Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość extaza218
do znienackiej chodzilo mi tak roz cukierkowy i ulozone kolo siebie roza kolo rozy..zeby bylo lekko rozwiniete te roze bo wtedy l;adniej wyglada aperelki maja byc przyklejone na kazdej rozy odkad zaczyna sie pak czyli na srodku kwiata a atrawa ma splywac z wiazanki od raczki mikrofona czyli za co pani trzyma wiazanke slubna bo wtedy trawa optycznie wydluzy pania jest pani niska osoba ataka wiazanka wydluzy i wyszczupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiązanka
a czy w pazdzierniku mozna dostac kalie?w jakiej wtedy są cenie, chodzi mi o rózowe. Bo teraz są białe po 4 złote, rózowych nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiązanka
a czy w pazdzierniku mozna dostac kalie?w jakiej wtedy są cenie, chodzi mi o rózowe. Bo teraz są białe po 4 złote, rózowych nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy w lipcu jest szansa na tulipany?? czy są wtedy drogie?? ile wytrzymają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do wiazanki cena kwiatow tez jest nizsza bo jest sezon letni pazdziernik raczej pomalu sie zalicza do zimowych i cena cali moze troche wzrosnac ale do 7zl - 8zl tak moze byc...co do rozowej cali sa ale niecalkowicie rozowe tylko taka mieszanka rozu ciemnego z bialym ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
momika moze dostac pani tulipany w lipcu tylko trzeba wczesniej zamowic powiem tak sezon na tulipany sie juz skonczyl sa one juz nie takie trwale co te w maju ,,,w kwietniu ...ale jesli wiazanka bedzie robiona w sobote rano wytrzyma pani napewno tylko wczesniej tulipan bynajmniej musi jedna dobe napoic sie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
bardzo dziękuje, juz wszystko wiem, ale własnie mam kolejny problem ale nie taki duzy otóz zafarbowałam włosy i miałbyc własnie czerwony, z paskami ciemnymi a wyszedł cała głowa mahoniowa taki kasztanowo rudy w słońcu i obwaiam się ze juz nigdy moje włosy nie będa miały tego czerwonego odcienia . teraz więc nasuwa mi się pytanie 1. czy jezeli bede faktycznie miała te kasztanowo rude włosy to czy rózowa wioązanka i rózowy cień na oczach bedzie mi pasował czy wtedy to pani radzi jednai kolor łososiowo pomarańczowy tych rózyczek i cień do powiek? czy nie bedzie się zlewało? 2. czy pasuje róowa wiązanka do rudej gowy? chyba te ciemne paseczki na głowie zrobię więc moze ta głowa cała kasztanowo ruda by nie była. przepraszam ze jeszcze raz pytam ale kazda rada jest dla mnie taka cenna. tak te perełki kupię i faktycznie przykleję tak jak pani radziła i ta trawa zwisać będzie rzeczywiście mnie wydłuzy (mam 50 kilo więc otyła nie jestem ale za to jeszcze bardziej mnie wyszczupli), 3. a wie pani moze czy pasuje sukienka z gorsetem do mojej figury czy raczej cała? to takie na marginesie pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
masz sliczną sukieneczkę. tez mis ię podoba z jakiej kolekcji i czy droga jest? ja to pewnie wypozyczę .strasznie mi sie podoba dół a i góra jest ciekawa i słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znienacka bardzo dziekuje, ja szukałam arginalnej i ta wpadła mi w oko. W salonie ANGEL w Wawie na ul. Okrzei. Cena ok 2500zł. Prawda jest ciekawa, ale problem, jakie do niej dobrać dodatki np. kwiaty. Czekam na rade... plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
ja pewnie na taka nie trafię:( chybaz ze naszukam się , ale chce wypozyczyc nie kupic i moze jak za pół roku bede szukac i ją znajde to wypozyczą mi za pól ceny ?:) ale znając zycie na taką nie trafie a ładna i powiem ci ze juz o kwiaty nie trzeba sie artwic mając taką ładną sukieneczkę, ona jest efektowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do mlody feniks jak dla pani pasuje kolor pistacjowy roz ale delikatny i wiazanka tutaj bedzie pasowala w ksztalcie podkowy a konce wiazanki zakonczone dlugim bluszczem albo wiazanka z roz wsamych ale musi pani miec koniecznmie cos dlugiego splywajacego i ladnie wyglada wlasnie jak z raczki mikrofonu splywa dluga trawa zakonczona perelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do znienacka...co do pani figury tak miedzy nami sama chcialabym taka miec heheh w sumie mam 22 lata i sytaz w kwiaciarni juz mam 8 lat i slub mam za rok i zaczelam juz odchuzanie moze spadne do takiej wago co ty..co do pytania rzeczywiscie do rudych wlosow niebedzie pasowal rozowy kolor wtedy polecilABYM ECRI KOLOR czyli brudna biel polaczona z cytrynka lub pomarancz ale nieciemny tylko deliektany lososiowy ton jasny i wtedy perelki pasowalyby zlote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
cytrynka i ecri tez mi sie podoba no ale w takim razie co z cieniami? juz niemoga byc rózowe tylko tez cos z ekri i cytrynki złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
a ja tez chce zwisające perełki a nie trawę:D:D a czy do czerwono z paskami ciemnymi włosów to juz te rózowe kwiatki icień by mi pasowały czy tez ekri i cytrynka tak jak przy rudych? tak sie martwie bo mi zle w kolorze jasnego brzu i pomarańczowych cieniach:(zlewa się z opaloną twarza:(.......co pani radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaza218 dziekuje za rade. Mam prosbe jesli mozna o wklejenie takiego przykładu wiązanik w kształcie podkowy i tych perełek bo zapowiada się super jesli oczywiście ma pani czas. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszek chlebka
moze pierwso majowy bukiet z pochodu wzieła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplum
bardzo prosze o rade odnosnie bukietu ktorego niestety nie moe dobrac. Slub we wrzesniu wiec nie wiem jakie kwiaty beda najlepsze, oprocz tego pan mlody bedzie mial garnitur brazowy a ja sniezno biala suknie skromna z dodatkiem perel. mam czarne wlosy i jestem wysoka wiec mylslsma o sporym bukiecie z tulipanow naprzyklad jednak nie jestem pewna czy to nie bedzie zbytnio monotematycznie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplum
oja zapomnialm dodac ze z bialych tulipanow , dlatego moze byc monotematycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
bede za 3 dni i odpowiem na kazde z was pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam pytanie...
