Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość syla2311
i wlasnie o to mi chodzilo:) dziewczyny mamy przyklad kobiety wyksztalconej, po roznorodnych kursach itp ktora nawet nie umie sie zachowac, brak kultury osobistej totalny:) BRAWOOOOOO SZOKKKKKKK doslownie SZOKKKK to nie przypadek ze masz taki nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
i prosze Cie nie zasmiecaj tego forum takimi bzdurami. Daj sobie spokoj dziewczyno. To wszystko co mam Ci do powiedzenia. Zegnam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci....
jestescie beznadziejne!!!!!! wiem ze wytlumacza mi na kursie ale w tym momencie nie pojde na kurs... i odrazu mi tego nie powiedza.. myslalam ze tu znajdzie sie ktos taka miły...ale widze ze wolicie sobie ubliżac:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci....
wszystko bylo fajnie puki nie zaczely sie tu wymadrzac jakiespaniusie po kursach:/ po co tu wogole wchodzicie!!!!! znajdzcie sobie forum gdzie bedzie rozmawiac z takimi osobami ktore uwazacie za rowne waszemu poziomowi!! a nie sie wywyzszacie!!!!!!!!!!!!! jak jestes zadowolona ze swojej pracy to gratuluje ale nie utrudniaj innym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci....
syla ty wysylalas tam kiedys komus krok po kroku jak nalozyc tipsa.... powiesz mi w ktorym momencie jest miejsce na wtoienie ozdoby??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzieci...co chcesz wiedzieć?w miare mojej wiedzy i doswiadczenia zdobytego nie na kursie chetnie odpowiem..pisz na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci....
dzieki skarbek wyslalam email:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,nie ma sie czy przejmować.niestety mogę do was pisac albo wczesnie rano albo wieczorem.caly dzien praca i praca. nie zwracajcie uwagi .nie odpisujcie i z regóły daje to efekt.fakt,ze przeszkadza w prowadzeniu konwersacji,ale mozecie pisac na e-maila lub na gg.wczesniej podawalam. a za ublizanie i obrazanie mozemy sie spotkac w sądzie.widac nie kazdy wie,ze jest to juz sposob ponizania -karalny!! w tym temacie tez jestem biegla a namierzenie komputera i osoby z niego kożystającej to kwestia paru dni. wiec lepiej dac sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
dziewczynki,chciałam zapytać,jakim pędzelkiem najlepiej nakładać brokat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
ja nakładam patyczkiem do odsówania skórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkk
kinga nie strasz sadem pomysl co piszesz dziewczyno! W jakim temacie jestes biegla ,ze pomagasz osoba ktore nie wiedza co maja robic i chcesz miec na sumieniu dziewczyny za swoje rady????!!!! Skoro twierdzisz ze jestes instruktorem to cos tu nie gra bo najwazniejszy jest kontakt z osoba nie wirualnie tylko w RZECZYWISTOSCI ! Tak rozumiem jestes cudowna osoba pomagasz innym bez kasy(hmm powiedzmy) bo ONE chca sprobowac to tak madre jakby podac młodziezy np.16letniej fajki,alkohol bo one tez chca sprobowac tylko ze lat im brak a tym tylko kursu chociazby podstawowego realnego !!! Poz tym to forum ma INNY TEMAT wiec wy w wiekszosci zasmiecacie topik nie ja.Ciekawe czemu nie ma krwawej mary ososby ktora ten watek zalozyla miala dosyc tych bez sensu pytan. Kinga a straszenie ludzi tak na marginesie jest karalne poza tym reklama kosztuje a ty na topiku nie placisz wiec sama uwazaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZASEM tu zagladam
szokkk ------->>>>> zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkleje to tu
carrera4 "Uważam, że powinny być pewne zdrowe zasady-rozsądku,odpowiedzialności i zwykłej przyzwoitości. Z jednej strony są panie stylistki,które za swoją wiedzę zapłaciły i to niemałe pieniądze. I absolutnie szanuję to,że nie chcą udzielać laikom bezpłatnych porad. Mi w życiu by nie przyszło do głowy zapytać jakiejś stylistki, jak się to robi! To jest po prostu nietaktowne! Przecież to jest ich zawód, bronią go więc przed "pseudostylistkami z allegro". I nie sposób nie przyznać im racji. Z drugiej strony młode dziewuszki, którym marzą się szybkie i łatwe (ich zdaniem) pieniążki z owych stylizacji paznokci. I takie zarobkowe robienie paznokci bez kursów (a co za tym idzie-bez kwalifikacji), tanimi materiałami niewiadomych marek jest po prostu dalece nieodpowiedzialne. Absolutnie się z Panią zgadzam! Dlatego-choć sama kursu nie mam-moje zdanie jest takie,że "domowe" robienie paznokci można usprawiedliwić jedynie w takiej sytuacji,gdy ktoś chce to robić tylko samemu sobie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkk
