Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość zabcia3
jeszcze musze pomyslec nad tym wszystkim :) jak cos to sie odezwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
a ile bys chciala za ten zestaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
o jesli ona go nie wezmie to ja chetnie wezme ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
bo tak sie sklada ze na dniach chce kupic i wlasnie u nich :) rowniez mialam wielki dylemat co pisalam tutaj i w koncu stwierdzialam ze oni wypadaja najlepiej i maja dluga gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
heheh no ja jestem bardziej na tak niz przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec nie wiem jeszcze po ile.... musze to przemyslec, ja za to dalam ok 300 zł... używalam tego zestawu raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten zestaw mam chyba z trzy tyg... ale nie chcialabym nikomu bubla wcisnac(chociaz ja jestem zadowolona, przygotowanie paznokci wyszlo mi bez problemu, a robilam je pierwszy raz w zyciu i to brez doswiadczenia kosmetyczki) , opisze go w skrocie: - z lampy jestem zadowolona, ma 2 wylacznniki czasowe... jeden (świeci na stale), a drugi (po dwoch min sie sama wylacza a to optymalny czas zeby utrwalic zele) - lampa ma 4 żarowki... spoko, nie poparzą:) (w środku jest lustrzana) - żele (biały- no używalam) (różowy- nie używalam) przezroczyste- jeden uzywałam, a ten drugi chyba jest do kitu, bo mial taka glupia konsystencje, moze jest stary??? poprostu mial twarda skorupke na wierzchu...:( - pilniczki (jeden używalam... wiec chyba go nie oddam, bo nie powinno sie po kims chyba pilniczka uzywac...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- pędzelek, moge go tez dolaczyc, chciaz go uzywalam, bo pilniczki z reguly sa drogie... - klej (3 g ) wiec nie wiem ile go zostalo... ma zapach super glue lub kropelki.... - waciki zostaly... - cleaner... tez jest ale oczywiscie troche brakuje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to przy zluzyciu na jeden raz... mam nadzieje ze nic nie ominelam i wszysttko uwzglednilam...:) ale ja nic nie wmuszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moge i jeszcze potem przyslac na e-maila instrukcje nakladania zeli, no albo lepiej na plycie.... z zestawem:) ale ogolnie jestem zadowolona z tego zestwu, tylko ten jeden zel mi nie odpowiadal... i chyba paznokci nie bylo dokladnie sto... mniej... i slabej jakosci.... (trudno bylo dobra rozmiar i dosc lamliwe...) lepiej bedzie jak sobie paznokcie indywidualnie dokuisz... to by bylo na tyle... bardzo mi przykro ze sama sie nie moge bawic tym zestawem:( mam wielkiego swira na punkcie pazurkow:( a ten zestaw sprzedalabym za ok. 190 zł chociaz musze to jeszcze przemyslec...:) pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo sama dalam za niego ok 300 zł.... używalam go raz... raczej nie użylam produktow za 110 zł... ale mi i tak sie nie przyda, a no i nawet nie wykorzystam gwarancji w razie popsucia lampy...:( a poza tym za 3 lata... gdy juz moglabuym tego uzywac... żele nie beda juz chyba najlepszej jakosci... nie wiem ile takie zele maja czasu do zepsucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany laska no co ty
tyle chcesz upuscic jak tylko raz uzywalas? laska za duzo z calym szacunkiem ale ty uzywalas go tylko raz ! a pilniki mozna uzywac po kims wystarczy je zdezynfekowac - jak idziesz do salonu to po tobie nie wyrzucaja pilnika tylko dezynfekuja wiem bo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ile powinnam za to wolac wg Ciebie??? no wiesz jeden zel jest beznadziejny (byl taki juz jak go kupilam) no a pazurkow tez juz nie bedzie 100... wiesz zreszta ja sama pisalam ze musze to jeszcze przemyslec co do ceny bo troche szkoda mi tego sprzedawac... sama chcialabym sie tym pobawic...:) ale ze wzgledu na szkole narazie nie moge, moze kiedys w przyszlosci... kupie sobie nowy zestaw... kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie wiem za ile go sprzedam... zaproponuj cos... ale chcialabym go sprzedac poki ma gwarancje. potem juznikt go moze nie chciec... gwarancja jest chyba na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b123456782
