Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość sephi
jak sie dostanie powietrze to trzeba zdjac bo jak nie odpadnie od razu to i tak potem, jest zwiekszona mozlliowsc ze tips nie bedzie sie dlugo trzymal a uzywacie primera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha78
Witam,mam pytanko,a zarazem prośbę do" krwawej mary "o przesłanie instrukcji paznokci akrylowych,a może ktoś inny ma i mógby przesłać?(głównie mi chodzi o wtapianie ozdób w akryl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny .A co do tego kleju to dawalam az nadto ,nie wiem dlaczego ale tips odpadal dokladnie w tym miejcu co byl przyklejony,razem z zelem. A jak podejdzie powietrze z boku moge zpilowac i nalozyc nowy zel bez zmiany wzoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tak cieszyłam że pazurki już tak dugo sie trzymają, aż do dziś :( chciałam sobie uzupełnić odrosty i niby po troszke piłowałam żeby pierwszą warstwe spilować a tu niestety żel po kawalku zaczął odchodzić i paznokcie chyba ze 3 odpadły :( ze złości odkleiłam reszte i narazie chyba poczekam aż troche odsapną. jestem zła bo takie ładne ręce były, a teraz przy tych ogryzkach aż wstyd jutro iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephii
no niestety najgorsze jest wlasnie po zdjeciu tipsow :) anies - nie wiem o co ci chodzi? jak spilowujesz tam gdzie masz powietrze to tips odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
jak ja na poczatku chcialam uzupelniac to tez zdazalo mi sie ze zel odchodzil szczegolnie wtedy gdy pod nim bylo powietrze. a jezeli ozdoby masz wtopione w pierwsza warstwe zelu jaka nakladalas to powinnas uzupelniac bez zmiany wzorkow natomiast jezeli sa one wtopione w inna warstwe to przy uzupelnieniu ozdoby sie tez spilowywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
przykro mi ale nie moge wejsc na ta strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
aukcja numer 141780374 tak chyba bedzie prosciej jak w "szukaj" wpiszesz te numer bo coś link sie nie otwiera musze kupic sobie jakis zestaw alenie wiem czy ten nie jest za drogi i czy wpgóle wart jest swojej ceny...zastanawiam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
na koncu trzeba skasowac procenty-jak nie wejdzie to po nr aukcji trzeba szukać:( Zwariuje...tyle tego, że już dostaje oczoplasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
a ty chcesz kupic zestaw tak? moim zdaniem wybierasz je troche za drogie, tzn twoja sprawa ile chcesz na to wydac kasy, ale tego sie nie oplaca moim zdaniem po pierwsze to sa pierdoly te wszystkie dodatki ktore watpie czy zuzyjesz po drugie nie wiadomo jakiej one sa wartosci rownie dobrze moze to byc jakis szmelc a ten za 800 zl to juz jest przesada totalna, jedyne co jest tam fajne to lampa co z tego ze dadza ci 5 klejow jak one nie sa z pedzelkiem, oni dobrze wiedza co robia zeli rowniez jest duzo, ale ja slyszalam ze zele na allegro nie sa dobre, oczywiscie niektorzy mowia ze sa ok ale co jesli trafisz na takie co sa do dupy i stracisz kase ja proponuje kupic podstawowy zestaw za 300-400 zl i reszte uzupelnic sama bo do tych zestawow sa pociskane pierdoly a tak sama kupisz co bedziesz chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
Masz rację:) Nie kupilabym tego za 800 w zyciu ale wkleiłam, zebyscie mogły ocenić. To prawda, że nie potrzeba mi 5 zeli od razu. ja to wogóle chciałam sobie kupic taki, zeby były same podstawowe rzeczy-lampa, z max 3 zele...bo patyczki i te inne duperele sa naprawde tanie (mam na mysli pilniki i takie tam)Lampa to podstawa no i żel musi byc dobry bo nie poloze nikomu byle szmiry na paznokcie-to oczywiste. Zreszta sobie bym tez nie połozyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam
dajcie prosze jakies namiary na sprzedawce dobrych obcinaczek do paznokci i do skorek. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka26
hej dziewczynki! mam prosbe niech ktoras wysle mi na maila instrukcje jak robi sie akrylik:) dzieki wielkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka26
a i jeszcze mam pytanko czy slyszalyscie o firmie NAILS COMPANY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiek
Moze ja teraz dodam cos od siebie.. Absolutnie nikogonie chciałabym obrazac,ale kupując zestaw na allegro ,zachowuje cie sie totalnie nieprofesjonalnie ;-/ Na takich rzeczach nie powinno się oszczedac..jesli chcecie zrobic LADNE PORZADNE I TRWAŁE PAZURKI!! No,chyba ze to tylko do uzytku `własnego` kupujecie i nikomu `obcemu` nie bedziecie tymi paskudztwami paznokci niszczyc.. Bo nie oszukujmy sie - te ceny sa adekwatne do jakosci tych produktów i potem nie ma sie codziwiwc,ze tipsy sie odklejają,zel sie zapowietrza czy liftuje.. Ja nie neguje calego allegro -sama zreszta kupuje tak rozne pierdoly do paznokci ,ale glownie są to ozdobki,ktore i tak w kazdej firmie są identyczne. Jesli chce ktos kupic zestaw startowy,to nie plecam `kompletow`..mim zdaniem najbardziej oplaca sie kupic wszytsko osobno.i co najwzniejsze -TANICH ALE DOBRYCH JAKOSCIOWO firm.a nie firmy `made in taiwan` ;-/ Powiem Wam jak ja skompletowałam swoj zestaw startowy i ile mnie to wyniosło: FIRMA ACTIV: KURS !!!!! -350 pln lampa (4x9w) - 190 pędzelek do zelu (6mm) -25 pędzelki do zdobien (4) -25 szablny (50 sztuk na poczatek) -7 pln primer (w pisaku) -29 pln Srodek do usuwania skórek -25 pln pilniczki - 3,50/szt bloczki - 3,50/szt oliwka (jagodowo waniliowa...mmm :p)- 35 pln klej do tipsow - 19 pln waciki bezpyłowe (500szt)- 15 pln patyczki - 1/szt FIRMA SUN FLOWER: żel jednofazowy clear (50 ml) -75 pln zel mleczny roz (7ml) -25 pln zel french white (7ml) -35 pln cleaner -20 pln bonder -35 pln FIRMA INTER ART tipsy mleczne (claw) -25 pln /100 sztuk(10x10) tipsy clear -25 pln (jak wyzej) gilotynka - 25 pln cyrkonie -6pln/ok80szt FIRMA NEW NAILS żele kolorowe do zdobien - 25 pln/szt ALLEGRO ozdobki (holo,brokat,cekiny,cyrkonie) - 40 pln i to abslutnie kompletny zestaw !! a wydałam ile ? 735 pln!!!!!!!! (z kursem 1085) a mam świetny zestaw ze wszytskimi mozliwymi dodatkami,pierdólkami i przynajmniej wiem,ze klientka bedzie zadowolona z pazurkow jakie jej zrobie ,ze wroci do mnie,bo produktow mam wiele,a zarazem WSZYTSKIE FIRMOWE ! Naprawde dziewczyny,na akcesoriach do przedluzania nie nalezy oszczedzac !Oczywiscie nie nalezy rowniez przepłacac za markę (allesandro np.drogie a wcale nie rewelacyjne.) ale z glowa,dziewczyny,z głowa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
klaudynka26 chodzi ci o ta firme z zabrza? sa dobrzy maja dobre zele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
martusiek - no dobrze rzeczy ktore powinny byc dobre tzn lepszych firm moim zdaniem to : zele tipsy primer reszta rzeczy typu ozdoby oplaca sie kupic na allegro, gilotyny, waciki, pilniki rowniez a w podstawowym zestawie, ktory uwazam ze oplaca sie kupic dostaje sie podstawowe rzeczy w ktorych sa dupiate zele, ale ktore moim skromnym zdaniem sa przydatne do probowania na sobie a ty jak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ale musze przliczyc to jeszcze raz czy zamaist kupic zestaw nie lepiej kupic sama lampe i zele juz dobrej firmy ide liczyc bo wlasnei chce kupic zestaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