a ja zawsze marzylam o stokrotkch lub konwalich bede miala suknie z delikatnych koronek jestem malutka bedziemy mili stary zabytkowy ;) samochod i wszystko ma byc wlasnie w takim"starym stylu" jakby ze starego filmu wlosy bede miala upiete tak jak reese whitertspoon chyba na rozdaniu oskarow -mam brazowe oczy ciemnoczekoladowe wlosy i ciemna cere makijaz delikatny zloto-jasno rozowy(bardzo delikatny ladnie rozswietla mi twarz) czy stokrotki lub konwalie nadaja sie na bukiet slubny? obawaiam sie sie ze nie sa zbyt trwale :( to w takim razie co innego? cos nietypowego.ale prostego jednoczesnie, skromnego, moze troche tak jakbym to sama zrobila zeby wygladalo...ale bez przesady ooooooooooooo!nie mam pojecia!!!! help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
i ja mam pytanie jesli cvhodzi o stokrotki to ciezko bedzie pani zdaobyc o tej porze ale mozna sie zdecydowac na chryzanteme o mniejszych kwiatuszkach a konwalie juz poamlu sie konczy sie sezon wiec bedzie trzeba w pani przypadku zastanowic sie nad innymi kwiatami ale co do margaretek sa to kawity trwale i zapewniam paniom ze niepowinny tak szybko padnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
do nobi sukienka jest nap;rawde ladna i mysle ze pasowalaby jeden kwiat np.calia lub storczyk albo skromna wiazanka z tego wzgledu iz pani ma sukinke z duza iloscia dodatkow wiec jak najbardziej pasuje skromna i nienawalona innymi drobiazgami lub same rozyczki z bardzo delikatnym przybraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
czy do włosów w odcieniach czerwonych i pomarańczowo rudych pasują kwiaty rózowe oraz makijaz rózowy ?czy ktos wie?. Chyba będę musiała pomyslec o kolorach jasno pomarańczowo kremowych jezeli chodzi o kwiatki i makijaz oczu. Jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
sukienka jest piekna, a ja preferuje w tym dniu jednak obszerniejsze, chce być inna niż świadkowa czy goście weselni którzy będa mieli podobne pewnie, wąskie takie .uwazam ze biała bądz kremowa musi byc w tym dniu dla Młodej no i nie powinna byc wąska , musi byc zauwazalna z daleka:).te wąskie bardzo mi sie podobają ale jednak musze poszukac szerszych, drapowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaza218 jednak była zmiana. Tamta poprzednia wyglądała okropnie w kolorze białym. Wybrałam febe z kolekcji Gali http://www.galasuknieslubne.com/ (w kolekcji 4 zakładka \"sweet\"). Błagam poradż coś bo teraz to ja już nic nie wiem. Suknia będzie biała (ta na zdjęciu to ecru) i kiatuszki będą bladoróżowe a nie brązowe. Podobają mnie się czerowne ciemne kwiaty ale sama już nie wiem :( Proszę pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna.
alez skromna i taka niemodna chyba, teraz tyle pieknych fasonów jest, a ta taka zwykła z kolekcji chyba kilku lat w stecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Mam pytanie do extaza 218,czy mogłabyś mi coś poradzić odnośnie bukietu.Chciałabym coś z frezji i raczej nie kalie i róże.Moja sukienka z kolekcji Romantica nr 24 i do tego welon jak przy sukni 30. www.carmen-slubne.pl. Może suknia nie jest dokładnie taka sama ale podobna w koloże ecri.Pozdrawiam i czekam na jakies propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×