Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość gabriella
poradźcie coś pliss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Mam pytanie do extaza 218,czy mogłabyś mi coś poradzić odnośnie bukietu.Chciałabym coś z frezji i raczej nie kalie i róże.Moja sukienka z kolekcji Romantica nr 24 i do tego welon jak przy sukni 30. www.carmen-slubne.pl. Może suknia nie jest dokładnie taka sama ale podobna w koloże ecri.Pozdrawiam i czekam na jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
dianusia a gdybym zaproponowala ci bukiet z lili malorozwinietych w rozku tylko nieiwem czy jest pani wysoka bo to doskonale bedzie wspolgralo...wlbo z storczykow wiazanka z bialych albo cytrynowych i delikatne przybranie to kwiat trwaly i bardzo elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
pani fuczusia do tej sukni pasuje wiazanka skronma bo sama suknia jest bogato zdobiona polecilabym pani bukiet ze slonecznikow jesli lubi pani innosc albo rowniez pasuje do tego roze zielone albo pistacjowe z dluga trawa gdzie pani bedzie splywac po sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIWNEJAK SOBIE PANIUJECIE
NIKT TU DO NIKOGO NIE MÓWI PANI, TYLKO NA TYM TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Dziękuję za radę Extaza,też myślałam o storczykacha co do lilii to troszkę się boje,aby nie pobrudziły mi suknii.Gdyby ktoś miał jeszcze jakies pomysły będę wdzięczNA. Pozdrawiam Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazo kochana baaaardzo dziękuje za radę,piszę dopiero teraz bo dawno mnie nie było:).Jeszcze raz wielkie dzięki.Pozdrawiam.Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
dziekuje nobi polecam sie na przyszlosc....a mam pytanie do tych ktore wychodza za maz jak u was z przygotowaniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja sukna będzie podobna do tej: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=2&poz=319 z tą różnicą,że będzie śnieżno-biała i nie będzie miała wyszywanego trójkta w sukni tylko brzeg tej jakby wierzchniej warstwy spodnicy marszczenia i haftowany biust bardzo podobne do moich, no i dojdzie do tego koronnkowe bolerko... jaki bukiet powinnam mieć do tej sukni? lilie napewno odpadaja... proszę o radę :) ślub 2-09-2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim samochodem pojedziemy do ślubu z tą różnicą, że nasz jest kruczo czarny: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1329190 No i moje pytanie jak go ubrać??? Generalnie w naszych strojach domiuje biel z dodatkami srebra i złota (uwielbiam te łączenia) Bukietu też nie mam wybranego a jestem wysoka, szczupła, moja suknia jest klasyczna ( litera A) - spódnica i gorset. Nie chcę róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tak tak
złoto łączysz ze srebrem? kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jesteś kiczowata. Ciekawe dlaczego łączy się białe z żółtym złotem bo chyba nie dla kiczy :p E nas efekt jest taki sam jak np. na obrączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do martusi dzieki za pytanie jak dla tej sukni pasuje wiazanka skromna ale zarazem elegancka polecilabym calie zwiazane atlasowa tasma i splywajoca dluga trawa a na koncach perelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do aguu powiem tak jak do tego auta pasuje biel i bardzo ladnie wyglada kupic na metry tiul i od maski zrobic z tiulu wlasnie kokarde i przeplatac przez maske okno dach konczac na bagazniku z duza kokarda ana klamakach zadne kokardy lecz bardzo ladnie wyglada tuba jeden kwiatek dajmy lilia ladnie rozwinieta lub margaretKA TAKI MALY BUKIECIK I TAKA TUBE PRZYKLEJA SIE NA PRZYSAWKI KOSZT JAK W MOJEJ KWIACIARNI TO 100ZL STROJENIE AUTA ALE WYGLADA TO BARDZO IMPONUJACO POLECAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethaath
witam panie, czy owalny bukiet z suszonych lisci i kalli z wypuszczonymi dlugimi prostymi trawami pasuje niskiej osobie? jestem niewysoka (156 cm) ale szczupła. sukni a jest dluga z delikatnym przekoszeniem. wybrałam suszone liscie gdyz swoja struktura i abstrakcyjna formą nawiązuja do fasonu sukni - zdobiona jest delikatnymi poszarpanymi abstrakcyjnymi w formie kwiatami z organtyny... Prosze o rade.. slub 12 sierpnia wiec mozn ajeszcze cos zmienic..;) pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethaath
czy kwiaciarka tu jeszcze zagląda?;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTAZA 218
CO DO TEJ WIAZANKI POWIME ZE SIE SPOTYKAM 1 RAZ BEDZIE TERAZ TRUDNO ZDOBYC TAKIE LISCIE ALE PROPONOWALABYM ZAMIAST LISCI TYCH SA TAKIE SPECJLANIE LISCIE SUSZONE Z DRZEW ZE SA BARDZO DELIKTANE I WIDAC SAME ZYLKI BEDZIE PASOWALABY ALE NAJLEPIEJ GDYBY MOZNA BYLOBY PRZEDLUZYC JA DLUGA TRAWA SPUSZCZONA ZCALI ZAKONCZONYMI PERELKAMI LUB KORALAMI POD KOLOR TWOJEJ BIZUTERI BEDZIE TO JAK NABARDZIEJ WIAZNKA BARDZO DELIKATNA A ZARAZEM ELEGANCKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethaath
a no wlasnie wybrałam sobie trawy wypuszcozne dlugie ale chyba nie chce na koncu koralikow... a trawy roznej długosci?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethaath
