wyglada wkomponowany storczyk we wlosy zastanow sie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
mystica dzieki zapytanie co do frezji tak szczerze to niesezon na te kwiaty zaczyna sie on od marca do czerwca ateraz gdybyus zdecydowala sie na nie to bede bardzo kruche i niesatrwale wiec zastanow sie na innymi kwiatami amoze biale stroczyki ??lub np.lilia ulozone ciasno kolo siebie bo co do tej wiazanka pasowalaby wiazanka okragla skromna z plywajocym trenem nop.trawa bluszcz dluga trawa niedzwiedzia aha !!na modzie sa teraz eustoma to odmiana rozy w stylu polnym bardzo wdzieczny kwiat mozesz przejsc sie po kwiaciarni teraz jest sezon naniego sa koloru bialego zielonego rozowego/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do jagody 82 takie kroso uklada sie na specjalnej gabce florystycznej i jest wkazdej dobrej kwiaciarni apod tym stelazem jest przymocowana przysawka ktora nalezy pierw pomoczyc wilgotna szmatka i tak samo maske auto i sie przykleja pociagajac za 2 ucha ktore poprostu sie wyciaga to nic trudnego ajesli bedziesz cos takiego zamawiac w kwiaciarni uwazaj bo czesto wciskaja stare przysawki ktore zuzyly sie i nieprzykleisz jej sprawdz pierw apotem ja kup albo wypozycz koszt takiej samej przysawki jest w granicy 20-25zl!!ale uwaga!!!jesli bedziesz jamocowac na uacie niemoze byc woskowany samochod bo zanic nieprzykleisz bo to wtedy jest warstwa tluszczu i uniemozliwia przyklejenia pamietaj o tym bo to wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingery
Dziękuję za poradę. Moje zdjecie się nie wyświetlilo, bo miało kropkę na końcu http://gingery.tvteletronik.pl/DSCN3010.JPG teraz lepiej Ale tak czy inaczej bardzo mi się podobała odpowiedź, bo bukiet który zamówilam dokładnie zgadza się z proponowaną stylistyką :) Będzie ciepłe ecru - róże, z kilkoma w kolorze wina, tak kontrastowo. Dodatki złote i ciemna zieleń naokoło, najlepiej bluszcz. Mam nadzieję ze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doćka
I ja tez bardzo prosze o porade w kwestii kwiatów. Ślub w październiku - nie wiem, jakie w ogóle kwiaty beda dostępne. Przypuszczam, że ceny beda wyższe niż teraz. Jestem szczupła i wysoka, tak 1,68. włosy kręcone brązowe. Suknia z rękawkami z tiulu, ma być ozdobiona rózyczkami, które mają być także we fryzurze. I tu ma problem: jakie kwiaty na buzkiet i wiązankę? skoro bede mieć odzoby - rózyczki, to czy moge mieć buzkie z róż? i z jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
cesc docka tak wzrosna ceny kwiatow zalezy ktore napewno roze wzrosna aty z czego chcialabys miec wiazanke masz moze jakis ulubiony kwiat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doćka
Bardzo chciałabym róże :) aha i zapomniałam napisać, że te ozdóbki na suknii to białe różyczki z materiału, a nie żywe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
DOCKA HM..TO NAPEWNO NIEMOZESZ MIEC ROZ BIALYCH ZLEJE CI SIE Z SUKNIA LADNIE WYGLADAJA ROZOWE ROZE TAKIE CUKIERKOWE I NIEUKLADANE W MIKROFONIE LECZ NORMALNIE ULOZONE CIASNO ZWIAZANE LADNA WSTAZKA I NAKONCACJ KAZDEJ ROZY PRZYKLEJONA DUZA PERLA I SPLYWAJACA TRAWA DLUGA ADNIE TO WYGLADA POMYSL NAD NIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko,chciałabym mieć żywe kwiaty we włosach,dokładnie róże,co zrobić żeby nie zwiędły??jak je do tego przygotować??bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
czesc co do roz no jest trudnym kwiatem mozna zrobic tak ze jesli bedziesz miala koka to wtedy roze wklada sie w fiolke z woda i moglaby ci fryzjerka zamaskowac ja wlosami ajesli ak ma byc swogodnie na prostych wloscah to niestety licz sie ztym ze po kilku godzinach padna ci albo poprostu miej z poblizu nastepna i zmienisz ja gdy ta padnie bo innego sposobu niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
halloo niema do mnie pytam czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufl
Witam! Wychodzę za mąż 26.05 :) wiem, że to jeszcze sporo czasu, ale tak się zastanawiam, czy moja koncepcja bukietu ślubnego ma szansę na realizację.. chciałabym, aby mój bukiet składał się z konwalii i szafirków. Czy pod koniec maja mogę liczyć na te kwiaty i czy zachowają one świeżość podczas i po uroczystości??? Czy to jest dobry pomysł, czy lepiej pomyśleć o innych kwiatach? Proszę o radę i ewentualne sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufl
Jeszcze jedno.. nie potrafię znaleźć podobnych propozycji w internecie, gdyby ktoś dysponował jakimś zdjęciem bukietu z tych kwiatów, to bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×