Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Lenka...
emanuella84. Żele Emmi kupowałam na Allegro:) http://allegro.pl/item227747929_studio_zel_uv_1_fazowy_allround_oryginal_emmi_nail.html#photo Niestety nie mam kursu:O Moje początki były ciężkie, paznokcie mi nie wychodziły itd.pojawiało się mnóstwo błędów,ale im więcej ćwiczyłam ,dochodziłam do wprawy.Pewnie dziewczyny piszące tutaj też tak miały:) Napisz czy Ty zaczynasz robić paznokcie? jak tak to powodzenia:) i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam kursu, sama sie uczyłam.Pierwsze tipsy odpadały po tygodniu....Potem trzymały sie 2 tygodnie.Okazało sei ze to wina kleju.Teraz mam perfect lady i trzymają sie ,...niestety uzywalam zelu sun flower, ktory kruszy sie po tydogodniu lub podchodzi powietrze i odpada.Teraz mam inny,,,,zobaczymy jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Ja też nie mam kursu, ale chcę spróbować swoich możliwości ;) Narazie jestem na etapie wybierania potrzebnych rzeczy do robienia paznokietków ;) A Ty skąd zamawiałaś resztę rzeczy? Lampę, tipsy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Echhhh.... mi właśnie na innym forum polecili żele Sun flower... już sama nie wiem co powinnam kupić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Od prawie miesiąca czytam wszystko o pazurkach ... Teraz przyszedł czas na praktykę :D wczoraj zamówiłam mały zestaw do akrylu, dziś będę go miała i zobaczymy ... Nie odbyłam żadnego kursu więc testować swoje \'umiejętności\' będę na sobie ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka...
Hej. emanuella84. Ja kupiłam sobie zestaw od Reni nail i lampa jest ok,klej też,primer i pilniki ale reszta czyli tipsy,clener,żele są bardzo kiepskie i musiałam sobie dokupić. Co do żeli Sun Flower też się zastanawiałam.., ale dziewczyny praktycznie w większości odradzały, powód właśnie taki, że po tygodniu się zapowietrza:O Dziewczyny bardzo proszę...napiszcie jak postępować z tą płytką z bruzdami bądz inaczej zmacerowaną??Plisss;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na forum polecaja zestawy gabrielle...kupiłam zel i wczoraj pierwszy raz robiłam nim paznokcie, po tygodniu wam powiem jak sie sprawuje.Zestaw kupiłam od nailsfactory, ale mają kiepski zel i tipsy, które pękają i klej nie trzyma.Kupilam klej perfect lady-jest super...A jesli chodzi o sun flower to juz wczesniej pisałam, ze jest do d...y...Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emanuela kup ten zestaw, żele są super, dobrze sie nakładają i długo trzymają :) te z gabriela też są dobre i też moge polecić. a napewno polecam od nich tipsy, są rewelacyjne :) co do płytki paznokcia pofalowanej to na kursie Pani mówiła żeby ją zmatowić bardziej blokiem polerskim (oczywiscie tak aby nie spiłować za mocno) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Bohemotka dzięki za odpowiedź ;) Chyba go zamówię ;) jutro ;) i zacznę tworzyć pazurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczynki! czytam wasze topiki od poczatku jestem na 9 stronie i wiem coraz więcej! wielkie dzieki, że dzielicie się swoją wiedzą! ale mam pytanie: nie wiem czy używać zeli 1- czy wielofazowych - proszę o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lenka.Cześć!Ja również używan żeli emmi nail i jestem zadowolona a jeśli chodzi o żel sun flower to radzę go nie kupować.Ja używałam go i nie spełnił moich oczekiwań.A mam zamiar teraz zakupić żele spn lub new nails tylko nie wiem czy są dobre.Czytałam na forum i różnie ludzie piszą.A Ty pisałąś,że używasz żeli ibd a mogłabym wiedzieć gdzie je kupujesz?masz jakieś namiary?i powiedz mi czy używasz tez ich bondera czy może jakiejś innej firmy?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka...
emanuella84. Ja też bym się nie zastanawiała nad tym zestawem;),kupuj i do dzieła:):) behemotka. Dzięki wielkie za odpowiedz:),następnym razem spróbuje bardziej spiłować płytkę. marlena887. Żel kupiłam na Allegro, jak znajdę to Ci wkleję link:) Wiesz...słyszałam o tym bonderze, że po nim się lepiej żel trzyma,ale ja nie używam i jest ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena w sobote jade na warsztaty paznokciowe do Gorzowa Wlkp, będą pokazy i ćwiczenia właśnie na żelach ibd. Jak wróce to opisze Ci jak się na nich pracuje i czy mi się podobają :) tylko ta cena :( ciesze się że mogłam pomóc :) czasem mam chęć odpowiadać na posty ale boje się że ktoś mi zarzuci że się wymądrzam i tylko moje porady są na topiku :( ale co tam, sama długo szukałam wiadomości i ciągle o coś pytałam, więc mam nadzieje że nikt nie uzna mnie za przemądrzałą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka...
