Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość żelka
Witajcie dziewczynki:) Ja po dłuuuugim namysle zdecydowałam sie na ten zestaw: http://www.allegro.pl/item141298953_starter_xxl_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_4_x_zel.html (jak sie nie otworzy to wpiszcie nr aukcji:)) Dzis mam go dostać-zobaczymy. Poczytałam, poweszyłam i doszłam do wniosku, że warto-choc to okaze sie w praktyce:) Do tego dokupiłam jeszcze podkładke pod dłoń, klej z pedzelkiem, oliwkę, blender, płyn odkazajacy i wiele innych potrzebnych rzeczy-wszystko (razem z ozdobami) wyniosło mnie w granicach-550-600zł Nie jest zle-kupie sobie jeszcze stolik, lampę-plyn do zdejmowania tipsów...a potem dokupie zestawik do aktyli, jedwabiu i tak powolutku się rozkrecę-myslę, że w 1500zł sie zmieszczę. 2000zł to jest max. za kurs zapłaciłam 990zł z egzaminem-mam mieć zajecia z manicure biologicznego, malowania ozdobnego, nakładanie zelków, akrylkow, przedłuzanie na szablonie. Dla mnie sam papier jest bardzo ważny-jak kiedys w przyszłości otworze cos własnego to warto miec taki dokument, zwłaszcza, że chce zajmowac sie tylko tym!Powiesze sobie go na scianie i bedę napewno godniejsza zaufania dla klientek-no i sama dla siebie bede miała satysfakcję. Co do odchudzania...Ja schudłam najwiecej jak przestałam zupełnie zajmowac sie swoja wagą i przejmować czy kolwiek...Schudłam 6 kilo-nie mysląc o tym zupenie. nawet nie wiem jak to sie stało. Doszłam do wniosku, że nie odmawiajac sobie niczego-paradoksalnie jem mniej:) taka mała sztuka wizualizacji-trzeba sobie wyobrazic, że jest się szczupłym i wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
sory zabcia wczesniej tam pisalam do zelki ale mi sie pokickaly nicki :) ja musze ci przyznac zelka ze tez tak mam - jak przytyje to mysle jak to tu zrzucic i umie, dopiero potem jak o tym zapominam to potem mi mowia wszyscy o jak ty schudlas :) chyba przestane jesc slodycze i o tym myslec :) jak bedziesz miec zestaw to napisz jak i co tam przyszlo :) ja kupilam jak na razie lampe, poduszke i waciki z activ, potem kupilam jeszcze na allegro troche ozdob, kopytko, jakies tipsy do cwiczenia, dzisiaj kupilam pilniczki z firmy randevous, bo w siedzibie activ w katowicach sprzedaja tez produkty z tej firmy, co tam jeszcze bloczki polerskie, gilotynke, pedzelek do zelu, a same zele, cleanery i klej kupie po skonczeniu kursu, bo wtedy mam 15% znizki na produkty z crystal nails :) musze jeszcze troche poczekac a juz chcialabym wszystko miec swoje :) pozdrowienia dla wszystkich milosniczek pazurkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no chyba ok ten zestaw, przynajmniej zele te lepsze chyba, bo widzialam, ze takie sprzedaja u siebie na sklepie a nie te w tych plastikowych, no i lampa fajna bo srebrna do wybru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Najlepsze to są te żele samopoziomujące?? Co nie?? Co wy na to?? A robiła któraś z was na żelach firmy diamond nails??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofijka Jezeli chodzi o ten zestaw to spoko ale wydaje mi się, ze cene podbijaja pojemniczki na żel-poniewaz są ze szkła:(zapewne za ten sam zestaw w pojemniczkach plastikowych byłby o wiele tańszy!! Żele samopoziomujace sa o niebo lepsze-ułatwiaja pracę-nie trzeba tyle polerować aby płytka paznokcia była gładka i równa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
żelka a jakich ty używasz żeli?? Bo ja juz naprawdę nie wiem czy kupić cały zestaw czy poprostu lampę a reszte dokupić!! Np lepsze żele jakieś samopoziomujące!! Oszaleje chyba niedługo od tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam samopoziomujacych-one pod wpływem promieni uv ładnie sie formuja na pazurku czyli jak dasz gdzies za duzo to ładnie sie \"rozlewa\" i układa:)Ładniej sie wygładzają, układaja i formują. Bardzo fajna \"c\" wychodzi, jak wkłada sie łapke do lamy ale wnetrzem dłoni do góry. ja najpierw chciałam zestaw z allegro-potem chciałam kupic osobno...i tak w kóło...w końcu kupilam zestaw i czekam na przesylkę-co ma byc to bedzie-zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,ze moja kumpela robiła mi kiedys pazurki żelem za 100zł-nie byłam zadowolona, po tygodniu odłaził po bokach-poszłam na uzipełnianie-po 2 dniach to samo. Po dwóch tygodniech odłaził mi na całym pazurku i o zgrozo-na końcówkach pazurków. Po zel wlaził brud, odchodziły. Dla mnie porazka...Teraz nie wiem, czy ona jest do dupy manikiurzystką czy zel był fatalny...Pewnie dojde do tego po jakimś czasie...W/g mnie wszystko robiła fachowo, krok po kroku. Nie wiem jak to tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja tez mialam robione dobrymi zelami jeden kosztuje co prawda nie 100 ale 60 ale dobra sprawdzona firma, a odchodzily mi po boku jak lakier normalny... nie wiem od czego to zalezy, niby firma alessandro taka super no i jest droga a podobno tez nie wszyscy sa zadowoleni z ich produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Ja na kursie używałam żeli Diamond Nails i bardzo fajnie sie robiło i dobrze się trzymały!! I właśnie się zastanawiam czy ich nie zamówić??!! A używałyście żeli em nail?? Polacałybyscie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