Krwawa mery Przyjmij najwyższy hołd od nauczycielki z 38 letnim stażem. Jesteś wspaniałym dydaktykiem .Świetnie i konkretnie tłumaczysz.Ja mimo ,że mam 60 lat skozystałam z twoich rad i dobrze mi poszło.Cieszę się z tych paznokci żelowych już 2 tydzień.Jesteś wspaniałą otwartą dziewczyną,otwartą na potrzeby innych.Jestem Ci bardzoo,bardzoo wdzięczna,Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego co czasmi nazywają szczęściem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
Misia to jak sie zdecydujesz to napisz jak cos to pisz na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
a tak w ogole misia jak nie chcesz sie pozbywac go a chcesz sie pobawic nim to przeciez jeszcze soataja pazurki u stop hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
zabcia ale na pazurki u stop to sa chyba inne tipsy z tego co sie orientuje no chybaze sie myle. no ale mozna zawsze robic jeszcze pazurki kolezanka i nabrac wprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
no moze i sa ale mi chodzilo o samo zdobienie pazurkow bez przedluzania bo po co przedluzac paury u stop hehehe:D ja tam tylko zel nakladalam i wtapialam ozdoby hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no niezla jestes duzo upuszczasz ;) ale twoja sprawa :) a czemu nie dalas tego zelu do reklamacji? na pewno by ci wymienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
no tak ozdabiac mozna zawsze:0 ale to na stopach mozna i bez zelu bo lakier i tak sie ladnie trzyma dlugo a ozdob jeszcze nie probowalam. a kolezanka sobie przedluzala na stopach no ale to raczej we wakacje ale stwierdzila z ejzu nigdy wiecej bo sie niezle nameczyla :0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do reklamacji??? hmmm... nie wiem czu warto...? te zele maja chyba tylko 5ml!!! czyli sa malutkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no wlasnie sa male i to duzy minus, wiec tym baardziej ja bym zglosila, w koncu zaplacilas za dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
acha wczesiej pisalas ze dlugo ci sie trzymaly te tipsy mozesz powiedziec jak dlugo dopoki ich nie zerwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, mam zamiar kupic sobie zestaw poczatkowy, patrzylam na produkty zp-partnera, ale w ostatnim czsie pokazolo sie kilk anegatywow. I zastanwaiam sie czy warto u niego kupic. Moze kto kupil i uzywa juz troszke dobrego zestawu pocztkowego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
jedna dziewczyna wczesniej pisala ze zp-partner ma ok produkty ja kupuje wlasnie zestaw startowy od ewmishop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja kupilam u zp-partnera i jestem zadowolona jedynie klej trzeba lepszy ale pozatym sprzedawca jak najbardziej oki polecam! Odkrylam tipsy nie trzymaly sie przez klej .Ale kupilam inny i narazie jest oki.A mam pytanie jak nakleje tipsa i nie wypuszcze dobrze powietrza to zerwac go czy moge dac zel nic sie nie bedzie dzialo? Pozdrawiam papa👄 Acha u kogo moge kupic zel podkladowy? Macie jakiegos sprzedawce dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
jezeli dostanie ci sie powietrze to najlepiej zdejmij pazurka. kieyds nie zdjelam i po nalozeniu zelu i tak musialm go 2 raz robic bo odrazu odlecial. zdaza mi sie ze czasami jest malutki babelek powietrza to wtedy zostawiam(ale to tylko wtedy gdy sobie robie). ja tez mam klej od zp-partnera i wogole wszystko od niego i jestem zadowolona. mzoe polozylas za malo kleju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×