Dziękuję,że ktoś mnie rozumie uffff. Nie chodzi mi o obrażanie ale to co tu się wyprawia naprawdę przeraża. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emi
dziewczyny nie przejmujcie sie tej osobie znudzi sie pisanie jesli my to olejemy poprostu pomijajcie te głupie wątki i dalej piszcie swoje pytania i rady a jak sie komus nie podoba to jego problem i chyba nam zazdroszcza ze tak sobie mozemy pomoc pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnee
jasne pomagacie sobie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki panie i te po kursach i te bez papierka! Jak narazie robię sobie paznokcie u profesjonalistek, u których ściany w gabinetach są obwieszone dyplomami ukończonych kursów, jednak mam dość wydawania co 2, lub 3 tygodnie kwoty rzędu 60- 70zł na uzupełnianie paznokci, które w tym samym dniu lub na drugi dzień są już \"zapowietrzone\", doszłam do wniosku że taniej będzie kupić sobie zestaw i psuć swoje paznokcie samej, i tu pytanie do osób bardziej kompetentnych odemnie- jaki zestaw polecacie, od jakiego sprzedającego?, oczywiście żeby było tanio i dobrze! Co jeszcze do takiego gotowego zestawu trzeba dokupić?, jakieś dodatkowe pilniki?, primer?, nabłyszczacz? Doradźcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaa56u
co robie zle ze zaraz po zrobieniu tipsa wydac pecherzyki powietrza na zeli takie odpryski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiejj
najlepiej isc na kurs pani na kursie powie ci co zle robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaa56u
o jejku tylko to potraficie mowic?? idz na kurs..!! nie kazdy ma mozliwosc isc na kurs!! gdzie sie podzialy te osoby co pomagały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
Witam czy ma może ktoś jakiś filmik jak nakładać brokat na paznokcie,jeśli tak to proszę o przesłanie go e-mailem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naa
na kursie powiedza ci jak krok po kroku robic brokat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
A ja wierze że znajdzie się ktoś uprzejmy i mi powie jak nałozyć brokat i nie miałam na myśli Ciebie przyjemniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jika
Opis sposobów nakładania brokatu zamieszczony wcześniej przez autorkę tematu - Krwawa_mary_ : zalezy co chcesz zrobic tym brokatem,czy np koncówke jak french czy jakis wzorek czy cóś... ja mam 3 sprawdzone sposoby nakładania brokatu w zaleznosci od tego co robie 1-jesli robie koncówke to najpierw na tę czesc gdzie ma byc brokat nakładam cienko zel a potem pomagam sobie patyczkiem do manicure drewnianym np z drzewa pomaranczowego i na tę czesc taka łopatkowatą nabieram brokat a potem przykładam do zelu,to bardzo dobry sposób szybko łatwo i pięęęknie potem na minutke do lampy ,potem delikatnie pedzelkiem omiatam nadmiar brokatu,na to znów zel,utwardzam i gotowe 2-jesli mam przypruszyc w niektórych miejscach albo zrobic jakiś wzorek z brokatu to uzywam cieniutkiego pędzelka,takiego jak liner suchym pedzelkiem dotykam brokatu,on dobrze sie przyczepia i tez nakładam na mokry zel 3-tego sposobu uzywam np gdy cały paznokiec ma byc delikatnie "brokatowy"albo np koncówka ma byc z brokatu ale nie ma go byc duzo,wtedy w jakims małym pojemniczku mieszam troche zelu i troche brokatu a potem juz normalnym pedzelkiem nakładam albo na cały paznokiec albo na koncówke albo gdzieś tam indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
Dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinee
a ja mam problem z francuzem...napisze mi ktos dokladnie jak zrobic french??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinee
i piszących "na kursie by ci wytlumaczyli" odrazu prosze o wstrzymanie... bo juz sie nie chce tego czytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już wcześniej jak robić french,żeby nie \"uciekał\".poszukaj w moich postach))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wcześniej pytał gdzie szukać kursów.najlepiej sprawdzić wszystkie hurtownie w swojej miejscowosci,z regóły prowadzą szkolenia.jezeli chodzi o ceny to szkolenie na metode żelowa na tipsie bez zdobień to koszt 700zł,ze zdobieniami 1200zł a wszystko razem z szablonami 1899zł.takie sa ceny u mnie.do tego dochodza jeszcze dodatkowe szkolenia z wybranych tematow jak np zdobienia akrylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×