jesli chodzi o liscie to znalazlam bez problemu... nawet wiazanke juz wstepnie zamowiłam:) tylko rozmyslam czy to dobry wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o radę: Moja suknia bedzie w kolorze ecru i bedzie miała tren - koronka bedzie inna niz na zdjęciu - z perełkami. Chciałabym raczej skromny bukiet. Mam niebieskie oczy i jasne włosy - jestem szczupła i 168cm wzrostu. NIE CHCĘ RACZEJ RÓŻ I MARGARETEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
Witam! Mam pytanko do EXTAZA 218 a właściwie prośbę! Proszę o poradę dot bukieciku oraz dekoracji samochodu! Co do bukieciuku to: moja sukienka jest w kolorze ecru i jest bez ramączek, na całość sukienki narzucona jest koronka z delikatnymi prawie niewidocznymi cekinkami no i nie ma trenu.Ja mam ciemne włosy z jasnymi pasemkami, jestem wysoka i szczupła. Moja fryzjerka doradziła mi abym we włosy wpieła kwiat (ma być to storczyk). I pewnie tak zrobię a do tego delikatna złota biżuteria. Mój narzeczony będzie miał czarny garnitur w tłoczone prążki z kamizelką, musznikiem i koszulą w kolorze ecru! Co do samochodu: ma być czarne terenowe VolVo XC90 (sama jeszcze nie dowierzam że się na to zgodziłam ale cóż...) Myślałam żeby na masce samochodu zrobić wiązankę w kształcie serca z kremowych lub białych tylipanów (ale boję się że nie przetrwają) i do tego w kształcie litery V jasną wstążkę! z góry dziękuję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethaath
terenowe volvo jest cool:D a ja jade warszawą z 71 roku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza 218
ethat radze raczej co do tej trawy raczej jednakowej dlugosci zeby ladnie splywala wyglada wtedy ladnie i optycznie jak mowilam ost wyszczupli pania zycze powodzenia na nowej drodze zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza 218
hej verka tak mysle a zastanawialas sie moze nad slonecznikami fajnie wygladaja sa trwale wiazanka taka wyglada w ten sposb ze zwiazuje sie same sloneczniki tylko musialabys wybrac czy chcesz miniaturke czy normalnej wilekosci slonecznik radze tej normalnej wyglada wtedy berdziej wiarygodnie przepasane ladna tasma dobrac wtedy pod kolor sukni czy bizuteri i sama trawa zrobiona taka obwodka wokol tych kwiatow i tez ladnie wyglada siatka polozona na nia na ktorej sa umieszczone gdzieniegdzie koraliki wyglada to bardzo fajnie..zastanow sie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza 218
monita witaj zaczne pierw tak co do auta mowisz o tulipanach o tej pozre sa drogie i sa nietrwale bo to nieich sezon owszem spotkasz je po kwiaciarniach ale tak szczerze mowie niekupuj ich niepow mi tylko jaki kolor jest auta na masce auta niesa juz modne te ikebany z kwiatow teraz jest trendy kilka typow powiem ci o 2 1:to kratka polozona wzdluz maski utrzymuja ja przysawki podspodem i na niej ulozone np.3 roze wzdluz oczywiscie maja fiolki z woda by niepadly tak szybko albo 3 gerbery lub slonecznik i dluga splywajaca trawa ana klamkach tez na tych przysawkach ulozone pojedyncze kwiaty i balony fajnie to wyglada zas 2 opcja taka ze robi sie male bukieciki w tubach moze kiesy widzialas koszt takiej jednej tuby niepowinien przekraczac 8zl i takie tuby ulozone na masce 3 np na ukos przykleone sa tez przysawkami i po kazdej jednej na drzwiach z tylu na szybie tylnej serce ulozone z kwiatow aco do tych szarf to radzilabym, zeby wyglada bardzo elegancko pochodzic za tiulem na metry i zrobic ztakiego tiula upiecia wyglada ladnie......zastanow sie nad tym jak u mnie oby dwa strojenia nieprzekraczaja 100zl... co do wiazanki co do storczyka jest to kwiat elegancki i trwaly co do twojej sukni ladnie by wygladala wiazanka ulozona w ksztalcie wachlarza ost robilam wachlarz z estorczykow pistacjowy kolor zlote perly i delikatne przybranie jest to inna i oryginalna wiazanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziekuje za radę. Ale jesli bym mogła prosic o inna propozycję to byłabym wdzieczna - słoneczniki są ładne ale........dwa tyg przed moim slubem wychodzi za mąz moja kuzynka i ona juz sobie zarezerwowała słoneczniki....jak w tej chwili powiem ze ja tez, to pomysli ze ukradłam jej pomysł :) :) dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazo poradziłaś mi kiedyś jaki dobrać bukiet do sukni,no i postanowiłam calie,tylko teraz pytanie czy calie będą jeszcze w sierpniu?.W kwiaciarni w której byłam pani mówiła że będzie ciężko...ślub 19 sierpnia.I jeszcze jedno jakie kwiatki do przystrojenia ław w kościele( żeby nie zwiędły szybko) chciałabym w kolorach ecru,myśle nad czymś takim aby kupić sztywny materiał,zmarszczyć go i w środek wsadzić główki kwiatów i dołączyć jakieś dłuższe wstążeczki.Co o tym myślisz? Z górki dziękuje za odpowiedż i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
nobi to nieprawda ze niemozna znalesc calie sadostepne przez caly rok tylko zima sa nietrawe i dlatego sa takie drogie idz juz sobie zamow i pow zeby ci sciagla a msc to wystarczajoca duzo by znalesc kwiaty a co do kosciola to ladnie by wygladal gerber slonecznik lilia odradzam roze bo sa nietrwale ajuz jak roze to tylko we fiolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×