a mozesz powiedzeic gdzie kupilas lampe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
martusek Zgadzam sie z Tobą ale niektóre zestawy na allegro maja naprawde bardzo fajne-dobre jakosciowo zele. Ponadto mnie szkolenie kosztuje duzo wiecej niz Ciebie i trawa tez dłuzej bo z tego, co wiem a Activie sa jednodniowe-dla mnie to stosunkowo za mało...wiec zainwestowałam w dłuzszy i drozszy kurs wiec ja wydam dwa razy więcej od Ciebie i dlatego musze narazie brac koszta pod uwagę a taniej nie zawsze znaczy gorzej. mam własnie na paznokciach żel za 75 zł, który odłazi po 4 dniach a recze, że jest świetnie połozony...Nie ma reguły, pomijajac to, co napisałam:) Z tego co wiem,żele emmi są bardzo fajne a takie tez zawiera zestaw, który chce kupić...ale sie zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
natia Myslę, że warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
sephi Pewnie lampa była zakupiona w firmie activ we Wrocławiu na Szwedzkiej-jestem z Nowego Dworu to wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiek
Jesli chodzi o moją lampe-to owszem -w ACTIV. Lampa ksztowała 190 pln ,jest obecnie w prmocji. Ufam tej firmie,gdyz wiem,ze lampy,primer i tpsy mają dosłownie REWELACYJNEJ jakosci.Zele natomiast rowniez kupuje niedrogie (zreszta ceny juz pisałam) ale ze ZNANEJ I BARDZO POLECANEJ firmy.Uzywając produktow TEJ jakosci,jestem pewna,ze cokolwiek,co dzieje sie z pazurkami nie jest winą żeli ani innych produktów..i przynajmniej mam czyste sumienie ,ze nikomu nie spaprze pazurkow,a za razem moj portfel sie cieszy,bo nie wylatuje z niego `az tak wiele`.. co do tanich zeli z zestawow marki `allegro` -owszem,ze do robienia `tipsów pokazowek` czyli takich,jakie pokazujemy klientkom przed przedluzaniem,zeby mogly wybrac sobie wzorek itp ,to takie zele są jak najbardziej ok. ale do PRZEDLUZANIA SIE NIE NADAJĄ!! no bo po co przedluzac,skoro nie dosc,ze zel albo tips odpadnie po 10 dniach,to jeszcze klientke stracimy NA ZAWSZE ?! ;/ Moim zdaniem kupowanie na allegro jest pprostu bezsensu..na prawde dziewczyny,sama `poki nie bylam w temacie` to chciałam korzystac z tych produktów...ale teraz juz wszytsko mam przemyslane,przeliczone i z cała odpowiedzialnoscią mowie raz jeszcze -NIE WARTO! ps.wspominacie o pilniczkach i innych produktach z zestawu `allegro`..owszem są tam te wszytskie rzeczy,ale ich jakos tez jest wazna..na prawde! juz nie raz slyszałam o gilotynce `na dwie klientki` i kaput,albo o pilniczkach dzieki ktorym nasze sliczne pazurki zaczynają sie rozdwajac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
martusek Activ tez sprzedaje na Allegro-Ty znasz te firmę, ja ja znam i oki ale gro ludzi nie ma o niej pojecia i moze uważać-acha Allegro-no to nie kupie bo syf...mimo, że Activ. Oni maja teraz te lampe na Allegro po 129zł-napisz mi prosze czy ona rózni sie od innych lamp w podobnych cenach? Znam te lampe-mam stale robione na niej pazurki. Co prawda nie jest ona moja własnością ale to nie zmienia faktu, ze lampa jak lampa i tyle...Oczywiscie nie mówię o kupowaniu chinszczyzny na Allegro ale niektóre lampy sa naprawde fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiek
moze odpowiem tak: lampy -owszem-zdarzają sie indentyczne,ale tylko pod wzgledem wyglądu zewnetrznego i `opisywanej mocy`.. ale JAKOSC ZAROWEK jest tu tak naprawde najwazniejsza.. do lampy z allegro kazdy moze włozyc zwykłe zarowki i powiedziec ze `utwardzają` a to g**** prawda ;-/ inne zarowki siądą po miesiacu.. dlatego wlasnie ufam tylko znanym firmom..gdy kupuje zarowke w activie,to mam pewnosc,ze jest ona dobra,a nawet jesli cos bedzie z nia nie tak,to mam paragon MAM GWARANCJE i zawsze moge ubiegac sie o ewentualną zamiane czy zwrot pieniedzy.. Watpie natomiast,zeby jakakolweik lampa na allegro byla sprzedawana z gwarancją ;o A moze sie myle.. co do activu na allegro - no super ze sprzedają i super ze taniej! :) jak ktos wyczai taką okazje,to pewnie- niech kupuje!! ale czy gwarancja bedzie?! :O Ot pytanie.. a co do osob ktore nie znają firmy activ -hmm..no ja zanim zaczelam robic pazurki tez nie bylam obeznana.ale gdy zapadła decyzja ksztalceniu sie w tym kierunku,zaczelam dowiadywac sie,czytac,pytac i takim oto sposobem poznałam caly rynek produktow od a do z.a takie firmy jak activ,alessandro,christrio,NSI,IBD,new nails,sun flower,BASS,New nails czy nawet badziewne femmi nails -poznałam dosłownie od podszewki . Ogolnie,wychodze z zalozenia,ze kazdą prace powinno sie zaczynac od ogromnego podloza teoretycznego..przeciez wiedza duzo nie kosztuje..a dzieki niej mozemy juz spokojnie zdecydwac co jest dla nas lepsze -czy allegro czy tez cos innego.. Osoby nie wtajemniczone ` w branze` nie powinny zajmowac sie pazurkami.proste- logiczne .. Bo krzywde komus mozna bardzo łatwo wyrządzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
martusiek piszesz ze po zakupieniu zestawu z allegro paznokcie odpadaja po 10 dniach nie zgodze sie z toba. robie paznokcie od jakiegos czasu i zestaw an allegro kupilam zeby sie nauczyc robic lepiej pazurki ale do tej pory kupuje produkty na allegro i jestem z nich zadowolona. wiadomo ze czasami cos odleci cyz sie stanie ale to nie ejst wina wykonania paznokci tylko tego jakie klientka ma swoje anturalne bo jakos mojej cioci robie pazurki od samego poczatku i trzymaja jej sie idealnie wiadomo ze nic nie ejst trwale i nie kazdy mzoe miec sztuczne bo nie umie sie znimi obchodzic(takie klientki tez mialam) ale ja jestem w 100% zadowolona ze wszystkich produktow na allegro i gdy czegos mi brakuje to smialo kupuje tylko oczywiscie trzeba miec swojego sprzedawce bo niektorzy klamia w opisach wiec trzeba zwrocic uwage na komentarze. i naprawde polecam kupowanie zestawu an allegro. gdy sie zaczyan robic paznokcie wiadomo ze to troche czasu zajmuje a szkoda wydac pieniadze na jakis drogi zel i potem zalowac a jak czlowiek sie anuczy robic tymi zelami z allegro to tez bedzie zadowolony i mojej cioci sie paznokcie trzymaja od poczatku listopada wiec nie ma co pisac ze po 10 dniach odpadaja bo to nie prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiek
od poczatku listopada..wow..to juz całe 18 dni. Jesli powiesz mi to samo 30 listopada to zwroce honor. poza tym, pazurki zrobione dobrymi zelami NIDGY nie powinny odpasc,nawet w kawałku.I nie ma czegs takiego jak `zalezy jaka klientka` ;o kazdej zel powinien trzymac sie na pazurkach miesiacami ,a zadaniem stylistki powinno byc jedynie jego uzupelnianie co jakis czas.. sama teraz masz odpowiedz na pytanie,dlaczego niektorym twoim klientkom zel odopada..allegro,allegro allegro bube za bublem. Dopoki nie zaczniesz robic na produktach dobrych firm nie zrozumiesz roznicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×