Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość sephi
martusiek - nie doczytalam ze lampa itd jest z firmy activ sorki :) musze ci przyznac racje - przekalkulowalam sobie wszystko i doszlam do wniosku ze zamiast kupowac zestaw za 300 zl z badziewiami lepiej kupic sama lampe za 200 , a te 100 przeznaczyc na dobre zele tak tez zrobie i uwazam ze lepiej na tym wyjde moje znajome uzywaja w aslonach firm IBT, alessandro, nails company, crystal nails, kazda jest zadowolona, bo jak to wszyscy mowia kazda musi znalezc taki zel na ktorym najlepiej jej sie pracuje :) ja bede kupowac z crystal nails zele maja za ok 55 zl 15 gr czy mozesz mi powiedziec czy w lampie wazne sa te lustra? czy to nie robi roznicy? bo zastanawiam sie nad 2 lampami i jesli moge prosic cie o rade - jedna z allegro ewmishop - 2 lata gwarancji, z lustrami w srodku i w kolorze niebieskim, za 240 zl - z firmy activ u mnie w katowicach jest lampa za 189 zl w promocji biala, tylko rok gwarancji i nie ma tych luster w srodku, tylko wylozona jest czyms specjalnym co odbija swiatlo no i nie wiem co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiek
no wiec tak : co do lampy,to NAJLEPSZE są z activ. takze nie masz sie co zastanawiac -bierz te z activ! przeczytałam juz mnistwo opinii na temat tych i innych lamp i z cala odpowiedzialnoscia za moje slowa mowie ACTIV JEST NAJLEPSZY W TEJ KWESTII!! co do lusterek..hm.. ta `specjalna folia` odbijająca swiatło wydaje sie byc lepsza.. a co do zeli i firmy crystal nails ,to nie jestem pewna,czy ta firma jest oby na pewno rewelacyjna. wiec,zesli moge poradzic,to `podazaj za mną` i kup zele firmy sun flower -sa naprawde tanie!!!! a porownywalne z christrio (osoby,ktore uzywały i tych i tych nie widzą prawie zadnej roznicy) .a poza tym,jesli chcesz sie upewnic,to wejdz sobie na forum http://www.fryzjer.net/viewforum.php?f=13 i poczytaj tam..jest naprawde duzo cennych informacji o wszytskich firmach itp. powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka26
dziewczynki jutro robie pierwszy raz akryl:( ktory dostalam od kolezanki w marcu..tak zeszlo:) mam jakies szczatkowe info jak sie je robi ale prosilabym Was o przeslanie dokladniejszych informacji:) zostalo malo czasu:( prosze o jakiegos maila dzieki wielkie! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
martusiek - dzieki za rady, przynam ze na poczatku nie skumalam ze ten activ to ten actv nad ktorym sie zastanawiam :) a czy ktos uzywal zeli z actic i czy sa dobre? co do firmy crystal nails to ja sie z toba nie zgodze :) znam wiele osob, ktore pracuja na tej firmie i sa zadowolone, a nie uwazam ze tanie znaczy lepsze, po prostu nie znam tej twojej firmy i pierwswzy raz o niej slysze, ale moze kiedys wyprobuje :) dzieki za link do forum poczytam sobie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
a jeszcze jedno - cenowo wychodzi w zasadzie tak samo z suna i crystal bo ty kupujesz 7 gr a ja 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
wiadomo ze zadaniem stylistki jest dbanie o paznokcie klientki. sa jednak takie ktorym plytka paznokciowa sie zbyt mocno natluszcza i one odpadna. znam jedna babke ktora chodzial wszedzie na akryle i zele co tlyko bylo mozliwe wydala kupe kasy zeby miec ladne pazurki ale niestety nie mogla. i poza tym jezelii ktos ma tez prace gdzie nie mzoan miec dlugiach paznokci (np fabryka na produkcji) to one tez zbyt dlugo nie ebda sie trzymaly a cioci sie trzymaja od poczatku pazdziernika takze uwazam ze na allegro sa ok zele nie wszystkie ale te co ja mam owszem. nic nie odpryskuje tylko odrost widac (a to wiadomo po pewnym czasie) i nie zawsze to ze komus cos odpada znacyz ze zle jest zrobione to mzoe byc spowodowane genetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkoladA
Witam Wszystkich serdecznie!!! Jak wiekszosc osob tutaj piszacych zwracam sie z prosba do krwawej mery. A mianowicie prosze Cie o przeslanie mi opisu wykonywania paznokci metoda zelowa. Dokladniej chodzi mi o to jaka jest roznica miedzy zelem 1-fazowym, 2-fazowym i 3-fazowym. A takze w miare mozliwosci prosze Cie o wskazowki i rady odnosnie nakladania zeli. Pozdrawiam wszystkich goraco!!! A oto moj adres kasia.virgo@op.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
PinkoladA jak ty nie wiesz, jaka jest róznica miedzy żelem 1 a 3 fazowym to lepiej sie nie bierz za zakładanie tipsów...To nie jest złośliwość z mojej strony tylko dobra rada. Ponadto "intrukcja" na niewiele się zda bo do zakładania tipsów-oprócz wiedzy teoretycznej niezbedna jest praktyka. Bez tego ani rusz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
