Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość extaza
trufl spokojnie dostaniesz takie kwiaty tylko msc wczesniej zamow sobie takie kwiaty malo kiedy konwalie sa w kwiaciaraniach bo sie ich poprostu nie oplaca kuppwac na targu o tej porze stoja pewnie z konwaliami sa to trwale kwiaty ale doradzalabym ci w tym przypadkow bukiet ukladac do reki nie na mikrofonie bo te kwiaty maja delikatnie koncowki i poprostu wbijajoc w gabke polamia sie bedzie napewno delikatna i zmyslowa tka wiazanka i polecam bez zadnych innych dodatkow ewnetualnie ladne male liscie na okolo kwiatow i zwiazac ladna atlasowa wstazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufl
Dziękuję za odpowiedź, a co myślicie o bukiecie z frezji??? No i czy dostane je na koniec maja??? ( 26. 05)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
TRUFL IDELANY MSC GDZIE FREZJE SA ZAWSZE BO TO MSC CHRZTOW I KOMUNI I ZAZWYCZAJ SA FREZJE I WTEDY SA NIEDROGIE OD 1ZL DO 2.50 .WIEC NIEBEDZIE ZADNEGO PROBLEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej niema nikogo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam autorkę i bywalczynie :) Nasz ślub w sierpniu, prawie w połowie.. Moje pytanie jest takie: wymarzyłam sobie bardzo prostą, skromną sukienkę...w kroju troszkę jak u Zosi z PanaTadeusza, a trochę jak hippiska (duży łódeczkowy dekolt ze szmureczkiem/tasiemką , wysoki stan z ewent tasiemką, tylko leciutko rozszerzana) Do tego bardzo chciałabym mieć wianek z prawdziwych kwiatów i bukiet z kwiatów \"polnych\" tzn nie jakichś eleganckich i ekskluzywnych. By pasował do stylu sukni :) Jakie kwiatki w tym czasie byłyby najlepsze? Czy jest szansa że w kwiaciarni zrobią mi wianek (trwały - na noc wesela)? Jeśli miałabym robić sama...jak się za to zabrać?? :) dzęki z góry za pomoc! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hm.....bardzo oryginalnie jak z twojej strony ci powiem wianek najlepiej byloby zrobicz margaretek bialych bo inny kwiat bez wody ci padnie i takie zwiedniete niebeda ciekawie wygladaly wiec tylko to i delikatne przybranie mysle ze bedzie fajnie to wygladac a wiazanke tez pod ten kolor i rodzaj kwiatow wiec tez z margaretek i mozna wkomponowac tez w nie np. roze ale wtedsy taka wiazanka musi byc delikatna i skromna bo wianek i duza pzrebogacona wiazanka slubne to byloby za duzo lepiej delikatnie i skromnie taka jest moja rada i jesli zebuy bylo to jagby zerwane z pola mozna dolonczyc fajne trawy z laki sierpien to czas ze laki sa przepelnione takimi roznymi ciekawymi dodatkami ...tak sie sklada ze ja tez masz w sierpniuy slub ten sam czas akiedy dokladnie masz????ja mam 18sieprnia i powiem ze pracujac w tym zawodzie nic mi sie niepodoba to juz choroba zawodowa ale zastanawiam sie nad slonecznikami albo samymi rozami bordo nieiwem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my tydzień wcześniej ;) apropos zboczenia zawodowego to ostatnio prosiłam moją znajomą po akademii muzycznej żeby mi poleciła jakichś muzyków na wesele... powiedziała że zna wielu ale żaden zespół weselny jej się nie podoba więc nie może nic polecić :P Strasznie tak się na czymś znać że tyle rzeczy się widzi i nie satysfakcjonują ;) ale rozumiem! czy jest szansa by w sierpniu zdobyć niezapominajki jako dodatek do wianka np? Jeśli nie ma...to jakiś inny drobny niebieski kwiat..? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej to dasz mi swoje opinie na temat swojego wesela bede wdzieczna ci mozna zdobyc albo ladnie wygladaja w doniczce cebulki ktore kwitna na niebeskjo szafirki sie nazywaja ladnie beda wygladaly w wiazance sa tanie a piekne polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaPon
WItam a do białej sukni w stylu mocno romantycznym? ;) wszystko lekkie i zwiewne, długi welon...ale bez jakichś udziwnień, raczej prostota stroju... ...marzy mi się wiązanka podłużna, a ślub planujemy na kwiecień lub początek maja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc jesli masz taka suknie wiazanka rowniez musi byc delikatna i wdzieczna propomowalabym ci wiazanke z cali ulozona na bok bys ja niosla na reku i moze zniej splywac trawa dluga ana zakonczeniu trawy korale deliktane gdzieniegdzie i przewiazane ladna elegnacka trawa albo druga do wyboru to wiazanka z konwali nic bardziej delikatniejszego byc niemoze i tylko zwiazane tasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
drogie kolezanki zapraszam dysponuje fajnymi zdejciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hallo niema nikogo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stellla
