Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość znienacka
a co ma miec narzeczony rozowego prócz butonierki? jaki kolor ma miec muszka , kamizelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do pani ja 82 jesli jest haft zloty pasuje kolor bordo, pomarancz, zielony.ecri co pani sadzi o takim przykladzie wiazanek:www.kwiaciarniaflora.com.pl/trendysiec.php bardzo oryginalna jest ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do pani ja 82 jesli jest haft zloty pasuje kolor bordo, pomarancz, zielony.ecri co pani sadzi o takim przykladzie wiazanek:www.kwiaciarniaflora.com.pl/trendysiec.php bardzo oryginalna jest ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do pani ja 82 jesli jest haft zloty pasuje kolor bordo, pomarancz, zielony.ecri co pani sadzi o takim przykladzie wiazanek:www.kwiaciarniaflora.com.pl/trendysiec.php bardzo oryginalna jest ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do pani ja 82 jesli jest haft zloty pasuje kolor bordo, pomarancz, zielony.ecri co pani sadzi o takim przykladzie wiazanek:www.kwiaciarniaflora.com.pl/trendysiec.php bardzo oryginalna jest ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do pani ja 82 jesli jest haft zloty pasuje kolor bordo, pomarancz, zielony.ecri co pani sadzi o takim przykladzie wiazanek:www.kwiaciarniaflora.com.pl/trendysiec.php bardzo oryginalna jest ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonprox
bardzo dziekuję za odpowiedź :) podoba mi sie pani sugestia-co do garnituru to uważam, że mojemu przyszłemu męzowi o wiele lepiej będzie w kolorze czarnym:)a ta sugestia a propo sztucznych kwiatów jako stroik na samochód jest rewelacyjna-nie pomyslałam o tym :) dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chetnie skorzystala z podpowiedzi nie jestem wysoka suknie mam biala bez ramiaczek - delikatne hafty z dżetami. moj narzeczony bedzie mail bardzo ciemny garnitur - prawie czarny do tego ma biala kamizelke i bialy musznik-na kamizelce sa takie drobniutkie kwardraciki w kolorze srebnym moja suknia ma tren oczy mam zielone a karnacje ciemna wlosy ciemna czekolada jaka wiazanke ?? i jakie kwiaty na samochód bardzo podoba mi sie wizanka z bialych roz albo z bialych tulipanow ale one w lipcu(wtedy mam slub)chyba nie przetrwaja a mze kalie?? tylko nie chce zwisaacych prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
pani momika zdecydowanie musi pani miec wiazanke z jasnych kwiatow..co do lipca mozna zrobic wiazanke z tulipanow lecz sa juz drogie a po 2 sa nietrwale juz...calia hm...jest kwiatem trwalym myslala pani o bialej cali czy moze cytrynowy kolor jest ladny prosze spojrzec na kilka wiazanek ktore polecilabym dla pani ladna jest ta pierwsza calia cytrynowa przewiozana wstazka delikatna zarazem elegancka i dodalaym do na koncowkach cali biale perelki lub krysztalki przyklejone http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=3341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie dotyczące lijopodobnych lub ich samych...czy są trwałe? czy są drogie? do czego pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Ekstaza218, dzięki za odpowiedź :) Ze zdobyciem eremurusa nie będę mieć problemów, bo na giełdzie kwiatowej u mnie je ponoć mają. A cenowo nie za tanio- to fakt, ale do bukietu byłyby potrzebne tylko 3 szt. Nie wiem tylko, czy w bukiecie solo (bez żadnych innych kwiatów) te kwiaty będą się ładnie prezentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie extaza218... mam pytanie czy n ie mialabys moze jakis zdjec dotyczacych malych i skromnych bukietow ze storczykow?? bardzo mi sie podoba twoj pomysl, czyli bilae storczyki z np bordowym i zielnym środkiem... mam jeszcze jedno pytanie: czy zrobia mi bukiecik z tych kwitow jezeli mam slub 30 wrzesnia??? a i jaka jest orientacyjna cena jednego takiego kwiatka!! z gory dziekuje zaq odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do ami27 lilia jest trwalym kwiatem...i wyglada w wiazance sama lepiej bardzo ladnie wyglada wystopniowane kwiaty w stozku z dluga trawa jedna lilia niepowinna przekroczyc cenowo teraz na dzien dzisiejszy od 5zl do 8.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
pani jakubowska sam tez bedzie ladnie wygladac i zielone dodatki ewentulanie koraliki krysztlaki klejone na listki ewentualnie pasowalaby tutaj cytrynowa roz..albo calia lae o ty musi pani sama zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
ewelina5555 storczyk kwiatem ktorego mozna kupic przez caly rok najdrozszy jest zima po to okres ze wszystko w szklarni jest dodatkowo grzane cieplym powietrzem i z natury przewaznie zawsze ceny rosna do gory storczyk do wrzesnia niepowininie wzrosnac do 6zl niewiem jak u pani ale u mnie w mojej kwiaciarni na dzien dzisiejszy cena 1 storczyka kosztuje 5.50 tylko to tez zalezy od miatsa czym wieksze miasto to wyzsze ceny ale wedlug mnie cenma niepowinna byc wieksza jak 7.00zl wiec z wiazanka niepowinno byc probl emu tylko radze bynajmniej 3tygodnie wczesniej zamowic pokazuje pani pewna strone i na wzor tych wiazanek mozna wykonac rowniez z storczykow podoba mi sie ta ostatnia z bialych tulipanow i fantazyjnie upieta trawa tylko procz tulipanow zrobic storczyki http://kobieta.gazeta.pl/slub/1,66848,1880154.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