żelka jak zestaw przyszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie przyszedł a juz powinien byc wczoraj-listonosze olewaja sobie sprawe bo strajkują-jak jutro nie przyjdzie to pójde na poczte i zrobie taki dym, ze sie wszyscy tam posraja!!Dzwoniłam dzis na poczte i ponoć u mnie jeszcze nie strajkują-ja nie wiem co jest grane!Poczta to jest poczta-brak mi słow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka26
hej! dostalam od anity 24 instrukcje do robienia akrylu ale nie ma tam instrukcji robienia na formie a to by mnie najbardziej interesowalo:)takze znow zwracam sie z prosba o wyslanie jesli ktoras z Was ma:) aa i jeszcze zel na formie:) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
kurde nie zalaujcie laski, ja czekam na lampe mam nadzieje ze dojdzie bo juz sie na nia doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
o zelka zrobilas sie czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
I jak dziewczynki dostałyście lampy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja dostalam :) super ta lampa na dole jest lustro a na gorze takie cos co tez odbija promienie, jestem zadowolona :) w sobote kupie zele po kursie i bede robic tipsy mamie ;) wtedy sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
nie wiem ja bym nie ryzykowala nawet nie pisze co to za firma i co to za cena 25 zl za 15 ml zel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Ja się zgadzam z sephi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo,ale kurcze dobe musze wydluzyc o 8.00 godzin. Ciagle cos mi nie wychodzi najpierw zly klej,odpadaly!! Teraz dowiedzialam sie ze za malo daje zelu ( ta gruba warstwe) Pociesza mnie tylko to ze wygladaja super,ale nie dlugo !! Pekaja mi z boku mniej wiecej na lini tipsa.Sprobuje dawac wiecej zelu moze wreszcie bedzie oki. A oczywiscie mam pytanie , co zrobic jak przykleje tipsa i za krutko go obetne.Jak go sciagnac.Wczoraj mi sie to przytrafilo,i musialam spilowac i naklejac nowy! Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
sciaga sie piujac chyba ze robisz sobie albo kolezance to szybko odrywaj na chamca ;) sa jeszcze jakies plyny specjalne do sciagania, ale nigdy nie probowalam ani ja ani nikt z moich znajomych jutro ide na kurs moze sie zapytam co one daja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
zelka - idziesz tez jutro na kurs? jak tak to powodzenia wpadnij i napisz co tam u ciebie bylo pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-ka na kurd ode od 4.12-taki mam termin. Przyszedł do mnie juz zestaw startowy i jestm bardzo zadowolona:D Robiłam sobie nim tipsy-rewelacja. lampa jest super, zele też:) Pilniki wysmienite, gilotynka pierwsza klasa. na innej aukcji kupiłam tip-blender, zel wykonczeniowy-tzw szybki zel wykończeniowy z utwardzaczem. Wszystko juz wypróbowałam. na prawde super:) Musze sie tylko jeszcze nauczyć nakładac żel precyzyjniej-bo jak nakładam koncówki-frencz to raz, że mi czasem koślawe wychodza a dwa, że paznokcie robia się takie łopatowate-oczywiście grubość żelu ma tu znaczenie. Ja je potem poleruje ale i tak cosik mi nie gra-musze nad tym popracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies Kup pły no usuwanie tipsów-jakis dobry, profesjonalny!!!Ma chama rwac nie radzę, widziałam juz pazury po takiej \"akcji\"-katastrofa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zelka
Do frencza zawszze rob biala koncowke 2 razy lepiej cieniej a sie zakryje, zeby bylo idealnie z linia usmiechu po pierwszym bialym zelu jeszcze nie utwardzonym zamocz pedzelek w acetonie i lekko mokry wytrzyj linie usmiechu tak jak chcesz nie wyjdzie poprawiaj az do skutku! Jak wyjdzie to dopiero do lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. prosze o pomoc ,porady przy nakladaniu zelu uv.a moze pomoze mi KRWAWA MARY:) jestem zupelnie poczatkujaca w tej dziedzinie.otoz robie sobie dokladnie skorki, matowie pilnikiem caly paznokiec, odtluszczam, nakladam podklad i czekam chwile az podeschnie a nastepnie zel i do lampy na 270 sek(4 zarowki). pozaurki sa piekne ale tylko przez chwile. na niektorych pojawiaja sie zaraz odpryski, ODCHODZA TAKIE DUZE PLATY ZELU doslownie juz po godzince.napiszcie prosze co moze byc przyczyna?? jestem ciekawa ile trzyma taki zel na paznokciach jak jest dobrze zrobiony? dziekuje z gory za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×