behemotka Ja tez czekam na Twoją opinię odnośnie Ibd,ja jestem zadowolona i wydaje mi się, że mało kto pisał źle o tej firmie:) A z udzielaniem porad to przeciez od tego jest forum, a jak komuś się nie podoba to niech nie czyta;) Mam do Ciebie pyt?, jeśli oczywiście masz ochotę odpowiedzieć... Pracujesz w salonie czy robisz paznokcie w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.O to fajnie,że jedziesz na ten pokaz szkoda,że wcześniej o tym nie wiedzialam bo tez bym sie wybrala.Bede czekala na opinie o tych zelach.Ceny wysokie, ale moze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
hejo behemotka gdzie sa te warsztaty w gorzowie ja jade wlasnie jutro tam kazdy moze tam isc czy jak to jest a na jakiej ulicy to sie odbywa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
o boze ale napisałam po hebrajsku mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Lenka narazie moja zabawa jest w domu, ale od soboty zakładam już swoją firmę i musze niestety poczekać jeszcze troche na koniec remontu w lokalu, a potem już do dzieła :) Marlena szkoda że wczesniej nie napisałam na topiku to może byśmy się razem wybrały bo nie mam z kim jechać :( a napewno warto bo program jest bardzo ciekawy i ciekawi instruktorzy będą. napisze dokładnie w sobote wieczorem albo w niedziele dopiero :) Lizuska warsztaty są w hotelu Mieszko przy ul. Kosynierów... ale niestety już za późno na zapisy bo ilość miejsc była ograniczona i trzeba było wpłacić pieniądze do 29 sierpnia. no to chyba na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketka
Hej wszystkim!!! Potrzebuje instrukcji do akryli...bede wam bardzo wdzieczna....licze na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.No szkoda bo na pewno bym pojechała.Zawsze we dwie byłoby rażniej.Masz gg jak tak to podaj mi numer to zawsze bedzie można poklikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
czesc dziewczyny...nie wiem dlaczego piszecie ze zele z sun flower sa kiepskie...ja nie mam kursu pracuje na tych zelach i paznokcie trzymaja sie 4-5tyg az nie odrosna....wiec nie wiem czym jest to spowodowane...wczesniej mialam z reni nail ale teraz wiem ze z sun flower sa duzo lepsze pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
a jeszcze po reni nail mialam z emmi nail i tez sa gorszej jakosci od tego z sun flower....ale slyszalam opinie na temat zeli od new nail i spn podobno sa bardzo dobre wiec polecam ten zakup a mam jeszcze jedna prosbe jesli mozecie to podajcie mi link tispow do uzupelnien bo szukalam ale naprawde nie wiem ktore sa najlepsze z gory wielkie dzieki papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
kasssiunia_*** nigdy nie slyszalam o tej firmie neo nail wiec nie wiadomo czy bedzie on dobry .... ale nie polecalabym Ci go... :/ bo ja za te produkty firmy emmi nail zaplacilam 360zł!!! poleciłabym Ci natomiast zestaw z emmi nail bo jest bardo dobry...słyszałam tez dobre opinie na temat firmy gabrielle ale nie pracoalam jeszcze na produktach tej firmy wiec nie bede sie wypowiadać :) popytaj jeszcze dziweczyn one napewno Ci doradza ja natomiast polecalam bym zestaw z emmi nail :) :) :) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
dzięki śliczne wisieneczka_Xxx:-) właśnie zastanawiałam sie nad tymi firmami nad sunflowe i emmi nail a pisałaś o reni nail i jak są dobre na początek bo nie chcem wywalić kasy a póżniej wogóle z tego nie korzystać a ty ile już robisz pazurki i jakie były twoje początki???a żele tych firm kupić na allegro czy może w ich sklepie internetowym?? sorki że zawracam głowe takimi pytaniami ale chcem się jak najlepiej przygotować pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
kasssiunia_*** odradzam Ci z calego serca żeli z reni nail :) :) bo sa naprawde baaaaardzo kiepskie:) ja uzywam teraz z sun flower i nie wiem dlaczego dziewczyny pisza ze sa to zle zele skoro mi pracuje sie na nich bardzo dobrze i klientki sa zadowolone....ja robie pazurki od 4msc nie mam żadnego kursu w sumie to kursu udzieliła mi kolezanka ktora jest po takich studiach i wielu kursach a wczesniej przez rok robiłam u niej paznokcie i ona wszystko mi wytłumaczyla od podstaw!!!!!!!ja zamawiam żele na allegro ale najpierw szukam ich w sklepach internetowych danych firm np.sun flower,perfect lady,new nails,spn,ibd narazie pracuje na sun flower za jakis czas hce sprobowac czegos innego aby wybrac najlepsze żele do pracy.... aha moja początki były nie najgorsze ponieważ dużo wiedziałam juz od mojej koleżanki ona udzieliła mi naprawde wielu porad a pozatym paznokcie robiłam u niej co 4tygodnie(szybko rosną:/) i bardzo uważnie przygladałam sie jej pracy wiec wiele zawdzięczam jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do anna lenna nie znam tej firmy ale nie polecam Ci jej wydaje mi sie ze jakos tych zeli podobna jest do reni nail a mkoze nawet gorsza... mozna to stwierdzic po cenie ... 25zł za żel 15ml....hmmm coś tu napewno jest nie tak !!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna lena ...proponuje zel sun flowe. za 30 ml placisz tylko 60 złotych . Lepiej wydac ta kaske na cos lepszego czyli sun flower niz 25 złotych za 15 ml jakiegos kiepskiego zelu. Ja uzywam sun flower jednofazowki i jest super :)Polecam ! zapraszam na mojego bloga :) http://pazurki-kiki.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×