a czy mi pani odpowie na moje pytanka bo na stronie pierwszej pod koniec zadałam i nie dostałam:(, a nie wiem jeszcze jaka będę miała sukienke bo to rok czasu, ale zastanawiam się nad kształtem bukietu. juz wiem ze bukiet powinien byc pod kolor mojego cienia czyli róz, kwiatki rózowo białe moga byc czy lepiej rózowe? a jak mam bizuterie perełki to czy perełki pasują w bukiecie ? tak byłyby wkomponowane..jak pani to widzi? no i ten kształt, mam 164 cm, szczupła, oczy szare, włosy rudo mahoniowo z ciemnymi paskami, pewnie bee po solarium, usta pewnie tez w kolorze koralowym czy rózowym bede miała........prosze o pomoc i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi powiedzieli w kwiaciarni cene za storczyk 8 zł za kalie od 12 zł i usłyszałam, że kalie w takich kolorach od róż po bordo to nie ma w polsce i musiałaby pani z zagranicy ściagac - czy to prawda? ja bardzo chciałam bukiet łączony z kali i storczyków:( do takiej sukienki http://www.suknieagnes.pl/k2006/06p-2-5.htm i do tego jeszcze stoeczyk rózowawy we włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nieskromnie i ja poprosze o rade. To moja sukienka http://emmimariage.pl/galeria18.html (ta po lewej). Dodam że mam długie krecone włosy, jestem szatynką. I nie mam pojęcia co może pasować. Lubię orginalne i może troszkę bardziej niespotykane bukiety. Proszę o radę. Bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Dziękuję za rady :) Chyba już nie możesz nadążyć z odpowiadaniem, bo tylu tu chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do znienacka....polecam delikatny cukierkowy roz a najlepiej byloby roze ktore sie nazywaja aqua(czytaj.akŁA)ULOZONE KOLO SIebie zbite i wokolo zielone listki i jesli bedzie miala pani perelki na szyi to rowniez poprzyklejalabym na kazda roze biala perle i splywaja z raczki mikrofona dluga trawa ..wyglada to bardzo fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
tik tak.to prawda calie nie sa polskim kwiatem sa sprowadzane z holandi i jak juz bedzie pani zamawiac proponuje duzo wczesniej bynajmniej 1.5msc , co do pani wiazanki niemyslala pani moze o samej cali kolor juz zalezy od pani gustu i zwiazane tylko sama wstazka materialowa a na koncu kazdej cali przyklejone krysztalki wyglada to skromnie ale elegancko...albo podsuwa mi sie mysl takze niech pani pomysli tez o wiazance w ksztalcie wachlarza z roz np.,kremowych jest to oryginalna wiazanka i jedyna w swoim rodzaju ..moze pani pamieta jak kiedys byl bar w polsacie tam pewna para wychodzila za maz bohaterka miala wachlarz mysle wlasnie o takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz:) no te akurat mi sie nie bardzo podobają no ale mnie pani na ziemi sprowadzila juz ze kali napewno nie bedzie bo do slubu 2,5 tygodnia a ja jeszcze nie dogadalam sie z kwiaciarka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbbccccccccc
a co Pani myśli o pomysle żeby mieć tylko jeden długi pojedynczy kwiat, najlepiej biały, jaki by się nadawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
dziękuję serdecznie za pomoc. Tak planuje miec perełki bo jakoś moja twarz wtedy jest promienista , 1. Cukierkowy róz czyli nie jasny ale i nie jaskrawy? taki ładny tak? 2.i powpinac w nie te perełki a ta trawa ma zwisac poniżej czy sznurek pereł? trawa jak ma zwisac to pojedyncze pasmo czy kilka z kazdej strony? a moze jakies fotki? 3. mam jak pani wie 164 cm i proponuje mi pani zbite róze czyli w kształce kóli maja byc tak? 4.a te róze mają byc maleńkie czy te zwykłe średnie? jak juz bede to wiedziała to juz nie bede zawracała głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
aaaabbbbbcccc jak dla pani ladnie wyglada pojedynczy kwiat calia albo gerbera lub w ostatecznosci anturia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do znienackiej chodzilo mi tak roz cukierkowy i ulozone kolo siebie roza kolo rozy..zeby bylo lekko rozwiniete te roze bo wtedy l;adniej wyglada aperelki maja byc przyklejone na kazdej rozy odkad zaczyna sie pak czyli na srodku kwiata a atrawa ma splywac z wiazanki od raczki mikrofona czyli za co pani trzyma wiazanke slubna bo wtedy trawa optycznie wydluzy pania jest pani niska osoba ataka wiazanka wydluzy i wyszczupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do znienackiej chodzilo mi tak roz cukierkowy i ulozone kolo siebie roza kolo rozy..zeby bylo lekko rozwiniete te roze bo wtedy l;adniej wyglada aperelki maja byc przyklejone na kazdej rozy odkad zaczyna sie pak czyli na srodku kwiata a atrawa ma splywac z wiazanki od raczki mikrofona czyli za co pani trzyma wiazanke slubna bo wtedy trawa optycznie wydluzy pania jest pani niska osoba ataka wiazanka wydluzy i wyszczupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do znienackiej chodzilo mi tak roz cukierkowy i ulozone kolo siebie roza kolo rozy..zeby bylo lekko rozwiniete te roze bo wtedy l;adniej wyglada aperelki maja byc przyklejone na kazdej rozy odkad zaczyna sie pak czyli na srodku kwiata a atrawa ma splywac z wiazanki od raczki mikrofona czyli za co pani trzyma wiazanke slubna bo wtedy trawa optycznie wydluzy pania jest pani niska osoba ataka wiazanka wydluzy i wyszczupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×