dokladnie ktos ci to musi przede wszystkim pokazac, bo przykleic tips prawidlowo wcale nie jest tak latwo a zele tez trzeba wiedziec jak nalozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najpierw
najpierw sie naklada zel a dopiero potem piluje do takich jakie chcemy? ksztalt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdf
sepi i żelko-przestancie zgrywac znawczynie:) ten topik wlasnie tym roznil sie od innych,ze mozna tu bylo dostac odpowiedzi na rozne pytania-i na te banalne i na te "trudniejsze technicznie":).chyba w calym necie nie ma takiego topiku gdzie dziewczyny dzielilyby sie doswiadczeniami itp.... same wiecie jak trudno jest zdobyc chocby info o tym jak nakladac akryl-nawet pobieznie. dlatego prosze Was,darujcie sobie komentarze typu"jak sie nie znasz to sie nie zabieraj"(nawet w zartach)i lepiej w ogole sie nie odzywajcie. ja akurat robie akryle,wiec w zelach nie pomoge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
gdf - nie wiem o co ci chodzi, ja nie udaje znawczynie, ale robilam juz nie raz tipsy i uwazam ze z byle jakiego opisu sie tego nie da nauczyc, tylko poprzez kogos kto pokaze i nie wiem skad taki wniosek po moim wpisie, poniewaz jest calkowicei nauterlny i nikogo w nim nie objechalam nikt tutaj sie nie zgrywa na nikogo tylko pisze swoje wlasne zdanie, a od tego jest forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
gdf Nie jestem znawczynią i zapewne zadna z nas nią nie jest ani Ty ani ja. Gdyby bylo inaczej to topik by nie powstał a nawt gdyby powstał to nas by tu nie było, bo i po co? ja nikogo nie obrażam swoimi wpisami, nie jestem tez dobra ciocią. mam jednak prawo wypowiedziec swoje zdanie. ja nigdy bym nie odwazyła się na zrobienie tipsów, na podstawie "instrukcji obsługi tipsa"-czysto teoretycznej, bo wiem, że czlowiek jest w stanie nauczyc się 100 razy więcej -patrząc na to, jak ktoś robi tipsy i praktykując to, niz opierajac sie tylko i wyłacznie na teorii. ja potrafie robic manicure, potrafie zakładac tipsy. Wiem wiele, a mimo to, ide na kurs-bo nie chce nikomu zrobić krzywdy.Mam tylko nadzieję, że ten topik nie stanie się, tak jak wiele innych "dobrze" zapowiadajacyc się topików-zwykła porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
sephi Mnie też to zastanawia, że w sklepie 189 a na allegro-129...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
mam takie same zdanie na ten temat jak ty zelka, na pewno zadna z nas ktore tutaj pisza nie jest znawczynia bo inaczej watpie w to ze tutaj by siedzialy na topiku a co do lampy to zadalam pytanie osobie ktora sprzedaje te lapmy, zobaczymy co odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
wiesz co to oczywiscie twoja decyzja, na tym forum ma dobra opinie, ale ja jedank sama skladam, mialam kupic tez od tego uzytkownika co ty, ale jakos mnie martusiek :) przekonala, ze warto samemu skapletowac i powiem ci ze wyjdzie mnie to samo:) jakos boje sie brac z tego allegro, bo potem juz nie bedzie odwrotu, choc wiele rzeczy juz tam kupilam wiec wybor nalezy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
a kompletujac kupujesz na allegro czy gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
kupuje w sklepie - ale kupie chyba na allegro najprawdopodobniej lampe z tej firmy activ, bo to podobno strona tej firmy, a reszte w sklepie tzn zele, pilniki, klej, cleaner, pedzelek, gilotyna, wacicki , tipsy acha na allegro kupuje jeszcze ozdoby bo sa tansze o wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
strasznie duzo fajnych ozdób ma ten facet:D i jeden koszt przesyłki:) no i ceny za ozdoby sa maleńkie:)ma same pozytywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
mi sie bardziej podobaja gwiazdki :) ogolnie to strasznie duzo jest tego na allego az sie pogubic mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka26
moze w koncu ktoras sie zlituje i przesle mi cos o robieniu akrylu:) dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja nic nie mam :) a tu chyba nie czesto ktos wpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
wydałam własnie 65zł na ozdoby + 102 na inne pierdy-blender, oliwka, podkładka pod dłon i takie tam....normalnie mam obsesję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdf
Klaudynko-wyslalam Ci wlasnie "instrukcje"akryli.. daj znac czy doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×