dzień dobry. mam pytanie dotyczące bukietu, który ładnie komponowałby się z całością :) suknia będzie w kolorze bardzo jasnego ecru, dużo jaśniejszego od tego na zdjęciu: http://www.suknie-slubne.pl/pl/lasposa.php?s=gaula dekolt ozdobionyjest kryształkami svardowskiego i nielicznymi perełkami... (czego nie widać na zdjęciu) zastanawiam się jaki bukiet pasowałby mi do takiej sukni, myslałam o jakimś delikatnym i raczej skromnym bukiecie... bardzo proszę o jakąś radę... życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc stella tez ci zycze wesolych swiat...i szczesliwego noewego roku 2007..bardzo aldna sukienka chce ci powiedziec???pierw mi powiedz w jakim to bedzie msc i jaki masz kolor wlosow??jesli taki jak ta modelka na zdjeciu bardzo aldnie bedzie wygladal bukiet z samych roz np.pomaranczowych to na 1 miejscu..rowniez tez ci bedszie paswoal kolor roz zielone lekko pistacjowy kolor cytrynka..te kolory ladnie bede wspolgraly z kolorem twojej sukni wiazanka ksztalt okragla kulka jak najmiej dodtakow typu trawy jakis innych wiekszych lisci deilkatne wokolo trawki ...2 wiaznke jaka bedzie pasowala tez kulka i te same kolory roz ale taka wiaznke wtedy bys poprostu niosla jak torebka fajnie to wyglada poprostu taka wiaznke nierobi sie na mikrofonie gdzie trzymasz za raczke tego stelazu zas od kulki ktora jest namoczona gabka i ulozne w niej kwiaty przeprowadza sie atlasowa wstazke i zawiozuke sie na rece ale taka wiazanka to wymaga troche odwagi nie kazdy decyduje sie nia... zas 3 bukiet to mysle ze z cali bedzie tez pasowal,,,,same calei zwiazane i ulozone i zawiazane ladna atlasowa kokarda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
zapraszam do zadawania pytan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
extaza???jestes??nie weim czy mam pytac czy niee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) jaki bukiet bys mi proponowala do skromnej, bialej sukni z trenem. Gorset zapinany na szyje:) Syknia jest zdobiona lekkim haftem w kolorze srebrnym na trenie i gorsecie:) Pozdrawiam Sylwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella*
Dziękuję exstazo, prawie zapomniałam że zadałam kiedyś Ci pytanie dotyczące bukietu :) mam bardzo ciemne włosy, i chyba faktycznie zdecyduję się na bukiet z róż :) ślub w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
stella ciesze sie ze juz zdecudowalas sie ....milo mi to slyszec zycze powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
stella ciesze sie ze juz zdecudowalas sie ....milo mi to slyszec zycze powodzenia..:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa sprawa...
bierzemy ślub w krakowskich strojach ludowych , pod koniec kwietnia...kościół będzie przybrany na żółto-biało (przede wszystkim żonkile- i jakieś białe kwiaty, no i zielone elementy)...czy w ogóle da się dobrać jakąś sensowną wiązankę pod takie stroje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
nietypowa sprawa...powiem ze jestem zaskoczona tak oryginalnym slubem...podziwiam...aniemyslalas moze nad wizanka z slonecznikow????ludowe stroje wiec sie kojarza zniwa slonce zboze asloneczniki jak najbardziej...bo roze to niebardzo beda pasowac do takiego stroju albo z samych zonkili ladnie i pelnie rozwinietych ulozone ladnie i zwiazane tasma....bo napewno suknia jest bogato strojoina wiec wiaznka musi byc prosta ......co ty nato???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa sprawa
Dzięki extazko :) WIesz, to wyszło tak niespodziewanie, na początku w formie żartu po kilkugodzinnej "trasie" w poszukiwaniu sukni, garnituru- wspomniałam, że kiedyś to brano ślubu "na kolorowo", w strojach ludowych, pięknych wiankach...i nieoczekiwanie mój ukochany oraz moja Mama, która wtedy z nami była, zapalili się do tego pomysłu- no i tak się wszystko rozkręciło :) że będzie slub na ludowo, a do kościoła jedziemy bryczką; po kościele krótki obiad w restauracji "zrobionej" w ciemnym drewnie w stylu wiejskim, a potem tylko sesja zdjęciowa w plenerze i jedziemy na wieś (sic! :) ) na tydzień :) Mój ślub jest pod koniec kwietnia, zastanawiam się czy będą wtedy słoneczniki? Pomysł z wiązanką z samych żonkili też mi się podoba- ja także myślałam właśnie o prostym bukiecie...strój rzeczywiscie będzie bardzo kolorowy, wiadomo- gorset obszywany cekinami, spódnica w kwiaty, do tego wianek, wstążki...a czy żonkile wytrzymają ceremonię? kurczę, pasowałyby mi jeszcze chabry, ale to chyba nie ta pora...:( pzodrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
nietypowa sprawa zonkile przetrwaj bo to jego sezon wiec jak najbardziej a slonecziki o nie sie nieboj tylko wtedy sa drogie sztuka kosztuje ok,5zl za jedna a zonkile taniocha 1.50-do 2.50 wiec tanio cie wyniesie ta wiazanka ale fajnie amsz widze ustalone pomysly co do wesela ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa sprawa
Dziękuję, extazko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a niema za co nietypowa zycze powodzenia a jak bedzie po weselu to powiedz mi co i jak??i jak bylo bo ja mam 18.08.2007 swoj slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×